Primera RFEF - Skupina 1 - Španjolska
ponedjeljak, 31.08.2026
18:00
2 - 1
(1 - 0, 1 - 1)
| Informacija |
| Grad |
| Domaći: |
Logrono |
| Gosti: |
Almendralejo |
| Udaljenost: |
537.3 km |
| Igralište |
| Igralište: |
Estadio Las Gaunas
|
| Kapacitet: |
16 000 |
| Dimenzije: |
104 x 66 m |
| Fotografije: |
Google maps (mapa) |
| Vrijeme početka |
| Sat: |
18:00 (19:00 lokalno vrijeme) |
Tečajevi
| 1 |
X |
2 |
P/T |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.20 |
3.00 |
3.10 |
12 |
|
|
|
1.29 |
1.55 |
| 35% |
32% |
33% |
1.30 |
|
|
|
52% |
48% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.33 |
3.25 |
|
|
|
2.10 |
1.70 |
|
|
|
3.75 |
1.25 |
| 14% |
86% |
|
|
|
7% |
93% |
|
|
|
15% |
85% |
Posljednji 2 izravne utakmice
|
2022-03-20 |
Extremadura
|
0 - 2 |
UD Logrones
|
|
2021-12-12 |
UD Logrones
|
1 - 3 |
Extremadura
|
UD Logrones posljednje 12 utakmice
|
2026-08-21 |
UD Logrones
|
4 - 0 |
Mirandes
|
|
2026-08-14 |
UD Logrones
|
1 - 2 |
Real Zaragoza
|
|
2026-08-04 |
Huesca
|
0 - 1 |
UD Logrones
|
|
2025-10-30 |
UD Logrones
|
1 - 3 |
Ponferradina
|
|
2025-08-23 |
UD Logrones
|
1 - 3 |
Osasuna B
|
|
2025-08-10 |
Haro Deportivo
|
0 - 4 |
UD Logrones
|
|
2025-01-04 |
UD Logrones
|
0 - 0 |
Athletic Bilbao
|
|
2024-12-04 |
UD Logrones
|
0 - 0 |
Girona
|
|
2024-10-30 |
UD Logrones
|
0 - 0 |
Eibar
|
|
2024-08-17 |
UD Logrones
|
2 - 0 |
Osasuna B
|
|
2024-08-10 |
UD Logrones
|
2 - 2 |
Real Union
|
|
2023-11-02 |
UD Logrones
|
0 - 2 |
Valencia
|
| P |
N |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
4 |
4 |
|
8 |
6 |
5 |
| 33% |
33% |
33% |
|
67% |
50% |
42% |
Extremadura posljednje 12 utakmice
|
2026-08-22 |
Extremadura
|
3 - 0 |
Atl. Madrid B
|
|
2026-08-19 |
Extremadura
|
3 - 1 |
Real Betis B
|
|
2026-08-15 |
Extremadura
|
1 - 1 |
Rec. Huelva
|
|
2026-08-14 |
Coria
|
2 - 2 |
Extremadura
|
|
2025-12-04 |
Extremadura
|
1 - 2 |
Sevilla
|
|
2025-10-28 |
Extremadura
|
3 - 1 |
Las Palmas
|
|
2025-08-23 |
Badajoz
|
1 - 1 |
Extremadura
|
|
2025-08-16 |
Extremadura
|
1 - 2 |
Cacereno
|
|
2025-08-13 |
Puebla
|
1 - 0 |
Extremadura
|
|
2025-07-26 |
Extremadura
|
0 - 0 |
Zamora CF
|
|
2024-11-13 |
Extremadura
|
2 - 1 |
Compostela
|
|
2024-11-06 |
Extremadura
|
1 - 0 |
Las Rozas
|
| P |
N |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
4 |
3 |
|
9 |
7 |
3 |
| 42% |
33% |
25% |
|
75% |
58% |
25% |
Ljestvića Primera RFEF - Skupina 1
| Mj |
Momčad |
Uk |
P |
N |
P |
G+ |
G- |
GR |
Bod |
| 1 |
Real Union |
1 |
1 |
0 |
0 |
4 |
1 |
+3 |
3 |
| 2 |
Lugo |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
1 |
+2 |
3 |
| 3 |
Cacereno |
1 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
+1 |
3 |
| 3 |
Merida AD |
1 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
+1 |
3 |
| 3 |
Pontevedra |
1 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
+1 |
3 |
| 3 |
Ponferradina |
1 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
+1 |
3 |
| 7 |
Arenas Club |
1 |
0 |
1 |
0 |
1 |
1 |
0 |
1 |
| 7 |
Ath. Bilbao B |
1 |
0 |
1 |
0 |
1 |
1 |
0 |
1 |
| 7 |
Racing Ferrol |
1 |
0 |
1 |
0 |
1 |
1 |
0 |
1 |
| 7 |
Zamora CF |
1 |
0 |
1 |
0 |
1 |
1 |
0 |
1 |
| 11 |
Barakaldo |
1 |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
| 11 |
Leonesa |
1 |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
| 13 |
Dep. Fabril |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
