Super liga - Malavi
nedjelja, 23.08.2026
13:30
Silver Strikers
Dedza Dynamos
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Informacija |
| Grad |
| Domaći: |
Lilongwe |
| Gosti: |
Dedza |
| Udaljenost: |
73.5 km |
| Vrijeme početka |
| Sat: |
13:30 (14:30 lokalno vrijeme) |
Tečajevi
| 1 |
X |
2 |
P/T |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.17 |
5.25 |
18.50 |
1 |
|
|
|
1.01 |
4.50 |
| 61% |
22% |
17% |
1.17 |
|
|
|
78% |
22% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.28 |
3.40 |
|
|
|
1.83 |
1.85 |
|
|
|
3.00 |
1.33 |
| 64% |
36% |
|
|
|
37% |
63% |
|
|
|
15% |
85% |
Posljednji 8 izravne utakmice
|
2025-11-05 |
Dedza Dynamos
|
0 - 0 |
Silver Strikers
|
|
2025-07-30 |
Silver Strikers
|
2 - 1 |
Dedza Dynamos
|
|
2024-12-07 |
Silver Strikers
|
5 - 2 |
Dedza Dynamos
|
|
2024-04-21 |
Dedza Dynamos
|
1 - 1 |
Silver Strikers
|
|
2023-09-16 |
Silver Strikers
|
0 - 1 |
Dedza Dynamos
|
|
2023-05-21 |
Dedza Dynamos
|
0 - 0 |
Silver Strikers
|
|
2022-10-17 |
Dedza Dynamos
|
0 - 1 |
Silver Strikers
|
|
2022-04-18 |
Silver Strikers
|
1 - 1 |
Dedza Dynamos
|
| P |
N |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
4 |
1 |
|
4 |
2 |
1 |
| 38% |
50% |
12% |
|
50% |
25% |
12% |
Silver Strikers posljednje 12 utakmice
|
2026-08-15 |
Silver Strikers
|
3 - 0 |
Ekhaya FC
|
|
2026-08-08 |
Creck Sporting
|
0 - 1 |
Silver Strikers
|
|
2026-07-26 |
Luanar Mitundu
|
1 - 1 |
Silver Strikers
|
|
2026-07-19 |
Silver Strikers
|
4 - 1 |
Karonga United
|
|
2026-07-05 |
Chitipa United
|
0 - 0 |
Silver Strikers
|
|
2026-06-28 |
Silver Strikers
|
3 - 0 |
Red Lions
|
|
2026-06-20 |
CIVO United
|
1 - 1 |
Silver Strikers
|
|
2026-05-30 |
Silver Strikers
|
1 - 0 |
MAFCO Salima
|
|
2026-05-24 |
Mighty Wanderers
|
0 - 0 |
Silver Strikers
|
|
2026-05-17 |
Silver Strikers
|
3 - 0 |
Masters FC
|
|
2026-05-10 |
Blue Eagles
|
1 - 0 |
Silver Strikers
|
|
2026-05-02 |
Silver Strikers
|
4 - 1 |
Moyale Barracks
|
| P |
N |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 7 |
4 |
1 |
|
7 |
5 |
2 |
| 58% |
33% |
8% |
|
58% |
42% |
17% |
Dedza Dynamos posljednje 12 utakmice
|
2026-08-16 |
Dedza Dynamos
|
1 - 1 |
Creck Sporting
|
|
2026-08-08 |
Ekhaya FC
|
1 - 1 |
Dedza Dynamos
|
|
2026-07-25 |
Dedza Dynamos
|
1 - 0 |
Big Bullets
|
|
2026-07-19 |
Dedza Dynamos
|
1 - 2 |
Chitipa United
|
|
2026-07-04 |
Karonga United
|
1 - 3 |
Dedza Dynamos
|
|
2026-06-28 |
Dedza Dynamos
|
1 - 1 |
Mighty Wanderers
|
|
2026-06-20 |
MAFCO Salima
|
3 - 0 |
Dedza Dynamos
|
