J1 Liga - Japan
subota, 12.09.2026
11:00
S. Hiroshima
Cerezo Osaka
6 - 1
(3 - 0, 3 - 1)
| Informacija |
| Grad |
| Domaći: |
Hirošima |
| Gosti: |
Osaka |
| Udaljenost: |
280.6 km |
| Igralište |
| Igralište: |
Hiroshima Big Arch
|
| Kapacitet: |
50 000 |
| Dimenzije: |
107 x 73 m |
| Fotografije: |
Google maps (mapa) |
| Vrijeme početka |
| Sat: |
11:00 (19:00 lokalno vrijeme) |
Tečajevi
| 1 |
X |
2 |
P/T |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.56 |
4.20 |
5.00 |
1 |
|
|
|
1.17 |
2.30 |
| 48% |
20% |
32% |
1.56 |
|
|
|
59% |
41% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.14 |
5.50 |
|
|
|
1.50 |
2.50 |
|
|
|
2.20 |
1.62 |
| 71% |
29% |
|
|
|
52% |
48% |
|
|
|
23% |
77% |
Posljednji 12 izravne utakmice
|
2026-04-25 |
S. Hiroshima
|
2 - 1 |
Cerezo Osaka
|
|
2026-02-22 |
Cerezo Osaka
|
1 - 2 |
S. Hiroshima
|
|
2025-08-31 |
Cerezo Osaka
|
1 - 1 |
S. Hiroshima
|
|
2025-04-06 |
S. Hiroshima
|
2 - 1 |
Cerezo Osaka
|
|
2024-08-11 |
S. Hiroshima
|
2 - 0 |
Cerezo Osaka
|
|
2024-05-26 |
Cerezo Osaka
|
1 - 1 |
S. Hiroshima
|
|
2023-10-21 |
S. Hiroshima
|
0 - 0 |
Cerezo Osaka
|
|
2023-04-29 |
Cerezo Osaka
|
0 - 1 |
S. Hiroshima
|
|
2022-10-22 |
Cerezo Osaka
|
1 - 2 |
S. Hiroshima
|
|
2022-09-07 |
Cerezo Osaka
|
1 - 2 |
S. Hiroshima
|
|
2022-08-27 |
Cerezo Osaka
|
0 - 3 |
S. Hiroshima
|
|
2022-06-18 |
S. Hiroshima
|
2 - 1 |
Cerezo Osaka
|
| P |
N |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 9 |
3 |
0 |
|
10 |
7 |
0 |
| 75% |
25% |
0% |
|
83% |
58% |
0% |
S. Hiroshima posljednje 12 utakmice
|
2026-09-06 |
Fagiano Okayama
|
3 - 2 |
S. Hiroshima
|
|
2026-09-02 |
S. Hiroshima
|
3 - 0 |
Nagoya Grampus
|
|
2026-08-29 |
Gamba Osaka
|
0 - 0 |
S. Hiroshima
|
|
2026-08-22 |
S. Hiroshima
|
1 - 1 |
Kawasaki Front.
|
|
2026-08-15 |
Urawa Red Diam.
|
1 - 4 |
S. Hiroshima
|
|
2026-08-08 |
S. Hiroshima
|
3 - 0 |
JEF Utd Chiba
|
|
2026-07-14 |
Slaven Belupo
|
1 - 3 |
S. Hiroshima
|
|
2026-07-11 |
Sturm Graz
|
4 - 1 |
S. Hiroshima
|
|
2026-06-06 |
Kawasaki Front.
|
0 - 1 |
S. Hiroshima
|
|
2026-05-30 |
S. Hiroshima
|
2 - 1 |
Kawasaki Front.
