Premier liga - Ferojski otoci
nedjelja, 07.08.2022
15:00
15:00

NSI Runavik

EB Streymur
0 - 1
(0 - 0, 0 - 1)
| Informacija | |
|---|---|
| Grad | |
| Domaći: | Runavik |
| Gosti: | Streymnes |
| Udaljenost: | 17.9 km |
| Igralište | |
| Igralište: | Við Løkin |
| Kapacitet: | 2 000 |
| Fotografije: | Google maps (mapa) |
| Vrijeme početka | |
| Sat: | 15:00 (15:00 lokalno vrijeme) |
Tečajevi
| 1 | X | 2 | P/T | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.15 | 3.50 | 2.75 | 2 | 1.41 | 1.63 | |||
| 33% | 17% | 50% | 2.75 | 40% | 60% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.11 | 5.57 | 1.44 | 2.60 | 2.05 | 1.68 | ||||||
| 80% | 20% | 65% | 35% | 42% | 58% |
Posljednji 12 izravne utakmice
| 2022-03-06 | EB Streymur | 3 - 4 | NSI Runavik |
| 2021-08-22 | NSI Runavik | 4 - 0 | EB Streymur |
| 2021-06-13 | EB Streymur | 2 - 1 | NSI Runavik |
| 2021-03-20 | NSI Runavik | 3 - 0 | EB Streymur |
| 2020-09-19 | NSI Runavik | 4 - 1 | EB Streymur |
| 2020-07-08 | EB Streymur | 1 - 1 | NSI Runavik |
| 2020-07-04 | NSI Runavik | 1 - 0 | EB Streymur |
| 2020-05-17 | EB Streymur | 0 - 3 | NSI Runavik |
| 2019-09-01 | NSI Runavik | 3 - 0 | EB Streymur |
| 2019-05-19 | EB Streymur | 1 - 8 | NSI Runavik |
| 2019-03-10 | NSI Runavik | 1 - 0 | EB Streymur |
| 2018-10-06 | EB Streymur | 2 - 4 | NSI Runavik |
| P | N | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 10 | 1 | 1 | 10 | 9 | 5 | |
| 83% | 8% | 8% | 83% | 75% | 42% |
NSI Runavik posljednje 12 utakmice
| 2022-07-27 | NSI Runavik | 0 - 1 | 07 Vestur |
| 2022-06-29 | KI Klaksvik | 4 - 2 | NSI Runavik |
| 2022-06-25 | NSI Runavik | 1 - 3 | Vikingur Gota |
| 2022-06-19 | NSI Runavik | 0 - 2 | HB Torshavn |
| 2022-05-26 | B68 Toftir | 0 - 1 | NSI Runavik |
| 2022-05-21 | Skala IF | 1 - 4 | NSI Runavik |
| 2022-05-15 | NSI Runavik | 1 - 4 | AB Argir |
| 2022-05-08 | Vikingur Gota | 3 - 0 | NSI Runavik |
| 2022-05-01 | NSI Runavik | 2 - 1 | Skala IF |
| 2022-04-24 | 07 Vestur | 3 - 2 | NSI Runavik |
| 2022-04-18 | AB Argir | 2 - 3 | NSI Runavik |
| 2022-04-14 | NSI Runavik | 1 - 4 | B36 Torshavn |
| P | N | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 0 | 8 | 10 | 9 | 7 | |
| 33% | 0% | 67% | 83% | 75% | 58% |
EB Streymur posljednje 12 utakmice
| 2022-07-27 | AB Argir | 1 - 1 | EB Streymur |
| 2022-07-02 | 07 Vestur | 5 - 4 | EB Streymur |
| 2022-06-24 | EB Streymur | 1 - 0 | Skala IF |
| 2022-06-19 | EB Streymur | 1 - 2 | Vikingur Gota |
| 2022-05-27 | KI Klaksvik | 3 - 0 | EB Streymur |
| 2022-05-22 | B68 Toftir | 0 - 1 | EB Streymur |
| 2022-05-14 | EB Streymur | 1 - 5 | B36 Torshavn |
| 2022-05-07 | Skala IF | 0 - 0 | EB Streymur |
| 2022-04-30 | EB Streymur | 2 - 1 | B68 Toftir |
| 2022-04-24 | EB Streymur | 1 - 0 | AB Argir |
| 2022-04-18 | B36 Torshavn | 5 - 0 | EB Streymur |
| 2022-04-14 | EB Streymur | 2 - 2 | 07 Vestur |
| P | N | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 8 | 7 | 4 | |
| 33% | 25% | 42% | 67% | 58% | 33% |
Ljestvića Premier liga
| Mj | Momčad | Uk | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | KI Klaksvik | 16 | +41 | 46 |
| 2 | Vikingur Gota | 17 | +37 | 40 |
| 3 | HB Torshavn | 16 | +11 | 31 |
| 4 | B36 Torshavn | 15 | +12 | 22 |
| 5 | EB Streymur | 16 | -9 | 21 |
| 6 | 07 Vestur | 17 | -21 | 18 |
