Vtora liga - Bugarska
utorak, 06.09.2022
16:30
16:30

Montana

Spartak Pleven
0 - 2
(0 - 1, 0 - 1)
| Informacija | |
|---|---|
| Grad | |
| Domaći: | Montana |
| Gosti: | Pleven |
| Udaljenost: | 112.4 km |
| Igralište | |
| Igralište: | Ogosta |
| Kapacitet: | 8 000 |
| Dimenzije: | 105 x 60 m |
| Fotografije: | Google maps (mapa) |
| Trener | |
| Domaći: | Atanas Atanasov (Bug) |
| Vrijeme početka | |
| Sat: | 16:30 (18:30 lokalno vrijeme) |
Tečajevi
| 1 | X | 2 | P/T | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.91 | 3.34 | 3.55 | 1 | 1.23 | 1.69 | |||
| 48% | 11% | 41% | 1.91 | 53% | 47% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.33 | 3.00 | 2.03 | 1.69 | 3.50 | 1.25 | ||||||
| 70% | 30% | 51% | 49% | 30% | 70% |
Posljednji 1 izravne utakmice
| 2019-09-14 | Montana | 3 - 0 | Spartak Pleven |
Montana posljednje 12 utakmice
| 2022-08-26 | Strumska Slava | 0 - 0 | Montana |
| 2022-08-22 | Montana | 2 - 1 | CSKA 1948 II |
| 2022-08-13 | Minyor Pernik | 0 - 0 | Montana |
| 2022-08-06 | Montana | 2 - 1 | Belasitsa Petrich |
| 2022-07-30 | Sportist Svoge | 2 - 2 | Montana |
| 2022-07-24 | Montana | 3 - 1 | Vitosha B. |
| 2022-07-14 | Montana | 0 - 1 | Etar V. Tarnovo |
| 2022-05-21 | Montana | 1 - 1 | Spartak Varna |
| 2022-05-14 | Septemvri Sf | 1 - 1 | Montana |
| 2022-05-08 | Montana | 0 - 0 | Strumska Slava |
| 2022-04-30 | Marek Dupnitsa | 3 - 1 | Montana |
| 2022-04-21 | Montana | 1 - 0 | Sportist Svoge |
| P | N | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 6 | 2 | 7 | 5 | 3 | |
| 33% | 50% | 17% | 58% | 42% | 25% |
Spartak Pleven posljednje 12 utakmice
| 2022-08-28 | Spartak Pleven | 2 - 0 | Botev Plovdiv II |
| 2022-08-23 | Krumovgrad | 2 - 1 | Spartak Pleven |
| 2022-08-13 | Spartak Pleven | 3 - 1 | Dobrudzha |
| 2022-08-09 | AEL Limassol | 3 - 1 | Spartak Pleven |
| 2022-08-06 | Ludogorets II | 1 - 0 | Spartak Pleven |
| 2022-07-31 | Spartak Pleven | 2 - 2 | Yantra Gabrovo |
| 2022-07-26 | Sozopol | 0 - 2 | Spartak Pleven |
| 2022-07-16 | Spartak Pleven | 4 - 0 | Maritsa Plovdiv |
| 2022-07-02 | Etar V. Tarnovo | 0 - 0 | Spartak Pleven |
| 2022-06-29 | Botev Vratsa | 0 - 1 | Spartak Pleven |
| 2021-01-22 | Spartak Pleven | 2 - 3 | Lokomotiv GO |
| 2020-03-07 | Spartak Pleven | 0 - 2 | Lokomotiv Sf |
| P | N | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 9 | 6 | 5 | |
| 42% | 17% | 42% | 75% | 50% | 42% |
Ljestvića Vtora liga
| Mj | Momčad | Uk | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Strumska Slava | 8 | +7 | 16 |
| 2 | Etar V. Tarnovo | 8 | +5 | 16 |
| 3 | Krumovgrad | 8 | +2 | 14 |
| 4 | Spartak Pleven | 7 | +8 | 13 |
| 5 | CSKA 1948 II | 8 | +4 | 13 |
| 6 | Maritsa Plovdiv | 8 | 0 | 13 |
| 7 | Montana | 7 | +3 | 12 |
| 8 | Lovech | 8 | +3 | 11 |
| 9 | Belasitsa Petrich | 7 | 0 | 10 |
| 10 | Minyor Pernik | 7 | +4 | 9 |
| 11 | Yantra Gabrovo | 8 | 0 | 9 |
| 12 | Dobrudzha | 8 | -1 | 9 |
| 13 | Vitosha B. | 8 | -2 | 9 |
| 14 | Sportist Svoge | 8 | -5 | 9 |
| 15 | Dunav Ruse | 8 | -2 | 8 |
| 16 | Ludogorets II | 8 | -6 | 8 |
| 17 | Sozopol | 8 | -11 | 5 |
| 18 | Botev Plovdiv II | 8 | -9 | 2 |
Kronologija utakmica u ligi
| Montana | |
| Spartak Pleven | |
| Domaći | |
| Gosti |
Utakmice domaći/gosti
