Primeira Liga - Portugal
srijeda, 24.06.2020
21:15
21:15

Moreirense

Famalicao
1 - 1
(0 - 0, 1 - 1)
| Informacija | |
|---|---|
| Grad | |
| Domaći: | Moreira de Conegos |
| Gosti: | Vila Nova de Famalicao |
| Udaljenost: | 14.9 km |
| Igralište | |
| Igralište: | Estádio Comendador Joaquim de Almeida Freitas |
| Kapacitet: | 6 100 |
| Dimenzije: | 104 x 68 m |
| Fotografije: | Google maps (mapa) |
| Vrijeme početka | |
| Sat: | 21:15 (21:15 lokalno vrijeme) |
Tečajevi
| 1 | X | 2 | P/T | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.00 | 3.40 | 2.30 | X2 | 1.57 | 1.36 | |||
| 29% | 30% | 41% | 1.36 | 41% | 59% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.33 | 3.25 | 2.05 | 1.75 | 3.75 | 1.25 | ||||||
| 76% | 24% | 50% | 50% | 27% | 73% |
Posljednji 2 izravne utakmice
| 2019-11-09 | Famalicao | 3 - 3 | Moreirense |
| 2018-07-25 | Famalicao | 0 - 2 | Moreirense |
Moreirense posljednje 12 utakmice
| 2020-06-19 | V. Guimaraes | 1 - 1 | Moreirense |
| 2020-06-12 | Moreirense | 0 - 1 | Rio Ave |
| 2020-06-06 | Boavista | 0 - 1 | Moreirense |
| 2020-03-08 | Moreirense | 2 - 0 | Maritimo |
| 2020-03-02 | Benfica | 1 - 1 | Moreirense |
| 2020-02-23 | Moreirense | 2 - 1 | Santa Clara |
| 2020-02-15 | Portimonense | 1 - 1 | Moreirense |
| 2020-02-09 | Moreirense | 1 - 1 | Vitoria Setubal |
| 2020-02-02 | Gil Vicente | 1 - 5 | Moreirense |
| 2020-01-29 | Moreirense | 1 - 2 | SC Braga |
| 2020-01-18 | Tondela | 1 - 1 | Moreirense |
| 2020-01-10 | Moreirense | 2 - 4 | Porto |
| P | N | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 5 | 3 | 10 | 4 | 2 | |
| 33% | 42% | 25% | 83% | 33% | 17% |
Famalicao posljednje 12 utakmice
| 2020-06-19 | Famalicao | 0 - 0 | SC Braga |
| 2020-06-09 | Gil Vicente | 1 - 3 | Famalicao |
| 2020-06-03 | Famalicao | 2 - 1 | Porto |
| 2020-03-08 | B-SAD | 0 - 0 | Famalicao |
| 2020-03-03 | Famalicao | 3 - 1 | Sporting CP |
| 2020-02-23 | Pacos Ferreira | 2 - 1 | Famalicao |
| 2020-02-16 | Famalicao | 1 - 1 | Aves |
| 2020-02-11 | Famalicao | 1 - 1 | Benfica |
| 2020-02-08 | Famalicao | 0 - 7 | V. Guimaraes |
| 2020-02-04 | Benfica | 3 - 2 | Famalicao |
| 2020-01-31 | Rio Ave | 2 - 2 | Famalicao |
| 2020-01-26 | Famalicao | 0 - 1 | Santa Clara |
| P | N | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 5 | 4 | 9 | 7 | 5 | |
| 25% | 42% | 33% | 75% | 58% | 42% |
Ljestvića Primeira Liga
| Mj | Momčad | Uk | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Porto | 28 | +38 | 67 |
| 2 | Benfica | 28 | +38 | 64 |
| 3 | Sporting CP | 27 | +14 | 49 |
| 4 | SC Braga | 27 | +13 | 47 |
| 5 | Famalicao | 27 | +1 | 44 |
| 6 | Rio Ave | 28 | +9 | 44 |
| 7 | V. Guimaraes | 27 | +15 | 40 |
| 8 | Santa Clara | 28 | -5 | 38 |
| 9 | Boavista | 28 | -6 | 35 |
| 10 | Moreirense | 27 | +2 | 34 |
| 11 | Gil Vicente | 28 | -5 | 33 |
| 12 | Vitoria Setubal | 28 | -13 | 30 |
| 13 | B-SAD | 27 | -18 | 30 |
| 14 | Tondela | 27 | -10 | 29 |
| 15 | Maritimo | 28 | -11 | 28 |
| 16 | Pacos Ferreira | 27 | -15 | 28 |
| 17 | Portimonense | 28 | -16 | 24 |
| 18 | Aves | 28 | -31 | 14 |
Kronologija utakmica u ligi
| Moreirense | |
| Famalicao | |
| Domaći | |
| Gosti |
Utakmice domaći/gosti
| Mj | Momčad | Moreirense | Famalicao |
