Elite One - Kamerun
ponedjeljak, 08.06.2026
16:00
16:00

Stade Renard

Unisport de Bafang
odgođeno
| Informacija | |
|---|---|
| Grad | |
| Domaći: | Melong |
| Gosti: | Bafang |
| Udaljenost: | 25.8 km |
| Vrijeme početka | |
| Sat: | 16:00 (16:00 lokalno vrijeme) |
Tečajevi
| 1 | X | 2 | P/T | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.13 | 3.03 | 2.88 | X2 | 1.27 | 1.50 | |||
| 22% | 31% | 47% | 1.50 | 32% | 68% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.27 | 3.20 | 1.88 | 1.76 | 3.15 | 1.28 | ||||||
| 67% | 33% | 50% | 50% | 33% | 67% |
Posljednji 2 izravne utakmice
| 2026-06-07 | Stade Renard | 1 - 2 | Unisport de Bafang |
| 2026-03-18 | Unisport de Bafang | 2 - 1 | Stade Renard |
Stade Renard posljednje 12 utakmice
| 2026-06-07 | Stade Renard | 1 - 2 | Unisport de Bafang |
| 2026-06-03 | Panthere du Nde | 4 - 2 | Stade Renard |
| 2026-05-27 | Gazelle FA | 3 - 1 | Stade Renard |
| 2026-05-24 | Coton Sport | 2 - 0 | Stade Renard |
| 2026-05-14 | Stade Renard | 4 - 1 | Aigle Royal Menoua |
| 2026-05-10 | Dynamo Douala | 2 - 1 | Stade Renard |
| 2026-05-03 | Stade Renard | 0 - 0 | Colombe |
| 2026-04-29 | Aigle Royal Moungo | 1 - 1 | Stade Renard |
| 2026-04-23 | Stade Renard | 2 - 0 | PWD Bamenda |
| 2026-04-19 | Stade Renard | 0 - 1 | Canon Yaounde |
| 2026-04-05 | Stade Renard | 1 - 0 | Fortuna Mfou |
| 2026-03-29 | Victoria United | 2 - 2 | Stade Renard |
| P | N | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 9 | 6 | 4 | |
| 25% | 25% | 50% | 75% | 50% | 33% |
Unisport de Bafang posljednje 12 utakmice
| 2026-06-07 | Stade Renard | 1 - 2 | Unisport de Bafang |
| 2026-06-04 | Colombe | 3 - 1 | Unisport de Bafang |
| 2026-05-30 | Unisport de Bafang | 3 - 1 | Aigle Royal Moungo |
| 2026-05-24 | Victoria United | 2 - 4 | Unisport de Bafang |
| 2026-05-17 | PWD Bamenda | 5 - 0 | Unisport de Bafang |
| 2026-05-09 | Unisport de Bafang | 0 - 0 | Canon Yaounde |
| 2026-05-02 | Unisport de Bafang | 8 - 0 | Fortuna Mfou |
| 2026-04-29 | Unisport de Bafang | 6 - 0 | Fauve Azur |
| 2026-04-26 | Panthere du Nde | 1 - 2 | Unisport de Bafang |
| 2026-04-19 | Aigle Royal Menoua | 1 - 1 | Unisport de Bafang |
| 2026-04-05 | Dynamo Douala | 1 - 2 | Unisport de Bafang |
| 2026-03-26 | Unisport de Bafang | 1 - 0 | Coton Sport |
| P | N | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 2 | 2 | 10 | 9 | 6 | |
| 67% | 17% | 17% | 83% | 75% | 50% |
Ljestvića Elite One
| Mj | Momčad | Uk | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Unisport de Bafang | 23 | +17 | 49 |
| 2 | Colombe | 23 | +25 | 46 |
| 3 | Dynamo Douala | 23 | +20 | 46 |
| 4 | Coton Sport | 23 | +11 | 39 |
| 5 | PWD Bamenda | 23 | +4 | 34 |
| 6 | Victoria United | 23 | -3 | 33 |
| 7 | Canon Yaounde | 23 | +5 | 32 |
| 8 | Panthere du Nde | 23 | +3 | 31 |
| 9 | Gazelle FA | 23 | -5 | 29 |
| 10 | Aigle Royal Menoua | 23 | -1 | 28 |
| 11 | Stade Renard | 23 | -5 | 22 |
| 12 | Aigle Royal Moungo | 22 | -12 | 21 |
| 13 | Fauve Azur | 22 | -29 | 17 |
| 14 | Fortuna Mfou | 23 | -30 | 15 |
Kronologija utakmica u ligi
| Stade Renard | |
| Unisport de Bafang | |
| Domaći | |
| Gosti |
Utakmice domaći/gosti
| Mj | Momčad | Stade Renard | Unisport de Bafang |
|---|---|---|---|
| 1 | Unisport de Bafang | - | |
