Prva liga - Hrvatska
petak, 18.09.2026
19:00
Rudeš Zagreb
Slaven Belupo
2 - 2
(0 - 0, 2 - 2)
| Informacija |
| Grad |
| Domaći: |
Zagreb |
| Gosti: |
Koprivnica |
| Udaljenost: |
76.2 km |
| Vrijeme početka |
| Sat: |
19:00 (20:00 lokalno vrijeme) |
Tečajevi
| 1 |
X |
2 |
P/T |
|
|
|
1X |
X2 |
| 3.60 |
3.50 |
1.83 |
1 |
|
|
|
1.80 |
1.25 |
| 59% |
3% |
38% |
3.60 |
|
|
|
60% |
40% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.25 |
3.75 |
|
|
|
1.80 |
2.00 |
|
|
|
3.00 |
1.36 |
| 90% |
10% |
|
|
|
69% |
31% |
|
|
|
44% |
56% |
Posljednji 12 izravne utakmice
|
2025-07-23 |
Slaven Belupo
|
4 - 2 |
Rudeš Zagreb
|
|
2024-04-12 |
Rudeš Zagreb
|
1 - 3 |
Slaven Belupo
|
|
2024-02-03 |
Slaven Belupo
|
4 - 0 |
Rudeš Zagreb
|
|
2023-10-31 |
Rudeš Zagreb
|
3 - 1 |
Slaven Belupo
|
|
2023-10-20 |
Rudeš Zagreb
|
0 - 0 |
Slaven Belupo
|
|
2023-08-05 |
Slaven Belupo
|
3 - 2 |
Rudeš Zagreb
|
|
2023-02-28 |
Slaven Belupo
|
2 - 0 |
Rudeš Zagreb
|
|
2022-01-19 |
Slaven Belupo
|
1 - 1 |
Rudeš Zagreb
|
|
2021-11-12 |
Slaven Belupo
|
2 - 1 |
Rudeš Zagreb
|
|
2019-11-15 |
Slaven Belupo
|
2 - 0 |
Rudeš Zagreb
|
|
2019-05-20 |
Rudeš Zagreb
|
0 - 1 |
Slaven Belupo
|
|
2019-03-28 |
Slaven Belupo
|
2 - 1 |
Rudeš Zagreb
|
| P |
N |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 1 |
2 |
9 |
|
10 |
7 |
5 |
| 8% |
17% |
75% |
|
83% |
58% |
42% |
Rudeš Zagreb posljednje 12 utakmice
|
2026-09-13 |
Istra 1961
|
3 - 2 |
Rudeš Zagreb
|
|
2026-09-06 |
Rudeš Zagreb
|
0 - 4 |
Hajduk Split
|
|
2026-08-29 |
Varazdin
|
2 - 0 |
Rudeš Zagreb
|
|
2026-08-21 |
Rudeš Zagreb
|
4 - 1 |
Lok. Zagreb
|
|
2026-08-14 |
Dinamo Zagreb
|
4 - 0 |
Rudeš Zagreb
|
|
2026-08-08 |
Rudeš Zagreb
|
1 - 6 |
Osijek
|
|
2026-08-02 |
Rijeka
|
2 - 1 |
Rudeš Zagreb
|
|
2026-07-26 |
Goztepe
|
1 - 1 |
Rudeš Zagreb
|
|
2026-07-19 |
Rudeš Zagreb
|
0 - 5 |
Shakhtar Donetsk
|
|
2026-07-05 |
Ol. Ljubljana
|
1 - 3 |
Rudeš Zagreb
|
|
2025-10-29 |
Rudeš Zagreb
|
0 - 6 |
HNK Gorica
|
|
2025-07-23 |
Slaven Belupo
|
4 - 2 |
Rudeš Zagreb
|
| P |
N |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
1 |
9 |
|
12 |
10 |
9 |
| 17% |
8% |
75% |
|
100% |
83% |
75% |
Slaven Belupo posljednje 12 utakmice
|
2026-09-13 |
Hajduk Split
|
1 - 0 |
Slaven Belupo
|
|
2026-09-09 |
Hrv. Dragovoljac
|
0 - 5 |