|
|
2026-05-23 |
S. Hiroshima
|
4 - 2 |
Nagoya Grampus
|
|
2026-05-17 |
Kyoto Sanga
|
0 - 4 |
S. Hiroshima
|
| P |
N |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 8 |
2 |
2 |
|
10 |
9 |
6 |
| 67% |
17% |
17% |
|
83% |
75% |
50% |
Cerezo Osaka posljednje 12 utakmice
|
2026-09-06 |
Cerezo Osaka
|
0 - 0 |
Tokyo Verdy
|
|
2026-09-02 |
Cerezo Osaka
|
2 - 0 |
Kashiwa Reysol
|
|
2026-08-29 |
Vissel Kobe
|
1 - 0 |
Cerezo Osaka
|
|
2026-08-26 |
Cerezo Osaka
|
3 - 1 |
Gifu
|
|
2026-08-22 |
Cerezo Osaka
|
1 - 0 |
Shimizu S-Pulse
|
|
2026-08-15 |
Avispa Fukuoka
|
3 - 0 |
Cerezo Osaka
|
|
2026-08-08 |
Cerezo Osaka
|
2 - 1 |
Fagiano Okayama
|
|
2026-07-29 |
Cerezo Osaka
|
1 - 0 |
B. Dortmund
|
|
2026-06-06 |
Tokyo
|
1 - 3 |
Cerezo Osaka
|
|
2026-05-30 |
Cerezo Osaka
|
2 - 2 |
Tokyo
|
|
2026-05-24 |
Fagiano Okayama
|
2 - 3 |
Cerezo Osaka
|
|
2026-05-17 |
Cerezo Osaka
|
6 - 1 |
Nagoya Grampus
|
| P |
N |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 8 |
2 |
2 |
|
8 |
7 |
5 |
| 67% |
17% |
17% |
|
67% |
58% |
42% |
Ljestvića J1 Liga
| Mj |
Momčad |
Uk |
P |
N |
P |
G+ |
G- |
GR |
Bod |
| 1 |
Machida Zelvia |
6 |
5 |
1 |
0 |
18 |
5 |
+13 |
16 |
| 2 |
Vissel Kobe |
7 |
5 |
1 |
1 |
11 |
5 |
+6 |
16 |
| 3 |
Kashiwa Reysol |
7 |
5 |
0 |
2 |
13 |
10 |
+3 |
15 |
| 4 |
Kashima Antlers |
7 |
4 |
0 |
3 |
14 |
13 |
+1 |
12 |
| 5 |
S. Hiroshima |
6 |
3 |
2 |
1 |
13 |
5 |
+8 |
11 |
| 6 |
Tokyo |
6 |
3 |
2 |
1 |
11 |
8 |
+3 |
11 |
| 7 |
Yokohama F M. |
6 |
3 |
1 |
2 |
10 |
8 |
+2 |
10 |
| 8 |
Fagiano Okayama |
6 |
3 |
1 |
2 |
8 |
7 |
+1 |
10 |
| 9 |
Cerezo Osaka |
6 |
3 |
1 |
2 |
5 |
5 |
0 |
10 |
| 10 |
Kawasaki Front. |
6 |
2 |
3 |
1 |
12 |
9 |
+3 |
9 |
| 11 |
Mito HollyHock |
6 |
2 |
3 |
1 |
11 |
8 |
+3 |
9 |
| 12 |
Urawa Red Diam. |
6 |
3 |
0 |
3 |
12 |
15 |
-3 |
9 |
| 13 |
Gamba Osaka |
6 |
1 |
3 |
2 |
8 |
11 |
-3 |
6 |
| 14 |
Nagoya Grampus |
6 |
2 |
0 |
4 |
7 |
11 |
-4 |
6 |
| 15 |
Kyoto Sanga |
7 |
1 |
2 |
4 |
9 |
14 |
-5 |
5 |
| 16 |
Avispa Fukuoka |
6 |
1 |
1 |
4 |
9 |
10 |
-1 |
4 |
| 17 |
Shimizu S-Pulse |
6 |
1 |
1 |
4 |
3 |
7 |
-4 |
4 |
| 18 |
V-Varen Nagasaki |
6 |
1 |
1 |
4 |
7 |
14 |
-7 |
4 |
| 19 |
Tokyo Verdy |
6 |
0 |
3 |
3 |
2 |
8 |
-6 |
3 |
| 20 |
JEF Utd Chiba |
6 |
1 |
0 |
5 |
5 |
15 |
-10 |
3 |
Kronologija utakmica u ligi
| S. Hiroshima |
|
| Cerezo Osaka |
|
| Domaći |
|
| Gosti |
|
Utakmice domaći/gosti
| Mj |
Momčad |
S. Hiroshima |
Cerezo Osaka |
| 1 |
Machida Zelvia |
|
|
| 2 |
Vissel Kobe |
|
1 - 0 |
| 3 |
Kashiwa Reysol |
|
|
| 4 |
Kashima Antlers |
|
|
| 5 |
S. Hiroshima |
- |
|
| 6 |
Tokyo |
|
|
| 7 |
Yokohama F M. |
|
|
| 8 |
Fagiano Okayama |
|
|
| 9 |
Cerezo Osaka |
|
- |
| 10 |
Kawasaki Front. |
1 - 1 |
|
| 11 |
Mito HollyHock |
|
|
| 12 |
Urawa Red Diam. |
|
|
| 13 |
Gamba Osaka |
|
|
| 14 |
Nagoya Grampus |
3 - 0 |
|
| 15 |
Kyoto Sanga |
|
|
| 16 |
Avispa Fukuoka |
|
3 - 0 |
| 17 |
Shimizu S-Pulse |
|
|
| 18 |
V-Varen Nagasaki |
|
|
