Primera División - Salvador
nedjelja, 11.10.2026
02:00
Mun. Limeno
Luis Angel Firpo
2 - 3
(1 - 2, 1 - 1)
| Informacija |
| Grad |
| Domaći: |
Santa Rosa de Lima |
| Gosti: |
Usulutan |
| Udaljenost: |
67.5 km |
| Vrijeme početka |
| Sat: |
02:00 (19:00 lokalno vrijeme) |
Tečajevi
| 1 |
X |
2 |
P/T |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.95 |
3.10 |
2.15 |
X2 |
|
|
|
1.60 |
1.35 |
| 23% |
41% |
36% |
1.35 |
|
|
|
39% |
61% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.29 |
3.25 |
|
|
|
1.93 |
1.77 |
|
|
|
3.30 |
1.28 |
| 80% |
20% |
|
|
|
51% |
49% |
|
|
|
32% |
68% |
Posljednji 12 izravne utakmice
|
2026-08-09 |
Luis Angel Firpo
|
2 - 0 |
Mun. Limeno
|
|
2026-03-15 |
Mun. Limeno
|
2 - 1 |
Luis Angel Firpo
|
|
2026-01-18 |
Luis Angel Firpo
|
2 - 0 |
Mun. Limeno
|
|
2025-09-22 |
Luis Angel Firpo
|
1 - 1 |
Mun. Limeno
|
|
2025-07-20 |
Mun. Limeno
|
1 - 3 |
Luis Angel Firpo
|
|
2025-04-27 |
Luis Angel Firpo
|
2 - 2 |
Mun. Limeno
|
|
2025-03-02 |
Mun. Limeno
|
1 - 4 |
Luis Angel Firpo
|
|
2024-10-02 |
Luis Angel Firpo
|
2 - 0 |
Mun. Limeno
|
|
2024-09-13 |
Mun. Limeno
|
2 - 3 |
Luis Angel Firpo
|
|
2024-04-25 |
Mun. Limeno
|
2 - 2 |
Luis Angel Firpo
|
|
2024-02-25 |
Luis Angel Firpo
|
2 - 0 |
Mun. Limeno
|
|
2023-11-19 |
Mun. Limeno
|
3 - 2 |
Luis Angel Firpo
|
| P |
N |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
3 |
7 |
|
12 |
7 |
6 |
| 17% |
25% |
58% |
|
100% |
58% |
50% |
Mun. Limeno posljednje 12 utakmice
|
2026-10-04 |
Platense Zac.
|
2 - 1 |
Mun. Limeno
|
|
2026-10-02 |
INCA-Aruba
|
2 - 1 |
Mun. Limeno
|
|
2026-09-28 |
Mun. Limeno
|
1 - 3 |
FAS Santa Ana
|
|
2026-09-20 |
Alianza San S.
|
3 - 2 |
Mun. Limeno
|
|
2026-09-13 |
Fuerte SF
|
0 - 2 |
Mun. Limeno
|
|
2026-09-10 |
Mun. Limeno
|
0 - 0 |
Aguila
|
|
2026-09-06 |
Atletico Balboa
|
0 - 2 |
Mun. Limeno
|
|
2026-08-28 |
Mun. Limeno
|
3 - 1 |
Isidro Metapan
|
|
2026-08-22 |
Cacahuatique
|
1 - 3 |
Mun. Limeno
|
|
2026-08-15 |
Mun. Limeno
|
0 - 1 |
Inter Santa Tecla
|
|
2026-08-09 |
Luis Angel Firpo
|
2 - 0 |
Mun. Limeno
|
|
2026-08-02 |
Mun. Limeno
|
1 - 1 |
Platense Zac.
|
| P |
N |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
2 |
6 |
|
10 |
6 |
4 |
| 33% |
17% |
50% |
|
83% |
50% |
33% |
Luis Angel Firpo posljednje 12 utakmice
|
2026-10-04 |
Alianza San S.
