Premier liga - Azerbajdžan
nedjelja, 11.10.2026
15:30
0 - 1
(0 - 1, 0 - 0)
| Informacija |
| Grad |
| Domaći: |
Baku |
| Gosti: |
Tovuz |
| Udaljenost: |
365.9 km |
| Vrijeme početka |
| Sat: |
15:30 (18:30 lokalno vrijeme) |
Tečajevi
| 1 |
X |
2 |
P/T |
|
|
|
1X |
X2 |
| 5.50 |
4.10 |
1.44 |
2 |
|
|
|
2.55 |
1.12 |
| 20% |
24% |
56% |
1.44 |
|
|
|
26% |
74% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.25 |
3.60 |
|
|
|
1.80 |
1.88 |
|
|
|
3.00 |
1.33 |
| 48% |
52% |
|
|
|
37% |
63% |
|
|
|
21% |
79% |
Izravne utakmice
Nema podataka u sistemu
Shafa Baku posljednje 6 utakmice
|
2026-09-18 |
Qarabag
|
1 - 0 |
Shafa Baku
|
|
2026-09-14 |
Shafa Baku
|
0 - 3 |
Sabah Baku
|
|
2026-09-05 |
Neftchi Baku
|
4 - 1 |
Shafa Baku
|
|
2026-08-29 |
Shafa Baku
|
0 - 1 |
Imishli FK
|
|
2026-08-22 |
Gabala
|
0 - 1 |
Shafa Baku
|
|
2026-08-16 |
Zira Baku
|
2 - 0 |
Shafa Baku
|
| P |
N |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 1 |
0 |
5 |
|
3 |
2 |
1 |
| 17% |
0% |
83% |
|
50% |
33% |
17% |
Turan Tovuz posljednje 12 utakmice
|
2026-10-03 |
Turan Tovuz
|
0 - 2 |
Fenerbahce
|
|
2026-09-19 |
Turan Tovuz
|
1 - 0 |
Zira Baku
|
|
2026-09-13 |
Araz-Naxcivan
|
2 - 2 |
Turan Tovuz
|
|
2026-09-06 |
Turan Tovuz
|
2 - 1 |
Sumgayit
|
|
2026-08-30 |
Kapaz
|
1 - 0 |
Turan Tovuz
|
|
2026-08-23 |
Turan Tovuz
|
0 - 0 |
Shamakhi
|
|
2026-08-14 |
Turan Tovuz
|
1 - 0 |
Gabala
|
|
2026-05-22 |
Turan Tovuz
|
1 - 2 |
Sabah Baku
|
|
2026-05-16 |
Shamakhi
|
3 - 2 |
Turan Tovuz
|
|
2026-05-10 |
Turan Tovuz
|
1 - 0 |
Karvan Yevlakh
|
|
2026-05-04 |
Qarabag
|
2 - 1 |
Turan Tovuz
|
|
2026-04-27 |
Turan Tovuz
|
1 - 1 |
Zira Baku
|
| P |
N |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
3 |
5 |
|
7 |
5 |
2 |
| 33% |
25% |
42% |
|
58% |
42% |
17% |
Ljestvića Premier liga
| Mj |
Momčad |
Uk |
P |
N |
P |
G+ |
G- |
GR |
Bod |
| 1 |
Neftchi Baku |
7 |
5 |
1 |
1 |
18 |
5 |
+13 |
16 |
| 2 |
Sabah Baku |
6 |
5 |
1 |
0 |
14 |
1 |
+13 |
16 |
| 3 |
Qarabag |
5 |
4 |
1 |
0 |
9 |
4 |
+5 |
13 |
| 4 |
Turan Tovuz |
6 |
3 |
2 |
1 |
6 |
4 |
+2 |
11 |
| 5 |
Zira Baku |
7 |
3 |
2 |
2 |
8 |
9 |
-1 |
11 |
| 6 |
Shamakhi |
7 |
2 |
4 |
1 |
9 |
7 |
+2 |
10 |
| 7 |
Kapaz |
6 |
3 |
1 |
2 |
6 |
7 |
-1 |
10 |
| 8 |
Sumgayit |
6 |
1 |
2 |
3 |
8 |
9 |
-1 |
5 |
| 9 |
Imishli FK |
6 |
1 |
1 |
4 |
6 |
11 |
-5 |
4 |
| 10 |
Gabala |
7 |
1 |
1 |
5 |
3 |
11 |
-8 |
4 |
| 11 |
Shafa Baku |
6 |
1 |
0 |
5 |
2 |
11 |
-9 |
3 |
| 12 |
Araz-Naxcivan |
7 |
0 |
2 |
5 |
5 |
15 |
-10 |
2 |
Kronologija utakmica u ligi
| Shafa Baku |
|
| Turan Tovuz |
|
| Domaći |
|
| Gosti |
|
Utakmice domaći/gosti
| Mj |
Momčad |
Shafa Baku |
Turan Tovuz |
| 1 |
Neftchi Baku |
|
|
| 2 |
Sabah Baku |
0 - 3 |
|
| 3 |
Qarabag |
|
|
| 4 |
Turan Tovuz |
|
- |
| 5 |
Zira Baku |
|
|
| 6 |
Shamakhi |
|
|
| 7 |
Kapaz |
|
1 - 0 |
| 8 |
Sumgayit |
|
|
| 9 |
Imishli FK |
0 - 1 |
|
| 10 |
Gabala |
