Prva liga - Češka
nedjelja, 11.10.2026
12:00
0 - 2
(0 - 1, 0 - 1)
| Informacija |
| Grad |
| Domaći: |
Liberec |
| Gosti: |
Uherske Hradiste |
| Udaljenost: |
255.4 km |
| Igralište |
| Igralište: |
Stadion u Nisy
|
| Kapacitet: |
9 900 |
| Dimenzije: |
105 x 68 m |
| Fotografije: |
Google maps (mapa) |
| Vrijeme početka |
| Sat: |
12:00 (13:00 lokalno vrijeme) |
Tečajevi
| 1 |
X |
2 |
P/T |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.48 |
3.90 |
6.00 |
1 |
|
|
|
1.11 |
2.50 |
| 67% |
25% |
8% |
1.48 |
|
|
|
89% |
11% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.25 |
3.75 |
|
|
|
1.80 |
2.00 |
|
|
|
3.00 |
1.36 |
| 71% |
29% |
|
|
|
44% |
56% |
|
|
|
20% |
80% |
Posljednji 12 izravne utakmice
|
2026-04-04 |
Slovan Liberec
|
2 - 1 |
Slovacko
|
|
2025-11-01 |
Slovacko
|
0 - 3 |
Slovan Liberec
|
|
2025-03-30 |
Slovacko
|
0 - 4 |
Slovan Liberec
|
|
2024-10-26 |
Slovan Liberec
|
4 - 0 |
Slovacko
|
|
2024-04-06 |
Slovan Liberec
|
4 - 1 |
Slovacko
|
|
2023-10-28 |
Slovacko
|
1 - 1 |
Slovan Liberec
|
|
2023-02-11 |
Slovan Liberec
|
0 - 1 |
Slovacko
|
|
2022-08-28 |
Slovacko
|
1 - 2 |
Slovan Liberec
|
|
2022-04-20 |
Slovacko
|
2 - 0 |
Slovan Liberec
|
|
2021-07-25 |
Slovan Liberec
|
0 - 1 |
Slovacko
|
|
2021-04-10 |
Slovacko
|
1 - 0 |
Slovan Liberec
|
|
2020-12-07 |
Slovan Liberec
|
1 - 1 |
Slovacko
|
| P |
N |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
2 |
4 |
|
9 |
6 |
3 |
| 50% |
17% |
33% |
|
75% |
50% |
25% |
Slovan Liberec posljednje 12 utakmice
|
2026-09-19 |
Artis Brno
|
0 - 0 |
Slovan Liberec
|
|
2026-09-15 |
Vlasim
|
0 - 2 |
Slovan Liberec
|
|
2026-09-12 |
Slovan Liberec
|
3 - 0 |
Mlada Boleslav
|
|
2026-09-06 |
Jablonec
|
1 - 2 |
Slovan Liberec
|
|
2026-08-30 |
Slovan Liberec
|
2 - 0 |
Hradec Kralove
|
|
2026-08-22 |
Zlin
|
0 - 1 |
Slovan Liberec
|
|
2026-08-16 |
Slovan Liberec
|
1 - 1 |
Slavia Prague
|
|
2026-08-07 |
Zbrojovka Brno
|
0 - 1 |
Slovan Liberec
|
|
2026-08-01 |
Slovan Liberec
|
0 - 1 |
Teplice
|
|
2026-07-25 |
Viktoria Plzen
|
1 - 3 |
Slovan Liberec
|
|
2026-07-17 |
Sankt Polten
|
1 - 3 |
Slovan Liberec
|
|
2026-07-09 |
Rapid Bucuresti
|
1 - 2 |
Slovan Liberec
|
| P |
N |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 9 |
2 |
1 |
|
8 |
5 |
2 |
| 75% |
17% |
8% |
|
67% |
42% |
17% |
Slovacko posljednje 12 utakmice
|
2026-09-19 |
Slovacko
|
2 - 2 |
Banik Ostrava
|
|
2026-09-12 |
Bohemians 1905
|
2 - 0 |
Slovacko
|
|
2026-09-05 |
Slovacko
|
0 - 0 |
Pardubice
|
|
2026-08-30 |
Viktoria Plzen
