Ekstraklasa - Poljska
subota, 12.09.2026
13:45
Slask Wroclaw
Korona Kielce
1 - 2
(0 - 1, 1 - 1)
| Informacija |
| Grad |
| Domaći: |
Wroclaw |
| Gosti: |
Kielce |
| Udaljenost: |
252.9 km |
| Igralište |
| Igralište: |
Wroclaw Stadium
|
| Kapacitet: |
45 105 |
| Dimenzije: |
105 x 68 m |
| Fotografije: |
Google maps (mapa) |
| Vrijeme početka |
| Sat: |
13:45 (14:45 lokalno vrijeme) |
Tečajevi
| 1 |
X |
2 |
P/T |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.60 |
3.25 |
2.50 |
X2 |
|
|
|
1.50 |
1.50 |
| 22% |
37% |
41% |
1.50 |
|
|
|
35% |
65% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.25 |
3.75 |
|
|
|
1.83 |
1.98 |
|
|
|
3.00 |
1.36 |
| 83% |
17% |
|
|
|
48% |
52% |
|
|
|
15% |
85% |
Posljednji 12 izravne utakmice
|
2025-02-22 |
Korona Kielce
|
2 - 0 |
Slask Wroclaw
|
|
2024-08-18 |
Slask Wroclaw
|
1 - 1 |
Korona Kielce
|
|
2023-12-09 |
Slask Wroclaw
|
0 - 0 |
Korona Kielce
|
|
2023-07-24 |
Korona Kielce
|
1 - 1 |
Slask Wroclaw
|
|
2023-02-11 |
Slask Wroclaw
|
1 - 1 |
Korona Kielce
|
|
2022-08-01 |
Korona Kielce
|
3 - 1 |
Slask Wroclaw
|
|
2020-03-04 |
Slask Wroclaw
|
2 - 1 |
Korona Kielce
|
|
2019-09-27 |
Korona Kielce
|
1 - 0 |
Slask Wroclaw
|
|
2019-04-22 |
Korona Kielce
|
2 - 0 |
Slask Wroclaw
|
|
2018-12-16 |
Slask Wroclaw
|
1 - 1 |
Korona Kielce
|
|
2018-08-13 |
Korona Kielce
|
2 - 1 |
Slask Wroclaw
|
|
2018-04-07 |
Slask Wroclaw
|
1 - 1 |
Korona Kielce
|
| P |
N |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 1 |
6 |
5 |
|
10 |
3 |
1 |
| 8% |
50% |
42% |
|
83% |
25% |
8% |
Slask Wroclaw posljednje 12 utakmice
|
2026-09-06 |
Jagiellonia
|
2 - 1 |
Slask Wroclaw
|
|
2026-09-03 |
Slask Wroclaw
|
2 - 1 |
Pogon Szczecin
|
|
2026-08-28 |
Legia Warszawa
|
1 - 1 |
Slask Wroclaw
|
|
2026-08-22 |
Slask Wroclaw
|
3 - 3 |
Widzew Lodz
|
|
2026-08-15 |
Zaglebie Lubin
|
2 - 1 |
Slask Wroclaw
|
|
2026-08-09 |
Slask Wroclaw
|
0 - 0 |
Cracovia Krakow
|
|
2026-08-02 |
Slask Wroclaw
|
2 - 1 |
Rakow Czest.
|
|
2026-07-25 |
Gornik Zabrze
|
2 - 1 |
Slask Wroclaw
|
|
2026-07-18 |
Slask Wroclaw
|
3 - 1 |
Zlin
|
|
2026-07-04 |
Slask Wroclaw
|
4 - 1 |
Chrobry Glogow
|
|
2026-05-24 |
Slask Wroclaw
|
0 - 0 |
Pogon Grodzisk M.
