I. liga - Poljska
subota, 27.08.2022
14:00
14:00

Stal Rzeszow

Podbeskidzie
5 - 0
(3 - 0, 2 - 0)
| Informacija | |
|---|---|
| Grad | |
| Domaći: | Rzeszow |
| Gosti: | Bielsko-Biala |
| Udaljenost: | 212.8 km |
| Vrijeme početka | |
| Sat: | 14:00 (15:00 lokalno vrijeme) |
Tečajevi
| 1 | X | 2 | P/T | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.55 | 3.25 | 2.55 | 2 | 1.50 | 1.50 | |||
| 29% | 15% | 56% | 2.55 | 34% | 66% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.28 | 3.50 | 1.98 | 1.88 | 3.40 | 1.30 | ||||||
| 55% | 45% | 42% | 58% | 21% | 79% |
Izravne utakmice
Nema podataka u sistemu
Stal Rzeszow posljednje 9 utakmice
| 2022-08-20 | LKS Nieciecza | 2 - 1 | Stal Rzeszow |
| 2022-08-14 | Stal Rzeszow | 1 - 0 | LKS Lodz |
| 2022-08-11 | Chojniczanka | 1 - 1 | Stal Rzeszow |
| 2022-08-08 | Stal Rzeszow | 2 - 3 | Ruch Chorzow |
| 2022-07-31 | Stal Rzeszow | 1 - 0 | Gornik Leczna |
| 2022-07-23 | Puszcza Niepol. | 2 - 1 | Stal Rzeszow |
| 2022-07-17 | Stal Rzeszow | 3 - 3 | Chrobry Glogow |
| 2022-07-08 | Widzew Lodz | 6 - 2 | Stal Rzeszow |
| 2022-07-02 | Piast Gliwice | 2 - 0 | Stal Rzeszow |
| P | N | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 2 | 5 | 7 | 5 | 3 | |
| 22% | 22% | 56% | 78% | 56% | 33% |
Podbeskidzie posljednje 12 utakmice
| 2022-08-20 | Podbeskidzie | 0 - 1 | Puszcza Niepol. |
| 2022-08-14 | Chrobry Glogow | 0 - 1 | Podbeskidzie |
| 2022-08-10 | Podbeskidzie | 0 - 1 | Skra Czestochowa |
| 2022-08-07 | GKS Tychy | 1 - 4 | Podbeskidzie |
| 2022-07-31 | Podbeskidzie | 1 - 0 | GKS Katowice |
| 2022-07-25 | Odra Opole | 1 - 2 | Podbeskidzie |
| 2022-07-17 | Podbeskidzie | 0 - 1 | Arka Gdynia |
| 2022-07-09 | Podbeskidzie | 3 - 2 | Wisla Krakow |
| 2022-06-25 | Zaglebie Sosn. | 0 - 1 | Podbeskidzie |
| 2022-05-22 | Widzew Lodz | 2 - 1 | Podbeskidzie |
| 2022-05-13 | Podbeskidzie | 1 - 1 | Arka Gdynia |
| 2022-05-08 | Chrobry Glogow | 1 - 3 | Podbeskidzie |
| P | N | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 1 | 4 | 6 | 5 | 3 | |
| 58% | 8% | 33% | 50% | 42% | 25% |
Ljestvića I. liga
| Mj | Momčad | Uk | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Wisla Krakow | 8 | +5 | 16 |
| 2 | LKS Lodz | 7 | +4 | 15 |
| 3 | LKS Nieciecza | 7 | +4 | 14 |
| 4 | Puszcza Niepol. | 8 | 0 | 14 |
| 5 | Ruch Chorzow | 7 | +3 | 12 |
| 6 | Podbeskidzie | 7 | +3 | 12 |
| 7 | GKS Katowice | 7 | +3 | 11 |
| 8 | Arka Gdynia | 7 | +2 | 11 |
| 9 | Zaglebie Sosn. | 8 | +1 | 11 |
| 10 | GKS Tychy | 7 | +4 | 10 |
| 11 | Chrobry Glogow | 8 | -2 | 10 |
| 12 | Skra Czestochowa | 7 | -2 | 10 |
| 13 | Stal Rzeszow | 7 | -1 | 8 |
| 14 | Odra Opole | 7 | -3 | 7 |
| 15 | Chojniczanka | 7 | -4 | 6 |
| 16 | Sandecja | 7 | -7 | 5 |
| 17 | Gornik Leczna | 7 | -4 | 3 |
| 18 | Resovia Rzeszow | 7 | -6 | 3 |
Kronologija utakmica u ligi
| Stal Rzeszow | |
| Podbeskidzie | |
| Domaći | |
| Gosti |
Utakmice domaći/gosti
| Mj | Momčad | Stal Rzeszow | Podbeskidzie |
|---|---|---|---|
| 1 | Wisla Krakow | ||
| 2 | LKS Lodz | 1 - 0 | |
| 3 | LKS Nieciecza | ||
| 4 | Puszcza Niepol. | ||
