Liga MX - Meksiko
subota, 17.10.2026
02:00
| Informacija |
| Grad |
| Domaći: |
Aguascalientes |
| Gosti: |
Guadalajara |
| Udaljenost: |
172.5 km |
| Igralište |
| Igralište: |
Victoria
|
| Kapacitet: |
35 000 (25 494) |
| Dimenzije: |
105 x 68 m |
| Fotografije: |
Google maps (mapa) |
| Vrijeme početka |
| Sat: |
02:00 (19:00 lokalno vrijeme) |
Tečajevi
| 1 |
X |
2 |
P/T |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.45 |
3.40 |
2.55 |
2 |
|
|
|
1.50 |
1.50 |
| 29% |
10% |
61% |
2.55 |
|
|
|
32% |
68% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.22 |
4.00 |
|
|
|
1.73 |
2.08 |
|
|
|
2.75 |
1.40 |
| 87% |
13% |
|
|
|
56% |
44% |
|
|
|
38% |
62% |
Posljednji 12 izravne utakmice
|
2026-07-04 |
Atlas
|
0 - 0 |
Necaxa
|
|
2026-01-17 |
Necaxa
|
0 - 1 |
Atlas
|
|
2025-12-30 |
Atlas
|
5 - 3 |
Necaxa
|
|
2025-09-28 |
Atlas
|
3 - 2 |
Necaxa
|
|
2025-02-19 |
Atlas
|
0 - 4 |
Necaxa
|
|
2024-12-23 |
Atlas
|
1 - 2 |
Necaxa
|
|
2024-11-10 |
Necaxa
|
0 - 0 |
Atlas
|
|
2024-01-15 |
Necaxa
|
2 - 1 |
Atlas
|
|
2023-11-11 |
Atlas
|
0 - 0 |
Necaxa
|
|
2023-04-22 |
Necaxa
|
1 - 3 |
Atlas
|
|
2022-10-02 |
Atlas
|
1 - 0 |
Necaxa
|
|
2022-04-08 |
Atlas
|
2 - 1 |
Necaxa
|
| P |
N |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
3 |
6 |
|
7 |
7 |
4 |
| 25% |
25% |
50% |
|
58% |
58% |
33% |
Necaxa posljednje 12 utakmice
|
2026-10-12 |
Pachuca
|
3 - 3 |
Necaxa
|
|
2026-09-28 |
Necaxa
|
2 - 4 |
Club America
|
|
2026-09-20 |
Atl. San Luis
|
3 - 1 |
Necaxa
|
|
2026-09-12 |
Necaxa
|
0 - 1 |
Puebla
|
|
2026-09-06 |
Tigres UANL
|
1 - 1 |
Necaxa
|
|
2026-08-29 |
Necaxa
|
1 - 3 |
Cruz Azul
|
|
2026-08-24 |
Pumas UNAM
|
1 - 1 |
Necaxa
|
|
2026-08-18 |
Necaxa
|
1 - 2 |
Leon
|
|
2026-08-14 |
New York City
|
1 - 2 |
Necaxa
|
|
2026-08-10 |
Philadelphia Un
|
3 - 1 |
Necaxa
|
|
2026-08-07 |
Chicago Fire
|
2 - 0 |
Necaxa
|
|
2026-08-03 |
Dep. Toluca
|
3 - 1 |
Necaxa
|
| P |
N |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 1 |
3 |
8 |
|
11 |
8 |
6 |
| 8% |
25% |
67% |
|
92% |
67% |
50% |
Atlas posljednje 12 utakmice
|
2026-10-11 |
Atlas
|
1 - 1 |
Guadalajara
|
|
2026-09-26 |
Club Tijuana
|
2 - 3 |
Atlas
|
|
2026-09-20 |
Atlas
|
1 - 1 |
Pumas UNAM
|
|
2026-09-13 |
Dep. Toluca
|
5 - 2 |
Atlas
|
|
2026-09-06 |
Atlas
|
1 - 1 |
Atlante
|
|
2026-08-30 |
Atlas
|
1 - 3 |
Queretaro
|
|
2026-08-23 |
Cruz Azul
|
0 - 2 |
