Fotbalová národní liga - Češka
petak, 16.10.2026
17:00
| Informacija |
| Grad |
| Domaći: |
Pribram |
| Gosti: |
Trinec |
| Udaljenost: |
335.2 km |
| Igralište |
| Igralište: |
Na Litavce
|
| Kapacitet: |
9 100 |
| Dimenzije: |
105 x 68 m |
| Fotografije: |
Google maps (mapa) |
| Vrijeme početka |
| Sat: |
17:00 (18:00 lokalno vrijeme) |
Tečajevi
| 1 |
X |
2 |
P/T |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.62 |
3.60 |
4.50 |
1 |
|
|
|
1.17 |
2.10 |
| 52% |
36% |
12% |
1.62 |
|
|
|
80% |
20% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.22 |
4.00 |
|
|
|
1.70 |
2.10 |
|
|
|
2.63 |
1.44 |
| 80% |
20% |
|
|
|
67% |
33% |
|
|
|
47% |
53% |
Posljednji 8 izravne utakmice
|
2023-04-19 |
Trinec
|
2 - 1 |
Pribram
|
|
2022-09-17 |
Pribram
|
3 - 1 |
Trinec
|
|
2022-04-30 |
Trinec
|
4 - 1 |
Pribram
|
|
2021-10-30 |
Pribram
|
0 - 1 |
Trinec
|
|
2017-11-25 |
Pribram
|
2 - 1 |
Trinec
|
|
2017-08-05 |
Trinec
|
2 - 1 |
Pribram
|
|
2008-04-27 |
Pribram
|
0 - 0 |
Trinec
|
|
2007-09-22 |
Trinec
|
1 - 3 |
Pribram
|
| P |
N |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
1 |
4 |
|
6 |
6 |
3 |
| 38% |
12% |
50% |
|
75% |
75% |
38% |
Pribram posljednje 12 utakmice
|
2026-10-10 |
HS Kromeriz
|
1 - 3 |
Pribram
|
|
2026-10-02 |
Mlada Boleslav
|
3 - 1 |
Pribram
|
|
2026-09-20 |
SK Kladno
|
2 - 2 |
Pribram
|
|
2026-09-16 |
Pribram
|
1 - 2 |
Hradec Kralove
|
|
2026-09-11 |
Pribram
|
1 - 3 |
Banik Ostrava B
|
|
2026-09-06 |
Viktoria Zizkov
|
1 - 1 |
Pribram
|
|
2026-08-29 |
Pribram
|
2 - 1 |
Karvina
|
|
2026-08-21 |
Vlasim
|
2 - 2 |
Pribram
|
|
2026-08-15 |
Pribram
|
2 - 2 |
Prostejov
|
|
2026-08-07 |
Vysocina Jihlava
|
1 - 2 |
Pribram
|
|
2026-07-31 |
Pribram
|
1 - 0 |
Opava
|
|
2026-07-26 |
Slavia Prague B
|
2 - 2 |
Pribram
|
| P |
N |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
5 |
3 |
|
11 |
10 |
7 |
| 33% |
42% |
25% |
|
92% |
83% |
58% |
Trinec posljednje 12 utakmice
|
2026-10-10 |
Trinec
|
0 - 1 |
SK Kladno
|
|
2026-10-02 |
Podbeskidzie
|
0 - 3 |
Trinec
|
|
2026-09-20 |
Viktoria Zizkov
|
3 - 0 |
Trinec
|
|
2026-09-15 |
Trinec
|
0 - 3 |
Mlada Boleslav
|
|
2026-09-11 |
Trinec
|
3 - 2 |
Karvina
|
|
2026-09-04 |
Vlasim
|
2 - 1 |
Trinec
|
|
2026-08-29 |
Trinec
|
1 - 4 |
Banik Ostrava B
|
|
2026-08-21 |
Opava
|
2 - 2 |
Trinec
|
|
2026-08-17 |
Trinec
|
0 - 0 |
