Championship - Engleska
nedjelja, 02.10.2022
12:00
12:00

Stoke

Watford
0 - 4
(0 - 1, 0 - 3)
| Informacija | |
|---|---|
| Grad | |
| Domaći: | Stoke-on-Trent |
| Gosti: | Watford |
| Udaljenost: | 193.1 km |
| Igralište | |
| Igralište: | Britannia Stadium |
| Kapacitet: | 27 740 |
| Dimenzije: | 100 x 64 m |
| Fotografije: | Google maps (mapa) |
| Vrijeme početka | |
| Sat: | 12:00 (12:00 lokalno vrijeme) |
Tečajevi
| 1 | X | 2 | P/T | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.60 | 3.20 | 2.80 | X2 | 1.40 | 1.50 | |||
| 18% | 57% | 25% | 1.50 | 42% | 58% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 3.20 | 2.20 | 1.66 | 4.00 | 1.25 | ||||||
| 70% | 30% | 37% | 63% | 20% | 80% |
Posljednji 12 izravne utakmice
| 2021-09-21 | Watford | 1 - 3 | Stoke |
| 2021-01-22 | Stoke | 1 - 2 | Watford |
| 2020-11-04 | Watford | 3 - 2 | Stoke |
| 2018-01-31 | Stoke | 0 - 0 | Watford |
| 2017-10-28 | Watford | 0 - 1 | Stoke |
| 2017-01-03 | Stoke | 2 - 0 | Watford |
| 2016-11-27 | Watford | 0 - 1 | Stoke |
| 2016-03-19 | Watford | 1 - 2 | Stoke |
| 2015-10-24 | Stoke | 0 - 2 | Watford |
| 2008-03-15 | Watford | 0 - 0 | Stoke |
| 2007-12-09 | Stoke | 0 - 0 | Watford |
| 2006-01-14 | Watford | 1 - 0 | Stoke |
| P | N | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 6 | 4 | 2 | |
| 42% | 25% | 33% | 50% | 33% | 17% |
Stoke posljednje 12 utakmice
| 2022-09-17 | QPR | 0 - 0 | Stoke |
| 2022-09-13 | Hull City | 0 - 3 | Stoke |
| 2022-09-04 | Reading | 2 - 1 | Stoke |
| 2022-08-31 | Stoke | 1 - 1 | Swansea |
| 2022-08-27 | Blackburn | 0 - 1 | Stoke |
| 2022-08-20 | Stoke | 0 - 1 | Sunderland |
| 2022-08-17 | Stoke | 2 - 2 | Middlesbrough |
| 2022-08-13 | Huddersfield | 3 - 1 | Stoke |
| 2022-08-09 | Morecambe | 0 - 0 | Stoke |
| 2022-08-06 | Stoke | 2 - 0 | Blackpool |
| 2022-07-30 | Millwall | 2 - 0 | Stoke |
| 2022-07-23 | Stoke | 1 - 2 | Hearts |
| P | N | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 8 | 5 | 2 | |
| 25% | 33% | 42% | 67% | 42% | 17% |
Watford posljednje 12 utakmice
| 2022-09-17 | Watford | 2 - 2 | Sunderland |
| 2022-09-13 | Blackburn | 2 - 0 | Watford |
| 2022-09-03 | Rotherham | 1 - 1 | Watford |
| 2022-08-30 | Watford | 2 - 1 | Middlesbrough |
| 2022-08-27 | Watford | 2 - 3 | QPR |
| 2022-08-23 | Watford | 0 - 2 | MK Dons |
| 2022-08-20 | Preston | 0 - 0 | Watford |
| 2022-08-16 | Birmingham | 1 - 1 | Watford |
| 2022-08-12 | Watford | 1 - 0 | Burnley |
| 2022-08-08 | West Bromwich | 1 - 1 | Watford |
| 2022-08-01 | Watford | 1 - 0 | Sheffield Utd |
| 2022-07-23 | Watford | 0 - 0 | Southampton |
| P | N | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 6 | 3 | 8 | 3 | 2 | |
| 25% | 50% | 25% | 67% | 25% | 17% |
Ljestvića Championship
| Mj | Momčad | Uk | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Sheffield Utd | 11 | +14 | 24 |
| 2 | Norwich | 11 | +8 | 23 |
| 3 | Burnley | 11 | +7 | 18 |
| 4 | QPR | 11 | +4 | 18 |
| 5 | Blackburn | 11 | -1 | 18 |
| 6 | Sunderland | 11 | +5 | 16 |
| 7 | Luton | 11 | +3 | 16 |
| 8 | Swansea | 11 | -1 | 15 |
| 9 | Reading | 11 | -2 | 15 |
| 10 | Rotherham | 10 | +4 | 14 |
| 11 | Bristol City | 11 | +2 | 14 |
| 12 | Watford | 10 | 0 | 14 |
| 13 | Preston | 11 | -1 | 13 |
| 14 | Birmingham | 11 | -2 | 13 |
| 15 | Millwall | 11 | -4 | 13 |
| 16 | Stoke | 10 | 0 | 12 |
| 17 | Cardiff | 11 | -4 | 12 |
| 18 | Blackpool | 11 | -6 | 11 |
| 19 | Hull City | 11 | -12 | 11 |
