Primera División - Bolivija
nedjelja, 11.10.2026
20:00
Real Potosi
The Strongest
1 - 0
(0 - 0, 1 - 0)
| Informacija |
| Grad |
| Domaći: |
Potosi |
| Gosti: |
La Paz |
| Udaljenost: |
426.3 km |
| Igralište |
| Igralište: |
Victor Agustin Ugarte
|
| Kapacitet: |
32 000 |
| Dimenzije: |
103 x 65 m |
| Fotografije: |
Google maps (mapa) |
| Vrijeme početka |
| Sat: |
20:00 (15:00 lokalno vrijeme) |
Tečajevi
| 1 |
X |
2 |
P/T |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.32 |
3.60 |
2.57 |
12 |
|
|
|
1.44 |
1.53 |
| 34% |
32% |
34% |
1.29 |
|
|
|
49% |
51% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.20 |
4.33 |
|
|
|
1.70 |
2.10 |
|
|
|
2.63 |
1.44 |
| 80% |
20% |
|
|
|
54% |
46% |
|
|
|
29% |
71% |
Posljednji 12 izravne utakmice
|
2026-05-10 |
The Strongest
|
0 - 0 |
Real Potosi
|
|
2021-10-23 |
The Strongest
|
1 - 0 |
Real Potosi
|
|
2021-07-10 |
Real Potosi
|
1 - 3 |
The Strongest
|
|
2020-12-06 |
Real Potosi
|
3 - 5 |
The Strongest
|
|
2020-01-29 |
The Strongest
|
3 - 2 |
Real Potosi
|
|
2019-12-22 |
Real Potosi
|
1 - 3 |
The Strongest
|
|
2019-09-14 |
The Strongest
|
6 - 2 |
Real Potosi
|
|
2019-04-07 |
Real Potosi
|
0 - 2 |
The Strongest
|
|
2019-01-30 |
The Strongest
|
4 - 1 |
Real Potosi
|
|
2018-11-03 |
The Strongest
|
5 - 1 |
Real Potosi
|
|
2018-08-06 |
Real Potosi
|
0 - 3 |
The Strongest
|
|
2017-12-10 |
The Strongest
|
6 - 0 |
Real Potosi
|
| P |
N |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 0 |
1 |
11 |
|
10 |
9 |
8 |
| 0% |
8% |
92% |
|
83% |
75% |
67% |
Real Potosi posljednje 12 utakmice
|
2026-10-06 |
Real Potosi
|
4 - 2 |
SA Bulo Bulo
|
|
2026-10-03 |
Real Potosi
|
1 - 1 |
A. Cochabamba
|
|
2026-09-29 |
Real Potosi
|
3 - 1 |
ABB La Paz
|
|
2026-09-25 |
SA Bulo Bulo
|
3 - 0 |
Real Potosi
|
|
2026-09-23 |
Nacional Potosi
|
0 - 1 |
Real Potosi
|
|
2026-09-20 |
Real Potosi
|
2 - 2 |
Nacional Potosi
|
|
2026-09-15 |
CDT Real Oruro
|
0 - 2 |
Real Potosi
|
|
2026-09-12 |
Real Potosi
|
2 - 1 |
Oriente Petr.
|
|
2026-09-08 |
A. Cochabamba
|
1 - 0 |
Real Potosi
|
|
2026-09-05 |
Guabira Montero
|
1 - 1 |
Real Potosi
|
|
2026-08-26 |
Real Potosi
|
0 - 1 |
Real Tomayapo
|
|
2026-08-22 |
A. Cochabamba
|
0 - 0 |
Real Potosi
|
| P |
N |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
4 |
3 |
|
8 |
5 |
3 |
| 42% |
33% |
25% |
|
67% |
42% |
25% |
The Strongest posljednje 12 utakmice
|
2026-10-08 |
Guabira Montero
|
2 - 1 |
The Strongest
|
|
2026-10-04 |
The Strongest
|
5 - 2 |
U. de Vinto
|
|
2026-10-01 |
Oriente Petr.
