League One - Škotska
subota, 17.09.2022
15:00
15:00

Queen of South

Edinburgh City
4 - 1
(1 - 0, 3 - 1)
| Informacija | |
|---|---|
| Grad | |
| Domaći: | Dumfries |
| Gosti: | Edinburg |
| Udaljenost: | 101.7 km |
| Igralište | |
| Igralište: | Palmerston Park |
| Kapacitet: | 6 412 (3 509) |
| Fotografije: | Google maps (mapa) |
| Vrijeme početka | |
| Sat: | 15:00 (15:00 lokalno vrijeme) |
Tečajevi
| 1 | X | 2 | P/T | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.80 | 4.20 | 3.40 | 2 | 1.30 | 1.90 | |||
| 19% | 18% | 63% | 3.40 | 23% | 77% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.20 | 4.33 | 1.66 | 2.15 | 2.62 | 1.44 | ||||||
| 88% | 12% | 56% | 44% | 40% | 60% |
Posljednji 1 izravne utakmice
| 2018-07-21 | Edinburgh City | 0 - 4 | Queen of South |
Queen of South posljednje 12 utakmice
| 2022-09-03 | Queen of South | 0 - 2 | Dunfermline |
| 2022-08-30 | Rangers | 3 - 1 | Queen of South |
| 2022-08-27 | Falkirk | 3 - 1 | Queen of South |
| 2022-08-20 | Peterhead | 1 - 4 | Queen of South |
| 2022-08-13 | Queen of South | 1 - 1 | Airdrieonians |
| 2022-08-06 | Montrose | 0 - 0 | Queen of South |
| 2022-07-30 | Queen of South | 1 - 4 | Clyde |
| 2022-07-23 | Elgin City | 0 - 2 | Queen of South |
| 2022-07-16 | Queen of South | 2 - 2 | Saint Johnstone |
| 2022-07-12 | Ayr United | 0 - 3 | Queen of South |
| 2022-07-09 | Queen of South | 2 - 3 | Annan Athletic |
| 2022-07-02 | Queen of South | 3 - 1 | Hamilton |
| P | N | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 11 | 8 | 7 | |
| 33% | 25% | 42% | 92% | 67% | 58% |
Edinburgh City posljednje 12 utakmice
| 2022-09-03 | Airdrieonians | 0 - 6 | Edinburgh City |
| 2022-08-27 | Edinburgh City | 2 - 0 | Clyde |
| 2022-08-24 | Edinburgh City | 3 - 2 | Stranraer |
| 2022-08-20 | Edinburgh City | 0 - 3 | Falkirk |
| 2022-08-13 | Alloa Athletic | 2 - 4 | Edinburgh City |
| 2022-08-06 | Edinburgh City | 0 - 3 | Dunfermline |
| 2022-07-30 | Kelty Hearts | 0 - 2 | Edinburgh City |
| 2022-07-23 | Saint Mirren | 3 - 1 | Edinburgh City |
| 2022-07-20 | Edinburgh City | 3 - 0 | Cowdenbeath |
| 2022-07-16 | Edinburgh City | 1 - 3 | Arbroath |
| 2022-07-12 | Airdrieonians | 1 - 1 | Edinburgh City |
| 2022-05-13 | Annan Athletic | 2 - 1 | Edinburgh City |
| P | N | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 1 | 5 | 12 | 9 | 5 | |
| 50% | 8% | 42% | 100% | 75% | 42% |
Ljestvića League One
| Mj | Momčad | Uk | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Dunfermline | 6 | +7 | 14 |
| 2 | Edinburgh City | 6 | +6 | 12 |
| 3 | Montrose | 6 | +5 | 11 |
| 4 | Airdrieonians | 6 | +2 | 11 |
| 5 | Falkirk | 6 | +1 | 10 |
| 6 | Alloa Athletic | 6 | +4 | 9 |
| 7 | Clyde | 6 | +1 | 7 |
| 8 | Queen of South | 6 | -4 | 5 |
| 9 | Kelty Hearts | 6 | -8 | 4 |
| 10 | Peterhead | 6 | -14 | 1 |
Kronologija utakmica u ligi
| Queen of South | |
| Edinburgh City | |
| Domaći | |
| Gosti |
Utakmice domaći/gosti
| Mj | Momčad | Queen of South | Edinburgh City |
|---|---|---|---|
