Super liga - Indija
petak, 20.03.2026
14:00
14:00

Mohun Bagan

Mumbai City
0 - 1
(0 - 1, 0 - 0)
| Informacija | |
|---|---|
| Grad | |
| Domaći: | Kalkuta |
| Gosti: | Mumbai |
| Udaljenost: | 1 654.1 km |
| Vrijeme početka | |
| Sat: | 14:00 (19:30 lokalno vrijeme) |
Tečajevi
| 1 | X | 2 | P/T | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.40 | 4.12 | 6.56 | 1 | 1.08 | 2.66 | |||
| 43% | 32% | 25% | 1.40 | 78% | 22% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.22 | 3.74 | 1.72 | 1.97 | 2.80 | 1.37 | ||||||
| 69% | 31% | 36% | 64% | 24% | 76% |
Posljednji 12 izravne utakmice
| 2025-03-01 | Mumbai City | 2 - 2 | Mohun Bagan |
| 2024-09-13 | Mohun Bagan | 2 - 2 | Mumbai City |
| 2024-05-04 | Mohun Bagan | 1 - 3 | Mumbai City |
| 2024-04-15 | Mohun Bagan | 2 - 1 | Mumbai City |
| 2023-12-20 | Mumbai City | 2 - 1 | Mohun Bagan |
| 2023-08-27 | Mumbai City | 1 - 3 | Mohun Bagan |
| 2023-01-14 | Mohun Bagan | 0 - 1 | Mumbai City |
| 2022-11-06 | Mumbai City | 2 - 2 | Mohun Bagan |
| 2022-08-24 | Mohun Bagan | 1 - 1 | Mumbai City |
| 2022-02-03 | Mumbai City | 1 - 1 | Mohun Bagan |
| 2021-12-01 | Mohun Bagan | 1 - 5 | Mumbai City |
| 2021-03-13 | Mumbai City | 2 - 1 | Mohun Bagan |
| P | N | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 5 | 5 | 11 | 9 | 6 | |
| 17% | 42% | 42% | 92% | 75% | 50% |
Mohun Bagan posljednje 12 utakmice
| 2026-03-14 | Bengaluru | 0 - 0 | Mohun Bagan |
| 2026-03-06 | Mohun Bagan | 5 - 1 | Odisha |
| 2026-02-28 | Mohun Bagan | 5 - 1 | Mohammedan |
| 2026-02-23 | Mohun Bagan | 2 - 0 | Chennaiyin |
| 2026-02-14 | Mohun Bagan | 2 - 0 | Kerala Blasters |
| 2025-10-31 | Mohun Bagan | 0 - 0 | East Bengal |
| 2025-10-28 | Mohun Bagan | 0 - 0 | Dempo Goa |
| 2025-10-25 | Mohun Bagan | 2 - 0 | Chennaiyin |
| 2025-10-18 | East Bengal | 1 - 1 | Mohun Bagan |
| 2025-10-09 | Gokulam | 1 - 5 | Mohun Bagan |
| 2025-09-16 | Mohun Bagan | 0 - 1 | Ahal |
| 2025-08-17 | Mohun Bagan | 1 - 2 | East Bengal |
| P | N | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 4 | 2 | 8 | 4 | 3 | |
| 50% | 33% | 17% | 67% | 33% | 25% |
Mumbai City posljednje 12 utakmice
| 2026-03-15 | Inter Kashi | 1 - 2 | Mumbai City |
| 2026-03-08 | Mumbai City | 2 - 2 | Sporting Delhi |
| 2026-03-01 | Mumbai City | 1 - 1 | NorthEast Utd |
| 2026-02-22 | Kerala Blasters | 0 - 1 | Mumbai City |
| 2026-02-19 | Mumbai City | 1 - 0 | Chennaiyin |
| 2025-12-04 | Goa | 2 - 1 | Mumbai City |
| 2025-11-06 | Mumbai City | 1 - 0 | Kerala Blasters |
| 2025-11-03 | Rajasthan Utd | 1 - 0 | Mumbai City |
| 2025-10-27 | Sporting Delhi | 1 - 4 | Mumbai City |
| 2025-04-30 | Mumbai City | 0 - 1 | Jamshedpur |
| 2025-04-27 | Inter Kashi | 0 - 1 | Mumbai City |
| 2025-04-23 | Mumbai City | 4 - 0 | Chennaiyin |
| P | N | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 2 | 3 | 6 | 5 | 3 | |
| 58% | 17% | 25% | 50% | 42% | 25% |
Ljestvića Super liga
| Mj | Momčad | Uk | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Mohun Bagan | 5 | +12 | 13 |
| 2 | Jamshedpur | 6 | +3 | 13 |
| 3 | Mumbai City | 5 | +3 | 11 |
| 4 | Goa | 5 | +3 | 9 |
| 5 | East Bengal | 5 | +5 | 8 |
| 6 | Bengaluru | 5 | +1 | 8 |
| 7 | NorthEast Utd | 5 | -2 | 6 |
| 8 | Minerva Punjab | 4 | +1 | 5 |
| 9 | Inter Kashi | 5 | -1 | 5 |
| 10 | Chennaiyin | 4 | -2 | 4 |
| 11 | Odisha | 3 | -4 | 2 |
