Botola - Maroko
nedjelja, 28.06.2026
18:00
18:00

OCS Safi

CODM Meknes
2 - 2
(1 - 0, 1 - 2)
| Informacija | |
|---|---|
| Grad | |
| Domaći: | Safi |
| Gosti: | Meknes |
| Udaljenost: | 386.7 km |
| Vrijeme početka | |
| Sat: | 18:00 (18:00 lokalno vrijeme) |
Tečajevi
| 1 | X | 2 | P/T | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.75 | 3.00 | 4.75 | X2 | 1.17 | 1.91 | |||
| 24% | 35% | 41% | 1.91 | 37% | 63% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.44 | 2.63 | 2.50 | 1.50 | 5.00 | 1.17 | ||||||
| 64% | 36% | 33% | 67% | 15% | 85% |
Posljednji 7 izravne utakmice
| 2026-02-20 | CODM Meknes | 1 - 0 | OCS Safi |
| 2025-04-11 | CODM Meknes | 1 - 0 | OCS Safi |
| 2024-11-22 | OCS Safi | 3 - 0 | CODM Meknes |
| 2013-03-16 | OCS Safi | 3 - 2 | CODM Meknes |
| 2012-11-11 | CODM Meknes | 2 - 0 | OCS Safi |
| 2012-04-03 | CODM Meknes | 1 - 0 | OCS Safi |
| 2011-11-20 | OCS Safi | 2 - 0 | CODM Meknes |
| P | N | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 0 | 4 | 4 | 2 | 1 | |
| 43% | 0% | 57% | 57% | 29% | 14% |
OCS Safi posljednje 12 utakmice
| 2026-06-25 | RCA Zemamra | 1 - 1 | OCS Safi |
| 2026-06-21 | OCS Safi | 0 - 1 | Yacoub El Mansour |
| 2026-06-18 | RSB Berkane | 0 - 0 | OCS Safi |
| 2026-06-12 | OCS Safi | 1 - 0 | KACM Marrakech |
| 2026-06-08 | WAC Casablanca | 1 - 0 | OCS Safi |
| 2026-06-01 | OCS Safi | 1 - 2 | Maghreb Fez |
| 2026-05-23 | Difaa El Jadida | 1 - 1 | OCS Safi |
| 2026-05-16 | OCS Safi | 3 - 0 | Ol. Dcheira |
| 2026-05-11 | OCS Safi | 1 - 1 | FUS Rabat |
| 2026-05-07 | FAR Rabat | 1 - 1 | OCS Safi |
| 2026-05-04 | HUSA Agadir | 2 - 1 | OCS Safi |
| 2026-04-29 | OCS Safi | 1 - 2 | IR Tanger |
| P | N | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 5 | 5 | 8 | 4 | 0 | |
| 17% | 42% | 42% | 67% | 33% | 0% |
CODM Meknes posljednje 12 utakmice
| 2026-06-25 | CODM Meknes | 0 - 0 | HUSA Agadir |
| 2026-06-21 | RCA Casablanca | 2 - 1 | CODM Meknes |
| 2026-06-17 | UTS Touarga | 2 - 0 | CODM Meknes |
| 2026-06-12 | CODM Meknes | 1 - 2 | RCA Zemamra |
| 2026-06-09 | Yacoub El Mansour | 1 - 1 | CODM Meknes |
| 2026-06-01 | CODM Meknes | 2 - 1 | Ol. Dcheira |
| 2026-05-22 | KACM Marrakech | 3 - 1 | CODM Meknes |
| 2026-05-17 | CA Khenifra | 0 - 2 | CODM Meknes |
| 2026-05-10 | CODM Meknes | 0 - 1 | RSB Berkane |
| 2026-05-06 | WAC Casablanca | 2 - 0 | CODM Meknes |
| 2026-05-02 | CODM Meknes | 0 - 0 | Maghreb Fez |
| 2026-04-29 | FUS Rabat | 1 - 0 | CODM Meknes |
| P | N | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 3 | 7 | 8 | 4 | 1 | |
| 17% | 25% | 58% | 67% | 33% | 8% |
Ljestvića Botola
| Mj | Momčad | Uk | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FAR Rabat | 27 | +24 | 53 |
| 2 | Maghreb Fez | 27 | +20 | 52 |
| 3 | RSB Berkane | 27 | +14 | 51 |
| 4 | RCA Casablanca | 27 | +16 | 49 |
| 5 | WAC Casablanca | 27 | +11 | 43 |
| 6 | Difaa El Jadida | 27 | -2 | 38 |
| 7 | IR Tanger | 27 | -4 | 35 |
| 8 | KACM Marrakech | 27 | +1 | 33 |
| 9 | FUS Rabat | 27 | -5 | 33 |
| 10 | CODM Meknes | 27 | -9 | 32 |
| 11 | HUSA Agadir | 27 | -10 | 31 |
| 12 | RCA Zemamra | 27 | -9 | 30 |
| 13 | Ol. Dcheira | 27 | -11 | 26 |
| 14 | Yacoub El Mansour | 27 | -10 | 26 |
| 15 | UTS Touarga | 27 | -10 | 24 |
| 16 | OCS Safi | 27 | -16 | 20 |