|
|
2026-05-17 |
Polonia Bytom
|
1 - 3 |
Slask Wroclaw
|
| P |
N |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
4 |
3 |
|
10 |
9 |
4 |
| 42% |
33% |
25% |
|
83% |
75% |
33% |
Korona Kielce posljednje 12 utakmice
|
2026-09-05 |
Korona Kielce
|
1 - 1 |
Wisla Krakow
|
|
2026-09-02 |
Widzew Lodz
|
0 - 1 |
Korona Kielce
|
|
2026-08-28 |
Wisla Plock
|
0 - 2 |
Korona Kielce
|
|
2026-08-22 |
Korona Kielce
|
1 - 1 |
Motor Lublin
|
|
2026-08-15 |
Widzew Lodz
|
1 - 2 |
Korona Kielce
|
|
2026-08-08 |
Korona Kielce
|
1 - 1 |
Legia Warszawa
|
|
2026-07-25 |
Jagiellonia
|
1 - 0 |
Korona Kielce
|
|
2026-07-17 |
Korona Kielce
|
0 - 2 |
LKS Nieciecza
|
|
2026-07-14 |
Korona Kielce
|
0 - 0 |
Stal Rzeszow
|
|
2026-07-09 |
Korona Kielce
|
0 - 0 |
Omonia Nicosia
|
|
2026-07-04 |
Korona Kielce
|
4 - 0 |
Z. Michalovce
|
|
2026-05-23 |
Cracovia Krakow
|
1 - 1 |
Korona Kielce
|
| P |
N |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
6 |
2 |
|
8 |
2 |
1 |
| 33% |
50% |
17% |
|
67% |
17% |
8% |
Ljestvića Ekstraklasa
| Mj |
Momčad |
Uk |
P |
N |
P |
G+ |
G- |
GR |
Bod |
| 1 |
Lech Poznan |
6 |
5 |
1 |
0 |
11 |
4 |
+7 |
16 |
| 2 |
Legia Warszawa |
7 |
4 |
3 |
0 |
15 |
6 |
+9 |
15 |
| 3 |
Gornik Zabrze |
6 |
5 |
0 |
1 |
12 |
7 |
+5 |
15 |
| 4 |
Wisla Krakow |
8 |
4 |
2 |
2 |
15 |
11 |
+4 |
14 |
| 5 |
Jagiellonia |
7 |
4 |
0 |
3 |
11 |
10 |
+1 |
12 |
| 6 |
Piast Gliwice |
7 |
3 |
1 |
3 |
13 |
13 |
0 |
10 |
| 7 |
GKS Katowice |
6 |
3 |
0 |
3 |
12 |
9 |
+3 |
9 |
| 8 |
Pogon Szczecin |
6 |
2 |
3 |
1 |
8 |
5 |
+3 |
9 |
| 9 |
Korona Kielce |
6 |
2 |
3 |
1 |
7 |
5 |
+2 |
9 |
| 10 |
Zaglebie Lubin |
6 |
2 |
3 |
1 |
6 |
5 |
+1 |
9 |
| 11 |
Cracovia Krakow |
7 |
2 |
2 |
3 |
6 |
8 |
-2 |
8 |
| 12 |
Radomiak Radom |
7 |
2 |
2 |
3 |
6 |
13 |
-7 |
8 |
| 13 |
Widzew Lodz |
7 |
1 |
4 |
2 |
10 |
10 |
0 |
7 |
| 14 |
Slask Wroclaw |
7 |
1 |
3 |
3 |
9 |
11 |
-2 |
6 |
| 15 |
Motor Lublin |
8 |
1 |
2 |
5 |
9 |
15 |
-6 |
5 |
| 16 |
Wisla Plock |
6 |
1 |
2 |
3 |
4 |
11 |
-7 |
5 |
| 17 |
Wieczysta Krakow |
6 |
1 |
1 |
4 |
9 |
13 |
-4 |
4 |
| 18 |
Rakow Czest. |
7 |
1 |
0 |
6 |
8 |
15 |
-7 |
3 |
Kronologija utakmica u ligi
| Slask Wroclaw |
|
| Korona Kielce |
|
| Domaći |
|
| Gosti |
|
Utakmice domaći/gosti
| Mj |
Momčad |
Slask Wroclaw |
Korona Kielce |
| 1 |
Lech Poznan |
|
|
| 2 |
Legia Warszawa |
|
|
| 3 |
Gornik Zabrze |
|
|
| 4 |
Wisla Krakow |
|
|
| 5 |
Jagiellonia |
|
1 - 0 |
| 6 |
Piast Gliwice |
|
|
| 7 |
GKS Katowice |
|
|
| 8 |
Pogon Szczecin |
|
|
| 9 |
Korona Kielce |
|
- |
| 10 |
Zaglebie Lubin |
|
|
| 11 |
Cracovia Krakow |
0 - 0 |
|
| 12 |
Radomiak Radom |
|
|
| 13 |
Widzew Lodz |
3 - 3 |
1 - 2 |
| 14 |
Slask Wroclaw |
- |
|
| 15 |
Motor Lublin |
|
|
| 16 |
Wisla Plock |
|
0 - 2 |
| 17 |
Wieczysta Krakow |
|
|
| 18 |
Rakow Czest. |
2 - 1 |
|
Statistika tima
| |
Slask Wroclaw |
Korona Kielce |