| 12 | Sporting Delhi | 5 | -6 | 2 |
| 13 | Kerala Blasters | 5 | -5 | 1 |
| 14 | Mohammedan | 4 | -8 | 0 |
Kronologija utakmica u ligi
| Mohun Bagan | |
| Mumbai City | |
| Domaći | |
| Gosti |
Utakmice domaći/gosti
| Mj | Momčad | Mohun Bagan | Mumbai City |
|---|---|---|---|
| 1 | Mohun Bagan | - | |
| 2 | Jamshedpur | ||
| 3 | Mumbai City | - | |
| 4 | Goa | ||
| 5 | East Bengal | ||
| 6 | Bengaluru | ||
| 7 | NorthEast Utd | ||
| 8 | Minerva Punjab | ||
| 9 | Inter Kashi | 1 - 2 | |
| 10 | Chennaiyin | 2 - 0 | |
| 11 | Odisha | 5 - 1 | |
| 12 | Sporting Delhi | ||
| 13 | Kerala Blasters | 2 - 0 | 0 - 1 |
| 14 | Mohammedan | 5 - 1 |
Pozicija u ligi
| Mohun Bagan | Mumbai City | |
| Pozicija | 1 | 3 |
| Bodovi | 13 | 11 |
| Domaći | Gosti | |
| Pozicija | 1 | 1 |
| Bodovi | 12 | 6 |
Forma u ligi
| Mohun Bagan | Mumbai City | |
|
Pobjeda Neriješeno Porazi |
4
1 0 |
3
2 0 |
| Domaći | Gosti | |
|
Pobjeda Neriješeno Porazi |
4
0 0 |
2
0 0 |
Golovi u ligi
| Mohun Bagan | Mumbai City | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
14
2 |
7
4 |
| Domaći | Gosti | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
14
2 |
3
1 |
Ukupna statistika za Super liga
| Utakmice (33) | |
| Pobjede za domaćine | 39% |
| Neriješeno | 36% |
| Pobjede za goste | 24% |
| Odigrane utakmice | 100% |
| Golovi (72) | |
| Golovi po utakmici | 2.18 |
| Golovi za domaćina po utakmici | 1.33 |
| Golovi za goste po utakmici | 0.85 |
| Domaći tim postigao golovi u | 79% |
| Gostujući tim postigao golovi u | 64% |
| Oba Daju Gol | 52% |
| Više od 1.5 | 70% |
| Više od 2.5 | 30% |
| Više od 3.5 | 12% |
Mohun Bagan sljedeće 6 utakmice
| 2026-04-04 | Jamshedpur | - | Mohun Bagan |
| 2026-04-12 | Mohun Bagan | - | Minerva Punjab |
| 2026-04-19 | NorthEast Utd | - | Mohun Bagan |
| 2026-05-09 | Goa | - | Mohun Bagan |
| 2026-05-12 | Mohun Bagan | - | Inter Kashi |
| 2026-05-17 | Mohun Bagan | - | East Bengal |
Mumbai City sljedeće 6 utakmice
| 2026-04-05 | Mumbai City | - | Odisha |
| 2026-04-09 | Jamshedpur | - | Mumbai City |
| 2026-04-18 | Goa | - | Mumbai City |
| 2026-04-25 | Bengaluru | - | Mumbai City |
| 2026-05-05 | Mumbai City | - | East Bengal |
| 2026-05-15 | Mohammedan | - | Mumbai City |
Tečajevi i vjerojatnosti
| Standardno 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 1.40 | 4.12 | 6.56 |
| Vjerojatnosti | 43% | 32% | 25% |
| 1 @ 1.40 | |||
| Dvostruka šansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Tečajevi | 1.08 | 2.66 |
| Vjerojatnosti | 78% | 22% |
| 1X @ 1.08 | ||
| Više/Manje 1.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 1.22 | 3.74 | |
| Vjerojatnosti | 69% | 31% | |
| Više 1.5 @ 1.22 | |||
| Više/Manje 2.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 1.72 | 1.97 | |
| Vjerojatnosti | 36% | 64% | |
| Manje 2.5 @ 1.97 | |||
| Više/Manje 3.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 2.80 | 1.37 | |
| Vjerojatnosti | 24% | 76% | |
| Manje 3.5 @ 1.37 | |||
| Oba Daju Gol | Da | Ne | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 1.92 | 1.77 | |
| Vjerojatnosti | 50% | 50% | |
| Ne @ 1.77 | |||
*** Koeficijenti su prosječne vrijednosti, izračunate između nekoliko različitih kladionica i važeći su u vrijeme posljednjeg ažuriranja - 2026-03-20 12:02. Moguće su trenutačne promjene!