Prva liga - Turska
srijeda, 14.10.2026
15:00
| Informacija |
| Grad |
| Domaći: |
Umraniye |
| Gosti: |
Bolu |
| Udaljenost: |
213.1 km |
| Vrijeme početka |
| Sat: |
15:00 (17:00 lokalno vrijeme) |
Tečajevi
| 1 |
X |
2 |
P/T |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.42 |
3.80 |
6.25 |
1 |
|
|
|
1.11 |
2.63 |
| 44% |
33% |
23% |
1.42 |
|
|
|
82% |
18% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.25 |
3.75 |
|
|
|
1.83 |
1.98 |
|
|
|
3.00 |
1.36 |
| 74% |
26% |
|
|
|
41% |
59% |
|
|
|
15% |
85% |
Posljednji 12 izravne utakmice
|
2026-02-17 |
Umraniyespor
|
4 - 2 |
Boluspor
|
|
2025-09-23 |
Boluspor
|
0 - 1 |
Umraniyespor
|
|
2025-03-15 |
Umraniyespor
|
1 - 0 |
Boluspor
|
|
2024-11-01 |
Boluspor
|
3 - 0 |
Umraniyespor
|
|
2024-04-13 |
Boluspor
|
1 - 0 |
Umraniyespor
|
|
2023-11-25 |
Umraniyespor
|
1 - 2 |
Boluspor
|
|
2022-04-24 |
Boluspor
|
0 - 2 |
Umraniyespor
|
|
2021-12-05 |
Umraniyespor
|
1 - 2 |
Boluspor
|
|
2021-04-15 |
Boluspor
|
1 - 4 |
Umraniyespor
|
|
2020-12-10 |
Umraniyespor
|
0 - 2 |
Boluspor
|
|
2020-02-15 |
Boluspor
|
1 - 1 |
Umraniyespor
|
|
2019-09-21 |
Umraniyespor
|
1 - 1 |
Boluspor
|
| P |
N |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
2 |
5 |
|
9 |
5 |
2 |
| 42% |
17% |
42% |
|
75% |
42% |
17% |
Umraniyespor posljednje 12 utakmice
|
2026-10-09 |
Umraniyespor
|
1 - 1 |
Sariyer SK
|
|
2026-09-18 |
Bandirmaspor
|
0 - 1 |
Umraniyespor
|
|
2026-09-12 |
Umraniyespor
|
1 - 2 |
Antalyaspor
|
|
2026-09-05 |
Pendikspor
|
1 - 0 |
Umraniyespor
|
|
2026-09-01 |
Umraniyespor
|
0 - 1 |
Muglaspor
|
|
2026-08-28 |
Keciorengucu
|
2 - 2 |
Umraniyespor
|
|
2026-08-22 |
Umraniyespor
|
1 - 1 |
Esenler Erokspor
|
|
2026-08-15 |
Fatih Karagumruk
|
2 - 1 |
Umraniyespor
|
|
2026-08-08 |
Umraniyespor
|
0 - 0 |
Mardin 1969
|
|
2026-07-17 |
Umraniyespor
|
1 - 5 |
Galatasaray
|
|
2026-05-02 |
Umraniyespor
|
1 - 4 |
Keciorengucu
|
|
2026-04-25 |
Adana Demirspor
|
1 - 3 |
Umraniyespor
|
| P |
N |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
4 |
6 |
|
8 |
6 |
4 |
| 17% |
33% |
50% |
|
67% |
50% |
33% |
Boluspor posljednje 12 utakmice
|
2026-10-10 |
Boluspor
|
0 - 1 |
Antalyaspor
|
|
2026-09-19 |
Sariyer SK
|
2 - 1 |
Boluspor
|
|
2026-09-12 |
Boluspor
|
1 - 1 |
Pendikspor
|
|
2026-09-05 |
Bandirmaspor
|
6 - 0 |
Boluspor
|
|
2026-09-01 |
Boluspor
|
0 - 2 |
Keciorengucu
|
|
2026-08-28 |
Muglaspor
|
2 - 0 |
Boluspor
|
|
2026-08-23 |
