Premier liga - Malta
subota, 27.08.2022
17:30
17:30

Sirens

Floriana
2 - 2
(2 - 0, 0 - 2)
| Informacija | |
|---|---|
| Grad | |
| Domaći: | Saint Paul's Bay |
| Gosti: | Floriana |
| Udaljenost: | 11.2 km |
| Vrijeme početka | |
| Sat: | 17:30 (18:30 lokalno vrijeme) |
Tečajevi
| 1 | X | 2 | P/T | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.50 | 3.40 | 1.85 | X2 | 1.85 | 1.26 | |||
| 29% | 32% | 39% | 1.26 | 33% | 67% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.26 | 3.50 | 1.80 | 1.90 | 2.95 | 1.36 | ||||||
| 98% | 2% | 20% | 80% | 16% | 84% |
Posljednji 6 izravne utakmice
| 2022-03-06 | Sirens | 0 - 3 | Floriana |
| 2021-11-27 | Floriana | 1 - 2 | Sirens |
| 2021-01-30 | Sirens | 2 - 1 | Floriana |
| 2020-10-01 | Floriana | 3 - 2 | Sirens |
| 2020-03-06 | Floriana | 3 - 0 | Sirens |
| 2019-10-19 | Sirens | 1 - 4 | Floriana |
| P | N | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 0 | 4 | 6 | 6 | 2 | |
| 33% | 0% | 67% | 100% | 100% | 33% |
Sirens posljednje 12 utakmice
| 2022-08-19 | Birkirkara | 2 - 0 | Sirens |
| 2022-07-23 | Sirens | 0 - 2 | Valletta |
| 2022-05-05 | Mosta | 2 - 3 | Sirens |
| 2022-04-30 | Sirens | 2 - 3 | Balzan Youths |
| 2022-04-23 | Sliema Wand. | 0 - 5 | Sirens |
| 2022-04-09 | St. Lucia | 2 - 2 | Sirens |
| 2022-04-02 | Sirens | 0 - 3 | Valletta |
| 2022-03-12 | Gzira Utd | 2 - 1 | Sirens |
| 2022-03-06 | Sirens | 0 - 3 | Floriana |
| 2022-02-27 | Balzan Youths | 2 - 1 | Sirens |
| 2022-02-19 | Sirens | 1 - 1 | Hamrun Spartans |
| 2022-02-13 | Birkirkara | 1 - 1 | Sirens |
| P | N | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 3 | 7 | 12 | 8 | 4 | |
| 17% | 25% | 58% | 100% | 67% | 33% |
Floriana posljednje 12 utakmice
| 2022-08-20 | Floriana | 2 - 0 | Pieta Hotspurs |
| 2022-07-14 | Petrocub | 1 - 0 | Floriana |
| 2022-07-07 | Floriana | 0 - 0 | Petrocub |
| 2022-06-24 | Hibernians | 1 - 2 | Floriana |
| 2022-05-15 | Valletta | 1 - 1 | Floriana |
| 2022-05-11 | Floriana | 2 - 1 | Hibernians |
| 2022-05-05 | Gudja United | 1 - 2 | Floriana |
| 2022-04-30 | Floriana | 0 - 0 | Hamrun Spartans |
| 2022-04-23 | Birkirkara | 0 - 0 | Floriana |
| 2022-04-18 | Floriana | 3 - 1 | Birkirkara |
| 2022-04-09 | Hibernians | 0 - 0 | Floriana |
| 2022-04-03 | Floriana | 0 - 1 | Gzira Utd |
| P | N | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 5 | 2 | 6 | 4 | 1 | |
| 42% | 42% | 17% | 50% | 33% | 8% |
Ljestvića Premier liga
| Mj | Momčad | Uk | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Valletta | 2 | +6 | 4 |
| 2 | Gzira Utd | 2 | +2 | 4 |
| 3 | Gudja United | 2 | +1 | 4 |
| 4 | Balzan Youths | 1 | +2 | 3 |
| 5 | Birkirkara | 1 | +2 | 3 |
| 5 | Floriana | 1 | +2 | 3 |
| 7 | Hibernians | 1 | 0 | 1 |
| 8 | Mosta | 1 | -1 | 0 |
| 9 | Zebbug Rangers | 1 | -2 | 0 |
| 9 | St. Lucia | 1 | -2 | 0 |