| 7 | AB Argir | 16 | -20 | 17 |
| 8 | NSI Runavik | 16 | -19 | 15 |
| 9 | B68 Toftir | 16 | -22 | 11 |
| 10 | Skala IF | 15 | -10 | 8 |
Kronologija utakmica u ligi
| NSI Runavik | |
| EB Streymur | |
| Domaći | |
| Gosti |
Utakmice domaći/gosti
| Mj | Momčad | NSI Runavik | EB Streymur |
|---|---|---|---|
| 1 | KI Klaksvik | 0 - 4 | 3 - 0 |
| 2 | Vikingur Gota | 1 - 3 | 1 - 2 |
| 3 | HB Torshavn | 0 - 2 | 2 - 2 |
| 4 | B36 Torshavn | 0 - 2 | 5 - 0 |
| 5 | EB Streymur | - | |
| 6 | 07 Vestur | 0 - 1 | 5 - 4 |
| 7 | AB Argir | 1 - 4 | 1 - 1 |
| 8 | NSI Runavik | - | |
| 9 | B68 Toftir | 0 - 2 | 0 - 1 |
| 10 | Skala IF | 2 - 1 | 0 - 0 |
Pozicija u ligi
| NSI Runavik | EB Streymur | |
| Pozicija | 8 | 5 |
| Bodovi | 15 | 21 |
| Domaći | Gosti | |
| Pozicija | 9 | 7 |
| Bodovi | 3 | 9 |
Forma u ligi
| NSI Runavik | EB Streymur | |
|
Pobjeda Neriješeno Porazi |
5
0 11 |
6
3 7 |
| Domaći | Gosti | |
|
Pobjeda Neriješeno Porazi |
1
0 7 |
2
3 3 |
Golovi u ligi
| NSI Runavik | EB Streymur | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
21
40 |
22
31 |
| Domaći | Gosti | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
4
19 |
10
17 |
Ukupna statistika za Premier liga
| Utakmice (80) | |
| Pobjede za domaćine | 42% |
| Neriješeno | 14% |
| Pobjede za goste | 44% |
| Odigrane utakmice | 100% |
| Golovi (272) | |
| Golovi po utakmici | 3.40 |
| Golovi za domaćina po utakmici | 1.74 |
| Golovi za goste po utakmici | 1.66 |
| Domaći tim postigao golovi u | 71% |
| Gostujući tim postigao golovi u | 74% |
| Oba Daju Gol | 49% |
| Više od 1.5 | 80% |
| Više od 2.5 | 66% |
| Više od 3.5 | 41% |
NSI Runavik sljedeće 6 utakmice
| 2022-08-17 | B36 Torshavn | - | NSI Runavik |
| 2022-08-21 | AB Argir | - | NSI Runavik |
| 2022-08-28 | NSI Runavik | - | B36 Torshavn |
| 2022-09-04 | EB Streymur | - | NSI Runavik |
| 2022-09-11 | Skala IF | - | NSI Runavik |
| 2022-09-17 | NSI Runavik | - | 07 Vestur |
EB Streymur sljedeće 6 utakmice
| 2022-08-14 | EB Streymur | - | HB Torshavn |
| 2022-08-21 | EB Streymur | - | B36 Torshavn |
| 2022-08-28 | HB Torshavn | - | EB Streymur |
| 2022-09-04 | EB Streymur | - | NSI Runavik |
| 2022-09-10 | B68 Toftir | - | EB Streymur |
| 2022-09-17 | EB Streymur | - | AB Argir |
Tečajevi i vjerojatnosti
| Standardno 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 2.15 | 3.50 | 2.75 |
| Vjerojatnosti | 33% | 17% | 50% |
| 2 @ 2.75 | |||
| Dvostruka šansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Tečajevi | 1.41 | 1.63 |
| Vjerojatnosti | 40% | 60% |
| X2 @ 1.63 | ||
| Više/Manje 1.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 1.11 | 5.57 | |
| Vjerojatnosti | 80% | 20% | |
| Više 1.5 @ 1.11 | |||
| Više/Manje 2.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 1.44 | 2.60 | |
| Vjerojatnosti | 65% | 35% | |
| Više 2.5 @ 1.44 | |||
| Više/Manje 3.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 2.05 | 1.68 | |
| Vjerojatnosti | 42% | 58% | |
| Manje 3.5 @ 1.68 | |||
| Oba Daju Gol | Da | Ne | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 1.41 | 2.70 | |
| Vjerojatnosti | 51% | 49% | |
| Da @ 1.41 | |||
*** Koeficijenti su prosječne vrijednosti, izračunate između nekoliko različitih kladionica i važeći su u vrijeme posljednjeg ažuriranja - 2022-08-07 12:06. Moguće su trenutačne promjene!