K League 2 - Južna Koreja
srijeda, 27.05.2020
11:30
11:30

Suwon FC

Gyeongnam
3 - 1
(1 - 0, 2 - 1)
| Informacija | |
|---|---|
| Grad | |
| Domaći: | Suwon |
| Gosti: | Changwon |
| Udaljenost: | 271.4 km |
| Vrijeme početka | |
| Sat: | 11:30 (19:30 lokalno vrijeme) |
Tečajevi
| 1 | X | 2 | P/T | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.20 | 3.25 | 3.00 | 1X | 1.33 | 1.57 | |||
| 40% | 29% | 31% | 1.33 | 56% | 44% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 3.03 | 2.07 | 1.72 | 3.80 | 1.25 | ||||||
| 75% | 25% | 58% | 42% | 43% | 57% |
Izravne utakmice
Nema podataka u sistemu
Suwon FC posljednje 12 utakmice
| 2020-05-24 | Chungnam Asan | 0 - 5 | Suwon FC |
| 2020-05-16 | Ansan Greeners | 0 - 2 | Suwon FC |
| 2020-05-09 | Suwon FC | 1 - 2 | Daejeon Citizen |
| 2019-11-09 | Suwon FC | 1 - 2 | Bucheon 1995 |
| 2019-11-03 | Ansan Greeners | 1 - 2 | Suwon FC |
| 2019-10-27 | Suwon FC | 0 - 3 | Gwangju |
| 2019-10-20 | Suwon FC | 1 - 1 | Seoul E-Land |
| 2019-10-05 | Busan I'Park | 2 - 0 | Suwon FC |
| 2019-10-02 | Jeonnam Dragons | 3 - 2 | Suwon FC |
| 2019-09-28 | Suwon FC | 2 - 2 | Chungnam Asan |
| 2019-09-21 | Suwon FC | 2 - 2 | Daejeon Citizen |
| 2019-09-18 | Anyang | 0 - 2 | Suwon FC |
| P | N | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 12 | 8 | 4 | |
| 33% | 25% | 42% | 100% | 67% | 33% |
Gyeongnam posljednje 12 utakmice
| 2020-05-24 | Anyang | 2 - 3 | Gyeongnam |
| 2020-05-17 | Seoul E-Land | 2 - 2 | Gyeongnam |
| 2020-05-10 | Gyeongnam | 0 - 0 | Jeonnam Dragons |
| 2019-12-08 | Gyeongnam | 0 - 2 | Busan I'Park |
| 2019-12-05 | Busan I'Park | 0 - 0 | Gyeongnam |
| 2019-11-30 | Gyeongnam | 0 - 0 | Incheon Utd |
| 2019-11-24 | Seongnam | 1 - 2 | Gyeongnam |
| 2019-11-02 | Gyeongnam | 0 - 1 | Gimcheon Sangmu |
| 2019-10-27 | Gyeongnam | 2 - 2 | Jeju |
| 2019-10-19 | Suwon Bluewings | 2 - 1 | Gyeongnam |
| 2019-10-06 | Jeju | 1 - 2 | Gyeongnam |
| 2019-10-03 | Gyeongnam | 1 - 1 | Jeonbuk Motors |
| P | N | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 6 | 3 | 8 | 6 | 3 | |
| 25% | 50% | 25% | 67% | 50% | 25% |
Ljestvića K League 2
| Mj | Momčad | Uk | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Daejeon Citizen | 4 | +3 | 10 |
| 2 | Bucheon 1995 | 4 | +3 | 9 |
| 3 | Suwon FC | 3 | +6 | 6 |
| 4 | Gyeongnam | 3 | +1 | 5 |
| 5 | Jeonnam Dragons | 3 | +1 | 5 |
| 6 | Jeju | 4 | -1 | 4 |
| 7 | Seoul E-Land | 3 | 0 | 3 |
| 8 | Ansan Greeners | 4 | -4 | 3 |
| 9 | Chungnam Asan | 3 | -6 | 1 |
| 10 | Anyang | 3 | -3 | 0 |
Kronologija utakmica u ligi
| Suwon FC | |
| Gyeongnam | |
| Domaći | |
| Gosti |
Utakmice domaći/gosti
| Mj | Momčad | Suwon FC | Gyeongnam |
|---|---|---|---|
| 1 | Daejeon Citizen | 1 - 2 | |
| 2 | Bucheon 1995 | ||
| 3 | Suwon FC | - | |
| 4 | Gyeongnam | - | |
