Super liga - Švicarska
nedjelja, 21.06.2020
15:00
15:00

Servette

Lugano
1 - 1
(0 - 1, 1 - 0)
| Informacija | |
|---|---|
| Grad | |
| Domaći: | Geneve |
| Gosti: | Lugano |
| Udaljenost: | 218.0 km |
| Igralište | |
| Igralište: | Stade de Geneve |
| Kapacitet: | 30 084 |
| Dimenzije: | 105 x 68 m |
| Fotografije: | Google maps (mapa) |
| Vrijeme početka | |
| Sat: | 15:00 (16:00 lokalno vrijeme) |
Tečajevi
| 1 | X | 2 | P/T | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.80 | 3.80 | 4.00 | 1X | 1.22 | 1.90 | |||
| 42% | 26% | 32% | 1.22 | 56% | 44% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.22 | 4.00 | 1.72 | 2.07 | 2.75 | 1.40 | ||||||
| 72% | 28% | 54% | 46% | 31% | 69% |
Posljednji 12 izravne utakmice
| 2019-12-01 | Lugano | 1 - 0 | Servette |
| 2019-09-26 | Servette | 0 - 0 | Lugano |
| 2016-07-09 | Lugano | 4 - 0 | Servette |
| 2015-05-11 | Lugano | 2 - 0 | Servette |
| 2015-02-16 | Servette | 2 - 0 | Lugano |
| 2014-10-19 | Lugano | 2 - 0 | Servette |
| 2014-09-15 | Servette | 1 - 1 | Lugano |
| 2014-05-11 | Servette | 1 - 0 | Lugano |
| 2014-03-17 | Lugano | 2 - 0 | Servette |
| 2013-09-30 | Lugano | 0 - 2 | Servette |
| 2013-09-01 | Servette | 4 - 1 | Lugano |
| 2011-05-11 | Lugano | 0 - 6 | Servette |
| P | N | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 9 | 3 | 3 | |
| 42% | 17% | 42% | 75% | 25% | 25% |
Servette posljednje 12 utakmice
| 2020-06-10 | Lausanne-Ouchy | 6 - 0 | Servette |
| 2020-06-06 | Servette | 0 - 3 | Neuchatel Xamax |
| 2020-02-23 | Basel | 2 - 2 | Servette |
| 2020-02-16 | Servette | 4 - 1 | Zurich |
| 2020-02-09 | St. Gallen | 1 - 0 | Servette |
| 2020-02-02 | Servette | 2 - 0 | Thun |
| 2020-01-25 | Neuchatel Xamax | 1 - 2 | Servette |
| 2020-01-18 | Servette | 1 - 1 | Lausanne-Ouchy |
| 2020-01-11 | Servette | 2 - 1 | Seoul |
| 2020-01-08 | Servette | 1 - 0 | RKC Waalwijk |
| 2020-01-07 | Servette | 2 - 0 | Vitesse |
| 2019-12-14 | Servette | 2 - 1 | Thun |
| P | N | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 2 | 3 | 10 | 7 | 3 | |
| 58% | 17% | 25% | 83% | 58% | 25% |
Lugano posljednje 12 utakmice
| 2020-06-13 | Grasshopper | 1 - 3 | Lugano |
| 2020-02-23 | Lugano | 0 - 0 | Sion |
| 2020-02-16 | Lugano | 2 - 1 | Young Boys |
| 2020-02-09 | Thun | 3 - 2 | Lugano |
| 2020-02-05 | Bellinzona | 0 - 1 | Lugano |
| 2020-02-01 | Lugano | 1 - 1 | Neuchatel Xamax |
| 2020-01-26 | St. Gallen | 3 - 1 | Lugano |
| 2020-01-18 | Lugano | 1 - 0 | Kriens |
| 2020-01-14 | Lugano | 2 - 4 | Heidenheim |
| 2020-01-11 | Anderlecht | 2 - 1 | Lugano |
| 2020-01-10 | Royal Antwerp | 3 - 0 | Lugano |
| 2019-12-15 | Lugano | 0 - 0 | Young Boys |
| P | N | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 8 | 7 | 4 | |
| 33% | 25% | 42% | 67% | 58% | 33% |
Ljestvića Super liga
| Mj | Momčad | Uk | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | St. Gallen | 24 | +21 | 48 |
| 2 | Young Boys | 24 | +16 | 48 |
| 3 | Basel | 23 | +24 | 40 |
| 4 | Servette | 23 | +15 | 37 |
| 5 | Zurich | 24 | -18 | 32 |
| 6 | Luzern | 23 | -5 | 31 |
| 7 | Lugano | 23 | -3 | 26 |
| 8 | Sion | 24 | -14 | 23 |