| 20 | West Bromwich | 11 | 0 | 10 |
| 21 | Wigan | 10 | 0 | 10 |
| 22 | Middlesbrough | 11 | -3 | 10 |
| 23 | Huddersfield | 10 | -6 | 7 |
| 24 | Coventry | 8 | -5 | 6 |
Kronologija utakmica u ligi
| Stoke | |
| Watford | |
| Domaći | |
| Gosti |
Utakmice domaći/gosti
| Mj | Momčad | Stoke | Watford |
|---|---|---|---|
| 1 | Sheffield Utd | ||
| 2 | Norwich | ||
| 3 | Burnley | ||
| 4 | QPR | ||
| 5 | Blackburn | 2 - 0 | |
| 6 | Sunderland | 0 - 1 | |
| 7 | Luton | ||
| 8 | Swansea | 1 - 1 | |
| 9 | Reading | ||
| 10 | Rotherham | 1 - 1 | |
| 11 | Bristol City | ||
| 12 | Watford | - | |
| 13 | Preston | 0 - 0 | |
| 14 | Birmingham | 1 - 1 | |
| 15 | Millwall | ||
| 16 | Stoke | - | |
| 17 | Cardiff | ||
| 18 | Blackpool | 2 - 0 | |
| 19 | Hull City | ||
| 20 | West Bromwich | 1 - 1 | |
| 21 | Wigan | ||
| 22 | Middlesbrough | 2 - 2 | |
| 23 | Huddersfield | ||
| 24 | Coventry |
Pozicija u ligi
| Stoke | Watford | |
| Pozicija | 16 | 12 |
| Bodovi | 12 | 14 |
| Domaći | Gosti | |
| Pozicija | 19 | 17 |
| Bodovi | 5 | 4 |
Forma u ligi
| Stoke | Watford | |
|
Pobjeda Neriješeno Porazi |
3
3 4 |
3
5 2 |
| Domaći | Gosti | |
|
Pobjeda Neriješeno Porazi |
1
2 1 |
0
4 1 |
Golovi u ligi
| Stoke | Watford | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
11
11 |
11
11 |
| Domaći | Gosti | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
5
4 |
3
5 |
Ukupna statistika za Championship
| Utakmice (128) | |
| Pobjede za domaćine | 41% |
| Neriješeno | 30% |
| Pobjede za goste | 29% |
| Odigrane utakmice | 100% |
| Golovi (305) | |
| Golovi po utakmici | 2.38 |
| Golovi za domaćina po utakmici | 1.33 |
| Golovi za goste po utakmici | 1.05 |
| Domaći tim postigao golovi u | 72% |
| Gostujući tim postigao golovi u | 67% |
| Oba Daju Gol | 48% |
| Više od 1.5 | 70% |
| Više od 2.5 | 41% |
| Više od 3.5 | 20% |
Stoke sljedeće 6 utakmice
| 2022-10-05 | Burnley | - | Stoke |
| 2022-10-08 | Stoke | - | Sheffield Utd |
| 2022-10-15 | Preston | - | Stoke |
| 2022-10-18 | Stoke | - | Rotherham |
| 2022-10-22 | Stoke | - | Coventry |
| 2022-10-29 | Norwich | - | Stoke |
Watford sljedeće 6 utakmice
| 2022-10-05 | Watford | - | Swansea |
| 2022-10-08 | Blackpool | - | Watford |
| 2022-10-15 | Watford | - | Norwich |
| 2022-10-19 | Millwall | - | Watford |
| 2022-10-23 | Watford | - | Luton |
| 2022-10-29 | Wigan | - | Watford |
Tečajevi i vjerojatnosti
| Standardno 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 2.60 | 3.20 | 2.80 |
| Vjerojatnosti | 18% | 57% | 25% |
| X2 @ 1.50 | |||
| Dvostruka šansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Tečajevi | 1.40 | 1.50 |
| Vjerojatnosti | 42% | 58% |
| X2 @ 1.50 | ||
| Više/Manje 1.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 1.36 | 3.20 | |
| Vjerojatnosti | 70% | 30% | |
| Više 1.5 @ 1.36 | |||
| Više/Manje 2.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 2.20 | 1.66 | |
| Vjerojatnosti | 37% | 63% | |
| Manje 2.5 @ 1.66 | |||
| Više/Manje 3.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 4.00 | 1.25 | |
| Vjerojatnosti | 20% | 80% | |
| Manje 3.5 @ 1.25 | |||
| Oba Daju Gol | Da | Ne | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 1.83 | 1.83 | |
| Vjerojatnosti | 49% | 51% | |
| Ne @ 1.83 | |||
*** Koeficijenti su prosječne vrijednosti, izračunate između nekoliko različitih kladionica i važeći su u vrijeme posljednjeg ažuriranja - 2022-10-02 08:00. Moguće su trenutačne promjene!