|
1 - 1 |
Slovacko
|
|
2026-08-22 |
Mlada Boleslav
|
2 - 1 |
Slovacko
|
|
2026-08-15 |
Slovacko
|
1 - 2 |
Sigma Olomouc
|
|
2026-08-09 |
Jablonec
|
1 - 0 |
Slovacko
|
|
2026-08-01 |
Slovacko
|
1 - 1 |
Artis Brno
|
|
2026-07-26 |
Slavia Prague
|
5 - 1 |
Slovacko
|
|
2026-07-18 |
Slovacko
|
1 - 3 |
Skalica
|
|
2026-07-08 |
Slovacko
|
2 - 1 |
Zarya Lugansk
|
|
2026-07-04 |
Slovacko
|
1 - 1 |
Spartak Trnava
|
| P |
N |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 1 |
5 |
6 |
|
10 |
6 |
3 |
| 8% |
42% |
50% |
|
83% |
50% |
25% |
Ljestvića Prva liga
| Mj |
Momčad |
Uk |
P |
N |
P |
G+ |
G- |
GR |
Bod |
| 1 |
Slavia Prague |
10 |
8 |
2 |
0 |
26 |
6 |
+20 |
26 |
| 2 |
Slovan Liberec |
9 |
6 |
2 |
1 |
13 |
4 |
+9 |
20 |
| 3 |
Mlada Boleslav |
9 |
5 |
2 |
2 |
17 |
12 |
+5 |
17 |
| 4 |
Jablonec |
10 |
5 |
2 |
3 |
12 |
9 |
+3 |
17 |
| 5 |
Sigma Olomouc |
9 |
5 |
1 |
3 |
16 |
13 |
+3 |
16 |
| 6 |
Teplice |
9 |
5 |
1 |
3 |
17 |
15 |
+2 |
16 |
| 7 |
Zbrojovka Brno |
10 |
5 |
1 |
4 |
12 |
13 |
-1 |
16 |
| 8 |
Sparta Prague |
9 |
5 |
0 |
4 |
18 |
12 |
+6 |
15 |
| 9 |
Hradec Kralove |
10 |
4 |
2 |
4 |
10 |
13 |
-3 |
14 |
| 10 |
Viktoria Plzen |
10 |
3 |
4 |
3 |
20 |
17 |
+3 |
13 |
| 11 |
Bohemians 1905 |
9 |
3 |
3 |
3 |
10 |
11 |
-1 |
12 |
| 12 |
Banik Ostrava |
10 |
3 |
1 |
6 |
7 |
18 |
-11 |
10 |
| 13 |
Pardubice |
9 |
2 |
2 |
5 |
9 |
14 |
-5 |
8 |
| 14 |
Artis Brno |
10 |
2 |
2 |
6 |
11 |
20 |
-9 |
8 |
| 15 |
Slovacko |
9 |
0 |
4 |
5 |
7 |
16 |
-9 |
4 |
| 16 |
Zlin |
10 |
0 |
1 |
9 |
8 |
20 |
-12 |
1 |
Kronologija utakmica u ligi
| Slovan Liberec |
|
| Slovacko |
|
| Domaći |
|
| Gosti |
|
Utakmice domaći/gosti
| Mj |
Momčad |
Slovan Liberec |
Slovacko |
| 1 |
Slavia Prague |
1 - 1 |
5 - 1 |
| 2 |
Slovan Liberec |
- |
|
| 3 |
Mlada Boleslav |
3 - 0 |
2 - 1 |
| 4 |
Jablonec |
|
1 - 0 |
| 5 |
Sigma Olomouc |
|
|
| 6 |
Teplice |
0 - 1 |
|
| 7 |
Zbrojovka Brno |
|
|
| 8 |
Sparta Prague |
|
|
| 9 |
Hradec Kralove |
2 - 0 |
|
| 10 |
Viktoria Plzen |
|
1 - 1 |
| 11 |
Bohemians 1905 |
|
2 - 0 |
| 12 |
Banik Ostrava |
|
|
| 13 |
Pardubice |
|
|
| 14 |
Artis Brno |
|
|
| 15 |
Slovacko |
|
- |
| 16 |
Zlin |
|
|
Statistika tima
| |
Slovan Liberec |
Slovacko |
| Pobjeda |
6 |
0 |
| Neriješeno |
2 |
4 |
| Porazi |
1 |
5 |
| Dati golovi |
13 |
7 |
| Primljeni golovi |
4 |
16 |
| Prosjek dati golovi |
1.44 |
0.78 |
| Prosjek primljeni golovi |
0.44 |
1.78 |
| Utakmice dati golovi |
78% |
67% |
| Utakmice primljeni golovi |
44% |
89% |
| Oba Daju Gol |