Atlas
|
|
2026-08-16 |
Atlas
|
2 - 1 |
Tigres UANL
|
|
2026-08-12 |
FC Cincinnati
|
1 - 2 |
Atlas
|
|
2026-08-08 |
Charlotte FC
|
2 - 0 |
Atlas
|
|
2026-08-05 |
Columbus Crew
|
3 - 1 |
Atlas
|
|
2026-08-02 |
Atlas
|
0 - 2 |
Monterrey
|
| P |
N |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
3 |
5 |
|
12 |
6 |
4 |
| 33% |
25% |
42% |
|
100% |
50% |
33% |
Ljestvića Liga MX
| Mj |
Momčad |
Uk |
P |
N |
P |
G+ |
G- |
GR |
Bod |
| 1 |
Club America |
10 |
6 |
3 |
1 |
22 |
11 |
+11 |
21 |
| 2 |
Dep. Toluca |
11 |
6 |
2 |
3 |
25 |
15 |
+10 |
20 |
| 3 |
Queretaro |
10 |
6 |
2 |
2 |
15 |
8 |
+7 |
20 |
| 4 |
Guadalajara |
11 |
5 |
4 |
2 |
18 |
11 |
+7 |
19 |
| 5 |
Leon |
11 |
5 |
3 |
3 |
15 |
12 |
+3 |
18 |
| 6 |
Atlas |
11 |
5 |
3 |
3 |
17 |
18 |
-1 |
18 |
| 7 |
Cruz Azul |
11 |
5 |
2 |
4 |
22 |
21 |
+1 |
17 |
| 8 |
Club Tijuana |
10 |
4 |
3 |
3 |
15 |
14 |
+1 |
15 |
| 9 |
Puebla |
11 |
4 |
3 |
4 |
12 |
13 |
-1 |
15 |
| 10 |
Monterrey |
10 |
4 |
2 |
4 |
17 |
15 |
+2 |
14 |
| 11 |
Pachuca |
11 |
3 |
4 |
4 |
18 |
14 |
+4 |
13 |
| 12 |
Pumas UNAM |
11 |
3 |
4 |
4 |
17 |
19 |
-2 |
13 |
| 13 |
Tigres UANL |
11 |
3 |
4 |
4 |
13 |
15 |
-2 |
13 |
| 14 |
Santos Laguna |
11 |
4 |
1 |
6 |
12 |
16 |
-4 |
13 |
| 15 |
Atl. San Luis |
11 |
3 |
3 |
5 |
15 |
20 |
-5 |
12 |
| 16 |
Atlante |
11 |
2 |
5 |
4 |
12 |
17 |
-5 |
11 |
| 17 |
Necaxa |
11 |
2 |
3 |
6 |
15 |
23 |
-8 |
9 |
| 18 |
Juarez |
11 |
1 |
1 |
9 |
8 |
26 |
-18 |
4 |
Kronologija utakmica u ligi
| Necaxa |
|
| Atlas |
|
| Domaći |
|
| Gosti |
|
Utakmice domaći/gosti
| Mj |
Momčad |
Necaxa |
Atlas |
| 1 |
Club America |
2 - 4 |
|
| 2 |
Dep. Toluca |
|
5 - 2 |
| 3 |
Queretaro |
|
|
| 4 |
Guadalajara |
|
|
| 5 |
Leon |
1 - 2 |
2 - 3 |
| 6 |
Atlas |
|
- |
| 7 |
Cruz Azul |
1 - 3 |
0 - 2 |
| 8 |
Club Tijuana |
|
2 - 3 |
| 9 |
Puebla |
0 - 1 |
|
| 10 |
Monterrey |
2 - 1 |
|
| 11 |
Pachuca |
|
|
| 12 |
Pumas UNAM |
|
|
| 13 |
Tigres UANL |
|
|
| 14 |
Santos Laguna |
|
0 - 1 |
| 15 |
Atl. San Luis |
|
|
| 16 |
Atlante |
2 - 1 |
|
| 17 |
Necaxa |
- |
|
| 18 |
Juarez |
|
|
Statistika tima
| |
Necaxa |
Atlas |
| Pobjeda |
2 |
5 |
| Neriješeno |
3 |
3 |
| Porazi |
6 |
3 |
| Dati golovi |
15 |
17 |
| Primljeni golovi |
23 |
18 |
| Prosjek dati golovi |
1.36 |
1.55 |
| Prosjek primljeni golovi |
2.09 |
1.64 |
| Utakmice dati golovi |
91% |
91% |
| Utakmice primljeni golovi |
