League Two - Škotska
subota, 10.09.2022
15:00
15:00

Stranraer

Dumbarton
odgođeno
| Informacija | |
|---|---|
| Grad | |
| Domaći: | Stranraer |
| Gosti: | Dumbarton |
| Udaljenost: | 119.4 km |
| Igralište | |
| Igralište: | Stair Park |
| Kapacitet: | 5 600 (1 830) |
| Fotografije: | Google maps (mapa) |
| Vrijeme početka | |
| Sat: | 15:00 (15:00 lokalno vrijeme) |
Tečajevi
| 1 | X | 2 | P/T | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.00 | 3.40 | 2.15 | 12 | 1.66 | 1.36 | |||
| 32% | 31% | 37% | 1.30 | 40% | 60% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 3.75 | 1.88 | 1.98 | 3.00 | 1.36 | ||||||
| 75% | 25% | 52% | 48% | 31% | 69% |
Posljednji 12 izravne utakmice
| 2021-05-11 | Dumbarton | 1 - 0 | Stranraer |
| 2021-05-08 | Stranraer | 0 - 0 | Dumbarton |
| 2019-12-28 | Dumbarton | 1 - 1 | Stranraer |
| 2019-10-19 | Stranraer | 0 - 0 | Dumbarton |
| 2019-08-24 | Dumbarton | 3 - 1 | Stranraer |
| 2019-04-27 | Dumbarton | 2 - 1 | Stranraer |
| 2019-02-16 | Stranraer | 0 - 3 | Dumbarton |
| 2018-12-22 | Dumbarton | 0 - 1 | Stranraer |
| 2018-10-06 | Stranraer | 3 - 2 | Dumbarton |
| 2017-10-06 | Dumbarton | 2 - 1 | Stranraer |
| 2016-09-03 | Stranraer | 1 - 0 | Dumbarton |
| 2014-07-26 | Stranraer | 3 - 2 | Dumbarton |
| P | N | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 7 | 6 | 3 | |
| 33% | 25% | 42% | 58% | 50% | 25% |
Stranraer posljednje 12 utakmice
| 2022-09-03 | Stenhousemuir | 3 - 1 | Stranraer |
| 2022-08-27 | Stranraer | 2 - 2 | East Fife |
| 2022-08-24 | Edinburgh City | 3 - 2 | Stranraer |
| 2022-08-20 | Elgin City | 2 - 2 | Stranraer |
| 2022-08-13 | Stranraer | 2 - 2 | Bonnyrigg Rose |
| 2022-08-06 | Forfar Athletic | 2 - 0 | Stranraer |
| 2022-07-30 | Stranraer | 1 - 0 | Annan Athletic |
| 2022-07-19 | Forfar Athletic | 2 - 2 | Stranraer |
| 2022-07-16 | Stranraer | 0 - 3 | Dundee FC |
| 2022-07-12 | Hamilton | 5 - 2 | Stranraer |
| 2022-07-09 | Stranraer | 2 - 5 | Queen's Park |
| 2022-06-28 | Falkirk | 1 - 0 | Stranraer |
| P | N | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 4 | 7 | 10 | 9 | 8 | |
| 8% | 33% | 58% | 83% | 75% | 67% |
Dumbarton posljednje 12 utakmice
| 2022-09-03 | East Fife | 0 - 1 | Dumbarton |
| 2022-08-27 | Dumbarton | 2 - 1 | Elgin City |
| 2022-08-20 | Stenhousemuir | 1 - 3 | Dumbarton |
| 2022-08-13 | Dumbarton | 4 - 0 | Annan Athletic |
| 2022-08-06 | Albion Rovers | 1 - 2 | Dumbarton |
| 2022-07-30 | Dumbarton | 2 - 0 | Stirling Albion |
| 2022-07-19 | Dumbarton | 0 - 0 | Raith Rovers |
| 2022-07-16 | Peterhead | 0 - 2 | Dumbarton |
| 2022-07-13 | Aberdeen | 2 - 0 | Dumbarton |
| 2022-07-09 | Dumbarton | 1 - 2 | Stirling Albion |
| 2022-06-23 | Ayr United | 1 - 1 | Dumbarton |
| 2022-05-07 | Dumbarton | 1 - 1 | Edinburgh City |
| P | N | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 3 | 2 | 10 | 5 | 2 | |
| 58% | 25% | 17% | 83% | 42% | 17% |
Ljestvića League Two
| Mj | Momčad | Uk | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Dumbarton | 6 | +11 | 18 |
| 2 | Bonnyrigg Rose | 6 | +2 | 10 |
| 3 | East Fife | 6 | 0 | 10 |
| 4 | Stenhousemuir | 6 | -2 | 9 |
| 5 | Stirling Albion | 6 | +1 | 8 |
| 6 | Annan Athletic | 6 | -4 | 7 |
| 7 | Elgin City | 6 | -1 | 6 |
