Primeira Liga - Portugal
subota, 27.08.2022
20:30
20:30

Sporting CP

Chaves
0 - 2
(0 - 0, 0 - 2)
| Informacija | |
|---|---|
| Grad | |
| Domaći: | Lisabon |
| Gosti: | Chaves |
| Udaljenost: | 364.7 km |
| Igralište | |
| Igralište: | Estádio José Alvalade |
| Kapacitet: | 50 049 |
| Dimenzije: | 105 x 68 m |
| Fotografije: | Google maps (mapa) |
| Vrijeme početka | |
| Sat: | 20:30 (20:30 lokalno vrijeme) |
Tečajevi
| 1 | X | 2 | P/T | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.18 | 7.00 | 17.00 | 1 | 1.02 | 4.50 | |||
| 47% | 36% | 17% | 1.18 | 92% | 8% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.14 | 5.50 | 1.50 | 2.50 | 2.20 | 1.61 | ||||||
| 76% | 24% | 61% | 39% | 17% | 83% |
Posljednji 7 izravne utakmice
| 2019-03-30 | Chaves | 1 - 3 | Sporting CP |
| 2018-11-11 | Sporting CP | 2 - 1 | Chaves |
| 2018-03-12 | Chaves | 1 - 2 | Sporting CP |
| 2017-10-22 | Sporting CP | 5 - 1 | Chaves |
| 2017-05-21 | Sporting CP | 4 - 1 | Chaves |
| 2017-01-17 | Chaves | 1 - 0 | Sporting CP |
| 2017-01-14 | Chaves | 2 - 2 | Sporting CP |
| P | N | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 1 | 1 | 6 | 6 | 4 | |
| 71% | 14% | 14% | 86% | 86% | 57% |
Sporting CP posljednje 12 utakmice
| 2022-08-20 | Porto | 3 - 0 | Sporting CP |
| 2022-08-13 | Sporting CP | 3 - 0 | Rio Ave |
| 2022-08-07 | SC Braga | 3 - 3 | Sporting CP |
| 2022-07-30 | Sporting CP | 1 - 1 | Wolverhampton |
| 2022-07-24 | Sporting CP | 1 - 1 | Sevilla |
| 2022-07-19 | Sporting CP | 3 - 2 | Roma |
| 2022-07-14 | Sporting CP | 1 - 1 | Villarreal |
| 2022-07-13 | Sporting CP | 1 - 1 | Saint-Gilloise |
| 2022-05-14 | Sporting CP | 4 - 0 | Santa Clara |
| 2022-05-07 | Portimonense | 2 - 3 | Sporting CP |
| 2022-05-01 | Sporting CP | 4 - 1 | Gil Vicente |
| 2022-04-25 | Boavista | 0 - 3 | Sporting CP |
| P | N | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 5 | 1 | 12 | 8 | 5 | |
| 50% | 42% | 8% | 100% | 67% | 42% |
Chaves posljednje 12 utakmice
| 2022-08-20 | Chaves | 1 - 1 | Vizela |
| 2022-08-15 | Maritimo | 1 - 2 | Chaves |
| 2022-08-07 | Chaves | 0 - 1 | V. Guimaraes |
| 2022-07-31 | Chaves | 0 - 0 | Lugo |
| 2022-07-23 | Arouca | 0 - 0 | Chaves |
| 2022-07-20 | Chaves | 3 - 1 | V. Guimaraes B |
| 2022-07-16 | SC Braga B | 1 - 2 | Chaves |
| 2022-07-13 | Chaves | 1 - 1 | Academico Viseu |
| 2022-05-29 | Moreirense | 1 - 0 | Chaves |
| 2022-05-21 | Chaves | 2 - 0 | Moreirense |
| 2022-05-15 | Rio Ave | 3 - 0 | Chaves |
| 2022-05-08 | Chaves | 2 - 2 | Estrela Amadora |
| P | N | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 5 | 3 | 8 | 5 | 2 | |
| 33% | 42% | 25% | 67% | 42% | 17% |
Ljestvića Primeira Liga
| Mj | Momčad | Uk | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Porto | 3 | +8 | 9 |
| 2 | SC Braga | 3 | +8 | 7 |
| 3 | Estoril Praia | 4 | +4 | 7 |
| 4 | Benfica | 2 | +5 | 6 |
| 5 | Portimonense | 3 | +3 | 6 |
| 6 | V. Guimaraes | 3 | +1 | 6 |
| 7 | Boavista | 3 | 0 | 6 |
| 8 | Arouca | 3 | -2 | 6 |
| 9 | Casa Pia | 3 | +1 | 4 |
| 10 | Sporting CP | 3 | 0 | 4 |
| 11 | Chaves | 3 | 0 | 4 |
| 12 | Vizela | 3 | 0 | 4 |
| 13 | Gil Vicente | 3 | 0 | 4 |
| 14 | Santa Clara | 3 | -2 | 1 |
| 15 | Rio Ave | 3 | -4 | 1 |
| 16 | Famalicao | 3 | -5 | 1 |