Slaven Belupo
|
|
2026-09-06 |
Slaven Belupo
|
2 - 1 |
Lok. Zagreb
|
|
2026-08-30 |
Osijek
|
3 - 0 |
Slaven Belupo
|
|
2026-08-22 |
Slaven Belupo
|
2 - 0 |
HNK Gorica
|
|
2026-08-15 |
Istra 1961
|
3 - 0 |
Slaven Belupo
|
|
2026-08-09 |
Slaven Belupo
|
1 - 4 |
Varazdin
|
|
2026-07-31 |
Dinamo Zagreb
|
2 - 0 |
Slaven Belupo
|
|
2026-07-16 |
Slaven Belupo
|
3 - 5 |
Paks
|
|
2026-07-14 |
Slaven Belupo
|
1 - 3 |
S. Hiroshima
|
|
2026-07-10 |
Slaven Belupo
|
0 - 1 |
Debrecen
|
|
2026-07-04 |
Slaven Belupo
|
2 - 3 |
Zalaegerszeg
|
| P |
N |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
0 |
9 |
|
10 |
8 |
5 |
| 25% |
0% |
75% |
|
83% |
67% |
42% |
Ljestvića Prva liga
| Mj |
Momčad |
Uk |
P |
N |
P |
G+ |
G- |
GR |
Bod |
| 1 |
Hajduk Split |
7 |
5 |
1 |
1 |
16 |
5 |
+11 |
16 |
| 2 |
Osijek |
7 |
5 |
0 |
2 |
17 |
11 |
+6 |
15 |
| 3 |
Varazdin |
7 |
4 |
2 |
1 |
13 |
7 |
+6 |
14 |
| 4 |
Dinamo Zagreb |
6 |
4 |
1 |
1 |
14 |
7 |
+7 |
13 |
| 5 |
Rijeka |
6 |
3 |
2 |
1 |
10 |
7 |
+3 |
11 |
| 6 |
Istra 1961 |
7 |
2 |
3 |
2 |
14 |
12 |
+2 |
9 |
| 7 |
Lok. Zagreb |
7 |
2 |
1 |
4 |
9 |
13 |
-4 |
7 |
| 8 |
Slaven Belupo |
7 |
2 |
0 |
5 |
5 |
14 |
-9 |
6 |
| 9 |
Rudeš Zagreb |
7 |
1 |
0 |
6 |
8 |
22 |
-14 |
3 |
| 10 |
HNK Gorica |
7 |
0 |
2 |
5 |
4 |
12 |
-8 |
2 |
Kronologija utakmica u ligi
| Rudeš Zagreb |
|
| Slaven Belupo |
|
| Domaći |
|
| Gosti |
|
Utakmice domaći/gosti
| Mj |
Momčad |
Rudeš Zagreb |
Slaven Belupo |
| 1 |
Hajduk Split |
0 - 4 |
1 - 0 |
| 2 |
Osijek |
1 - 6 |
3 - 0 |
| 3 |
Varazdin |
|
|
| 4 |
Dinamo Zagreb |
|
2 - 0 |
| 5 |
Rijeka |
|
|
| 6 |
Istra 1961 |
|
3 - 0 |
| 7 |
Lok. Zagreb |
4 - 1 |
|
| 8 |
Slaven Belupo |
|
- |
| 9 |
Rudeš Zagreb |
- |
|
| 10 |
HNK Gorica |
|
|
Statistika tima
| |
Rudeš Zagreb |
Slaven Belupo |
| Pobjeda |
1 |
2 |
| Neriješeno |
0 |
0 |
| Porazi |
6 |
5 |
| Dati golovi |
8 |
5 |
| Primljeni golovi |
22 |
14 |
| Prosjek dati golovi |
1.14 |
0.71 |
| Prosjek primljeni golovi |
3.14 |
2.00 |
| Utakmice dati golovi |
57% |
43% |
| Utakmice primljeni golovi |
100% |
86% |
| Oba Daju Gol |
57% |
29% |
| Više od 1.5 |
100% |
86% |
| Više od 2.5 |
86% |
57% |
| Više od 3.5 |
71% |
14% |
| |
Domaći |
Gosti |
| Pobjeda |
1 |
0 |
| Neriješeno |
0 |
0 |
| Porazi |
2 |
4 |
| Dati golovi |
5 |
0 |
| Primljeni golovi |
