League One - Engleska
utorak, 16.08.2022
19:45
19:45

Peterborough

Sheffield Wed
2 - 0
(0 - 0, 2 - 0)
| Informacija | |
|---|---|
| Grad | |
| Domaći: | Peterborough |
| Gosti: | Sheffield |
| Udaljenost: | 121.4 km |
| Igralište | |
| Igralište: | London Road Stadium |
| Kapacitet: | 15 315 (8 000) |
| Dimenzije: | 102 x 69 m |
| Fotografije: | Google maps (mapa) |
| Vrijeme početka | |
| Sat: | 19:45 (19:45 lokalno vrijeme) |
Tečajevi
| 1 | X | 2 | P/T | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.20 | 3.30 | 2.30 | 12 | 1.57 | 1.36 | |||
| 34% | 31% | 35% | 1.33 | 47% | 53% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.30 | 3.40 | 2.02 | 1.83 | 3.40 | 1.30 | ||||||
| 65% | 35% | 49% | 51% | 27% | 73% |
Posljednji 10 izravne utakmice
| 2013-04-27 | Peterborough | 1 - 0 | Sheffield Wed |
| 2012-11-03 | Sheffield Wed | 2 - 1 | Peterborough |
| 2011-03-15 | Sheffield Wed | 1 - 4 | Peterborough |
| 2011-02-01 | Peterborough | 5 - 3 | Sheffield Wed |
| 2010-01-23 | Sheffield Wed | 2 - 1 | Peterborough |
| 2009-08-15 | Peterborough | 1 - 1 | Sheffield Wed |
| 2005-02-23 | Sheffield Wed | 2 - 1 | Peterborough |
| 2004-10-19 | Peterborough | 1 - 1 | Sheffield Wed |
| 2004-01-24 | Sheffield Wed | 2 - 0 | Peterborough |
| 2003-08-23 | Peterborough | 0 - 1 | Sheffield Wed |
| P | N | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 5 | 8 | 5 | 2 | |
| 30% | 20% | 50% | 80% | 50% | 20% |
Peterborough posljednje 12 utakmice
| 2022-08-13 | Plymouth | 2 - 0 | Peterborough |
| 2022-08-10 | Plymouth | 0 - 2 | Peterborough |
| 2022-08-06 | Peterborough | 3 - 0 | Morecambe |
| 2022-07-30 | Cheltenham | 2 - 3 | Peterborough |
| 2022-07-23 | Peterborough | 3 - 0 | Hull City |
| 2022-07-20 | Peterborough | 0 - 2 | Luton |
| 2022-07-13 | Stevenage | 1 - 1 | Peterborough |
| 2022-07-08 | Leyton Orient | 0 - 3 | Peterborough |
| 2022-05-07 | Peterborough | 5 - 0 | Blackpool |
| 2022-04-30 | Millwall | 3 - 0 | Peterborough |
| 2022-04-23 | Peterborough | 0 - 1 | Nottingham |
| 2022-04-18 | Barnsley | 0 - 2 | Peterborough |
| P | N | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 1 | 4 | 11 | 6 | 2 | |
| 58% | 8% | 33% | 92% | 50% | 17% |
Sheffield Wed posljednje 12 utakmice
| 2022-08-13 | Sheffield Wed | 1 - 0 | Charlton |
| 2022-08-10 | Sheffield Wed | 2 - 0 | Sunderland |
| 2022-08-06 | MK Dons | 0 - 1 | Sheffield Wed |
| 2022-07-30 | Sheffield Wed | 3 - 3 | Portsmouth |
| 2022-07-23 | Wigan | 4 - 1 | Sheffield Wed |
| 2022-07-20 | Sheffield Wed | 0 - 2 | Rayo Vallecano |
| 2022-07-08 | Harrogate Town | 0 - 2 | Sheffield Wed |
| 2022-07-02 | Alfreton | 0 - 0 | Sheffield Wed |
| 2022-05-09 | Sheffield Wed | 1 - 1 | Sunderland |
| 2022-05-06 | Sunderland | 1 - 0 | Sheffield Wed |
| 2022-04-30 | Sheffield Wed | 4 - 1 | Portsmouth |
| 2022-04-26 | Fleetwood | 2 - 3 | Sheffield Wed |
| P | N | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 8 | 4 | 4 | |
| 50% | 25% | 25% | 67% | 33% | 33% |
Ljestvića League One
| Mj | Momčad | Uk | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ipswich | 3 | +4 | 7 |
| 2 | Sheffield Wed | 3 | +2 | 7 |
| 3 | Bristol Rovers | 3 | +4 | 6 |
| 4 | Peterborough | 3 | +2 | 6 |
| 5 | Plymouth | 3 | +2 | 6 |
| 6 | Derby County | 3 | +1 | 6 |
| 6 | Cambridge Utd | 3 | +1 | 6 |
| 8 | Bolton | 3 | +3 | 5 |
| 9 | Portsmouth | 3 | +2 | 5 |
| 10 | Accrington | 3 | +1 | 5 |
| 11 | Exeter | 3 | +3 | 4 |
| 12 | Fleetwood | 3 | 0 | 4 |
| 12 | Forest Green | 3 | 0 | 4 |
| 14 | Charlton | 3 | 0 | 4 |
| 15 | Shrewsbury | 3 | 0 | 4 |
| 16 | Port Vale | 3 | -3 | 4 |
| 17 | Lincoln | 3 | 0 | 3 |
| 18 | Wycombe | 3 | -1 | 3 |