|---|---|---|---|
| 1 | Porto | 2 - 4 | 3 - 0 |
| 2 | Benfica | 1 - 2 | 4 - 0 |
| 3 | Sporting CP | 1 - 2 | |
| 4 | SC Braga | 1 - 2 | 2 - 2 |
| 5 | Famalicao | - | |
| 6 | Rio Ave | 0 - 1 | 2 - 2 |
| 7 | V. Guimaraes | 1 - 1 | 1 - 1 |
| 8 | Santa Clara | 2 - 1 | 0 - 2 |
| 9 | Boavista | 1 - 1 | 0 - 1 |
| 10 | Moreirense | - | |
| 11 | Gil Vicente | 3 - 0 | 1 - 3 |
| 12 | Vitoria Setubal | 1 - 1 | |
| 13 | B-SAD | 2 - 1 | 0 - 0 |
| 14 | Tondela | ||
| 15 | Maritimo | 2 - 0 | |
| 16 | Pacos Ferreira | 2 - 1 | |
| 17 | Portimonense | 1 - 0 | 2 - 1 |
| 18 | Aves | 3 - 2 | 2 - 3 |
Pozicija u ligi
| Moreirense | Famalicao | |
| Pozicija | 10 | 5 |
| Bodovi | 34 | 44 |
| Domaći | Gosti | |
| Pozicija | 7 | 7 |
| Bodovi | 21 | 19 |
Forma u ligi
| Moreirense | Famalicao | |
|
Pobjeda Neriješeno Porazi |
8
10 9 |
12
8 7 |
| Domaći | Gosti | |
|
Pobjeda Neriješeno Porazi |
6
3 4 |
5
4 4 |
Golovi u ligi
| Moreirense | Famalicao | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
36
34 |
43
42 |
| Domaći | Gosti | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
20
16 |
18
20 |
Ukupna statistika za Primeira Liga
| Utakmice (248) | |
| Pobjede za domaćine | 40% |
| Neriješeno | 27% |
| Pobjede za goste | 33% |
| Odigrane utakmice | 100% |
| Golovi (606) | |
| Golovi po utakmici | 2.44 |
| Golovi za domaćina po utakmici | 1.31 |
| Golovi za goste po utakmici | 1.14 |
| Domaći tim postigao golovi u | 74% |
| Gostujući tim postigao golovi u | 67% |
| Oba Daju Gol | 49% |
| Više od 1.5 | 70% |
| Više od 2.5 | 43% |
| Više od 3.5 | 24% |
Moreirense sljedeće 6 utakmice
| 2020-06-29 | Aves | - | Moreirense |
| 2020-07-06 | Moreirense | - | Sporting CP |
| 2020-07-11 | B-SAD | - | Moreirense |
| 2020-07-15 | Moreirense | - | Pacos Ferreira |
| 2020-07-20 | Porto | - | Moreirense |
| 2020-07-26 | Moreirense | - | Tondela |
Famalicao sljedeće 6 utakmice
| 2020-06-30 | Famalicao | - | Portimonense |
| 2020-07-05 | Tondela | - | Famalicao |
| 2020-07-09 | Famalicao | - | Benfica |
| 2020-07-13 | Vitoria Setubal | - | Famalicao |
| 2020-07-18 | Famalicao | - | Boavista |
| 2020-07-25 | Maritimo | - | Famalicao |
Tečajevi i vjerojatnosti
| Standardno 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 3.00 | 3.40 | 2.30 |
| Vjerojatnosti | 29% | 30% | 41% |
| X2 @ 1.36 | |||
| Dvostruka šansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Tečajevi | 1.57 | 1.36 |
| Vjerojatnosti | 41% | 59% |
| X2 @ 1.36 | ||
| Više/Manje 1.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 1.33 | 3.25 | |
| Vjerojatnosti | 76% | 24% | |
| Više 1.5 @ 1.33 | |||
| Više/Manje 2.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 2.05 | 1.75 | |
| Vjerojatnosti | 50% | 50% | |
| Manje 2.5 @ 1.75 | |||
| Više/Manje 3.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 3.75 | 1.25 | |
| Vjerojatnosti | 27% | 73% | |
| Manje 3.5 @ 1.25 | |||
| Oba Daju Gol | Da | Ne | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 1.66 | 2.10 | |
| Vjerojatnosti | 59% | 41% | |
| Da @ 1.66 | |||
*** Koeficijenti su prosječne vrijednosti, izračunate između nekoliko različitih kladionica i važeći su u vrijeme posljednjeg ažuriranja - 2020-06-24 20:02. Moguće su trenutačne promjene!