| 2 | Colombe | 0 - 0 | 3 - 1 |
| 3 | Dynamo Douala | 2 - 2 | 1 - 2 |
| 4 | Coton Sport | 2 - 2 | |
| 5 | PWD Bamenda | 2 - 0 | 5 - 0 |
| 6 | Victoria United | 2 - 4 | |
| 7 | Canon Yaounde | 0 - 1 | 3 - 4 |
| 8 | Panthere du Nde | 1 - 1 | 1 - 2 |
| 9 | Gazelle FA | 4 - 1 | |
| 10 | Aigle Royal Menoua | 4 - 1 | 1 - 1 |
| 11 | Stade Renard | - | |
| 12 | Aigle Royal Moungo | 1 - 1 | 0 - 1 |
| 13 | Fauve Azur | 0 - 1 | |
| 14 | Fortuna Mfou | 1 - 0 | 3 - 0 |
Pozicija u ligi
| Stade Renard | Unisport de Bafang | |
| Pozicija | 11 | 1 |
| Bodovi | 22 | 49 |
| Domaći | Gosti | |
| Pozicija | 9 | 3 |
| Bodovi | 17 | 22 |
Forma u ligi
| Stade Renard | Unisport de Bafang | |
|
Pobjeda Neriješeno Porazi |
4
10 9 |
15
4 4 |
| Domaći | Gosti | |
|
Pobjeda Neriješeno Porazi |
4
5 2 |
7
1 3 |
Golovi u ligi
| Stade Renard | Unisport de Bafang | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
30
35 |
42
25 |
| Domaći | Gosti | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
18
11 |
18
20 |
Ukupna statistika za Elite One
| Utakmice (160) | |
| Pobjede za domaćine | 46% |
| Neriješeno | 24% |
| Pobjede za goste | 31% |
| Odigrane utakmice | 100% |
| Golovi (397) | |
| Golovi po utakmici | 2.48 |
| Golovi za domaćina po utakmici | 1.48 |
| Golovi za goste po utakmici | 1.00 |
| Domaći tim postigao golovi u | 68% |
| Gostujući tim postigao golovi u | 67% |
| Oba Daju Gol | 45% |
| Više od 1.5 | 66% |
| Više od 2.5 | 46% |
| Više od 3.5 | 26% |
Stade Renard sljedeće 6 utakmice
| 2026-06-14 | Stade Renard | - | Fauve Azur |
| 2026-06-21 | Stade Renard | - | Victoria United |
| 2026-06-27 | Fortuna Mfou | - | Stade Renard |
| 2026-10-17 | US Abong-Mbang | - | Stade Renard |
| 2026-10-25 | Stade Renard | - | Panthere du Nde |
| 2026-11-01 | Aigle Royal Menoua | - | Stade Renard |
Unisport de Bafang sljedeće 6 utakmice
| 2026-06-14 | Gazelle FA | - | Unisport de Bafang |
| 2026-06-17 | Coton Sport | - | Unisport de Bafang |
| 2026-06-28 | Unisport de Bafang | - | Dynamo Douala |
| 2026-10-18 | APEJES Academy | - | Unisport de Bafang |
| 2026-10-24 | Unisport de Bafang | - | Victoria United |
| 2026-11-01 | US Abong-Mbang | - | Unisport de Bafang |
Tečajevi i vjerojatnosti
| Standardno 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 2.13 | 3.03 | 2.88 |
| Vjerojatnosti | 22% | 31% | 47% |
| X2 @ 1.50 | |||
| Dvostruka šansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Tečajevi | 1.27 | 1.50 |
| Vjerojatnosti | 32% | 68% |
| X2 @ 1.50 | ||
| Više/Manje 1.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 1.27 | 3.20 | |
| Vjerojatnosti | 67% | 33% | |
| Više 1.5 @ 1.27 | |||
| Više/Manje 2.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 1.88 | 1.76 | |
| Vjerojatnosti | 50% | 50% | |
| Manje 2.5 @ 1.76 | |||
| Više/Manje 3.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 3.15 | 1.28 | |
| Vjerojatnosti | 33% | 67% | |
| Manje 3.5 @ 1.28 | |||
| Oba Daju Gol | Da | Ne | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | - | - | |
| Vjerojatnosti | 49% | 51% | |
| Ne | |||
*** Koeficijenti su prosječne vrijednosti, izračunate između nekoliko različitih kladionica i važeći su u vrijeme posljednjeg ažuriranja - 2026-06-08 12:02. Moguće su trenutačne promjene!