K League 1 - Južna Koreja
nedjelja, 07.06.2020
11:00
11:00

Suwon Bluewings

Gwangju
0 - 1
(0 - 0, 0 - 1)
| Informacija | |
|---|---|
| Grad | |
| Domaći: | Suwon |
| Gosti: | Gwangju |
| Udaljenost: | 235.0 km |
| Igralište | |
| Igralište: | Suwon World Cup |
| Kapacitet: | 43 959 |
| Dimenzije: | 105 x 68 m |
| Fotografije: | Google maps (mapa) |
| Vrijeme početka | |
| Sat: | 11:00 (19:00 lokalno vrijeme) |
Tečajevi
| 1 | X | 2 | P/T | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.83 | 3.25 | 4.33 | 1 | 1.20 | 1.83 | |||
| 85% | 10% | 5% | 1.83 | 94% | 6% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.44 | 2.62 | 2.40 | 1.53 | 4.50 | 1.18 | ||||||
| 47% | 53% | 19% | 81% | 15% | 85% |
Posljednji 12 izravne utakmice
| 2019-05-15 | Suwon Bluewings | 3 - 0 | Gwangju |
| 2017-08-09 | Suwon Bluewings | 1 - 1 | Gwangju |
| 2017-08-05 | Gwangju | 0 - 1 | Suwon Bluewings |
| 2017-06-21 | Gwangju | 0 - 3 | Suwon Bluewings |
| 2017-04-16 | Suwon Bluewings | 0 - 0 | Gwangju |
| 2016-11-05 | Suwon Bluewings | 1 - 1 | Gwangju |
| 2016-09-21 | Gwangju | 1 - 1 | Suwon Bluewings |
| 2016-06-29 | Suwon Bluewings | 0 - 2 | Gwangju |
| 2016-04-24 | Gwangju | 1 - 1 | Suwon Bluewings |
| 2015-10-04 | Gwangju | 2 - 4 | Suwon Bluewings |
| 2015-06-07 | Suwon Bluewings | 0 - 1 | Gwangju |
| 2015-05-09 | Gwangju | 0 - 2 | Suwon Bluewings |
| P | N | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 5 | 2 | 9 | 3 | 1 | |
| 42% | 42% | 17% | 75% | 25% | 8% |
Suwon Bluewings posljednje 12 utakmice
| 2020-05-30 | Busan I'Park | 0 - 0 | Suwon Bluewings |
| 2020-05-23 | Suwon Bluewings | 1 - 0 | Incheon Utd |
| 2020-05-17 | Suwon Bluewings | 2 - 3 | Ulsan HD |
| 2020-05-08 | Jeonbuk Motors | 1 - 0 | Suwon Bluewings |
| 2020-03-03 | Johor DT | 2 - 1 | Suwon Bluewings |
| 2020-02-19 | Suwon Bluewings | 0 - 1 | Vissel Kobe |
| 2019-11-30 | Gimcheon Sangmu | 4 - 1 | Suwon Bluewings |
| 2019-11-24 | Jeju | 2 - 4 | Suwon Bluewings |
| 2019-11-02 | Suwon Bluewings | 0 - 0 | Seongnam |
| 2019-10-27 | Incheon Utd | 1 - 1 | Suwon Bluewings |
| 2019-10-19 | Suwon Bluewings | 2 - 1 | Gyeongnam |
| 2019-10-06 | Suwon Bluewings | 1 - 2 | Seoul |
| P | N | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 7 | 6 | 3 | |
| 25% | 25% | 50% | 58% | 50% | 25% |
Gwangju posljednje 12 utakmice
| 2020-05-30 | Gwangju | 1 - 1 | Ulsan HD |
| 2020-05-23 | Gimcheon Sangmu | 1 - 0 | Gwangju |
| 2020-05-17 | Seoul | 1 - 0 | Gwangju |
| 2020-05-09 | Gwangju | 0 - 2 | Seongnam |
| 2019-11-09 | Daejeon Citizen | 3 - 1 | Gwangju |
| 2019-11-03 | Gwangju | 1 - 2 | Jeonnam Dragons |
| 2019-10-27 | Suwon FC | 0 - 3 | Gwangju |
| 2019-10-19 | Gwangju | 4 - 0 | Anyang |
| 2019-10-06 | Chungnam Asan | 0 - 1 | Gwangju |
| 2019-10-01 | Gwangju | 2 - 1 | Ansan Greeners |
| 2019-09-28 | Gwangju | 3 - 1 | Seoul E-Land |
| 2019-09-23 | Busan I'Park | 3 - 2 | Gwangju |
| P | N | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 1 | 6 | 9 | 7 | 4 | |
| 42% | 8% | 50% | 75% | 58% | 33% |
Ljestvića K League 1
| Mj | Momčad | Uk | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Jeonbuk Motors | 5 | +6 | 12 |
| 2 | Ulsan HD | 5 | +9 | 11 |
| 3 | Gangwon | 5 | +2 | 10 |
| 4 | Seongnam | 4 | +3 | 8 |
| 5 | Gimcheon Sangmu | 5 | -1 | 8 |
| 6 | Pohang Steelers | 5 | 0 | 7 |