|
2 - 2 |
Luis Angel Firpo
|
|
2026-10-01 |
Fuerte SF
|
0 - 3 |
Luis Angel Firpo
|
|
2026-09-27 |
Luis Angel Firpo
|
2 - 0 |
Aguila
|
|
2026-09-24 |
Luis Angel Firpo
|
0 - 0 |
Cacahuatique
|
|
2026-09-21 |
Luis Angel Firpo
|
3 - 1 |
Atletico Balboa
|
|
2026-09-18 |
Ol. Tegucigalpa
|
3 - 0 |
Luis Angel Firpo
|
|
2026-09-14 |
Luis Angel Firpo
|
1 - 2 |
Isidro Metapan
|
|
2026-09-11 |
Luis Angel Firpo
|
0 - 3 |
Ol. Tegucigalpa
|
|
2026-09-07 |
Luis Angel Firpo
|
3 - 0 |
Inter Santa Tecla
|
|
2026-08-31 |
FAS Santa Ana
|
3 - 1 |
Luis Angel Firpo
|
|
2026-08-27 |
Xelaju MC
|
1 - 1 |
Luis Angel Firpo
|
|
2026-08-24 |
Luis Angel Firpo
|
1 - 0 |
Platense Zac.
|
| P |
N |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
3 |
4 |
|
10 |
8 |
3 |
| 42% |
25% |
33% |
|
83% |
67% |
25% |
Ljestvića Primera División
| Mj |
Momčad |
Uk |
P |
N |
P |
G+ |
G- |
GR |
Bod |
| 1 |
FAS Santa Ana |
13 |
8 |
3 |
2 |
24 |
12 |
+12 |
27 |
| 2 |
Isidro Metapan |
13 |
8 |
2 |
3 |
20 |
12 |
+8 |
26 |
| 3 |
Luis Angel Firpo |
13 |
7 |
4 |
2 |
23 |
9 |
+14 |
25 |
| 4 |
Inter Santa Tecla |
14 |
5 |
7 |
2 |
19 |
12 |
+7 |
22 |
| 5 |
Aguila |
14 |
5 |
5 |
4 |
22 |
18 |
+4 |
20 |
| 6 |
Platense Zac. |
15 |
5 |
4 |
6 |
19 |
20 |
-1 |
19 |
| 7 |
Alianza San S. |
13 |
4 |
6 |
3 |
20 |
19 |
+1 |
18 |
| 8 |
Mun. Limeno |
14 |
5 |
2 |
7 |
19 |
19 |
0 |
17 |
| 9 |
INCA-Aruba |
15 |
4 |
4 |
7 |
13 |
27 |
-14 |
16 |
| 10 |
Atletico Balboa |
14 |
3 |
4 |
7 |
15 |
22 |
-7 |
13 |
| 11 |
Cacahuatique |
14 |
2 |
5 |
7 |
14 |
24 |
-10 |
11 |
| 12 |
Fuerte SF |
14 |
1 |
6 |
7 |
9 |
23 |
-14 |
9 |
Kronologija utakmica u ligi
| Mun. Limeno |
|
| Luis Angel Firpo |
|
| Domaći |
|
| Gosti |
|
Utakmice domaći/gosti
| Mj |
Momčad |
Mun. Limeno |
Luis Angel Firpo |
| 1 |
FAS Santa Ana |
1 - 3 |
3 - 1 |
| 2 |
Isidro Metapan |
3 - 1 |
|
| 3 |
Luis Angel Firpo |
|
- |
| 4 |
Inter Santa Tecla |
0 - 1 |
|
| 5 |
Aguila |
0 - 0 |
1 - 1 |
| 6 |
Platense Zac. |
1 - 1 |
|
| 7 |
Alianza San S. |
|
2 - 2 |
| 8 |
Mun. Limeno |
- |
|
| 9 |
INCA-Aruba |
2 - 0 |
0 - 0 |
| 10 |
Atletico Balboa |
|
|
| 11 |
Cacahuatique |
|
|
| 12 |
Fuerte SF |
|
0 - 3 |
Statistika tima
| |
Mun. Limeno |
Luis Angel Firpo |
| Pobjeda |
5 |
7 |
| Neriješeno |
2 |
4 |
| Porazi |
7 |
2 |
| Dati golovi |
19 |
23 |
| Primljeni golovi |
19 |
9 |
| Prosjek dati golovi |
1.36 |
1.77 |
| Prosjek primljeni golovi |
1.36 |
0.69 |
| Utakmice dati golovi |
79% |
85% |
| Utakmice primljeni golovi |
71% |
38% |
| Oba Daju Gol |
57% |
38% |
| Više od 1.5 |
86% |
77% |