| 9 | Neuchatel Xamax | 24 | -12 | 22 |
| 10 | Thun | 24 | -24 | 19 |
Kronologija utakmica u ligi
| Servette | |
| Lugano | |
| Domaći | |
| Gosti |
Utakmice domaći/gosti
| Mj | Momčad | Servette | Lugano |
|---|---|---|---|
| 1 | St. Gallen | 1 - 2 | 3 - 1 |
| 2 | Young Boys | 3 - 0 | 2 - 0 |
| 3 | Basel | 2 - 0 | 2 - 1 |
| 4 | Servette | - | 0 - 0 |
| 5 | Zurich | 4 - 1 | 0 - 4 |
| 6 | Luzern | 1 - 0 | 1 - 2 |
| 7 | Lugano | 0 - 0 | - |
| 8 | Sion | 0 - 0 | 1 - 2 |
| 9 | Neuchatel Xamax | 2 - 2 | 1 - 1 |
| 10 | Thun | 2 - 0 | 3 - 2 |
Pozicija u ligi
| Servette | Lugano | |
| Pozicija | 4 | 7 |
| Bodovi | 37 | 26 |
| Domaći | Gosti | |
| Pozicija | 4 | 6 |
| Bodovi | 21 | 14 |
Forma u ligi
| Servette | Lugano | |
|
Pobjeda Neriješeno Porazi |
10
7 6 |
6
8 9 |
| Domaći | Gosti | |
|
Pobjeda Neriješeno Porazi |
6
3 2 |
4
2 5 |
Golovi u ligi
| Servette | Lugano | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
38
23 |
24
27 |
| Domaći | Gosti | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
17
7 |
18
16 |
Ukupna statistika za Super liga
| Utakmice (118) | |
| Pobjede za domaćine | 42% |
| Neriješeno | 24% |
| Pobjede za goste | 35% |
| Odigrane utakmice | 100% |
| Golovi (347) | |
| Golovi po utakmici | 2.94 |
| Golovi za domaćina po utakmici | 1.54 |
| Golovi za goste po utakmici | 1.40 |
| Domaći tim postigao golovi u | 76% |
| Gostujući tim postigao golovi u | 74% |
| Oba Daju Gol | 57% |
| Više od 1.5 | 80% |
| Više od 2.5 | 60% |
| Više od 3.5 | 37% |
Servette sljedeće 6 utakmice
| 2020-06-24 | Sion | - | Servette |
| 2020-06-27 | Luzern | - | Servette |
| 2020-06-30 | Servette | - | Young Boys |
| 2020-07-04 | Zurich | - | Servette |
| 2020-07-08 | Servette | - | Luzern |
| 2020-07-12 | Servette | - | St. Gallen |
Lugano sljedeće 6 utakmice
| 2020-06-24 | Lugano | - | Luzern |
| 2020-06-28 | Zurich | - | Lugano |
| 2020-07-01 | Lugano | - | Basel |
| 2020-07-05 | Young Boys | - | Lugano |
| 2020-07-09 | Lugano | - | St. Gallen |
| 2020-07-12 | Luzern | - | Lugano |
Tečajevi i vjerojatnosti
| Standardno 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 1.80 | 3.80 | 4.00 |
| Vjerojatnosti | 42% | 26% | 32% |
| 1X @ 1.22 | |||
| Dvostruka šansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Tečajevi | 1.22 | 1.90 |
| Vjerojatnosti | 56% | 44% |
| 1X @ 1.22 | ||
| Više/Manje 1.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 1.22 | 4.00 | |
| Vjerojatnosti | 72% | 28% | |
| Više 1.5 @ 1.22 | |||
| Više/Manje 2.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 1.72 | 2.07 | |
| Vjerojatnosti | 54% | 46% | |
| Više 2.5 @ 1.72 | |||
| Više/Manje 3.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 2.75 | 1.40 | |
| Vjerojatnosti | 31% | 69% | |
| Manje 3.5 @ 1.40 | |||
| Oba Daju Gol | Da | Ne | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 1.66 | 2.10 | |
| Vjerojatnosti | 52% | 48% | |
| Da @ 1.66 | |||
*** Koeficijenti su prosječne vrijednosti, izračunate između nekoliko različitih kladionica i važeći su u vrijeme posljednjeg ažuriranja - 2020-06-21 12:01. Moguće su trenutačne promjene!