1 |
-1 |
0 |
| 13 |
Mirandes |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
1 |
-1 |
0 |
| 13 |
Real Aviles |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
1 |
-1 |
0 |
| 13 |
UD Ourense |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
1 |
-1 |
0 |
| 17 |
Unionistas |
1 |
0 |
0 |
1 |
1 |
3 |
-2 |
0 |
| 18 |
Coria |
1 |
0 |
0 |
1 |
1 |
4 |
-3 |
0 |
| 19 |
Extremadura |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 19 |
UD Logrones |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
Statistika tima
| |
UD Logrones |
Extremadura |
| Pobjeda |
0 |
0 |
| Neriješeno |
0 |
0 |
| Porazi |
0 |
0 |
| Dati golovi |
0 |
0 |
| Primljeni golovi |
0 |
0 |
| Prosjek dati golovi |
0.00 |
0.00 |
| Prosjek primljeni golovi |
0.00 |
0.00 |
| Utakmice dati golovi |
0% |
0% |
| Utakmice primljeni golovi |
0% |
0% |
| Oba Daju Gol |
0% |
0% |
| Više od 1.5 |
0% |
0% |
| Više od 2.5 |
0% |
0% |
| Više od 3.5 |
0% |
0% |
| |
Domaći |
Gosti |
| Pobjeda |
0 |
0 |
| Neriješeno |
0 |
0 |
| Porazi |
0 |
0 |
| Dati golovi |
0 |
0 |
| Primljeni golovi |
0 |
0 |
| Prosjek dati golovi |
0.00 |
0.00 |
| Prosjek primljeni golovi |
0.00 |
0.00 |
| Utakmice dati golovi |
0% |
0% |
| Utakmice primljeni golovi |
0% |
0% |
| Oba Daju Gol |
0% |
0% |
| Više od 1.5 |
0% |
0% |
| Više od 2.5 |
0% |
0% |
| Više od 3.5 |
0% |
0% |
Ukupna statistika za Primera RFEF - Skupina 1
| Utakmice (9) |
| Pobjede za domaćine |
33% |
| Neriješeno |
33% |
| Pobjede za goste |
33% |
| Odigrane utakmice |
2% |
| Golovi (17) |
| Golovi po utakmici |
1.89 |
| Golovi za domaćina po utakmici |
1.00 |
| Golovi za goste po utakmici |
0.89 |
| Domaći tim postigao golovi u |
67% |
| Gostujući tim postigao golovi u |
67% |
| Oba Daju Gol |
44% |
| Više od 1.5 |
44% |
| Više od 2.5 |
22% |
| Više od 3.5 |
22% |
UD Logrones sljedeće 6 utakmice
|
2026-09-06 |
Zamora CF
|
- |
UD Logrones
|
|
2026-09-13 |
UD Ourense
|
- |
UD Logrones
|
|
2026-09-20 |
UD Logrones
|
- |
Pontevedra
|
|
2026-09-27 |
Merida AD
|
- |
UD Logrones
|
|
2026-10-04 |
UD Logrones
|
- |
Dep. Fabril
|
|
2026-10-11 |
Lugo
|
- |
UD Logrones
|
Extremadura sljedeće 6 utakmice
|
2026-09-06 |
Extremadura
|
- |
Racing Ferrol
|
|
2026-09-13 |
Barakaldo
|
- |
Extremadura
|
|
2026-09-20 |
Extremadura
|
- |
Leonesa
|
|
2026-09-27 |
Extremadura
|
- |
Zamora CF
|
|
2026-10-04 |
Ath. Bilbao B
|
- |
Extremadura
|
|
2026-10-11 |
Coria
|
- |
Extremadura
|
Tečajevi i vjerojatnosti
| Standardno 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Tečajevi |
2.20 |
3.00 |
3.10 |
| Vjerojatnosti |
35% |
32% |
33% |
|
12 @ 1.30 |
| Dvostruka šansa |
1X |
X2 |
| Tečajevi |
1.29 |
1.55 |
| Vjerojatnosti |
52% |
48% |
|
1X @ 1.29 |
| Više/Manje 1.5 |
Vš |
Mn |
| Tečajevi |
|
1.33 |
3.25 |
| Vjerojatnosti |
|
14% |
86% |
|
Manje 1.5 @ 3.25 |
| Više/Manje 2.5 |
Vš |
Mn |
| Tečajevi |
|
2.10 |
1.70 |
| Vjerojatnosti |
|
7% |
93% |
|
Manje 2.5 @ 1.70 |
| Više/Manje 3.5 |
Vš |
Mn |
| Tečajevi |
|
3.75 |
1.25 |
| Vjerojatnosti |
|
15% |
85% |
|
Manje 3.5 @ 1.25 |
| Oba Daju Gol |
Da |
Ne |
| Tečajevi |
|
1.83 |
1.83 |
| Vjerojatnosti |
|
14% |
86% |
|
Ne @ 1.83 |
*** Koeficijenti su prosječne vrijednosti, izračunate između nekoliko različitih kladionica i važeći su u vrijeme posljednjeg ažuriranja - 2026-08-31 16:05. Moguće su trenutačne promjene!