| 19 | Barnsley | 3 | -1 | 3 |
| 20 | Oxford Utd | 3 | -1 | 3 |
| 21 | Morecambe | 3 | -3 | 2 |
| 22 | Burton Albion | 3 | -7 | 1 |
| 23 | Cheltenham | 3 | -4 | 0 |
| 24 | MK Dons | 3 | -5 | 0 |
Kronologija utakmica u ligi
| Peterborough | |
| Sheffield Wed | |
| Domaći | |
| Gosti |
Utakmice domaći/gosti
| Mj | Momčad | Peterborough | Sheffield Wed |
|---|---|---|---|
| 1 | Ipswich | ||
| 2 | Sheffield Wed | - | |
| 3 | Bristol Rovers | ||
| 4 | Peterborough | - | |
| 5 | Plymouth | ||
| 6 | Derby County | ||
| 6 | Cambridge Utd | ||
| 8 | Bolton | ||
| 9 | Portsmouth | ||
| 10 | Accrington | ||
| 11 | Exeter | ||
| 12 | Fleetwood | ||
| 12 | Forest Green | ||
| 14 | Charlton | ||
| 15 | Shrewsbury | ||
| 16 | Port Vale | ||
| 17 | Lincoln | ||
| 18 | Wycombe | ||
| 19 | Barnsley | ||
| 20 | Oxford Utd | ||
| 21 | Morecambe | 3 - 0 | |
| 22 | Burton Albion | ||
| 23 | Cheltenham | ||
| 24 | MK Dons | 0 - 1 |
Pozicija u ligi
| Peterborough | Sheffield Wed | |
| Pozicija | 4 | 2 |
| Bodovi | 6 | 7 |
| Domaći | Gosti | |
| Pozicija | 8 | 6 |
| Bodovi | 3 | 3 |
Forma u ligi
| Peterborough | Sheffield Wed | |
|
Pobjeda Neriješeno Porazi |
2
0 1 |
2
1 0 |
| Domaći | Gosti | |
|
Pobjeda Neriješeno Porazi |
1
0 0 |
1
0 0 |
Golovi u ligi
| Peterborough | Sheffield Wed | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
6
4 |
5
3 |
| Domaći | Gosti | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
3
0 |
1
0 |
Ukupna statistika za League One
| Utakmice (36) | |
| Pobjede za domaćine | 50% |
| Neriješeno | 28% |
| Pobjede za goste | 22% |
| Odigrane utakmice | 100% |
| Golovi (86) | |
| Golovi po utakmici | 2.39 |
| Golovi za domaćina po utakmici | 1.44 |
| Golovi za goste po utakmici | 0.94 |
| Domaći tim postigao golovi u | 81% |
| Gostujući tim postigao golovi u | 53% |
| Oba Daju Gol | 42% |
| Više od 1.5 | 64% |
| Više od 2.5 | 47% |
| Više od 3.5 | 17% |
Peterborough sljedeće 6 utakmice
| 2022-08-20 | Peterborough | - | Lincoln |
| 2022-08-23 | Stevenage | - | Peterborough |
| 2022-08-27 | Derby County | - | Peterborough |
| 2022-08-30 | Peterborough | - | Stevenage |
| 2022-09-03 | Portsmouth | - | Peterborough |
| 2022-09-10 | Peterborough | - | Forest Green |
Sheffield Wed sljedeće 6 utakmice
| 2022-08-20 | Bolton | - | Sheffield Wed |
| 2022-08-23 | Sheffield Wed | - | Rochdale |
| 2022-08-27 | Sheffield Wed | - | Forest Green |
| 2022-08-30 | Bradford | - | Sheffield Wed |
| 2022-09-03 | Sheffield Wed | - | Barnsley |
| 2022-09-10 | Plymouth | - | Sheffield Wed |
Tečajevi i vjerojatnosti
| Standardno 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 3.20 | 3.30 | 2.30 |
| Vjerojatnosti | 34% | 31% | 35% |
| 12 @ 1.33 | |||
| Dvostruka šansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Tečajevi | 1.57 | 1.36 |
| Vjerojatnosti | 47% | 53% |
| X2 @ 1.36 | ||
| Više/Manje 1.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 1.30 | 3.40 | |
| Vjerojatnosti | 65% | 35% | |
| Više 1.5 @ 1.30 | |||
| Više/Manje 2.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 2.02 | 1.83 | |
| Vjerojatnosti | 49% | 51% | |
| Manje 2.5 @ 1.83 | |||
| Više/Manje 3.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 3.40 | 1.30 | |
| Vjerojatnosti | 27% | 73% | |
| Manje 3.5 @ 1.30 | |||
| Oba Daju Gol | Da | Ne | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 1.75 | 2.00 | |
| Vjerojatnosti | 36% | 64% | |
| Ne @ 2.00 | |||
*** Koeficijenti su prosječne vrijednosti, izračunate između nekoliko različitih kladionica i važeći su u vrijeme posljednjeg ažuriranja - 2022-08-16 16:01. Moguće su trenutačne promjene!