Super liga 2 - Grčka
subota, 03.10.2026
12:45
2 - 2
(2 - 1, 0 - 1)
| Informacija |
| Grad |
| Domaći: |
Volos |
| Gosti: |
Larisa |
| Udaljenost: |
54.2 km |
| Igralište |
| Igralište: |
Panthessaliko
|
| Kapacitet: |
22 700 |
| Dimenzije: |
105 x 68 m |
| Fotografije: |
Google maps (mapa) |
| Vrijeme početka |
| Sat: |
12:45 (14:45 lokalno vrijeme) |
Tečajevi
| 1 |
X |
2 |
P/T |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.11 |
2.92 |
3.33 |
2 |
|
|
|
1.25 |
1.62 |
| 24% |
6% |
70% |
3.33 |
|
|
|
25% |
75% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.46 |
2.49 |
|
|
|
2.38 |
1.49 |
|
|
|
4.45 |
1.16 |
| 61% |
39% |
|
|
|
37% |
63% |
|
|
|
15% |
85% |
Posljednji 12 izravne utakmice
|
2024-12-22 |
Larissa
|
3 - 0 |
Niki Volos
|
|
2024-10-21 |
Niki Volos
|
3 - 3 |
Larissa
|
|
2024-04-20 |
Larissa
|
2 - 3 |
Niki Volos
|
|
2024-03-24 |
Niki Volos
|
1 - 1 |
Larissa
|
|
2024-03-04 |
Niki Volos
|
1 - 2 |
Larissa
|
|
2023-12-03 |
Larissa
|
1 - 0 |
Niki Volos
|
|
2023-04-07 |
Niki Volos
|
1 - 2 |
Larissa
|
|
2023-02-19 |
Larissa
|
1 - 3 |
Niki Volos
|
|
2022-11-19 |
Larissa
|
1 - 0 |
Niki Volos
|
|
2022-04-14 |
Niki Volos
|
1 - 1 |
Larissa
|
|
2022-01-16 |
Larissa
|
1 - 0 |
Niki Volos
|
|
2013-03-27 |
Larissa
|
1 - 1 |
Niki Volos
|
| P |
N |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
4 |
6 |
|
9 |
6 |
3 |
| 17% |
33% |
50% |
|
75% |
50% |
25% |
Niki Volos posljednje 12 utakmice
|
2026-09-27 |
Niki Volos
|
2 - 0 |
Nestos Chrysoupoli
|
|
2026-09-21 |
Panthrakikos
|
1 - 0 |
Niki Volos
|
|
2026-09-16 |
Niki Volos
|
0 - 3 |
Asteras Tr.
|
|
2026-09-13 |
Niki Volos
|
1 - 2 |
Olympiacos B
|
|
2026-09-07 |
Athens Kallithea
|
2 - 1 |
Niki Volos
|
|
2026-09-03 |
Panathinaikos
|
1 - 0 |
Niki Volos
|
|
2026-08-19 |
Niki Volos
|
0 - 0 |
Panionios
|
|
2026-03-22 |
Niki Volos
|
3 - 0 |
Ast. Tripolis B
|
|
2026-03-14 |
Iraklis
|
0 - 0 |
Niki Volos
|
|
2026-03-08 |
Niki Volos
|
1 - 0 |
Anag. Karditsas
|
|
2026-02-28 |
Ast. Tripolis B
|
1 - 1 |
Niki Volos
|
|
2026-02-22 |
Niki Volos
|
0 - 1 |
Iraklis
|
| P |
N |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
3 |
6 |
|
6 |
4 |
0 |
| 25% |
25% |
50% |
|
50% |
33% |
0% |
Larissa posljednje 12 utakmice
|
2026-09-27 |
Larissa
|
1 - 0 |
PAOK B
|
|
2026-09-21 |
Pyrgos 1968
|
0 - 4 |
Larissa
|
|
2026-09-17 |
Kalamata
|
1 - 1 |
Larissa
|
|
2026-09-12 |
Larissa
|
1 - 0 |
Zakynthos
|
|
2026-09-06 |
Larissa
|
1 - 1 |