33% |
67% |
| Više od 1.5 |
56% |
78% |
| Više od 2.5 |
33% |
44% |
| Više od 3.5 |
11% |
22% |
| |
Domaći |
Gosti |
| Pobjeda |
2 |
0 |
| Neriješeno |
1 |
1 |
| Porazi |
1 |
4 |
| Dati golovi |
6 |
3 |
| Primljeni golovi |
2 |
11 |
| Prosjek dati golovi |
1.50 |
0.60 |
| Prosjek primljeni golovi |
0.50 |
2.20 |
| Utakmice dati golovi |
75% |
60% |
| Utakmice primljeni golovi |
50% |
100% |
| Oba Daju Gol |
25% |
60% |
| Više od 1.5 |
75% |
80% |
| Više od 2.5 |
25% |
40% |
| Više od 3.5 |
0% |
20% |
Ukupna statistika za Prva liga
| Utakmice (76) |
| Pobjede za domaćine |
45% |
| Neriješeno |
20% |
| Pobjede za goste |
36% |
| Odigrane utakmice |
32% |
| Golovi (213) |
| Golovi po utakmici |
2.80 |
| Golovi za domaćina po utakmici |
1.50 |
| Golovi za goste po utakmici |
1.30 |
| Domaći tim postigao golovi u |
74% |
| Gostujući tim postigao golovi u |
72% |
| Oba Daju Gol |
51% |
| Više od 1.5 |
80% |
| Više od 2.5 |
57% |
| Više od 3.5 |
28% |
Slovan Liberec sljedeće 6 utakmice
|
2026-10-17 |
Sigma Olomouc
|
- |
Slovan Liberec
|
|
2026-10-24 |
Slovan Liberec
|
- |
Banik Ostrava
|
|
2026-10-31 |
Pardubice
|
- |
Slovan Liberec
|
|
2026-11-07 |
Slovan Liberec
|
- |
Bohemians 1905
|
|
2026-11-22 |
Sparta Prague
|
- |
Slovan Liberec
|
|
2026-11-28 |
Teplice
|
- |
Slovan Liberec
|
Slovacko sljedeće 6 utakmice
|
2026-10-18 |
Slovacko
|
- |
Zbrojovka Brno
|
|
2026-10-25 |
Sparta Prague
|
- |
Slovacko
|
|
2026-10-31 |
Slovacko
|
- |
Teplice
|
|
2026-11-07 |
Zlin
|
- |
Slovacko
|
|
2026-11-22 |
Slovacko
|
- |
Hradec Kralove
|
|
2026-11-27 |
Artis Brno
|
- |
Slovacko
|
Tečajevi i vjerojatnosti
| Standardno 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Tečajevi |
1.48 |
3.90 |
6.00 |
| Vjerojatnosti |
67% |
25% |
8% |
|
1 @ 1.48 |
| Dvostruka šansa |
1X |
X2 |
| Tečajevi |
1.11 |
2.50 |
| Vjerojatnosti |
89% |
11% |
|
1X @ 1.11 |
| Više/Manje 1.5 |
Vš |
Mn |
| Tečajevi |
|
1.25 |
3.75 |
| Vjerojatnosti |
|
71% |
29% |
|
Više 1.5 @ 1.25 |
| Više/Manje 2.5 |
Vš |
Mn |
| Tečajevi |
|
1.80 |
2.00 |
| Vjerojatnosti |
|
44% |
56% |
|
Manje 2.5 @ 2.00 |
| Više/Manje 3.5 |
Vš |
Mn |
| Tečajevi |
|
3.00 |
1.36 |
| Vjerojatnosti |
|
20% |
80% |
|
Manje 3.5 @ 1.36 |
| Oba Daju Gol |
Da |
Ne |
| Tečajevi |
|
1.95 |
1.80 |
| Vjerojatnosti |
|
50% |
50% |
|
Ne @ 1.80 |
*** Koeficijenti su prosječne vrijednosti, izračunate između nekoliko različitih kladionica i važeći su u vrijeme posljednjeg ažuriranja - 2026-10-11 08:05. Moguće su trenutačne promjene!