|
1 - 1 |
The Strongest
|
|
2026-09-26 |
The Strongest
|
2 - 1 |
Guabira Montero
|
|
2026-09-20 |
The Strongest
|
1 - 1 |
Bolivar La Paz
|
|
2026-09-15 |
ABB La Paz
|
1 - 2 |
The Strongest
|
|
2026-09-12 |
The Strongest
|
5 - 0 |
CDT Real Oruro
|
|
2026-09-09 |
U. de Vinto
|
1 - 2 |
The Strongest
|
|
2026-09-06 |
The Strongest
|
3 - 1 |
Real Tomayapo
|
|
2026-08-30 |
Bolivar La Paz
|
4 - 2 |
The Strongest
|
|
2026-08-26 |
SA Bulo Bulo
|
0 - 3 |
The Strongest
|
|
2026-08-21 |
The Strongest
|
4 - 3 |
U. de Vinto
|
| P |
N |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 8 |
2 |
2 |
|
12 |
10 |
5 |
| 67% |
17% |
17% |
|
100% |
83% |
42% |
Ljestvića Primera División
| Mj |
Momčad |
Uk |
P |
N |
P |
G+ |
G- |
GR |
Bod |
| 1 |
Always Ready |
20 |
13 |
6 |
1 |
47 |
13 |
+34 |
45 |
| 2 |
Bolivar La Paz |
20 |
14 |
3 |
3 |
54 |
22 |
+32 |
45 |
| 3 |
The Strongest |
20 |
12 |
6 |
2 |
39 |
22 |
+17 |
42 |
| 4 |
Real Potosi |
20 |
8 |
8 |
4 |
27 |
14 |
+13 |
32 |
| 5 |
Oriente Petr. |
20 |
9 |
3 |
8 |
36 |
27 |
+9 |
30 |
| 6 |
A. Cochabamba |
20 |
7 |
9 |
4 |
31 |
27 |
+4 |
30 |
| 7 |
Guabira Montero |
20 |
8 |
5 |
7 |
32 |
39 |
-7 |
29 |
| 8 |
Blooming |
20 |
6 |
9 |
5 |
30 |
22 |
+8 |
27 |
| 9 |
Nacional Potosi |
20 |
8 |
3 |
9 |
30 |
28 |
+2 |
27 |
| 10 |
Ind. Petrolero |
20 |
7 |
4 |
9 |
27 |
35 |
-8 |
25 |
| 11 |
CDT Real Oruro |
21 |
7 |
3 |
11 |
35 |
51 |
-16 |
24 |
| 12 |
SA Bulo Bulo |
21 |
6 |
3 |
12 |
21 |
40 |
-19 |
21 |
| 13 |
ABB La Paz |
20 |
6 |
2 |
12 |
31 |
45 |
-14 |
20 |
| 14 |
U. de Vinto |
21 |
5 |
3 |
13 |
27 |
42 |
-15 |
18 |
| 15 |
Real Tomayapo |
21 |
4 |
5 |
12 |
15 |
39 |
-24 |
17 |
| 16 |
GV San Jose |
20 |
2 |
8 |
10 |
21 |
37 |
-16 |
14 |
Kronologija utakmica u ligi
| Real Potosi |
|
| The Strongest |
|
| Domaći |
|
| Gosti |
|
Utakmice domaći/gosti
| Mj |
Momčad |
Real Potosi |
The Strongest |
| 1 |
Always Ready |
|
0 - 1 |
| 2 |
Bolivar La Paz |
|
|
| 3 |
The Strongest |
|
- |
| 4 |
Real Potosi |
- |
|
| 5 |
Oriente Petr. |
2 - 1 |
|
| 6 |
A. Cochabamba |
0 - 0 |
|
| 7 |
Guabira Montero |
3 - 0 |
3 - 1 |
| 8 |
Blooming |
2 - 0 |
1 - 1 |
| 9 |
Nacional Potosi |
1 - 1 |
2 - 3 |
| 10 |
Ind. Petrolero |
|
|
| 11 |
CDT Real Oruro |
1 - 2 |
2 - 3 |
| 12 |
SA Bulo Bulo |
5 - 0 |
0 - 3 |
| 13 |
ABB La Paz |
3 - 1 |
1 - 2 |
| 14 |
U. de Vinto |
|
1 - 2 |
| 15 |
Real Tomayapo |
0 - 1 |
0 - 0 |
| 16 |
GV San Jose |
0 - 0 |