Anag. Karditsas
|
|
2026-09-02 |
Larissa
|
0 - 4 |
Olympiakos
|
|
2026-08-17 |
Athens Kallithea
|
1 - 3 |
Larissa
|
|
2026-08-11 |
AO Trikala
|
0 - 4 |
Larissa
|
|
2026-08-06 |
Larissa
|
0 - 0 |
Zakynthos
|
|
2026-05-21 |
Kifisia
|
3 - 2 |
Larissa
|
|
2026-05-16 |
Larissa
|
2 - 1 |
Atromitos
|
|
2026-05-12 |
Panetolikos
|
1 - 1 |
Larissa
|
| P |
N |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
4 |
2 |
|
9 |
6 |
5 |
| 50% |
33% |
17% |
|
75% |
50% |
42% |
Ljestvića Super liga 2
| Mj |
Momčad |
Uk |
P |
N |
P |
G+ |
G- |
GR |
Bod |
| 1 |
Marko 1927 |
4 |
4 |
0 |
0 |
9 |
4 |
+5 |
12 |
| 2 |
Larissa |
4 |
3 |
1 |
0 |
7 |
1 |
+6 |
10 |
| 3 |
Panionios |
4 |
3 |
1 |
0 |
4 |
0 |
+4 |
10 |
| 4 |
Athens Kallithea |
4 |
3 |
0 |
1 |
7 |
4 |
+3 |
9 |
| 5 |
Hellas Syros |
4 |
2 |
2 |
0 |
9 |
3 |
+6 |
8 |
| 6 |
Panthrakikos |
4 |
2 |
1 |
1 |
4 |
2 |
+2 |
7 |
| 7 |
Apollon Kalamaria |
4 |
1 |
1 |
2 |
3 |
4 |
-1 |
4 |
| 8 |
Nestos Chrysoupoli |
4 |
1 |
1 |
2 |
3 |
5 |
-2 |
4 |
| 8 |
PAOK B |
4 |
1 |
1 |
2 |
3 |
5 |
-2 |
4 |
| 10 |
Olympiacos B |
4 |
1 |
1 |
2 |
6 |
10 |
-4 |
4 |
| 11 |
Niki Volos |
4 |
1 |
0 |
3 |
4 |
5 |
-1 |
3 |
| 12 |
Ast. Tripolis B |
4 |
1 |
0 |
3 |
1 |
5 |
-4 |
3 |
| 13 |
Panserraikos |
4 |
2 |
0 |
2 |
6 |
4 |
+2 |
2 |
| 14 |
Anag. Karditsas |
4 |
0 |
2 |
2 |
1 |
5 |
-4 |
2 |
| 15 |
Pyrgos 1968 |
4 |
0 |
2 |
2 |
0 |
5 |
-5 |
2 |
| 16 |
Zakynthos |
4 |
0 |
1 |
3 |
2 |
7 |
-5 |
1 |
Kronologija utakmica u ligi
| Niki Volos |
|
| Larissa |
|
| Domaći |
|
| Gosti |
|
Utakmice domaći/gosti
| Mj |
Momčad |
Niki Volos |
Larissa |
| 1 |
Marko 1927 |
|
|
| 2 |
Larissa |
|
- |
| 3 |
Panionios |
|
|
| 4 |
Athens Kallithea |
|
|
| 5 |
Hellas Syros |
|
|
| 6 |
Panthrakikos |
|
|
| 7 |
Apollon Kalamaria |
|
|
| 8 |
Nestos Chrysoupoli |
2 - 0 |
|
| 8 |
PAOK B |
|
|
| 10 |
Olympiacos B |
1 - 2 |
|
| 11 |
Niki Volos |
- |
|
| 12 |
Ast. Tripolis B |
|
|
| 13 |
Panserraikos |
|
|
| 14 |
Anag. Karditsas |
|
|
| 15 |
Pyrgos 1968 |
|
0 - 4 |
| 16 |
Zakynthos |
|
|
Statistika tima
| |
Niki Volos |
Larissa |
| Pobjeda |
1 |
3 |
| Neriješeno |
0 |
1 |
| Porazi |
3 |
0 |
| Dati golovi |
4 |
7 |
| Primljeni golovi |
5 |
1 |
| Prosjek dati golovi |
1.00 |
1.75 |
| Prosjek primljeni golovi |
1.25 |
0.25 |
| Utakmice dati golovi |
75% |
100% |
| Utakmice primljeni golovi |
75% |
25% |
| Oba Daju Gol |
50% |
25% |
| Više od 1.5 |
75% |
50% |
| Više od 2.5 |
50% |
25% |