| Pobjeda |
1 |
2 |
| Neriješeno |
3 |
3 |
| Porazi |
3 |
1 |
| Dati golovi |
9 |
7 |
| Primljeni golovi |
11 |
5 |
| Prosjek dati golovi |
1.29 |
1.17 |
| Prosjek primljeni golovi |
1.57 |
0.83 |
| Utakmice dati golovi |
86% |
83% |
| Utakmice primljeni golovi |
86% |
83% |
| Oba Daju Gol |
86% |
67% |
| Više od 1.5 |
86% |
83% |
| Više od 2.5 |
71% |
17% |
| Više od 3.5 |
14% |
0% |
| |
Domaći |
Gosti |
| Pobjeda |
1 |
2 |
| Neriješeno |
2 |
0 |
| Porazi |
0 |
1 |
| Dati golovi |
5 |
4 |
| Primljeni golovi |
4 |
2 |
| Prosjek dati golovi |
1.67 |
1.33 |
| Prosjek primljeni golovi |
1.33 |
0.67 |
| Utakmice dati golovi |
67% |
67% |
| Utakmice primljeni golovi |
67% |
67% |
| Oba Daju Gol |
67% |
33% |
| Više od 1.5 |
67% |
67% |
| Više od 2.5 |
67% |
33% |
| Više od 3.5 |
33% |
0% |
Ukupna statistika za Ekstraklasa
| Utakmice (60) |
| Pobjede za domaćine |
45% |
| Neriješeno |
27% |
| Pobjede za goste |
28% |
| Odigrane utakmice |
20% |
| Golovi (171) |
| Golovi po utakmici |
2.85 |
| Golovi za domaćina po utakmici |
1.60 |
| Golovi za goste po utakmici |
1.25 |
| Domaći tim postigao golovi u |
80% |
| Gostujući tim postigao golovi u |
73% |
| Oba Daju Gol |
63% |
| Više od 1.5 |
82% |
| Više od 2.5 |
58% |
| Više od 3.5 |
27% |
Slask Wroclaw sljedeće 6 utakmice
|
2026-09-18 |
Wisla Krakow
|
- |
Slask Wroclaw
|
|
2026-10-10 |
Slask Wroclaw
|
- |
Lech Poznan
|
|
2026-10-17 |
Motor Lublin
|
- |
Slask Wroclaw
|
|
2026-10-25 |
Slask Wroclaw
|
- |
Wieczysta Krakow
|
|
2026-11-02 |
Radomiak Radom
|
- |
Slask Wroclaw
|
|
2026-11-07 |
Slask Wroclaw
|
- |
Piast Gliwice
|
Korona Kielce sljedeće 6 utakmice
|
2026-09-15 |
Korona Kielce
|
- |
Gornik Zabrze
|
|
2026-09-19 |
Korona Kielce
|
- |
Rakow Czest.
|
|
2026-10-11 |
Pogon Szczecin
|
- |
Korona Kielce
|
|
2026-10-18 |
Lech Poznan
|
- |
Korona Kielce
|
|
2026-10-24 |
Korona Kielce
|
- |
GKS Katowice
|
|
2026-11-02 |
Zaglebie Lubin
|
- |
Korona Kielce
|
Tečajevi i vjerojatnosti
| Standardno 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Tečajevi |
2.60 |
3.25 |
2.50 |
| Vjerojatnosti |
22% |
37% |
41% |
|
X2 @ 1.50 |
| Dvostruka šansa |
1X |
X2 |
| Tečajevi |
1.50 |
1.50 |
| Vjerojatnosti |
35% |
65% |
|
X2 @ 1.50 |
| Više/Manje 1.5 |
Vš |
Mn |
| Tečajevi |
|
1.25 |
3.75 |
| Vjerojatnosti |
|
83% |
17% |
|
Više 1.5 @ 1.25 |
| Više/Manje 2.5 |
Vš |
Mn |
| Tečajevi |
|
1.83 |
1.98 |
| Vjerojatnosti |
|
48% |
52% |
|
Manje 2.5 @ 1.98 |
| Više/Manje 3.5 |
Vš |
Mn |
| Tečajevi |
|
3.00 |
1.36 |
| Vjerojatnosti |
|
15% |
85% |
|
Manje 3.5 @ 1.36 |
| Oba Daju Gol |
Da |
Ne |
| Tečajevi |
|
1.67 |
2.10 |
| Vjerojatnosti |
|
71% |
29% |
|
Da @ 1.67 |
*** Koeficijenti su prosječne vrijednosti, izračunate između nekoliko različitih kladionica i važeći su u vrijeme posljednjeg ažuriranja - 2026-09-12 12:06. Moguće su trenutačne promjene!