| Više od 2.5 |
50% |
54% |
| Više od 3.5 |
36% |
31% |
| |
Domaći |
Gosti |
| Pobjeda |
2 |
1 |
| Neriješeno |
2 |
3 |
| Porazi |
2 |
1 |
| Dati golovi |
7 |
7 |
| Primljeni golovi |
6 |
6 |
| Prosjek dati golovi |
1.17 |
1.40 |
| Prosjek primljeni golovi |
1.00 |
1.20 |
| Utakmice dati golovi |
67% |
80% |
| Utakmice primljeni golovi |
67% |
60% |
| Oba Daju Gol |
50% |
60% |
| Više od 1.5 |
67% |
80% |
| Više od 2.5 |
33% |
60% |
| Više od 3.5 |
33% |
40% |
Ukupna statistika za Primera División
| Utakmice (83) |
| Pobjede za domaćine |
43% |
| Neriješeno |
31% |
| Pobjede za goste |
25% |
| Odigrane utakmice |
63% |
| Golovi (217) |
| Golovi po utakmici |
2.61 |
| Golovi za domaćina po utakmici |
1.45 |
| Golovi za goste po utakmici |
1.17 |
| Domaći tim postigao golovi u |
73% |
| Gostujući tim postigao golovi u |
69% |
| Oba Daju Gol |
54% |
| Više od 1.5 |
77% |
| Više od 2.5 |
49% |
| Više od 3.5 |
33% |
Mun. Limeno sljedeće 6 utakmice
|
2026-10-17 |
Inter Santa Tecla
|
- |
Mun. Limeno
|
|
2026-10-12 |
Mun. Limeno
|
- |
Luis Angel Firpo
|
|
2026-10-25 |
Mun. Limeno
|
- |
Cacahuatique
|
|
2026-11-01 |
Isidro Metapan
|
- |
Mun. Limeno
|
|
2026-11-08 |
Mun. Limeno
|
- |
Atletico Balboa
|
|
2026-11-12 |
Aguila
|
- |
Mun. Limeno
|
Luis Angel Firpo sljedeće 6 utakmice
|
2026-10-12 |
Mun. Limeno
|
- |
Luis Angel Firpo
|
|
2026-10-18 |
Luis Angel Firpo
|
- |
INCA-Aruba
|
|
2026-10-25 |
Platense Zac.
|
- |
Luis Angel Firpo
|
|
2026-11-01 |
Luis Angel Firpo
|
- |
FAS Santa Ana
|
|
2026-11-05 |
Luis Angel Firpo
|
- |
Alianza San S.
|
|
2026-11-07 |
Inter Santa Tecla
|
- |
Luis Angel Firpo
|
Tečajevi i vjerojatnosti
| Standardno 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Tečajevi |
2.95 |
3.10 |
2.15 |
| Vjerojatnosti |
23% |
41% |
36% |
|
X2 @ 1.35 |
| Dvostruka šansa |
1X |
X2 |
| Tečajevi |
1.60 |
1.35 |
| Vjerojatnosti |
39% |
61% |
|
X2 @ 1.35 |
| Više/Manje 1.5 |
Vš |
Mn |
| Tečajevi |
|
1.29 |
3.25 |
| Vjerojatnosti |
|
80% |
20% |
|
Više 1.5 @ 1.29 |
| Više/Manje 2.5 |
Vš |
Mn |
| Tečajevi |
|
1.93 |
1.77 |
| Vjerojatnosti |
|
51% |
49% |
|
Više 2.5 @ 1.93 |
| Više/Manje 3.5 |
Vš |
Mn |
| Tečajevi |
|
3.30 |
1.28 |
| Vjerojatnosti |
|
32% |
68% |
|
Manje 3.5 @ 1.28 |
| Oba Daju Gol |
Da |
Ne |
| Tečajevi |
|
1.72 |
1.98 |
| Vjerojatnosti |
|
50% |
50% |
|
Da @ 1.72 |
*** Koeficijenti su prosječne vrijednosti, izračunate između nekoliko različitih kladionica i važeći su u vrijeme posljednjeg ažuriranja - 2026-10-11 00:01. Moguće su trenutačne promjene!