Fotbalová národní liga - Češka
nedjelja, 11.09.2022
09:15
09:15

Slavia Prague B

Pribram
0 - 4
(0 - 3, 0 - 1)
| Informacija | |
|---|---|
| Grad | |
| Domaći: | Prag |
| Gosti: | Pribram |
| Udaljenost: | 53.1 km |
| Vrijeme početka | |
| Sat: | 09:15 (10:15 lokalno vrijeme) |
Tečajevi
| 1 | X | 2 | P/T | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.40 | 3.30 | 2.50 | 12 | 1.44 | 1.50 | |||
| 37% | 24% | 39% | 1.30 | 48% | 52% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.22 | 4.00 | 1.72 | 2.07 | 2.75 | 1.40 | ||||||
| 78% | 22% | 49% | 51% | 32% | 68% |
Izravne utakmice
Nema podataka u sistemu
Slavia Prague B posljednje 8 utakmice
| 2022-09-04 | Slavia Prague B | 3 - 2 | Varnsdorf |
| 2022-08-31 | Opava | 1 - 1 | Slavia Prague B |
| 2022-08-28 | Slavia Prague B | 1 - 3 | Dukla Prague |
| 2022-08-20 | Trinec | 4 - 2 | Slavia Prague B |
| 2022-08-13 | Slavia Prague B | 4 - 2 | Sparta Prague B |
| 2022-08-06 | Taborsko | 1 - 1 | Slavia Prague B |
| 2022-07-31 | Slavia Prague B | 0 - 1 | Prostejov |
| 2022-07-20 | Slavia Prague B | 2 - 2 | Viktoria Zizkov |
| P | N | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 3 | 3 | 7 | 5 | 5 | |
| 25% | 38% | 38% | 88% | 62% | 62% |
Pribram posljednje 12 utakmice
| 2022-09-07 | Pribram | 2 - 2 | Prostejov |
| 2022-09-03 | Pribram | 1 - 0 | Dukla Prague |
| 2022-08-31 | Varnsdorf | 1 - 2 | Pribram |
| 2022-08-20 | Artis Brno | 0 - 0 | Pribram |
| 2022-08-12 | Pribram | 1 - 1 | Karvina |
| 2022-08-06 | Chrudim | 3 - 0 | Pribram |
| 2022-07-30 | Pribram | 1 - 1 | Taborsko |
| 2022-07-24 | Bohemians 1905 | 2 - 2 | Pribram |
| 2022-06-29 | Pardubice | 2 - 1 | Pribram |
| 2022-06-25 | Pribram | 1 - 5 | Hradec Kralove |
| 2022-05-14 | Pribram | 2 - 4 | Prostejov |
| 2022-05-11 | Vysocina Jihlava | 2 - 1 | Pribram |
| P | N | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 5 | 5 | 10 | 8 | 4 | |
| 17% | 42% | 42% | 83% | 67% | 33% |
Ljestvića Fotbalová národní liga
| Mj | Momčad | Uk | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Artis Brno | 8 | +12 | 20 |
| 2 | Vyskov | 8 | +4 | 14 |
| 3 | Sigma Olomouc B | 7 | +1 | 14 |
| 4 | Karvina | 8 | +4 | 13 |
| 5 | Vysocina Jihlava | 8 | +4 | 13 |
| 6 | Opava | 8 | +3 | 13 |
| 7 | Trinec | 8 | +2 | 12 |
| 8 | Varnsdorf | 7 | +2 | 10 |
| 9 | Pribram | 7 | -1 | 10 |
| 10 | Prostejov | 8 | -3 | 9 |
| 11 | Slavia Prague B | 7 | -2 | 8 |
| 12 | Chrudim | 8 | -3 | 8 |
| 13 | Taborsko | 8 | -9 | 8 |
| 14 | Dukla Prague | 7 | -3 | 7 |
| 15 | Sparta Prague B | 8 | -5 | 7 |
| 16 | Vlasim | 7 | -6 | 3 |
Kronologija utakmica u ligi
| Slavia Prague B | |
| Pribram | |
| Domaći | |
| Gosti |
Utakmice domaći/gosti
| Mj | Momčad | Slavia Prague B | Pribram |
|---|---|---|---|
| 1 | Artis Brno | 0 - 0 | |
| 2 | Vyskov | ||
| 3 | Sigma Olomouc B | ||
| 4 | Karvina | ||
| 5 | Vysocina Jihlava | ||
| 6 | Opava | ||
| 7 | Trinec | ||
