Eredivisie - Nizozemska
nedjelja, 02.10.2022
15:45
15:45

RKC Waalwijk

Sparta Rotterdam
2 - 2
(1 - 1, 1 - 1)
| Informacija | |
|---|---|
| Grad | |
| Domaći: | Waalwijk |
| Gosti: | Rotterdam |
| Udaljenost: | 48.7 km |
| Igralište | |
| Igralište: | Mandemakers Stadion |
| Kapacitet: | 7 500 |
| Dimenzije: | 105 x 68 m |
| Fotografije: | Google maps (mapa) |
| Vrijeme početka | |
| Sat: | 15:45 (16:45 lokalno vrijeme) |
Tečajevi
| 1 | X | 2 | P/T | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.30 | 3.30 | 3.25 | 1X | 1.33 | 1.57 | |||
| 39% | 29% | 32% | 1.33 | 54% | 46% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 3.75 | 1.93 | 1.93 | 3.25 | 1.33 | ||||||
| 67% | 33% | 57% | 43% | 42% | 58% |
Posljednji 12 izravne utakmice
| 2021-12-23 | Sparta Rotterdam | 1 - 1 | RKC Waalwijk |
| 2021-10-23 | RKC Waalwijk | 1 - 0 | Sparta Rotterdam |
| 2021-03-13 | Sparta Rotterdam | 2 - 0 | RKC Waalwijk |
| 2020-11-07 | RKC Waalwijk | 0 - 2 | Sparta Rotterdam |
| 2020-08-27 | RKC Waalwijk | 1 - 1 | Sparta Rotterdam |
| 2020-02-21 | RKC Waalwijk | 0 - 1 | Sparta Rotterdam |
| 2019-09-21 | Sparta Rotterdam | 4 - 0 | RKC Waalwijk |
| 2019-03-01 | Sparta Rotterdam | 2 - 1 | RKC Waalwijk |
| 2018-08-31 | RKC Waalwijk | 0 - 1 | Sparta Rotterdam |
| 2017-09-19 | RKC Waalwijk | 1 - 0 | Sparta Rotterdam |
| 2016-01-18 | Sparta Rotterdam | 5 - 2 | RKC Waalwijk |
| 2015-08-14 | RKC Waalwijk | 1 - 1 | Sparta Rotterdam |
| P | N | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 3 | 7 | 8 | 3 | 2 | |
| 17% | 25% | 58% | 67% | 25% | 17% |
RKC Waalwijk posljednje 12 utakmice
| 2022-09-17 | RKC Waalwijk | 5 - 1 | Cambuur |
| 2022-09-11 | PSV Eindhoven | 1 - 0 | RKC Waalwijk |
| 2022-09-04 | RKC Waalwijk | 5 - 2 | Excelsior |
| 2022-08-27 | Vitesse | 2 - 2 | RKC Waalwijk |
| 2022-08-21 | RKC Waalwijk | 0 - 1 | Feyenoord |
| 2022-08-13 | Emmen | 1 - 1 | RKC Waalwijk |
| 2022-08-06 | RKC Waalwijk | 2 - 2 | Utrecht |
| 2022-07-30 | RKC Waalwijk | 1 - 1 | Cambuur |
| 2022-07-20 | B. M'gladbach | 1 - 1 | RKC Waalwijk |
| 2022-07-09 | NEC Nijmegen | 3 - 1 | RKC Waalwijk |
| 2022-05-15 | AZ Alkmaar | 1 - 3 | RKC Waalwijk |
| 2022-05-11 | RKC Waalwijk | 2 - 0 | Heracles |
| P | N | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 5 | 3 | 10 | 6 | 6 | |
| 33% | 42% | 25% | 83% | 50% | 50% |
Sparta Rotterdam posljednje 12 utakmice
| 2022-09-17 | Sparta Rotterdam | 2 - 1 | Groningen |
| 2022-09-11 | Feyenoord | 3 - 0 | Sparta Rotterdam |
| 2022-09-03 | Sparta Rotterdam | 4 - 0 | Volendam |
| 2022-08-27 | Go Ahead Eagles | 0 - 1 | Sparta Rotterdam |
| 2022-08-21 | Sparta Rotterdam | 0 - 1 | Ajax |
| 2022-08-14 | Sparta Rotterdam | 2 - 3 | AZ Alkmaar |
| 2022-08-05 | Heerenveen | 0 - 0 | Sparta Rotterdam |
| 2022-07-30 | Sparta Rotterdam | 3 - 1 | Emmen |
| 2022-07-23 | Sparta Rotterdam | 0 - 1 | Beerschot |
| 2022-07-20 | Willem II | 0 - 2 | Sparta Rotterdam |
| 2022-05-15 | Heracles | 1 - 3 | Sparta Rotterdam |
| 2022-05-11 | Sparta Rotterdam | 2 - 0 | Zwolle |
| P | N | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 1 | 4 | 8 | 6 | 4 | |
| 58% | 8% | 33% | 67% | 50% | 33% |
Ljestvića Eredivisie
| Mj | Momčad | Uk | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | AZ Alkmaar | 8 | +11 | 20 |
| 2 | Ajax | 8 | +17 | 19 |
| 3 | PSV Eindhoven | 8 | +15 | 18 |
| 4 | Feyenoord | 7 | +11 | 16 |
| 5 | Twente | 8 | +10 | 16 |
| 6 | Heerenveen | 7 | +1 | 12 |
| 7 | Sparta Rotterdam | 7 | +1 | 10 |
| 8 | RKC Waalwijk | 7 | +5 | 9 |
| 9 | Utrecht | 7 | -1 | 9 |
| 10 | Excelsior | 7 | -8 | 9 |
| 11 | NEC Nijmegen | 7 | +2 | 8 |