| 11 | Sirens | 1 | -2 | 0 |
| 12 | Pieta Hotspurs | 2 | -8 | 0 |
| 13 | Marsaxlokk | 0 | 0 | 0 |
| 13 | Hamrun Spartans | 0 | 0 | 0 |
Kronologija utakmica u ligi
| Sirens | |
| Floriana | |
| Domaći | |
| Gosti |
Pozicija u ligi
| Sirens | Floriana | |
| Pozicija | 11 | 5 |
| Bodovi | 0 | 3 |
| Domaći | Gosti | |
| Pozicija | 9 | 9 |
| Bodovi | 0 | 0 |
Forma u ligi
| Sirens | Floriana | |
|
Pobjeda Neriješeno Porazi |
0
0 1 |
1
0 0 |
| Domaći | Gosti | |
|
Pobjeda Neriješeno Porazi |
0
0 0 |
0
0 0 |
Golovi u ligi
| Sirens | Floriana | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
0
2 |
2
0 |
| Domaći | Gosti | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
0
0 |
0
0 |
Ukupna statistika za Premier liga
| Utakmice (8) | |
| Pobjede za domaćine | 50% |
| Neriješeno | 25% |
| Pobjede za goste | 25% |
| Odigrane utakmice | 100% |
| Golovi (29) | |
| Golovi po utakmici | 3.62 |
| Golovi za domaćina po utakmici | 1.88 |
| Golovi za goste po utakmici | 1.75 |
| Domaći tim postigao golovi u | 88% |
| Gostujući tim postigao golovi u | 75% |
| Oba Daju Gol | 62% |
| Više od 1.5 | 100% |
| Više od 2.5 | 62% |
| Više od 3.5 | 50% |
Sirens sljedeće 6 utakmice
| 2022-09-03 | Valletta | - | Sirens |
| 2022-09-10 | Sirens | - | Hamrun Spartans |
| 2022-10-01 | Mosta | - | Sirens |
| 2022-10-09 | Sirens | - | Gzira Utd |
| 2022-10-16 | Balzan Youths | - | Sirens |
| 2022-10-21 | Sirens | - | Zebbug Rangers |
Floriana sljedeće 6 utakmice
| 2022-09-03 | Birkirkara | - | Floriana |
| 2022-09-10 | Floriana | - | Valletta |
| 2022-10-01 | Hamrun Spartans | - | Floriana |
| 2022-10-08 | Floriana | - | Mosta |
| 2022-10-16 | Gzira Utd | - | Floriana |
| 2022-10-23 | Floriana | - | Balzan Youths |
Tečajevi i vjerojatnosti
| Standardno 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 3.50 | 3.40 | 1.85 |
| Vjerojatnosti | 29% | 32% | 39% |
| X2 @ 1.26 | |||
| Dvostruka šansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Tečajevi | 1.85 | 1.26 |
| Vjerojatnosti | 33% | 67% |
| X2 @ 1.26 | ||
| Više/Manje 1.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 1.26 | 3.50 | |
| Vjerojatnosti | 98% | 2% | |
| Više 1.5 @ 1.26 | |||
| Više/Manje 2.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 1.80 | 1.90 | |
| Vjerojatnosti | 20% | 80% | |
| Manje 2.5 @ 1.90 | |||
| Više/Manje 3.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 2.95 | 1.36 | |
| Vjerojatnosti | 16% | 84% | |
| Manje 3.5 @ 1.36 | |||
| Oba Daju Gol | Da | Ne | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 1.72 | 2.00 | |
| Vjerojatnosti | 20% | 80% | |
| Ne @ 2.00 | |||
*** Koeficijenti su prosječne vrijednosti, izračunate između nekoliko različitih kladionica i važeći su u vrijeme posljednjeg ažuriranja - 2022-08-27 16:03. Moguće su trenutačne promjene!