Usti nad Labem
|
|
2026-08-07 |
Slavia Prague B
|
3 - 2 |
Trinec
|
|
2026-08-01 |
Trinec
|
0 - 0 |
Vysocina Jihlava
|
|
2026-07-24 |
Prostejov
|
1 - 1 |
Trinec
|
| P |
N |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
4 |
6 |
|
9 |
8 |
4 |
| 17% |
33% |
50% |
|
75% |
67% |
33% |
Ljestvića Fotbalová národní liga
| Mj |
Momčad |
Uk |
P |
N |
P |
G+ |
G- |
GR |
Bod |
| 1 |
Karvina |
10 |
7 |
0 |
3 |
20 |
12 |
+8 |
21 |
| 2 |
Dukla Prague |
10 |
6 |
2 |
2 |
21 |
15 |
+6 |
20 |
| 3 |
Usti nad Labem |
10 |
5 |
3 |
2 |
17 |
11 |
+6 |
18 |
| 4 |
Vysocina Jihlava |
10 |
5 |
2 |
3 |
16 |
11 |
+5 |
17 |
| 5 |
Pribram |
10 |
4 |
5 |
1 |
18 |
15 |
+3 |
17 |
| 6 |
Vlasim |
10 |
4 |
3 |
3 |
19 |
14 |
+5 |
15 |
| 7 |
Slavia Prague B |
10 |
3 |
4 |
3 |
19 |
17 |
+2 |
13 |
| 8 |
SK Kladno |
10 |
3 |
4 |
3 |
14 |
14 |
0 |
13 |
| 9 |
Taborsko |
10 |
3 |
4 |
3 |
13 |
13 |
0 |
13 |
| 10 |
Opava |
10 |
3 |
4 |
3 |
16 |
17 |
-1 |
13 |
| 11 |
Viktoria Zizkov |
10 |
4 |
1 |
5 |
10 |
17 |
-7 |
13 |
| 12 |
Banik Ostrava B |
10 |
3 |
2 |
5 |
17 |
15 |
+2 |
11 |
| 13 |
Prostejov |
10 |
1 |
6 |
3 |
13 |
14 |
-1 |
9 |
| 14 |
Arsenal CL |
10 |
2 |
3 |
5 |
11 |
18 |
-7 |
9 |
| 15 |
Trinec |
10 |
1 |
4 |
5 |
10 |
18 |
-8 |
7 |
| 16 |
HS Kromeriz |
10 |
1 |
3 |
6 |
9 |
22 |
-13 |
6 |
Kronologija utakmica u ligi
| Pribram |
|
| Trinec |
|
| Domaći |
|
| Gosti |
|
Utakmice domaći/gosti
| Mj |
Momčad |
Pribram |
Trinec |
| 1 |
Karvina |
2 - 1 |
|
| 2 |
Dukla Prague |
|
|
| 3 |
Usti nad Labem |
|
|
| 4 |
Vysocina Jihlava |
|
|
| 5 |
Pribram |
- |
|
| 6 |
Vlasim |
|
2 - 1 |
| 7 |
Slavia Prague B |
|
3 - 2 |
| 8 |
SK Kladno |
|
|
| 9 |
Taborsko |
|
|
| 10 |
Opava |
1 - 0 |
2 - 2 |
| 11 |
Viktoria Zizkov |
|
3 - 0 |
| 12 |
Banik Ostrava B |
1 - 3 |
|
| 13 |
Prostejov |
2 - 2 |
1 - 1 |
| 14 |
Arsenal CL |
|
|
| 15 |
Trinec |
|
- |
| 16 |
HS Kromeriz |
|
|
Statistika tima
| |
Pribram |
Trinec |
| Pobjeda |
4 |
1 |
| Neriješeno |
5 |
4 |
| Porazi |
1 |
5 |
| Dati golovi |
18 |
10 |
| Primljeni golovi |
15 |
18 |
| Prosjek dati golovi |
1.80 |
1.00 |
| Prosjek primljeni golovi |
1.50 |
1.80 |
| Utakmice dati golovi |
100% |
60% |
| Utakmice primljeni golovi |
90% |
80% |
| Oba Daju Gol |
90% |
60% |
| Više od 1.5 |
90% |
70% |
| Više od 2.5 |
80% |
60% |
| Više od 3.5 |
60% |
40% |
| |
Domaći |
Gosti |
| Pobjeda |