100% |
82% |
| Oba Daju Gol |
91% |
73% |
| Više od 1.5 |
91% |
91% |
| Više od 2.5 |
73% |
45% |
| Više od 3.5 |
45% |
36% |
| |
Domaći |
Gosti |
| Pobjeda |
2 |
4 |
| Neriješeno |
0 |
0 |
| Porazi |
4 |
1 |
| Dati golovi |
8 |
11 |
| Primljeni golovi |
12 |
9 |
| Prosjek dati golovi |
1.33 |
2.20 |
| Prosjek primljeni golovi |
2.00 |
1.80 |
| Utakmice dati golovi |
83% |
100% |
| Utakmice primljeni golovi |
100% |
60% |
| Oba Daju Gol |
83% |
60% |
| Više od 1.5 |
83% |
80% |
| Više od 2.5 |
83% |
60% |
| Više od 3.5 |
33% |
60% |
Ukupna statistika za Liga MX
| Utakmice (97) |
| Pobjede za domaćine |
39% |
| Neriješeno |
27% |
| Pobjede za goste |
34% |
| Odigrane utakmice |
63% |
| Golovi (288) |
| Golovi po utakmici |
2.97 |
| Golovi za domaćina po utakmici |
1.57 |
| Golovi za goste po utakmici |
1.40 |
| Domaći tim postigao golovi u |
79% |
| Gostujući tim postigao golovi u |
76% |
| Oba Daju Gol |
61% |
| Više od 1.5 |
80% |
| Više od 2.5 |
53% |
| Više od 3.5 |
33% |
Necaxa sljedeće 5 utakmice
|
2026-10-21 |
Guadalajara
|
- |
Necaxa
|
|
2026-10-24 |
Necaxa
|
- |
Juarez
|
|
2026-11-01 |
Santos Laguna
|
- |
Necaxa
|
|
2026-11-07 |
Necaxa
|
- |
Club Tijuana
|
|
2026-11-23 |
Queretaro
|
- |
Necaxa
|
Atlas sljedeće 5 utakmice
|
2026-10-22 |
Atlas
|
- |
Club America
|
|
2026-10-25 |
Atlas
|
- |
Puebla
|
|
2026-10-31 |
Atl. San Luis
|
- |
Atlas
|
|
2026-11-07 |
Atlas
|
- |
Pachuca
|
|
2026-11-21 |
Juarez
|
- |
Atlas
|
Tečajevi i vjerojatnosti
| Standardno 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Tečajevi |
2.45 |
3.40 |
2.55 |
| Vjerojatnosti |
29% |
10% |
61% |
|
2 @ 2.55 |
| Dvostruka šansa |
1X |
X2 |
| Tečajevi |
1.50 |
1.50 |
| Vjerojatnosti |
32% |
68% |
|
X2 @ 1.50 |
| Više/Manje 1.5 |
Vš |
Mn |
| Tečajevi |
|
1.22 |
4.00 |
| Vjerojatnosti |
|
87% |
13% |
|
Više 1.5 @ 1.22 |
| Više/Manje 2.5 |
Vš |
Mn |
| Tečajevi |
|
1.73 |
2.08 |
| Vjerojatnosti |
|
56% |
44% |
|
Više 2.5 @ 1.73 |
| Više/Manje 3.5 |
Vš |
Mn |
| Tečajevi |
|
2.75 |
1.40 |
| Vjerojatnosti |
|
38% |
62% |
|
Manje 3.5 @ 1.40 |
| Oba Daju Gol |
Da |
Ne |
| Tečajevi |
|
1.62 |
2.20 |
| Vjerojatnosti |
|
74% |
26% |
|
Da @ 1.62 |
*** Koeficijenti su prosječne vrijednosti, izračunate između nekoliko različitih kladionica i važeći su u vrijeme posljednjeg ažuriranja - 2026-10-14 04:02. Moguće su trenutačne promjene!