Boluspor
|
0 - 3 |
Mardin 1969
|
|
2026-08-17 |
Batman Petrolspor
|
2 - 0 |
Boluspor
|
|
2026-08-07 |
Boluspor
|
1 - 2 |
Manisa
|
|
2026-05-01 |
Boluspor
|
3 - 1 |
Serik
|
|
2026-04-26 |
Pendikspor
|
2 - 0 |
Boluspor
|
|
2026-04-19 |
Boluspor
|
6 - 0 |
Adana Demirspor
|
| P |
N |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
1 |
9 |
|
11 |
6 |
3 |
| 17% |
8% |
75% |
|
92% |
50% |
25% |
Ljestvića Prva liga
| Mj |
Momčad |
Uk |
P |
N |
P |
G+ |
G- |
GR |
Bod |
| 1 |
Kayserispor |
9 |
7 |
1 |
1 |
18 |
5 |
+13 |
22 |
| 2 |
Bursaspor |
9 |
6 |
1 |
2 |
17 |
9 |
+8 |
19 |
| 3 |
Igdir FK |
9 |
6 |
1 |
2 |
14 |
8 |
+6 |
19 |
| 4 |
Keciorengucu |
9 |
4 |
4 |
1 |
19 |
10 |
+9 |
16 |
| 5 |
Batman Petrolspor |
9 |
5 |
1 |
3 |
16 |
15 |
+1 |
16 |
| 6 |
Mardin 1969 |
9 |
4 |
3 |
2 |
11 |
6 |
+5 |
15 |
| 7 |
Antalyaspor |
9 |
5 |
0 |
4 |
15 |
13 |
+2 |
15 |
| 8 |
Sariyer SK |
10 |
4 |
3 |
3 |
13 |
14 |
-1 |
15 |
| 9 |
Bandirmaspor |
10 |
3 |
5 |
2 |
15 |
6 |
+9 |
14 |
| 10 |
Fatih Karagumruk |
9 |
3 |
4 |
2 |
13 |
12 |
+1 |
13 |
| 11 |
Sivasspor |
10 |
2 |
6 |
2 |
14 |
13 |
+1 |
12 |
| 12 |
Muglaspor |
9 |
2 |
6 |
1 |
9 |
8 |
+1 |
12 |
| 13 |
Bodrum |
10 |
2 |
5 |
3 |
11 |
9 |
+2 |
11 |
| 14 |
Pendikspor |
10 |
2 |
4 |
4 |
12 |
19 |
-7 |
10 |
| 15 |
Manisa |
9 |
2 |
3 |
4 |
14 |
15 |
-1 |
9 |
| 16 |
Vanspor |
10 |
2 |
3 |
5 |
10 |
20 |
-10 |
9 |
| 17 |
Esenler Erokspor |
9 |
1 |
5 |
3 |
5 |
10 |
-5 |
8 |
| 18 |
Umraniyespor |
9 |
1 |
4 |
4 |
7 |
10 |
-3 |
7 |
| 19 |
Istanbulspor |
9 |
1 |
2 |
6 |
7 |
20 |
-13 |
5 |
| 20 |
Boluspor |
9 |
0 |
1 |
8 |
3 |
21 |
-18 |
1 |
Kronologija utakmica u ligi
| Umraniyespor |
|
| Boluspor |
|
| Domaći |
|
| Gosti |
|
Utakmice domaći/gosti
| Mj |
Momčad |
Umraniyespor |
Boluspor |
| 1 |
Kayserispor |
|
|
| 2 |
Bursaspor |
|
|
| 3 |
Igdir FK |
|
|
| 4 |
Keciorengucu |
|
|
| 5 |
Batman Petrolspor |
|
2 - 0 |
| 6 |
Mardin 1969 |
0 - 0 |
|
| 7 |
Antalyaspor |
1 - 2 |
|
| 8 |
Sariyer SK |
1 - 1 |
2 - 1 |
| 9 |
Bandirmaspor |
|
6 - 0 |
| 10 |
Fatih Karagumruk |
|
|
| 11 |
Sivasspor |
|
|
| 12 |
Muglaspor |
0 - 1 |
2 - 0 |
| 13 |
Bodrum |
|
|
| 14 |
Pendikspor |
|
|
| 15 |
Manisa |
|
|
| 16 |
Vanspor |
|
|
| 17 |
Esenler Erokspor |
1 - 1 |
|
| 18 |
Umraniyespor |
- |
|
| 19 |
Istanbulspor |
|
|
| 20 |
Boluspor |
|
- |
Statistika tima
| |
Umraniyespor |
Boluspor |
| Pobjeda |
1 |
0 |
| Neriješeno |
4 |
1 |
| Porazi |
4 |
8 |
| Dati golovi |