| 12 | Groningen | 8 | -8 | 8 |
| 13 | Go Ahead Eagles | 8 | -5 | 7 |
| 14 | Cambuur | 8 | -6 | 7 |
| 15 | Vitesse | 8 | -12 | 5 |
| 16 | Volendam | 7 | -13 | 5 |
| 17 | Fortuna Sittard | 7 | -8 | 4 |
| 18 | Emmen | 7 | -12 | 4 |
Kronologija utakmica u ligi
| RKC Waalwijk | |
| Sparta Rotterdam | |
| Domaći | |
| Gosti |
Utakmice domaći/gosti
| Mj | Momčad | RKC Waalwijk | Sparta Rotterdam |
|---|---|---|---|
| 1 | AZ Alkmaar | ||
| 2 | Ajax | ||
| 3 | PSV Eindhoven | ||
| 4 | Feyenoord | 0 - 1 | 3 - 0 |
| 5 | Twente | ||
| 6 | Heerenveen | 0 - 0 | |
| 7 | Sparta Rotterdam | - | |
| 8 | RKC Waalwijk | - | |
| 9 | Utrecht | 2 - 2 | |
| 10 | Excelsior | 5 - 2 | |
| 11 | NEC Nijmegen | ||
| 12 | Groningen | ||
| 13 | Go Ahead Eagles | 0 - 1 | |
| 14 | Cambuur | 5 - 1 | |
| 15 | Vitesse | ||
| 16 | Volendam | ||
| 17 | Fortuna Sittard | ||
| 18 | Emmen |
Pozicija u ligi
| RKC Waalwijk | Sparta Rotterdam | |
| Pozicija | 8 | 7 |
| Bodovi | 9 | 10 |
| Domaći | Gosti | |
| Pozicija | 7 | 10 |
| Bodovi | 7 | 4 |
Forma u ligi
| RKC Waalwijk | Sparta Rotterdam | |
|
Pobjeda Neriješeno Porazi |
2
3 2 |
3
1 3 |
| Domaći | Gosti | |
|
Pobjeda Neriješeno Porazi |
2
1 1 |
1
1 1 |
Golovi u ligi
| RKC Waalwijk | Sparta Rotterdam | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
15
10 |
9
8 |
| Domaći | Gosti | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
12
6 |
1
3 |
Ukupna statistika za Eredivisie
| Utakmice (67) | |
| Pobjede za domaćine | 45% |
| Neriješeno | 22% |
| Pobjede za goste | 33% |
| Odigrane utakmice | 100% |
| Golovi (218) | |
| Golovi po utakmici | 3.25 |
| Golovi za domaćina po utakmici | 1.85 |
| Golovi za goste po utakmici | 1.40 |
| Domaći tim postigao golovi u | 76% |
| Gostujući tim postigao golovi u | 69% |
| Oba Daju Gol | 52% |
| Više od 1.5 | 75% |
| Više od 2.5 | 58% |
| Više od 3.5 | 42% |
RKC Waalwijk sljedeće 6 utakmice
| 2022-10-07 | Groningen | - | RKC Waalwijk |
| 2022-10-15 | Fortuna Sittard | - | RKC Waalwijk |
| 2022-10-22 | RKC Waalwijk | - | Ajax |
| 2022-10-30 | Twente | - | RKC Waalwijk |
| 2022-11-06 | RKC Waalwijk | - | AZ Alkmaar |
| 2022-11-13 | NEC Nijmegen | - | RKC Waalwijk |
Sparta Rotterdam sljedeće 6 utakmice
| 2022-10-08 | Sparta Rotterdam | - | Emmen |
| 2022-10-16 | Sparta Rotterdam | - | NEC Nijmegen |
| 2022-10-23 | Utrecht | - | Sparta Rotterdam |
| 2022-10-29 | Sparta Rotterdam | - | Fortuna Sittard |
| 2022-11-05 | Vitesse | - | Sparta Rotterdam |
| 2022-11-11 | Sparta Rotterdam | - | Twente |
Tečajevi i vjerojatnosti
| Standardno 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 2.30 | 3.30 | 3.25 |
| Vjerojatnosti | 39% | 29% | 32% |
| 1X @ 1.33 | |||
| Dvostruka šansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Tečajevi | 1.33 | 1.57 |
| Vjerojatnosti | 54% | 46% |
| 1X @ 1.33 | ||
| Više/Manje 1.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 1.25 | 3.75 | |
| Vjerojatnosti | 67% | 33% | |
| Više 1.5 @ 1.25 | |||
| Više/Manje 2.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 1.93 | 1.93 | |
| Vjerojatnosti | 57% | 43% | |
| Više 2.5 @ 1.93 | |||
| Više/Manje 3.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 3.25 | 1.33 | |
| Vjerojatnosti | 42% | 58% | |
| Manje 3.5 @ 1.33 | |||
| Oba Daju Gol | Da | Ne | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 1.70 | 2.05 | |
| Vjerojatnosti | 50% | 50% | |
| Da @ 1.70 | |||
*** Koeficijenti su prosječne vrijednosti, izračunate između nekoliko različitih kladionica i važeći su u vrijeme posljednjeg ažuriranja - 2022-10-02 12:05. Moguće su trenutačne promjene!