| 8 | Varnsdorf | 3 - 2 | 1 - 2 |
| 9 | Pribram | - | |
| 10 | Prostejov | 0 - 1 | |
| 11 | Slavia Prague B | - | |
| 12 | Chrudim | 3 - 0 | |
| 13 | Taborsko | ||
| 14 | Dukla Prague | 1 - 3 | |
| 15 | Sparta Prague B | 4 - 2 | |
| 16 | Vlasim |
Pozicija u ligi
| Slavia Prague B | Pribram | |
| Pozicija | 11 | 9 |
| Bodovi | 8 | 10 |
| Domaći | Gosti | |
| Pozicija | 9 | 7 |
| Bodovi | 6 | 4 |
Forma u ligi
| Slavia Prague B | Pribram | |
|
Pobjeda Neriješeno Porazi |
2
2 3 |
2
4 1 |
| Domaći | Gosti | |
|
Pobjeda Neriješeno Porazi |
2
0 2 |
1
1 1 |
Golovi u ligi
| Slavia Prague B | Pribram | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
12
14 |
7
8 |
| Domaći | Gosti | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
8
8 |
2
4 |
Ukupna statistika za Fotbalová národní liga
| Utakmice (61) | |
| Pobjede za domaćine | 49% |
| Neriješeno | 23% |
| Pobjede za goste | 28% |
| Odigrane utakmice | 100% |
| Golovi (162) | |
| Golovi po utakmici | 2.66 |
| Golovi za domaćina po utakmici | 1.69 |
| Golovi za goste po utakmici | 0.97 |
| Domaći tim postigao golovi u | 80% |
| Gostujući tim postigao golovi u | 64% |
| Oba Daju Gol | 49% |
| Više od 1.5 | 77% |
| Više od 2.5 | 49% |
| Više od 3.5 | 26% |
Slavia Prague B sljedeće 6 utakmice
| 2022-09-18 | Vlasim | - | Slavia Prague B |
| 2022-10-02 | Slavia Prague B | - | Vyskov |
| 2022-10-10 | Sigma Olomouc B | - | Slavia Prague B |
| 2022-10-16 | Slavia Prague B | - | Chrudim |
| 2022-10-21 | Vysocina Jihlava | - | Slavia Prague B |
| 2022-10-30 | Slavia Prague B | - | Karvina |
Pribram sljedeće 6 utakmice
| 2022-09-17 | Pribram | - | Trinec |
| 2022-09-30 | Pribram | - | Sigma Olomouc B |
| 2022-10-09 | Vlasim | - | Pribram |
| 2022-10-15 | Pribram | - | Vyskov |
| 2022-10-18 | Pribram | - | Teplice |
| 2022-10-21 | Opava | - | Pribram |
Tečajevi i vjerojatnosti
| Standardno 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 2.40 | 3.30 | 2.50 |
| Vjerojatnosti | 37% | 24% | 39% |
| 12 @ 1.30 | |||
| Dvostruka šansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Tečajevi | 1.44 | 1.50 |
| Vjerojatnosti | 48% | 52% |
| X2 @ 1.50 | ||
| Više/Manje 1.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 1.22 | 4.00 | |
| Vjerojatnosti | 78% | 22% | |
| Više 1.5 @ 1.22 | |||
| Više/Manje 2.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 1.72 | 2.07 | |
| Vjerojatnosti | 49% | 51% | |
| Manje 2.5 @ 2.07 | |||
| Više/Manje 3.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 2.75 | 1.40 | |
| Vjerojatnosti | 32% | 68% | |
| Manje 3.5 @ 1.40 | |||
| Oba Daju Gol | Da | Ne | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 1.57 | 2.25 | |
| Vjerojatnosti | 64% | 36% | |
| Da @ 1.57 | |||
*** Koeficijenti su prosječne vrijednosti, izračunate između nekoliko različitih kladionica i važeći su u vrijeme posljednjeg ažuriranja - 2022-09-11 08:01. Moguće su trenutačne promjene!