2 |
0 |
| Neriješeno |
1 |
2 |
| Porazi |
1 |
3 |
| Dati golovi |
6 |
6 |
| Primljeni golovi |
6 |
11 |
| Prosjek dati golovi |
1.50 |
1.20 |
| Prosjek primljeni golovi |
1.50 |
2.20 |
| Utakmice dati golovi |
100% |
80% |
| Utakmice primljeni golovi |
75% |
100% |
| Oba Daju Gol |
75% |
80% |
| Više od 1.5 |
75% |
100% |
| Više od 2.5 |
75% |
80% |
| Više od 3.5 |
50% |
40% |
Ukupna statistika za Fotbalová národní liga
| Utakmice (80) |
| Pobjede za domaćine |
40% |
| Neriješeno |
31% |
| Pobjede za goste |
29% |
| Odigrane utakmice |
33% |
| Golovi (243) |
| Golovi po utakmici |
3.04 |
| Golovi za domaćina po utakmici |
1.62 |
| Golovi za goste po utakmici |
1.41 |
| Domaći tim postigao golovi u |
82% |
| Gostujući tim postigao golovi u |
78% |
| Oba Daju Gol |
65% |
| Više od 1.5 |
81% |
| Više od 2.5 |
61% |
| Više od 3.5 |
41% |
Pribram sljedeće 6 utakmice
|
2026-10-24 |
Arsenal CL
|
- |
Pribram
|
|
2026-10-31 |
Pribram
|
- |
Taborsko
|
|
2026-11-06 |
Dukla Prague
|
- |
Pribram
|
|
2026-11-20 |
Pribram
|
- |
Usti nad Labem
|
|
2026-11-27 |
Opava
|
- |
Pribram
|
|
2027-03-06 |
Pribram
|
- |
Vysocina Jihlava
|
Trinec sljedeće 6 utakmice
|
2026-10-23 |
Taborsko
|
- |
Trinec
|
|
2026-10-31 |
Trinec
|
- |
Arsenal CL
|
|
2026-11-14 |
HS Kromeriz
|
- |
Trinec
|
|
2026-11-21 |
Trinec
|
- |
Dukla Prague
|
|
2026-11-27 |
Vysocina Jihlava
|
- |
Trinec
|
|
2027-03-06 |
Trinec
|
- |
Slavia Prague B
|
Tečajevi i vjerojatnosti
| Standardno 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Tečajevi |
1.62 |
3.60 |
4.50 |
| Vjerojatnosti |
52% |
36% |
12% |
|
1 @ 1.62 |
| Dvostruka šansa |
1X |
X2 |
| Tečajevi |
1.17 |
2.10 |
| Vjerojatnosti |
80% |
20% |
|
1X @ 1.17 |
| Više/Manje 1.5 |
Vš |
Mn |
| Tečajevi |
|
1.22 |
4.00 |
| Vjerojatnosti |
|
80% |
20% |
|
Više 1.5 @ 1.22 |
| Više/Manje 2.5 |
Vš |
Mn |
| Tečajevi |
|
1.70 |
2.10 |
| Vjerojatnosti |
|
67% |
33% |
|
Više 2.5 @ 1.70 |
| Više/Manje 3.5 |
Vš |
Mn |
| Tečajevi |
|
2.63 |
1.44 |
| Vjerojatnosti |
|
47% |
53% |
|
Manje 3.5 @ 1.44 |
| Oba Daju Gol |
Da |
Ne |
| Tečajevi |
|
1.73 |
2.00 |
| Vjerojatnosti |
|
71% |
29% |
|
Da @ 1.73 |
*** Koeficijenti su prosječne vrijednosti, izračunate između nekoliko različitih kladionica i važeći su u vrijeme posljednjeg ažuriranja - 2026-10-14 04:02. Moguće su trenutačne promjene!