| 17 | Pacos Ferreira | 3 | -7 | 0 |
| 18 | Maritimo | 3 | -10 | 0 |
Kronologija utakmica u ligi
| Sporting CP | |
| Chaves | |
| Domaći | |
| Gosti |
Utakmice domaći/gosti
| Mj | Momčad | Sporting CP | Chaves |
|---|---|---|---|
| 1 | Porto | ||
| 2 | SC Braga | ||
| 3 | Estoril Praia | ||
| 4 | Benfica | ||
| 5 | Portimonense | ||
| 6 | V. Guimaraes | ||
| 7 | Boavista | ||
| 8 | Arouca | ||
| 9 | Casa Pia | ||
| 10 | Sporting CP | - | |
| 11 | Chaves | - | |
| 12 | Vizela | ||
| 13 | Gil Vicente | ||
| 14 | Santa Clara | ||
| 15 | Rio Ave | 3 - 0 | |
| 16 | Famalicao | ||
| 17 | Pacos Ferreira | ||
| 18 | Maritimo | 1 - 2 |
Pozicija u ligi
| Sporting CP | Chaves | |
| Pozicija | 10 | 11 |
| Bodovi | 4 | 4 |
| Domaći | Gosti | |
| Pozicija | 6 | 5 |
| Bodovi | 3 | 3 |
Forma u ligi
| Sporting CP | Chaves | |
|
Pobjeda Neriješeno Porazi |
1
1 1 |
1
1 1 |
| Domaći | Gosti | |
|
Pobjeda Neriješeno Porazi |
1
0 0 |
1
0 0 |
Golovi u ligi
| Sporting CP | Chaves | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
6
6 |
3
3 |
| Domaći | Gosti | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
3
0 |
2
1 |
Ukupna statistika za Primeira Liga
| Utakmice (27) | |
| Pobjede za domaćine | 44% |
| Neriješeno | 19% |
| Pobjede za goste | 37% |
| Odigrane utakmice | 100% |
| Golovi (66) | |
| Golovi po utakmici | 2.44 |
| Golovi za domaćina po utakmici | 1.44 |
| Golovi za goste po utakmici | 1.00 |
| Domaći tim postigao golovi u | 63% |
| Gostujući tim postigao golovi u | 59% |
| Oba Daju Gol | 30% |
| Više od 1.5 | 63% |
| Više od 2.5 | 52% |
| Više od 3.5 | 19% |
Sporting CP sljedeće 6 utakmice
| 2022-09-02 | Estoril Praia | - | Sporting CP |
| 2022-09-07 | Eintracht Fr. | - | Sporting CP |
| 2022-09-10 | Sporting CP | - | Portimonense |
| 2022-09-13 | Sporting CP | - | Tottenham |
| 2022-09-17 | Boavista | - | Sporting CP |
| 2022-09-30 | Sporting CP | - | Gil Vicente |
Chaves sljedeće 6 utakmice
| 2022-09-05 | Chaves | - | Rio Ave |
| 2022-09-10 | Porto | - | Chaves |
| 2022-09-16 | Portimonense | - | Chaves |
| 2022-10-01 | Chaves | - | Estoril Praia |
| 2022-10-09 | SC Braga | - | Chaves |
| 2022-10-23 | Chaves | - | Gil Vicente |
Tečajevi i vjerojatnosti
| Standardno 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 1.18 | 7.00 | 17.00 |
| Vjerojatnosti | 47% | 36% | 17% |
| 1 @ 1.18 | |||
| Dvostruka šansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Tečajevi | 1.02 | 4.50 |
| Vjerojatnosti | 92% | 8% |
| 1X @ 1.02 | ||
| Više/Manje 1.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 1.14 | 5.50 | |
| Vjerojatnosti | 76% | 24% | |
| Više 1.5 @ 1.14 | |||
| Više/Manje 2.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 1.50 | 2.50 | |
| Vjerojatnosti | 61% | 39% | |
| Više 2.5 @ 1.50 | |||
| Više/Manje 3.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 2.20 | 1.61 | |
| Vjerojatnosti | 17% | 83% | |
| Manje 3.5 @ 1.61 | |||
| Oba Daju Gol | Da | Ne | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 2.20 | 1.61 | |
| Vjerojatnosti | 43% | 57% | |
| Ne @ 1.61 | |||
*** Koeficijenti su prosječne vrijednosti, izračunate između nekoliko različitih kladionica i važeći su u vrijeme posljednjeg ažuriranja - 2022-08-27 16:03. Moguće su trenutačne promjene!