| Više od 3.5 |
0% |
25% |
| |
Domaći |
Gosti |
| Pobjeda |
1 |
1 |
| Neriješeno |
0 |
0 |
| Porazi |
1 |
0 |
| Dati golovi |
3 |
4 |
| Primljeni golovi |
2 |
0 |
| Prosjek dati golovi |
1.50 |
4.00 |
| Prosjek primljeni golovi |
1.00 |
0.00 |
| Utakmice dati golovi |
100% |
100% |
| Utakmice primljeni golovi |
50% |
0% |
| Oba Daju Gol |
50% |
0% |
| Više od 1.5 |
100% |
100% |
| Više od 2.5 |
50% |
100% |
| Više od 3.5 |
0% |
100% |
Ukupna statistika za Super liga 2
| Utakmice (32) |
| Pobjede za domaćine |
66% |
| Neriješeno |
22% |
| Pobjede za goste |
12% |
| Odigrane utakmice |
13% |
| Golovi (69) |
| Golovi po utakmici |
2.16 |
| Golovi za domaćina po utakmici |
1.38 |
| Golovi za goste po utakmici |
0.78 |
| Domaći tim postigao golovi u |
88% |
| Gostujući tim postigao golovi u |
44% |
| Oba Daju Gol |
41% |
| Više od 1.5 |
59% |
| Više od 2.5 |
38% |
| Više od 3.5 |
16% |
Niki Volos sljedeće 6 utakmice
|
2026-10-11 |
Hellas Syros
|
- |
Niki Volos
|
|
2026-10-18 |
Niki Volos
|
- |
Panionios
|
|
2026-10-25 |
Apollon Kalamaria
|
- |
Niki Volos
|
|
2026-11-01 |
Niki Volos
|
- |
Anag. Karditsas
|
|
2026-11-08 |
Zakynthos
|
- |
Niki Volos
|
|
2026-11-15 |
Niki Volos
|
- |
Pyrgos 1968
|
Larissa sljedeće 6 utakmice
|
2026-10-11 |
Marko 1927
|
- |
Larissa
|
|
2026-10-18 |
Larissa
|
- |
Panserraikos
|
|
2026-10-25 |
Athens Kallithea
|
- |
Larissa
|
|
2026-11-01 |
Larissa
|
- |
Olympiacos B
|
|
2026-11-08 |
Panthrakikos
|
- |
Larissa
|
|
2026-11-15 |
Larissa
|
- |
Nestos Chrysoupoli
|
Tečajevi i vjerojatnosti
| Standardno 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Tečajevi |
2.11 |
2.92 |
3.33 |
| Vjerojatnosti |
24% |
6% |
70% |
|
2 @ 3.33 |
| Dvostruka šansa |
1X |
X2 |
| Tečajevi |
1.25 |
1.62 |
| Vjerojatnosti |
25% |
75% |
|
X2 @ 1.62 |
| Više/Manje 1.5 |
Vš |
Mn |
| Tečajevi |
|
1.46 |
2.49 |
| Vjerojatnosti |
|
61% |
39% |
|
Više 1.5 @ 1.46 |
| Više/Manje 2.5 |
Vš |
Mn |
| Tečajevi |
|
2.38 |
1.49 |
| Vjerojatnosti |
|
37% |
63% |
|
Manje 2.5 @ 1.49 |
| Više/Manje 3.5 |
Vš |
Mn |
| Tečajevi |
|
4.45 |
1.16 |
| Vjerojatnosti |
|
15% |
85% |
|
Manje 3.5 @ 1.16 |
| Oba Daju Gol |
Da |
Ne |
| Tečajevi |
|
2.05 |
1.67 |
| Vjerojatnosti |
|
38% |
62% |
|
Ne @ 1.67 |
*** Koeficijenti su prosječne vrijednosti, izračunate između nekoliko različitih kladionica i važeći su u vrijeme posljednjeg ažuriranja - 2026-10-03 08:02. Moguće su trenutačne promjene!