Divizija 1 - Sjever - Švedska
nedjelja, 21.06.2020
16:00
16:00

Sandvikens

Karlstad Fotboll
3 - 1
(0 - 0, 3 - 1)
| Informacija | |
|---|---|
| Grad | |
| Domaći: | Sandviken |
| Gosti: | Karlstad |
| Udaljenost: | 228.4 km |
| Vrijeme početka | |
| Sat: | 16:00 (17:00 lokalno vrijeme) |
Tečajevi
| 1 | X | 2 | P/T | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.40 | 3.60 | 2.40 | 12 | 1.50 | 1.50 | |||
| 35% | 30% | 35% | 1.25 | 50% | 50% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.15 | 4.65 | 1.57 | 2.35 | 2.38 | 1.53 | ||||||
| 93% | 7% | 37% | 63% | 33% | 67% |
Posljednji 2 izravne utakmice
| 2019-10-12 | Karlstad Fotboll | 2 - 0 | Sandvikens |
| 2019-06-23 | Sandvikens | 1 - 2 | Karlstad Fotboll |
Sandvikens posljednje 12 utakmice
| 2020-06-17 | Brommapojkarna | 3 - 1 | Sandvikens |
| 2020-06-14 | Sandvikens | 1 - 1 | Karlslunds IF |
| 2020-03-07 | Dalkurd | 3 - 1 | Sandvikens |
| 2020-03-02 | Sandvikens | 2 - 2 | Djurgardens |
| 2020-02-22 | Sandvikens | 1 - 3 | Mjallby |
| 2019-11-02 | Sandvikens | 1 - 3 | Vasalund |
| 2019-10-27 | Carlstad Utd | 2 - 1 | Sandvikens |
| 2019-10-19 | Sandvikens | 1 - 3 | Nykopings |
| 2019-10-12 | Karlstad Fotboll | 2 - 0 | Sandvikens |
| 2019-10-05 | Sandvikens | 2 - 2 | Bodens BK |
| 2019-09-28 | Sollentuna | 3 - 1 | Sandvikens |
| 2019-09-22 | Sandvikens | 2 - 1 | Karlslunds IF |
| P | N | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 3 | 8 | 12 | 10 | 8 | |
| 8% | 25% | 67% | 100% | 83% | 67% |
Karlstad Fotboll posljednje 12 utakmice
| 2020-06-17 | Karlstad Fotboll | 1 - 1 | Sollentuna |
| 2020-06-14 | IFK Haninge | 1 - 1 | Karlstad Fotboll |
| 2020-01-18 | AIK Stockholm | 2 - 1 | Karlstad Fotboll |
| 2019-11-02 | BK Forward | 2 - 3 | Karlstad Fotboll |
| 2019-10-26 | Karlstad Fotboll | 0 - 1 | Sollentuna |
| 2019-10-20 | Bodens BK | 4 - 2 | Karlstad Fotboll |
| 2019-10-12 | Karlstad Fotboll | 2 - 0 | Sandvikens |
| 2019-10-06 | Karlstad Fotboll | 1 - 2 | Carlstad Utd |
| 2019-09-28 | Karlslunds IF | 2 - 1 | Karlstad Fotboll |
| 2019-09-21 | Karlstad Fotboll | 1 - 0 | IF Sylvia |
| 2019-09-15 | Umea | 1 - 2 | Karlstad Fotboll |
| 2019-09-08 | Karlstad Fotboll | 1 - 2 | Akropolis |
| P | N | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 10 | 7 | 2 | |
| 33% | 17% | 50% | 83% | 58% | 17% |
Ljestvića Divizija 1 - Sjever
| Mj | Momčad | Uk | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Vasalund | 2 | +5 | 6 |
| 2 | IF Sylvia | 2 | +4 | 6 |
| 3 | Brommapojkarna | 2 | +3 | 6 |
| 4 | Gefle | 2 | +2 | 6 |
| 5 | IFK Haninge | 2 | +1 | 4 |
| 6 | Йоребро Сир. | 2 | +1 | 4 |
| 7 | Frej Taby | 2 | +2 | 3 |
| 8 | Team TG | 2 | 0 | 3 |
| 9 | Karlstad Fotboll | 2 | 0 | 2 |
| 10 | Nykopings | 2 | -1 | 1 |
| 11 | Sollentuna | 2 | -1 | 1 |
| 12 | Sandvikens | 2 | -2 | 1 |
| 13 | Karlslunds IF | 2 | -3 | 1 |
| 14 | Taby FK | 2 | -2 | 0 |
| 15 | Lulea | 2 | -4 | 0 |
| 16 | IFK Berga | 2 | -5 | 0 |
Kronologija utakmica u ligi
| Sandvikens | |
| Karlstad Fotboll | |
| Domaći | |
| Gosti |
Utakmice domaći/gosti
| Mj | Momčad | Sandvikens | Karlstad Fotboll |