Kronologija utakmica u ligi
| OCS Safi | |
| CODM Meknes | |
| Domaći | |
| Gosti |
Utakmice domaći/gosti
| Mj | Momčad | OCS Safi | CODM Meknes |
|---|---|---|---|
| 1 | FAR Rabat | 0 - 3 | 3 - 0 |
| 2 | Maghreb Fez | 1 - 2 | 0 - 0 |
| 3 | RSB Berkane | 1 - 1 | 2 - 0 |
| 4 | RCA Casablanca | 2 - 1 | |
| 5 | WAC Casablanca | 1 - 2 | 2 - 0 |
| 6 | Difaa El Jadida | 1 - 2 | 0 - 0 |
| 7 | IR Tanger | 1 - 2 | |
| 8 | KACM Marrakech | 1 - 0 | 3 - 1 |
| 9 | FUS Rabat | 1 - 1 | 1 - 0 |
| 10 | CODM Meknes | - | |
| 11 | HUSA Agadir | 1 - 0 | 0 - 0 |
| 12 | RCA Zemamra | 1 - 3 | 1 - 2 |
| 13 | Ol. Dcheira | 0 - 0 | 1 - 1 |
| 14 | Yacoub El Mansour | 0 - 1 | 1 - 1 |
| 15 | UTS Touarga | 1 - 1 | 2 - 0 |
| 16 | OCS Safi | - |
Pozicija u ligi
| OCS Safi | CODM Meknes | |
| Pozicija | 16 | 10 |
| Bodovi | 20 | 32 |
| Domaći | Gosti | |
| Pozicija | 15 | 16 |
| Bodovi | 10 | 8 |
Forma u ligi
| OCS Safi | CODM Meknes | |
|
Pobjeda Neriješeno Porazi |
3
11 13 |
8
8 11 |
| Domaći | Gosti | |
|
Pobjeda Neriješeno Porazi |
2
4 7 |
1
5 7 |
Golovi u ligi
| OCS Safi | CODM Meknes | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
21
37 |
18
27 |
| Domaći | Gosti | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
10
18 |
6
18 |
Ukupna statistika za Botola
| Utakmice (216) | |
| Pobjede za domaćine | 38% |
| Neriješeno | 33% |
| Pobjede za goste | 28% |
| Odigrane utakmice | 100% |
| Golovi (461) | |
| Golovi po utakmici | 2.13 |
| Golovi za domaćina po utakmici | 1.13 |
| Golovi za goste po utakmici | 1.00 |
| Domaći tim postigao golovi u | 74% |
| Gostujući tim postigao golovi u | 64% |
| Oba Daju Gol | 50% |
| Više od 1.5 | 67% |
| Više od 2.5 | 38% |
| Više od 3.5 | 12% |
OCS Safi sljedeće 3 utakmice
| 2026-07-02 | Ol. Dcheira | - | OCS Safi |
| 2026-07-05 | OCS Safi | - | RCA Casablanca |
| 2026-09-03 | FAR Rabat | - | OCS Safi |
CODM Meknes sljedeće 3 utakmice
| 2026-07-02 | CODM Meknes | - | FAR Rabat |
| 2026-07-05 | IR Tanger | - | CODM Meknes |
| 2026-09-16 | CODM Meknes | - | Widad Temara |
| 2026-09-26 | Difaa El Jadida | - | CODM Meknes |
| 2026-10-03 | CODM Meknes | - | KACM Marrakech |
| 2026-10-11 | WAC Casablanca | - | CODM Meknes |
Tečajevi i vjerojatnosti
| Standardno 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 1.75 | 3.00 | 4.75 |
| Vjerojatnosti | 24% | 35% | 41% |
| X2 @ 1.91 | |||
| Dvostruka šansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Tečajevi | 1.17 | 1.91 |
| Vjerojatnosti | 37% | 63% |
| X2 @ 1.91 | ||
| Više/Manje 1.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 1.44 | 2.63 | |
| Vjerojatnosti | 64% | 36% | |
| Više 1.5 @ 1.44 | |||
| Više/Manje 2.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 2.50 | 1.50 | |
| Vjerojatnosti | 33% | 67% | |
| Manje 2.5 @ 1.50 | |||
| Više/Manje 3.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 5.00 | 1.17 | |
| Vjerojatnosti | 15% | 85% | |
| Manje 3.5 @ 1.17 | |||
| Oba Daju Gol | Da | Ne | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 2.20 | 1.62 | |
| Vjerojatnosti | 48% | 52% | |
| Ne @ 1.62 | |||
*** Koeficijenti su prosječne vrijednosti, izračunate između nekoliko različitih kladionica i važeći su u vrijeme posljednjeg ažuriranja - 2026-06-28 16:04. Moguće su trenutačne promjene!