|
2026-05-31 |
Dedza Dynamos
|
1 - 0 |
Kamuzu Barracks
|
|
2026-05-24 |
Masters FC
|
4 - 0 |
Dedza Dynamos
|
|
2026-05-17 |
Dedza Dynamos
|
0 - 2 |
Blue Eagles
|
|
2026-05-10 |
Red Lions
|
3 - 0 |
Dedza Dynamos
|
|
2026-05-03 |
Dedza Dynamos
|
0 - 1 |
CIVO United
|
| P |
N |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
3 |
6 |
|
9 |
5 |
2 |
| 25% |
25% |
50% |
|
75% |
42% |
17% |
Ljestvića Super liga
| Mj |
Momčad |
Uk |
P |
N |
P |
G+ |
G- |
GR |
Bod |
| 1 |
Mighty Wanderers |
14 |
8 |
5 |
1 |
26 |
9 |
+17 |
29 |
| 2 |
Silver Strikers |
13 |
8 |
4 |
1 |
23 |
5 |
+18 |
28 |
| 3 |
Blue Eagles |
14 |
9 |
1 |
4 |
22 |
15 |
+7 |
28 |
| 4 |
Big Bullets |
13 |
7 |
5 |
1 |
15 |
7 |
+8 |
26 |
| 5 |
Masters FC |
14 |
6 |
3 |
5 |
17 |
16 |
+1 |
21 |
| 6 |
Red Lions |
14 |
5 |
4 |
5 |
12 |
13 |
-1 |
19 |
| 7 |
Chitipa United |
13 |
6 |
1 |
6 |
10 |
15 |
-5 |
19 |
| 8 |
Luanar Mitundu |
13 |
5 |
3 |
5 |
12 |
13 |
-1 |
18 |
| 9 |
Moyale Barracks |
14 |
4 |
6 |
4 |
14 |
16 |
-2 |
18 |
| 10 |
Ekhaya FC |
14 |
4 |
5 |
5 |
15 |
14 |
+1 |
17 |
| 11 |
CIVO United |
13 |
4 |
2 |
7 |
8 |
14 |
-6 |
14 |
| 12 |
MAFCO Salima |
13 |
3 |
4 |
6 |
11 |
14 |
-3 |
13 |
| 13 |
Dedza Dynamos |
13 |
3 |
4 |
6 |
9 |
19 |
-10 |
13 |
| 14 |
Kamuzu Barracks |
14 |
3 |
3 |
8 |
15 |
21 |
-6 |
12 |
| 15 |
Karonga United |
13 |
3 |
3 |
7 |
13 |
22 |
-9 |
12 |
| 16 |
Creck Sporting |
14 |
2 |
3 |
9 |
11 |
20 |
-9 |
9 |
Kronologija utakmica u ligi
| Silver Strikers |
|
| Dedza Dynamos |
|
| Domaći |
|
| Gosti |
|
Utakmice domaći/gosti
| Mj |
Momčad |
Silver Strikers |
Dedza Dynamos |
| 1 |
Mighty Wanderers |
|
|
| 2 |
Silver Strikers |
- |
|
| 3 |
Blue Eagles |
|
|
| 4 |
Big Bullets |
|
|
| 5 |
Masters FC |
3 - 0 |
4 - 0 |
| 6 |
Red Lions |
3 - 0 |
3 - 0 |
| 7 |
Chitipa United |
|
|
| 8 |
Luanar Mitundu |
|
|
| 9 |
Moyale Barracks |
4 - 1 |
0 - 0 |
| 10 |
Ekhaya FC |
3 - 0 |
1 - 1 |
| 11 |
CIVO United |
|
|
| 12 |
MAFCO Salima |
1 - 0 |
3 - 0 |
| 13 |
Dedza Dynamos |
|
- |
| 14 |
Kamuzu Barracks |
|
|
| 15 |
Karonga United |
4 - 1 |
1 - 3 |
| 16 |
Creck Sporting |
|
|
Statistika tima
| |
Silver Strikers |
Dedza Dynamos |
| Pobjeda |
8 |
3 |
| Neriješeno |
4 |
4 |
| Porazi |
1 |
6 |
| Dati golovi |
23 |
9 |
| Primljeni golovi |
5 |
19 |
| Prosjek dati golovi |
1.77 |
0.69 |
| Prosjek primljeni golovi |
0.38 |
1.46 |
| Utakmice dati golovi |
77% |
54% |
| Utakmice primljeni golovi |
38% |
77% |
| Oba Daju Gol |
31% |
38% |
| Više od 1.5 |
62% |
69% |
| Više od 2.5 |
38% |
38% |