|---|---|---|---|
| 1 | Vasalund | ||
| 2 | IF Sylvia | ||
| 3 | Brommapojkarna | ||
| 4 | Gefle | ||
| 5 | IFK Haninge | 1 - 1 | |
| 6 | Йоребро Сир. | ||
| 7 | Frej Taby | ||
| 8 | Team TG | ||
| 9 | Karlstad Fotboll | - | |
| 10 | Nykopings | ||
| 11 | Sollentuna | ||
| 12 | Sandvikens | - | |
| 13 | Karlslunds IF | 1 - 1 | |
| 14 | Taby FK | ||
| 15 | Lulea | ||
| 16 | IFK Berga |
Pozicija u ligi
| Sandvikens | Karlstad Fotboll | |
| Pozicija | 12 | 9 |
| Bodovi | 1 | 2 |
| Domaći | Gosti | |
| Pozicija | 8 | 8 |
| Bodovi | 1 | 1 |
Forma u ligi
| Sandvikens | Karlstad Fotboll | |
|
Pobjeda Neriješeno Porazi |
0
1 1 |
0
2 0 |
| Domaći | Gosti | |
|
Pobjeda Neriješeno Porazi |
0
1 0 |
0
1 0 |
Golovi u ligi
| Sandvikens | Karlstad Fotboll | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
2
4 |
2
2 |
| Domaći | Gosti | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
1
1 |
1
1 |
Ukupna statistika za Divizija 1 - Sjever
| Utakmice (16) | |
| Pobjede za domaćine | 38% |
| Neriješeno | 25% |
| Pobjede za goste | 38% |
| Odigrane utakmice | 100% |
| Golovi (54) | |
| Golovi po utakmici | 3.38 |
| Golovi za domaćina po utakmici | 1.81 |
| Golovi za goste po utakmici | 1.56 |
| Domaći tim postigao golovi u | 88% |
| Gostujući tim postigao golovi u | 88% |
| Oba Daju Gol | 75% |
| Više od 1.5 | 81% |
| Više od 2.5 | 62% |
| Više od 3.5 | 50% |
Sandvikens sljedeće 6 utakmice
| 2020-06-27 | IFK Berga | - | Sandvikens |
| 2020-07-01 | Sandvikens | - | Taby FK |
| 2020-07-05 | Nykopings | - | Sandvikens |
| 2020-07-11 | Sandvikens | - | Sollentuna |
| 2020-07-15 | Frej Taby | - | Sandvikens |
| 2020-07-19 | Sandvikens | - | IF Sylvia |
Karlstad Fotboll sljedeće 6 utakmice
| 2020-06-27 | Karlstad Fotboll | - | Vasalund |
| 2020-06-30 | IF Sylvia | - | Karlstad Fotboll |
| 2020-07-05 | Karlstad Fotboll | - | Lulea |
| 2020-07-11 | Team TG | - | Karlstad Fotboll |
| 2020-07-15 | Karlstad Fotboll | - | Йоребро Сир. |
| 2020-07-19 | Karlslunds IF | - | Karlstad Fotboll |
Tečajevi i vjerojatnosti
| Standardno 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 2.40 | 3.60 | 2.40 |
| Vjerojatnosti | 35% | 30% | 35% |
| 12 @ 1.25 | |||
| Dvostruka šansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Tečajevi | 1.50 | 1.50 |
| Vjerojatnosti | 50% | 50% |
| 1X @ 1.50 | ||
| Više/Manje 1.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 1.15 | 4.65 | |
| Vjerojatnosti | 93% | 7% | |
| Više 1.5 @ 1.15 | |||
| Više/Manje 2.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 1.57 | 2.35 | |
| Vjerojatnosti | 37% | 63% | |
| Manje 2.5 @ 2.35 | |||
| Više/Manje 3.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 2.38 | 1.53 | |
| Vjerojatnosti | 33% | 67% | |
| Manje 3.5 @ 1.53 | |||
| Oba Daju Gol | Da | Ne | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 1.49 | 2.44 | |
| Vjerojatnosti | 91% | 9% | |
| Da @ 1.49 | |||
*** Koeficijenti su prosječne vrijednosti, izračunate između nekoliko različitih kladionica i važeći su u vrijeme posljednjeg ažuriranja - 2020-06-21 12:01. Moguće su trenutačne promjene!