| 19 |
Tokyo Verdy |
|
|
| 20 |
JEF Utd Chiba |
3 - 0 |
|
Statistika tima
| |
S. Hiroshima |
Cerezo Osaka |
| Pobjeda |
3 |
3 |
| Neriješeno |
2 |
1 |
| Porazi |
1 |
2 |
| Dati golovi |
13 |
5 |
| Primljeni golovi |
5 |
5 |
| Prosjek dati golovi |
2.17 |
0.83 |
| Prosjek primljeni golovi |
0.83 |
0.83 |
| Utakmice dati golovi |
83% |
50% |
| Utakmice primljeni golovi |
50% |
50% |
| Oba Daju Gol |
50% |
17% |
| Više od 1.5 |
83% |
50% |
| Više od 2.5 |
67% |
33% |
| Više od 3.5 |
33% |
0% |
| |
Domaći |
Gosti |
| Pobjeda |
2 |
0 |
| Neriješeno |
1 |
0 |
| Porazi |
0 |
2 |
| Dati golovi |
7 |
0 |
| Primljeni golovi |
1 |
4 |
| Prosjek dati golovi |
2.33 |
0.00 |
| Prosjek primljeni golovi |
0.33 |
2.00 |
| Utakmice dati golovi |
100% |
0% |
| Utakmice primljeni golovi |
33% |
100% |
| Oba Daju Gol |
33% |
0% |
| Više od 1.5 |
100% |
50% |
| Više od 2.5 |
67% |
50% |
| Više od 3.5 |
0% |
0% |
Ukupna statistika za J1 Liga
| Utakmice (62) |
| Pobjede za domaćine |
48% |
| Neriješeno |
21% |
| Pobjede za goste |
31% |
| Odigrane utakmice |
16% |
| Golovi (188) |
| Golovi po utakmici |
3.03 |
| Golovi za domaćina po utakmici |
1.61 |
| Golovi za goste po utakmici |
1.42 |
| Domaći tim postigao golovi u |
79% |
| Gostujući tim postigao golovi u |
77% |
| Oba Daju Gol |
61% |
| Više od 1.5 |
81% |
| Više od 2.5 |
58% |
| Više od 3.5 |
37% |
S. Hiroshima sljedeće 6 utakmice
|
2026-09-19 |
Avispa Fukuoka
|
- |
S. Hiroshima
|
|
2026-09-29 |
Tochigi City
|
- |
S. Hiroshima
|
|
2026-10-07 |
S. Hiroshima
|
- |
Iwaki FC
|
|
2026-10-11 |
Tokyo Verdy
|
- |
S. Hiroshima
|
|
2026-10-14 |
M. Yamaga
|
- |
S. Hiroshima
|
|
2026-10-17 |
S. Hiroshima
|
- |
Kyoto Sanga
|
Cerezo Osaka sljedeće 6 utakmice
|
2026-09-19 |
V-Varen Nagasaki
|
- |
Cerezo Osaka
|
|
2026-09-29 |
Fujieda MYFC
|
- |
Cerezo Osaka
|
|
2026-10-07 |
Cerezo Osaka
|
- |
Kagoshima Utd
|
|
2026-10-10 |
Cerezo Osaka
|
- |
Yokohama F M.
|
|
2026-10-14 |
Gainare Tottori
|
- |
Cerezo Osaka
|
|
2026-10-17 |
Cerezo Osaka
|
- |
Kawasaki Front.
|
Tečajevi i vjerojatnosti
| Standardno 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Tečajevi |
1.56 |
4.20 |
5.00 |
| Vjerojatnosti |
48% |
20% |
32% |
|
1 @ 1.56 |
| Dvostruka šansa |
1X |
X2 |
| Tečajevi |
1.17 |
2.30 |
| Vjerojatnosti |
59% |
41% |
|
1X @ 1.17 |
| Više/Manje 1.5 |
Vš |
Mn |
| Tečajevi |
|
1.14 |
5.50 |
| Vjerojatnosti |
|
71% |
29% |
|
Više 1.5 @ 1.14 |
| Više/Manje 2.5 |
Vš |
Mn |
| Tečajevi |
|
1.50 |
2.50 |
| Vjerojatnosti |
|
52% |
48% |
|
Više 2.5 @ 1.50 |
| Više/Manje 3.5 |
Vš |
Mn |
| Tečajevi |
|
2.20 |
1.62 |
| Vjerojatnosti |
|
23% |
77% |
|
Manje 3.5 @ 1.62 |
| Oba Daju Gol |
Da |
Ne |
| Tečajevi |
|
1.57 |
2.25 |
| Vjerojatnosti |
|
42% |
58% |
|
Ne @ 2.25 |
*** Koeficijenti su prosječne vrijednosti, izračunate između nekoliko različitih kladionica i važeći su u vrijeme posljednjeg ažuriranja - 2026-09-12 08:00. Moguće su trenutačne promjene!