11 |
9 |
| Prosjek dati golovi |
1.67 |
0.00 |
| Prosjek primljeni golovi |
3.67 |
2.25 |
| Utakmice dati golovi |
67% |
0% |
| Utakmice primljeni golovi |
100% |
100% |
| Oba Daju Gol |
67% |
0% |
| Više od 1.5 |
100% |
75% |
| Više od 2.5 |
100% |
50% |
| Više od 3.5 |
100% |
0% |
Ukupna statistika za Prva liga
| Utakmice (34) |
| Pobjede za domaćine |
65% |
| Neriješeno |
18% |
| Pobjede za goste |
18% |
| Odigrane utakmice |
19% |
| Golovi (110) |
| Golovi po utakmici |
3.24 |
| Golovi za domaćina po utakmici |
2.03 |
| Golovi za goste po utakmici |
1.21 |
| Domaći tim postigao golovi u |
88% |
| Gostujući tim postigao golovi u |
59% |
| Oba Daju Gol |
53% |
| Više od 1.5 |
85% |
| Više od 2.5 |
65% |
| Više od 3.5 |
47% |
Rudeš Zagreb sljedeće 6 utakmice
|
2026-10-09 |
HNK Gorica
|
- |
Rudeš Zagreb
|
|
2026-10-16 |
Rudeš Zagreb
|
- |
Rijeka
|
|
2026-10-24 |
Osijek
|
- |
Rudeš Zagreb
|
|
2026-10-31 |
Rudeš Zagreb
|
- |
Dinamo Zagreb
|
|
2026-11-07 |
Lok. Zagreb
|
- |
Rudeš Zagreb
|
|
2026-11-21 |
Rudeš Zagreb
|
- |
Varazdin
|
Slaven Belupo sljedeće 6 utakmice
|
2026-10-01 |
Ol. Ljubljana
|
- |
Slaven Belupo
|
|
2026-10-11 |
Slaven Belupo
|
- |
Rijeka
|
|
2026-10-18 |
Slaven Belupo
|
- |
Dinamo Zagreb
|
|
2026-10-24 |
Varazdin
|
- |
Slaven Belupo
|
|
2026-10-31 |
Slaven Belupo
|
- |
Istra 1961
|
|
2026-11-07 |
HNK Gorica
|
- |
Slaven Belupo
|
Tečajevi i vjerojatnosti
| Standardno 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Tečajevi |
3.60 |
3.50 |
1.83 |
| Vjerojatnosti |
59% |
3% |
38% |
|
1 @ 3.60 |
| Dvostruka šansa |
1X |
X2 |
| Tečajevi |
1.80 |
1.25 |
| Vjerojatnosti |
60% |
40% |
|
1X @ 1.80 |
| Više/Manje 1.5 |
Vš |
Mn |
| Tečajevi |
|
1.25 |
3.75 |
| Vjerojatnosti |
|
90% |
10% |
|
Više 1.5 @ 1.25 |
| Više/Manje 2.5 |
Vš |
Mn |
| Tečajevi |
|
1.80 |
2.00 |
| Vjerojatnosti |
|
69% |
31% |
|
Više 2.5 @ 1.80 |
| Više/Manje 3.5 |
Vš |
Mn |
| Tečajevi |
|
3.00 |
1.36 |
| Vjerojatnosti |
|
44% |
56% |
|
Manje 3.5 @ 1.36 |
| Oba Daju Gol |
Da |
Ne |
| Tečajevi |
|
1.67 |
2.10 |
| Vjerojatnosti |
|
46% |
54% |
|
Ne @ 2.10 |
*** Koeficijenti su prosječne vrijednosti, izračunate između nekoliko različitih kladionica i važeći su u vrijeme posljednjeg ažuriranja - 2026-09-18 16:03. Moguće su trenutačne promjene!