| Više od 3.5 |
15% |
15% |
| |
Domaći |
Gosti |
| Pobjeda |
6 |
1 |
| Neriješeno |
0 |
2 |
| Porazi |
0 |
3 |
| Dati golovi |
18 |
4 |
| Primljeni golovi |
2 |
12 |
| Prosjek dati golovi |
3.00 |
0.67 |
| Prosjek primljeni golovi |
0.33 |
2.00 |
| Utakmice dati golovi |
100% |
33% |
| Utakmice primljeni golovi |
33% |
83% |
| Oba Daju Gol |
33% |
33% |
| Više od 1.5 |
83% |
83% |
| Više od 2.5 |
83% |
67% |
| Više od 3.5 |
33% |
33% |
Ukupna statistika za Super liga
| Utakmice (108) |
| Pobjede za domaćine |
50% |
| Neriješeno |
26% |
| Pobjede za goste |
24% |
| Odigrane utakmice |
45% |
| Golovi (233) |
| Golovi po utakmici |
2.16 |
| Golovi za domaćina po utakmici |
1.30 |
| Golovi za goste po utakmici |
0.86 |
| Domaći tim postigao golovi u |
78% |
| Gostujući tim postigao golovi u |
56% |
| Oba Daju Gol |
42% |
| Više od 1.5 |
63% |
| Više od 2.5 |
35% |
| Više od 3.5 |
17% |
Silver Strikers sljedeće 6 utakmice
|
2026-09-20 |
Big Bullets
|
- |
Silver Strikers
|
|
2026-10-10 |
Silver Strikers
|
- |
Mighty Wanderers
|
|
2026-10-18 |
Moyale Barracks
|
- |
Silver Strikers
|
|
2026-10-24 |
Silver Strikers
|
- |
Kamuzu Barracks
|
|
2026-10-31 |
Red Lions
|
- |
Silver Strikers
|
|
2026-11-21 |
Silver Strikers
|
- |
Blue Eagles
|
Dedza Dynamos sljedeće 6 utakmice
|
2026-09-20 |
Dedza Dynamos
|
- |
Luanar Mitundu
|
|
2026-10-11 |
Dedza Dynamos
|
- |
Masters FC
|
|
2026-10-17 |
CIVO United
|
- |
Dedza Dynamos
|
|
2026-10-25 |
Dedza Dynamos
|
- |
Moyale Barracks
|
|
2026-11-01 |
Mighty Wanderers
|
- |
Dedza Dynamos
|
|
2026-11-22 |
Dedza Dynamos
|
- |
Red Lions
|
Tečajevi i vjerojatnosti
| Standardno 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Tečajevi |
1.17 |
5.25 |
18.50 |
| Vjerojatnosti |
61% |
22% |
17% |
|
1 @ 1.17 |
| Dvostruka šansa |
1X |
X2 |
| Tečajevi |
1.01 |
4.50 |
| Vjerojatnosti |
78% |
22% |
|
1X @ 1.01 |
| Više/Manje 1.5 |
Vš |
Mn |
| Tečajevi |
|
1.28 |
3.40 |
| Vjerojatnosti |
|
64% |
36% |
|
Više 1.5 @ 1.28 |
| Više/Manje 2.5 |
Vš |
Mn |
| Tečajevi |
|
1.83 |
1.85 |
| Vjerojatnosti |
|
37% |
63% |
|
Manje 2.5 @ 1.85 |
| Više/Manje 3.5 |
Vš |
Mn |
| Tečajevi |
|
3.00 |
1.33 |
| Vjerojatnosti |
|
15% |
85% |
|
Manje 3.5 @ 1.33 |
| Oba Daju Gol |
Da |
Ne |
| Tečajevi |
|
2.87 |
1.29 |
| Vjerojatnosti |
|
36% |
64% |
|
Ne @ 1.29 |
*** Koeficijenti su prosječne vrijednosti, izračunate između nekoliko različitih kladionica i važeći su u vrijeme posljednjeg ažuriranja - 2026-08-23 12:04. Moguće su trenutačne promjene!