| 7 | Seoul | 5 | -4 | 6 |
| 8 | Suwon Bluewings | 4 | -1 | 4 |
| 9 | Daegu | 4 | -2 | 3 |
| 10 | Busan I'Park | 5 | -3 | 3 |
| 11 | Incheon Utd | 5 | -5 | 2 |
| 12 | Gwangju | 4 | -4 | 1 |
Kronologija utakmica u ligi
| Suwon Bluewings | |
| Gwangju | |
| Domaći | |
| Gosti |
Utakmice domaći/gosti
| Mj | Momčad | Suwon Bluewings | Gwangju |
|---|---|---|---|
| 1 | Jeonbuk Motors | ||
| 2 | Ulsan HD | 2 - 3 | |
| 3 | Gangwon | ||
| 4 | Seongnam | ||
| 5 | Gimcheon Sangmu | 1 - 0 | |
| 6 | Pohang Steelers | ||
| 7 | Seoul | 1 - 0 | |
| 8 | Suwon Bluewings | - | |
| 9 | Daegu | ||
| 10 | Busan I'Park | ||
| 11 | Incheon Utd | 1 - 0 | |
| 12 | Gwangju | - |
Pozicija u ligi
| Suwon Bluewings | Gwangju | |
| Pozicija | 8 | 12 |
| Bodovi | 4 | 1 |
| Domaći | Gosti | |
| Pozicija | 5 | 12 |
| Bodovi | 3 | 0 |
Forma u ligi
| Suwon Bluewings | Gwangju | |
|
Pobjeda Neriješeno Porazi |
1
1 2 |
0
1 3 |
| Domaći | Gosti | |
|
Pobjeda Neriješeno Porazi |
1
0 1 |
0
0 2 |
Golovi u ligi
| Suwon Bluewings | Gwangju | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
3
4 |
1
5 |
| Domaći | Gosti | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
3
3 |
0
2 |
Ukupna statistika za K League 1
| Utakmice (28) | |
| Pobjede za domaćine | 36% |
| Neriješeno | 32% |
| Pobjede za goste | 32% |
| Odigrane utakmice | 100% |
| Golovi (62) | |
| Golovi po utakmici | 2.21 |
| Golovi za domaćina po utakmici | 1.11 |
| Golovi za goste po utakmici | 1.11 |
| Domaći tim postigao golovi u | 79% |
| Gostujući tim postigao golovi u | 57% |
| Oba Daju Gol | 46% |
| Više od 1.5 | 68% |
| Više od 2.5 | 32% |
| Više od 3.5 | 21% |
Suwon Bluewings sljedeće 6 utakmice
| 2020-06-13 | Suwon Bluewings | - | Gangwon |
| 2020-06-16 | Seongnam | - | Suwon Bluewings |
| 2020-06-21 | Daegu | - | Suwon Bluewings |
| 2020-06-28 | Suwon Bluewings | - | Gimcheon Sangmu |
| 2020-07-04 | Suwon Bluewings | - | Seoul |
| 2020-07-11 | Pohang Steelers | - | Suwon Bluewings |
Gwangju sljedeće 6 utakmice
| 2020-06-14 | Gwangju | - | Busan I'Park |
| 2020-06-17 | Gwangju | - | Incheon Utd |
| 2020-06-21 | Jeonbuk Motors | - | Gwangju |
| 2020-06-26 | Gwangju | - | Pohang Steelers |
| 2020-07-05 | Gwangju | - | Daegu |
| 2020-07-12 | Gangwon | - | Gwangju |
Tečajevi i vjerojatnosti
| Standardno 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 1.83 | 3.25 | 4.33 |
| Vjerojatnosti | 85% | 10% | 5% |
| 1 @ 1.83 | |||
| Dvostruka šansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Tečajevi | 1.20 | 1.83 |
| Vjerojatnosti | 94% | 6% |
| 1X @ 1.20 | ||
| Više/Manje 1.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 1.44 | 2.62 | |
| Vjerojatnosti | 47% | 53% | |
| Manje 1.5 @ 2.62 | |||
| Više/Manje 2.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 2.40 | 1.53 | |
| Vjerojatnosti | 19% | 81% | |
| Manje 2.5 @ 1.53 | |||
| Više/Manje 3.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 4.50 | 1.18 | |
| Vjerojatnosti | 15% | 85% | |
| Manje 3.5 @ 1.18 | |||
| Oba Daju Gol | Da | Ne | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 2.20 | 1.61 | |
| Vjerojatnosti | 32% | 68% | |
| Ne @ 1.61 | |||
*** Koeficijenti su prosječne vrijednosti, izračunate između nekoliko različitih kladionica i važeći su u vrijeme posljednjeg ažuriranja - 2020-06-07 08:03. Moguće su trenutačne promjene!