| 5 | Ruch Chorzow | 2 - 3 | |
| 6 | Podbeskidzie | - | |
| 7 | GKS Katowice | ||
| 8 | Arka Gdynia | ||
| 9 | Zaglebie Sosn. | ||
| 10 | GKS Tychy | 1 - 4 | |
| 11 | Chrobry Glogow | 3 - 3 | 0 - 1 |
| 12 | Skra Czestochowa | ||
| 13 | Stal Rzeszow | - | |
| 14 | Odra Opole | 1 - 2 | |
| 15 | Chojniczanka | ||
| 16 | Sandecja | ||
| 17 | Gornik Leczna | 1 - 0 | |
| 18 | Resovia Rzeszow |
Pozicija u ligi
| Stal Rzeszow | Podbeskidzie | |
| Pozicija | 13 | 6 |
| Bodovi | 8 | 12 |
| Domaći | Gosti | |
| Pozicija | 5 | 1 |
| Bodovi | 7 | 9 |
Forma u ligi
| Stal Rzeszow | Podbeskidzie | |
|
Pobjeda Neriješeno Porazi |
2
2 3 |
4
0 3 |
| Domaći | Gosti | |
|
Pobjeda Neriješeno Porazi |
2
1 1 |
3
0 0 |
Golovi u ligi
| Stal Rzeszow | Podbeskidzie | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
10
11 |
8
5 |
| Domaći | Gosti | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
7
6 |
7
2 |
Ukupna statistika za I. liga
| Utakmice (65) | |
| Pobjede za domaćine | 38% |
| Neriješeno | 26% |
| Pobjede za goste | 35% |
| Odigrane utakmice | 100% |
| Golovi (155) | |
| Golovi po utakmici | 2.38 |
| Golovi za domaćina po utakmici | 1.17 |
| Golovi za goste po utakmici | 1.22 |
| Domaći tim postigao golovi u | 68% |
| Gostujući tim postigao golovi u | 71% |
| Oba Daju Gol | 49% |
| Više od 1.5 | 68% |
| Više od 2.5 | 42% |
| Više od 3.5 | 22% |
Stal Rzeszow sljedeće 6 utakmice
| 2022-08-30 | Stal Rzeszow | - | Korona Kielce |
| 2022-09-02 | Zaglebie Sosn. | - | Stal Rzeszow |
| 2022-09-10 | Stal Rzeszow | - | Wisla Krakow |
| 2022-09-15 | Sandecja | - | Stal Rzeszow |
| 2022-09-22 | Legia Warszawa | - | Stal Rzeszow |
| 2022-10-01 | Stal Rzeszow | - | Resovia Rzeszow |
Podbeskidzie sljedeće 6 utakmice
| 2022-09-04 | Podbeskidzie | - | Ruch Chorzow |
| 2022-09-11 | Chojniczanka | - | Podbeskidzie |
| 2022-09-18 | Podbeskidzie | - | LKS Lodz |
| 2022-09-24 | Odra Opole | - | Podbeskidzie |
| 2022-10-02 | LKS Nieciecza | - | Podbeskidzie |
| 2022-10-08 | Podbeskidzie | - | Gornik Leczna |
Tečajevi i vjerojatnosti
| Standardno 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 2.55 | 3.25 | 2.55 |
| Vjerojatnosti | 29% | 15% | 56% |
| 2 @ 2.55 | |||
| Dvostruka šansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Tečajevi | 1.50 | 1.50 |
| Vjerojatnosti | 34% | 66% |
| X2 @ 1.50 | ||
| Više/Manje 1.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 1.28 | 3.50 | |
| Vjerojatnosti | 55% | 45% | |
| Više 1.5 @ 1.28 | |||
| Više/Manje 2.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 1.98 | 1.88 | |
| Vjerojatnosti | 42% | 58% | |
| Manje 2.5 @ 1.88 | |||
| Više/Manje 3.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 3.40 | 1.30 | |
| Vjerojatnosti | 21% | 79% | |
| Manje 3.5 @ 1.30 | |||
| Oba Daju Gol | Da | Ne | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 1.72 | 2.00 | |
| Vjerojatnosti | 49% | 51% | |
| Ne @ 2.00 | |||
*** Koeficijenti su prosječne vrijednosti, izračunate između nekoliko različitih kladionica i važeći su u vrijeme posljednjeg ažuriranja - 2022-08-27 12:05. Moguće su trenutačne promjene!