Pro League - Belgija
subota, 27.08.2022
17:15
17:15

OH Leuven

Oostende
2 - 1
(0 - 1, 2 - 0)
| Informacija | |
|---|---|
| Grad | |
| Domaći: | Leuven |
| Gosti: | Ostende |
| Udaljenost: | 130.8 km |
| Igralište | |
| Igralište: | Stadion Den Dreef |
| Kapacitet: | 9 493 (4 000) |
| Dimenzije: | 105 x 68 m |
| Fotografije: | Google maps (mapa) |
| Vrijeme početka | |
| Sat: | 17:15 (18:15 lokalno vrijeme) |
Tečajevi
| 1 | X | 2 | P/T | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.20 | 3.60 | 3.10 | 1 | 1.36 | 1.61 | |||
| 61% | 3% | 36% | 2.20 | 62% | 38% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.16 | 5.00 | 1.57 | 2.35 | 2.37 | 1.53 | ||||||
| 86% | 14% | 58% | 42% | 38% | 62% |
Posljednji 12 izravne utakmice
| 2022-02-05 | Oostende | 1 - 3 | OH Leuven |
| 2021-11-05 | OH Leuven | 1 - 0 | Oostende |
| 2020-12-26 | OH Leuven | 1 - 2 | Oostende |
| 2020-09-19 | Oostende | 3 - 1 | OH Leuven |
| 2017-07-15 | Oostende | 1 - 3 | OH Leuven |
| 2016-02-27 | OH Leuven | 4 - 1 | Oostende |
| 2015-11-07 | Oostende | 3 - 0 | OH Leuven |
| 2014-07-09 | Oostende | 0 - 0 | OH Leuven |
| 2013-12-14 | OH Leuven | 1 - 2 | Oostende |
| 2013-08-10 | Oostende | 1 - 1 | OH Leuven |
| 2012-09-26 | Oostende | 2 - 1 | OH Leuven |
| 2011-01-23 | OH Leuven | 4 - 1 | Oostende |
| P | N | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 10 | 9 | 5 | |
| 42% | 17% | 42% | 83% | 75% | 42% |
OH Leuven posljednje 12 utakmice
| 2022-08-21 | Standard Liege | 1 - 3 | OH Leuven |
| 2022-08-14 | OH Leuven | 0 - 3 | Club Brugge |
| 2022-08-07 | Royal Antwerp | 4 - 2 | OH Leuven |
| 2022-07-30 | OH Leuven | 2 - 0 | Westerlo |
| 2022-07-23 | Kortrijk | 0 - 2 | OH Leuven |
| 2022-07-16 | OH Leuven | 3 - 3 | Leicester |
| 2022-04-10 | KAA Gent | 5 - 0 | OH Leuven |
| 2022-04-02 | OH Leuven | 0 - 1 | Royal Antwerp |
| 2022-03-19 | Seraing | 1 - 1 | OH Leuven |
| 2022-03-11 | OH Leuven | 1 - 4 | Saint-Gilloise |
| 2022-03-06 | Eupen | 3 - 1 | OH Leuven |
| 2022-02-26 | OH Leuven | 0 - 0 | Anderlecht |
| P | N | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 10 | 7 | 6 | |
| 25% | 25% | 50% | 83% | 58% | 50% |
Oostende posljednje 12 utakmice
| 2022-08-20 | Oostende | 0 - 1 | Saint Truiden |
| 2022-08-12 | Oostende | 1 - 3 | KAA Gent |
| 2022-08-06 | Charleroi | 1 - 3 | Oostende |
| 2022-07-30 | Oostende | 2 - 1 | Mechelen |
| 2022-07-24 | Anderlecht | 2 - 0 | Oostende |
| 2022-07-17 | Oostende | 2 - 0 | Vitesse |
| 2022-07-08 | Oostende | 4 - 0 | Deinze |
| 2022-07-02 | Oudenaarde | 0 - 11 | Oostende |
| 2022-07-01 | Amiens | 1 - 4 | Oostende |
| 2022-04-28 | Oostende | 5 - 3 | Zulte Waregem |
| 2022-04-09 | Eupen | 0 - 2 | Oostende |
| 2022-04-02 | Oostende | 2 - 2 | Seraing |
| P | N | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 1 | 3 | 11 | 8 | 7 | |
| 67% | 8% | 25% | 92% | 67% | 58% |
Ljestvića Pro League
| Mj | Momčad | Uk | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Club Brugge | 6 | +6 | 13 |
| 2 | Genk | 5 | +7 | 12 |
| 3 | Royal Antwerp | 4 | +6 | 12 |
| 4 | Anderlecht | 4 | +6 | 9 |
| 5 | OH Leuven | 5 | +1 | 9 |
| 6 | Charleroi | 6 | 0 | 9 |
| 7 | KAA Gent | 4 | +3 | 8 |
| 8 | Mechelen | 5 | +1 | 7 |
| 9 | Saint-Gilloise | 4 | -1 | 7 |
| 10 | Westerlo | 5 | 0 | 6 |
| 11 | Oostende | 5 | -2 | 6 |
| 12 | Saint Truiden | 5 | -2 | 6 |
| 13 | Kortrijk | 5 | -3 | 4 |