0 - 0 |
Statistika tima
| |
Real Potosi |
The Strongest |
| Pobjeda |
8 |
12 |
| Neriješeno |
8 |
6 |
| Porazi |
4 |
2 |
| Dati golovi |
27 |
39 |
| Primljeni golovi |
14 |
22 |
| Prosjek dati golovi |
1.35 |
1.95 |
| Prosjek primljeni golovi |
0.70 |
1.10 |
| Utakmice dati golovi |
70% |
85% |
| Utakmice primljeni golovi |
55% |
70% |
| Oba Daju Gol |
45% |
70% |
| Više od 1.5 |
75% |
80% |
| Više od 2.5 |
35% |
65% |
| Više od 3.5 |
10% |
40% |
| |
Domaći |
Gosti |
| Pobjeda |
5 |
6 |
| Neriješeno |
3 |
3 |
| Porazi |
2 |
1 |
| Dati golovi |
17 |
16 |
| Primljeni golovi |
6 |
10 |
| Prosjek dati golovi |
1.70 |
1.60 |
| Prosjek primljeni golovi |
0.60 |
1.00 |
| Utakmice dati golovi |
70% |
80% |
| Utakmice primljeni golovi |
50% |
60% |
| Oba Daju Gol |
40% |
60% |
| Više od 1.5 |
70% |
70% |
| Više od 2.5 |
50% |
60% |
| Više od 3.5 |
20% |
30% |
Ukupna statistika za Primera División
| Utakmice (162) |
| Pobjede za domaćine |
48% |
| Neriješeno |
25% |
| Pobjede za goste |
27% |
| Odigrane utakmice |
68% |
| Golovi (503) |
| Golovi po utakmici |
3.10 |
| Golovi za domaćina po utakmici |
1.85 |
| Golovi za goste po utakmici |
1.25 |
| Domaći tim postigao golovi u |
81% |
| Gostujući tim postigao golovi u |
73% |
| Oba Daju Gol |
62% |
| Više od 1.5 |
86% |
| Više od 2.5 |
63% |
| Više od 3.5 |
39% |
Real Potosi sljedeće 1 utakmice
|
2026-10-16 |
ABB La Paz
|
- |
Real Potosi
|
The Strongest sljedeće 1 utakmice
|
2026-10-18 |
The Strongest
|
- |
Always Ready
|
Tečajevi i vjerojatnosti
| Standardno 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Tečajevi |
2.32 |
3.60 |
2.57 |
| Vjerojatnosti |
34% |
32% |
34% |
|
12 @ 1.29 |
| Dvostruka šansa |
1X |
X2 |
| Tečajevi |
1.44 |
1.53 |
| Vjerojatnosti |
49% |
51% |
|
X2 @ 1.53 |
| Više/Manje 1.5 |
Vš |
Mn |
| Tečajevi |
|
1.20 |
4.33 |
| Vjerojatnosti |
|
80% |
20% |
|
Više 1.5 @ 1.20 |
| Više/Manje 2.5 |
Vš |
Mn |
| Tečajevi |
|
1.70 |
2.10 |
| Vjerojatnosti |
|
54% |
46% |
|
Više 2.5 @ 1.70 |
| Više/Manje 3.5 |
Vš |
Mn |
| Tečajevi |
|
2.63 |
1.44 |
| Vjerojatnosti |
|
29% |
71% |
|
Manje 3.5 @ 1.44 |
| Oba Daju Gol |
Da |
Ne |
| Tečajevi |
|
1.57 |
2.25 |
| Vjerojatnosti |
|
58% |
42% |
|
Da @ 1.57 |
*** Koeficijenti su prosječne vrijednosti, izračunate između nekoliko različitih kladionica i važeći su u vrijeme posljednjeg ažuriranja - 2026-10-11 16:01. Moguće su trenutačne promjene!