| 1 | Dunfermline | 0 - 2 | |
| 2 | Edinburgh City | - | |
| 3 | Montrose | ||
| 4 | Airdrieonians | 1 - 1 | 0 - 6 |
| 5 | Falkirk | ||
| 6 | Alloa Athletic | 2 - 4 | |
| 7 | Clyde | 1 - 4 | |
| 8 | Queen of South | - | |
| 9 | Kelty Hearts | 0 - 2 | |
| 10 | Peterhead |
Pozicija u ligi
| Queen of South | Edinburgh City | |
| Pozicija | 8 | 2 |
| Bodovi | 5 | 12 |
| Domaći | Gosti | |
| Pozicija | 9 | 1 |
| Bodovi | 1 | 9 |
Forma u ligi
| Queen of South | Edinburgh City | |
|
Pobjeda Neriješeno Porazi |
1
2 3 |
4
0 2 |
| Domaći | Gosti | |
|
Pobjeda Neriješeno Porazi |
0
1 2 |
3
0 0 |
Golovi u ligi
| Queen of South | Edinburgh City | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
7
11 |
14
8 |
| Domaći | Gosti | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
2
7 |
12
2 |
Ukupna statistika za League One
| Utakmice (30) | |
| Pobjede za domaćine | 43% |
| Neriješeno | 20% |
| Pobjede za goste | 37% |
| Odigrane utakmice | 100% |
| Golovi (88) | |
| Golovi po utakmici | 2.93 |
| Golovi za domaćina po utakmici | 1.47 |
| Golovi za goste po utakmici | 1.47 |
| Domaći tim postigao golovi u | 67% |
| Gostujući tim postigao golovi u | 60% |
| Oba Daju Gol | 37% |
| Više od 1.5 | 83% |
| Više od 2.5 | 53% |
| Više od 3.5 | 37% |
Queen of South sljedeće 6 utakmice
| 2022-09-22 | Queen of South | - | Edinburgh City |
| 2022-10-01 | Queen of South | - | Alloa Athletic |
| 2022-10-08 | Airdrieonians | - | Queen of South |
| 2022-10-11 | Kelty Hearts | - | Queen of South |
| 2022-10-15 | Queen of South | - | Peterhead |
| 2022-10-22 | Clyde | - | Queen of South |
Edinburgh City sljedeće 6 utakmice
| 2022-09-22 | Queen of South | - | Edinburgh City |
| 2022-10-01 | Montrose | - | Edinburgh City |
| 2022-10-05 | Edinburgh City | - | Peterhead |
| 2022-10-08 | Edinburgh City | - | Kelty Hearts |
| 2022-10-15 | Dunfermline | - | Edinburgh City |
| 2022-10-22 | Edinburgh City | - | Airdrieonians |
Tečajevi i vjerojatnosti
| Standardno 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 1.80 | 4.20 | 3.40 |
| Vjerojatnosti | 19% | 18% | 63% |
| 2 @ 3.40 | |||
| Dvostruka šansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Tečajevi | 1.30 | 1.90 |
| Vjerojatnosti | 23% | 77% |
| X2 @ 1.90 | ||
| Više/Manje 1.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 1.20 | 4.33 | |
| Vjerojatnosti | 88% | 12% | |
| Više 1.5 @ 1.20 | |||
| Više/Manje 2.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 1.66 | 2.15 | |
| Vjerojatnosti | 56% | 44% | |
| Više 2.5 @ 1.66 | |||
| Više/Manje 3.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 2.62 | 1.44 | |
| Vjerojatnosti | 40% | 60% | |
| Manje 3.5 @ 1.44 | |||
| Oba Daju Gol | Da | Ne | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 1.61 | 2.20 | |
| Vjerojatnosti | 40% | 60% | |
| Ne @ 2.20 | |||
*** Koeficijenti su prosječne vrijednosti, izračunate između nekoliko različitih kladionica i važeći su u vrijeme posljednjeg ažuriranja - 2022-09-17 12:05. Moguće su trenutačne promjene!