| 5 | Jeonnam Dragons | ||
| 6 | Jeju | ||
| 7 | Seoul E-Land | 2 - 2 | |
| 8 | Ansan Greeners | ||
| 9 | Chungnam Asan | ||
| 10 | Anyang | 2 - 3 |
Pozicija u ligi
| Suwon FC | Gyeongnam | |
| Pozicija | 3 | 4 |
| Bodovi | 6 | 5 |
| Domaći | Gosti | |
| Pozicija | 7 | 4 |
| Bodovi | 0 | 4 |
Forma u ligi
| Suwon FC | Gyeongnam | |
|
Pobjeda Neriješeno Porazi |
2
0 1 |
1
2 0 |
| Domaći | Gosti | |
|
Pobjeda Neriješeno Porazi |
0
0 1 |
1
1 0 |
Golovi u ligi
| Suwon FC | Gyeongnam | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
8
2 |
5
4 |
| Domaći | Gosti | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
1
2 |
5
4 |
Ukupna statistika za K League 2
| Utakmice (17) | |
| Pobjede za domaćine | 18% |
| Neriješeno | 29% |
| Pobjede za goste | 53% |
| Odigrane utakmice | 100% |
| Golovi (40) | |
| Golovi po utakmici | 2.35 |
| Golovi za domaćina po utakmici | 0.82 |
| Golovi za goste po utakmici | 1.53 |
| Domaći tim postigao golovi u | 53% |
| Gostujući tim postigao golovi u | 76% |
| Oba Daju Gol | 41% |
| Više od 1.5 | 59% |
| Više od 2.5 | 41% |
| Više od 3.5 | 29% |
Suwon FC sljedeće 6 utakmice
| 2020-05-31 | Suwon FC | - | Bucheon 1995 |
| 2020-06-13 | Jeju | - | Suwon FC |
| 2020-06-21 | Suwon FC | - | Anyang |
| 2020-06-28 | Jeonnam Dragons | - | Suwon FC |
| 2020-07-01 | Suwon FC | - | Incheon Utd |
| 2020-07-04 | Seoul E-Land | - | Suwon FC |
Gyeongnam sljedeće 6 utakmice
| 2020-05-30 | Gyeongnam | - | Daejeon Citizen |
| 2020-06-15 | Gyeongnam | - | Ansan Greeners |
| 2020-06-21 | Gyeongnam | - | Bucheon 1995 |
| 2020-06-28 | Jeju | - | Gyeongnam |
| 2020-07-01 | Jeonnam Dragons | - | Gyeongnam |
| 2020-07-05 | Chungnam Asan | - | Gyeongnam |
Tečajevi i vjerojatnosti
| Standardno 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 2.20 | 3.25 | 3.00 |
| Vjerojatnosti | 40% | 29% | 31% |
| 1X @ 1.33 | |||
| Dvostruka šansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Tečajevi | 1.33 | 1.57 |
| Vjerojatnosti | 56% | 44% |
| 1X @ 1.33 | ||
| Više/Manje 1.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 1.36 | 3.03 | |
| Vjerojatnosti | 75% | 25% | |
| Više 1.5 @ 1.36 | |||
| Više/Manje 2.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 2.07 | 1.72 | |
| Vjerojatnosti | 58% | 42% | |
| Više 2.5 @ 2.07 | |||
| Više/Manje 3.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 3.80 | 1.25 | |
| Vjerojatnosti | 43% | 57% | |
| Manje 3.5 @ 1.25 | |||
| Oba Daju Gol | Da | Ne | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 1.86 | 1.88 | |
| Vjerojatnosti | 47% | 53% | |
| Ne @ 1.88 | |||
*** Koeficijenti su prosječne vrijednosti, izračunate između nekoliko različitih kladionica i važeći su u vrijeme posljednjeg ažuriranja - 2020-05-27 08:02. Moguće su trenutačne promjene!