| 8 | Stranraer | 6 | -3 | 6 |
| 9 | Albion Rovers | 6 | -1 | 5 |
| 10 | Forfar Athletic | 6 | -3 | 4 |
Kronologija utakmica u ligi
| Stranraer | |
| Dumbarton | |
| Domaći | |
| Gosti |
Utakmice domaći/gosti
| Mj | Momčad | Stranraer | Dumbarton |
|---|---|---|---|
| 1 | Dumbarton | - | |
| 2 | Bonnyrigg Rose | 2 - 2 | |
| 3 | East Fife | 2 - 2 | 0 - 1 |
| 4 | Stenhousemuir | 1 - 3 | |
| 5 | Stirling Albion | ||
| 6 | Annan Athletic | 1 - 0 | |
| 7 | Elgin City | ||
| 8 | Stranraer | - | |
| 9 | Albion Rovers | 1 - 2 | |
| 10 | Forfar Athletic |
Pozicija u ligi
| Stranraer | Dumbarton | |
| Pozicija | 8 | 1 |
| Bodovi | 6 | 18 |
| Domaći | Gosti | |
| Pozicija | 6 | 1 |
| Bodovi | 5 | 9 |
Forma u ligi
| Stranraer | Dumbarton | |
|
Pobjeda Neriješeno Porazi |
1
3 2 |
6
0 0 |
| Domaći | Gosti | |
|
Pobjeda Neriješeno Porazi |
1
2 0 |
3
0 0 |
Golovi u ligi
| Stranraer | Dumbarton | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
8
11 |
14
3 |
| Domaći | Gosti | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
5
4 |
6
2 |
Ukupna statistika za League Two
| Utakmice (30) | |
| Pobjede za domaćine | 47% |
| Neriješeno | 23% |
| Pobjede za goste | 30% |
| Odigrane utakmice | 100% |
| Golovi (82) | |
| Golovi po utakmici | 2.73 |
| Golovi za domaćina po utakmici | 1.53 |
| Golovi za goste po utakmici | 1.20 |
| Domaći tim postigao golovi u | 87% |
| Gostujući tim postigao golovi u | 67% |
| Oba Daju Gol | 53% |
| Više od 1.5 | 80% |
| Više od 2.5 | 60% |
| Više od 3.5 | 33% |
Stranraer sljedeće 6 utakmice
| 2022-09-17 | Stirling Albion | - | Stranraer |
| 2022-09-20 | Stranraer | - | Dumbarton |
| 2022-10-01 | Stranraer | - | Albion Rovers |
| 2022-10-08 | Stranraer | - | Elgin City |
| 2022-10-15 | Annan Athletic | - | Stranraer |
| 2022-10-29 | Stranraer | - | Forfar Athletic |
Dumbarton sljedeće 6 utakmice
| 2022-09-17 | Dumbarton | - | Bonnyrigg Rose |
| 2022-09-20 | Stranraer | - | Dumbarton |
| 2022-10-01 | Forfar Athletic | - | Dumbarton |
| 2022-10-08 | Stirling Albion | - | Dumbarton |
| 2022-10-15 | Dumbarton | - | Albion Rovers |
| 2022-10-29 | Annan Athletic | - | Dumbarton |
Tečajevi i vjerojatnosti
| Standardno 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 3.00 | 3.40 | 2.15 |
| Vjerojatnosti | 32% | 31% | 37% |
| 12 @ 1.30 | |||
| Dvostruka šansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Tečajevi | 1.66 | 1.36 |
| Vjerojatnosti | 40% | 60% |
| X2 @ 1.36 | ||
| Više/Manje 1.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 1.25 | 3.75 | |
| Vjerojatnosti | 75% | 25% | |
| Više 1.5 @ 1.25 | |||
| Više/Manje 2.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 1.88 | 1.98 | |
| Vjerojatnosti | 52% | 48% | |
| Više 2.5 @ 1.88 | |||
| Više/Manje 3.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 3.00 | 1.36 | |
| Vjerojatnosti | 31% | 69% | |
| Manje 3.5 @ 1.36 | |||
| Oba Daju Gol | Da | Ne | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 1.72 | 2.00 | |
| Vjerojatnosti | 56% | 44% | |
| Da @ 1.72 | |||
*** Koeficijenti su prosječne vrijednosti, izračunate između nekoliko različitih kladionica i važeći su u vrijeme posljednjeg ažuriranja - 2022-09-10 12:02. Moguće su trenutačne promjene!