| Mj | Momčad | Montana | Spartak Pleven |
|---|---|---|---|
| 1 | Strumska Slava | ||
| 2 | Etar V. Tarnovo | 0 - 1 | |
| 3 | Krumovgrad | 2 - 1 | |
| 4 | Spartak Pleven | - | |
| 5 | CSKA 1948 II | 2 - 1 | |
| 6 | Maritsa Plovdiv | ||
| 7 | Montana | - | |
| 8 | Lovech | ||
| 9 | Belasitsa Petrich | 2 - 1 | |
| 10 | Minyor Pernik | ||
| 11 | Yantra Gabrovo | ||
| 12 | Dobrudzha | ||
| 13 | Vitosha B. | 3 - 1 | |
| 14 | Sportist Svoge | ||
| 15 | Dunav Ruse | ||
| 16 | Ludogorets II | 1 - 0 | |
| 17 | Sozopol | 0 - 2 | |
| 18 | Botev Plovdiv II |
Pozicija u ligi
| Montana | Spartak Pleven | |
| Pozicija | 7 | 4 |
| Bodovi | 12 | 13 |
| Domaći | Gosti | |
| Pozicija | 6 | 10 |
| Bodovi | 9 | 3 |
Forma u ligi
| Montana | Spartak Pleven | |
|
Pobjeda Neriješeno Porazi |
3
3 1 |
4
1 2 |
| Domaći | Gosti | |
|
Pobjeda Neriješeno Porazi |
3
0 1 |
1
0 2 |
Golovi u ligi
| Montana | Spartak Pleven | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
9
6 |
14
6 |
| Domaći | Gosti | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
7
4 |
3
3 |
Ukupna statistika za Vtora liga
| Utakmice (70) | |
| Pobjede za domaćine | 47% |
| Neriješeno | 34% |
| Pobjede za goste | 19% |
| Odigrane utakmice | 100% |
| Golovi (157) | |
| Golovi po utakmici | 2.24 |
| Golovi za domaćina po utakmici | 1.37 |
| Golovi za goste po utakmici | 0.87 |
| Domaći tim postigao golovi u | 76% |
| Gostujući tim postigao golovi u | 63% |
| Oba Daju Gol | 50% |
| Više od 1.5 | 69% |
| Više od 2.5 | 41% |
| Više od 3.5 | 21% |
Montana sljedeće 6 utakmice
| 2022-09-11 | Lovech | - | Montana |
| 2022-09-18 | Montana | - | Dunav Ruse |
| 2022-09-22 | Marek Dupnitsa | - | Montana |
| 2022-09-29 | Maritsa Plovdiv | - | Montana |
| 2022-10-08 | Montana | - | Sozopol |
| 2022-10-15 | Yantra Gabrovo | - | Montana |
Spartak Pleven sljedeće 6 utakmice
| 2022-09-11 | Spartak Pleven | - | Vitosha B. |
| 2022-09-17 | Sportist Svoge | - | Spartak Pleven |
| 2022-09-30 | Spartak Pleven | - | Belasitsa Petrich |
| 2022-10-09 | Minyor Pernik | - | Spartak Pleven |
| 2022-10-17 | Spartak Pleven | - | CSKA 1948 II |
| 2022-10-22 | Strumska Slava | - | Spartak Pleven |
Tečajevi i vjerojatnosti
| Standardno 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 1.91 | 3.34 | 3.55 |
| Vjerojatnosti | 48% | 11% | 41% |
| 1 @ 1.91 | |||
| Dvostruka šansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Tečajevi | 1.23 | 1.69 |
| Vjerojatnosti | 53% | 47% |
| 1X @ 1.23 | ||
| Više/Manje 1.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 1.33 | 3.00 | |
| Vjerojatnosti | 70% | 30% | |
| Više 1.5 @ 1.33 | |||
| Više/Manje 2.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 2.03 | 1.69 | |
| Vjerojatnosti | 51% | 49% | |
| Više 2.5 @ 2.03 | |||
| Više/Manje 3.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 3.50 | 1.25 | |
| Vjerojatnosti | 30% | 70% | |
| Manje 3.5 @ 1.25 | |||
| Oba Daju Gol | Da | Ne | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 1.91 | 1.85 | |
| Vjerojatnosti | 50% | 50% | |
| Ne @ 1.85 | |||
*** Koeficijenti su prosječne vrijednosti, izračunate između nekoliko različitih kladionica i važeći su u vrijeme posljednjeg ažuriranja - 2022-09-06 12:00. Moguće su trenutačne promjene!