| 14 | Standard Liege | 5 | -4 | 4 |
| 15 | Zulte Waregem | 5 | -4 | 4 |
| 16 | Cercle Brugge | 5 | -4 | 4 |
| 17 | Seraing | 5 | -4 | 3 |
| 18 | Eupen | 5 | -6 | 3 |
Kronologija utakmica u ligi
| OH Leuven | |
| Oostende | |
| Domaći | |
| Gosti |
Utakmice domaći/gosti
| Mj | Momčad | OH Leuven | Oostende |
|---|---|---|---|
| 1 | Club Brugge | 0 - 3 | |
| 2 | Genk | ||
| 3 | Royal Antwerp | ||
| 4 | Anderlecht | 2 - 0 | |
| 5 | OH Leuven | - | |
| 6 | Charleroi | 1 - 3 | |
| 7 | KAA Gent | ||
| 8 | Mechelen | ||
| 9 | Saint-Gilloise | ||
| 10 | Westerlo | 2 - 0 | |
| 11 | Oostende | - | |
| 12 | Saint Truiden | ||
| 13 | Kortrijk | ||
| 14 | Standard Liege | ||
| 15 | Zulte Waregem | ||
| 16 | Cercle Brugge | ||
| 17 | Seraing | ||
| 18 | Eupen |
Pozicija u ligi
| OH Leuven | Oostende | |
| Pozicija | 5 | 11 |
| Bodovi | 9 | 6 |
| Domaći | Gosti | |
| Pozicija | 11 | 9 |
| Bodovi | 3 | 3 |
Forma u ligi
| OH Leuven | Oostende | |
|
Pobjeda Neriješeno Porazi |
3
0 2 |
2
0 3 |
| Domaći | Gosti | |
|
Pobjeda Neriješeno Porazi |
1
0 1 |
1
0 1 |
Golovi u ligi
| OH Leuven | Oostende | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
9
8 |
6
8 |
| Domaći | Gosti | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
2
3 |
3
3 |
Ukupna statistika za Pro League
| Utakmice (44) | |
| Pobjede za domaćine | 52% |
| Neriješeno | 14% |
| Pobjede za goste | 34% |
| Odigrane utakmice | 100% |
| Golovi (131) | |
| Golovi po utakmici | 2.98 |
| Golovi za domaćina po utakmici | 1.57 |
| Golovi za goste po utakmici | 1.41 |
| Domaći tim postigao golovi u | 77% |
| Gostujući tim postigao golovi u | 75% |
| Oba Daju Gol | 57% |
| Više od 1.5 | 80% |
| Više od 2.5 | 57% |
| Više od 3.5 | 36% |
OH Leuven sljedeće 6 utakmice
| 2022-09-04 | Anderlecht | - | OH Leuven |
| 2022-09-10 | OH Leuven | - | Charleroi |
| 2022-09-17 | Mechelen | - | OH Leuven |
| 2022-10-01 | OH Leuven | - | Saint-Gilloise |
| 2022-10-08 | Zulte Waregem | - | OH Leuven |
| 2022-10-15 | OH Leuven | - | Genk |
Oostende sljedeće 6 utakmice
| 2022-09-03 | Standard Liege | - | Oostende |
| 2022-09-10 | Oostende | - | Eupen |
| 2022-09-17 | Cercle Brugge | - | Oostende |
| 2022-09-22 | Valenciennes | - | Oostende |
| 2022-10-01 | Oostende | - | Genk |
| 2022-10-08 | Seraing | - | Oostende |
Tečajevi i vjerojatnosti
| Standardno 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 2.20 | 3.60 | 3.10 |
| Vjerojatnosti | 61% | 3% | 36% |
| 1 @ 2.20 | |||
| Dvostruka šansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Tečajevi | 1.36 | 1.61 |
| Vjerojatnosti | 62% | 38% |
| 1X @ 1.36 | ||
| Više/Manje 1.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 1.16 | 5.00 | |
| Vjerojatnosti | 86% | 14% | |
| Više 1.5 @ 1.16 | |||
| Više/Manje 2.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 1.57 | 2.35 | |
| Vjerojatnosti | 58% | 42% | |
| Više 2.5 @ 1.57 | |||
| Više/Manje 3.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 2.37 | 1.53 | |
| Vjerojatnosti | 38% | 62% | |
| Manje 3.5 @ 1.53 | |||
| Oba Daju Gol | Da | Ne | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 1.50 | 2.50 | |
| Vjerojatnosti | 52% | 48% | |
| Da @ 1.50 | |||
*** Koeficijenti su prosječne vrijednosti, izračunate između nekoliko različitih kladionica i važeći su u vrijeme posljednjeg ažuriranja - 2022-08-27 16:03. Moguće su trenutačne promjene!