|
|
| 11 |
Shafa Baku |
- |
|
| 12 |
Araz-Naxcivan |
|
2 - 2 |
Statistika tima
| |
Shafa Baku |
Turan Tovuz |
| Pobjeda |
1 |
3 |
| Neriješeno |
0 |
2 |
| Porazi |
5 |
1 |
| Dati golovi |
2 |
6 |
| Primljeni golovi |
11 |
4 |
| Prosjek dati golovi |
0.33 |
1.00 |
| Prosjek primljeni golovi |
1.83 |
0.67 |
| Utakmice dati golovi |
33% |
67% |
| Utakmice primljeni golovi |
83% |
50% |
| Oba Daju Gol |
17% |
33% |
| Više od 1.5 |
50% |
33% |
| Više od 2.5 |
33% |
33% |
| Više od 3.5 |
17% |
17% |
| |
Domaći |
Gosti |
| Pobjeda |
0 |
0 |
| Neriješeno |
0 |
1 |
| Porazi |
2 |
1 |
| Dati golovi |
0 |
2 |
| Primljeni golovi |
4 |
3 |
| Prosjek dati golovi |
0.00 |
1.00 |
| Prosjek primljeni golovi |
2.00 |
1.50 |
| Utakmice dati golovi |
0% |
50% |
| Utakmice primljeni golovi |
100% |
100% |
| Oba Daju Gol |
0% |
50% |
| Više od 1.5 |
50% |
50% |
| Više od 2.5 |
50% |
50% |
| Više od 3.5 |
0% |
50% |
Ukupna statistika za Premier liga
| Utakmice (38) |
| Pobjede za domaćine |
50% |
| Neriješeno |
24% |
| Pobjede za goste |
26% |
| Odigrane utakmice |
19% |
| Golovi (94) |
| Golovi po utakmici |
2.47 |
| Golovi za domaćina po utakmici |
1.47 |
| Golovi za goste po utakmici |
1.00 |
| Domaći tim postigao golovi u |
71% |
| Gostujući tim postigao golovi u |
63% |
| Oba Daju Gol |
45% |
| Više od 1.5 |
63% |
| Više od 2.5 |
45% |
| Više od 3.5 |
32% |
Shafa Baku sljedeće 6 utakmice
|
2026-10-16 |
Shamakhi
|
- |
Shafa Baku
|
|
2026-10-24 |
Shafa Baku
|
- |
Kapaz
|
|
2026-10-31 |
Sumgayit
|
- |
Shafa Baku
|
|
2026-11-07 |
Shafa Baku
|
- |
Araz-Naxcivan
|
|
2026-11-21 |
Shafa Baku
|
- |
Gabala
|
|
2026-11-28 |
Imishli FK
|
- |
Shafa Baku
|
Turan Tovuz sljedeće 6 utakmice
|
2026-10-18 |
Imishli FK
|
- |
Turan Tovuz
|
|
2026-10-24 |
Neftchi Baku
|
- |
Turan Tovuz
|
|
2026-10-31 |
Turan Tovuz
|
- |
Sabah Baku
|
|
2026-11-07 |
Qarabag
|
- |
Turan Tovuz
|
|
2026-11-21 |
Shamakhi
|
- |
Turan Tovuz
|
|
2026-11-28 |
Turan Tovuz
|
- |
Kapaz
|
Tečajevi i vjerojatnosti
| Standardno 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Tečajevi |
5.50 |
4.10 |
1.44 |
| Vjerojatnosti |
20% |
24% |
56% |
|
2 @ 1.44 |
| Dvostruka šansa |
1X |
X2 |
| Tečajevi |
2.55 |
1.12 |
| Vjerojatnosti |
26% |
74% |
|
X2 @ 1.12 |
| Više/Manje 1.5 |
Vš |
Mn |
| Tečajevi |
|
1.25 |
3.60 |
| Vjerojatnosti |
|
48% |
52% |
|
Manje 1.5 @ 3.60 |
| Više/Manje 2.5 |
Vš |
Mn |
| Tečajevi |
|
1.80 |
1.88 |
| Vjerojatnosti |
|
37% |
63% |
|
Manje 2.5 @ 1.88 |
| Više/Manje 3.5 |
Vš |
Mn |
| Tečajevi |
|
3.00 |
1.33 |
| Vjerojatnosti |
|
21% |
79% |
|
Manje 3.5 @ 1.33 |
| Oba Daju Gol |
Da |
Ne |
| Tečajevi |
|
1.98 |
1.73 |
| Vjerojatnosti |
|
31% |
69% |
|
Ne @ 1.73 |
*** Koeficijenti su prosječne vrijednosti, izračunate između nekoliko različitih kladionica i važeći su u vrijeme posljednjeg ažuriranja - 2026-10-11 12:03. Moguće su trenutačne promjene!