7 |
3 |
| Primljeni golovi |
10 |
21 |
| Prosjek dati golovi |
0.78 |
0.33 |
| Prosjek primljeni golovi |
1.11 |
2.33 |
| Utakmice dati golovi |
67% |
33% |
| Utakmice primljeni golovi |
78% |
100% |
| Oba Daju Gol |
56% |
33% |
| Više od 1.5 |
56% |
89% |
| Više od 2.5 |
33% |
44% |
| Više od 3.5 |
11% |
11% |
| |
Domaći |
Gosti |
| Pobjeda |
0 |
0 |
| Neriješeno |
3 |
0 |
| Porazi |
2 |
4 |
| Dati golovi |
3 |
1 |
| Primljeni golovi |
5 |
12 |
| Prosjek dati golovi |
0.60 |
0.25 |
| Prosjek primljeni golovi |
1.00 |
3.00 |
| Utakmice dati golovi |
60% |
25% |
| Utakmice primljeni golovi |
80% |
100% |
| Oba Daju Gol |
60% |
25% |
| Više od 1.5 |
60% |
100% |
| Više od 2.5 |
20% |
50% |
| Više od 3.5 |
0% |
25% |
Ukupna statistika za Prva liga
| Utakmice (93) |
| Pobjede za domaćine |
33% |
| Neriješeno |
33% |
| Pobjede za goste |
33% |
| Odigrane utakmice |
24% |
| Golovi (243) |
| Golovi po utakmici |
2.61 |
| Golovi za domaćina po utakmici |
1.42 |
| Golovi za goste po utakmici |
1.19 |
| Domaći tim postigao golovi u |
74% |
| Gostujući tim postigao golovi u |
74% |
| Oba Daju Gol |
55% |
| Više od 1.5 |
80% |
| Više od 2.5 |
46% |
| Više od 3.5 |
24% |
Umraniyespor sljedeće 6 utakmice
|
2026-10-18 |
Vanspor
|
- |
Umraniyespor
|
|
2026-10-24 |
Umraniyespor
|
- |
Sivasspor
|
|
2026-11-01 |
Bodrum
|
- |
Umraniyespor
|
|
2026-11-08 |
Umraniyespor
|
- |
Kayserispor
|
|
2026-11-20 |
Igdir FK
|
- |
Umraniyespor
|
|
2026-11-29 |
Umraniyespor
|
- |
Manisa
|
Boluspor sljedeće 6 utakmice
|
2026-10-18 |
Igdir FK
|
- |
Boluspor
|
|
2026-10-23 |
Boluspor
|
- |
Vanspor
|
|
2026-11-01 |
Sivasspor
|
- |
Boluspor
|
|
2026-11-08 |
Boluspor
|
- |
Bodrum
|
|
2026-11-21 |
Fatih Karagumruk
|
- |
Boluspor
|
|
2026-11-29 |
Boluspor
|
- |
Esenler Erokspor
|
Tečajevi i vjerojatnosti
| Standardno 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Tečajevi |
1.42 |
3.80 |
6.25 |
| Vjerojatnosti |
44% |
33% |
23% |
|
1 @ 1.42 |
| Dvostruka šansa |
1X |
X2 |
| Tečajevi |
1.11 |
2.63 |
| Vjerojatnosti |
82% |
18% |
|
1X @ 1.11 |
| Više/Manje 1.5 |
Vš |
Mn |
| Tečajevi |
|
1.25 |
3.75 |
| Vjerojatnosti |
|
74% |
26% |
|
Više 1.5 @ 1.25 |
| Više/Manje 2.5 |
Vš |
Mn |
| Tečajevi |
|
1.83 |
1.98 |
| Vjerojatnosti |
|
41% |
59% |
|
Manje 2.5 @ 1.98 |
| Više/Manje 3.5 |
Vš |
Mn |
| Tečajevi |
|
3.00 |
1.36 |
| Vjerojatnosti |
|
15% |
85% |
|
Manje 3.5 @ 1.36 |
| Oba Daju Gol |
Da |
Ne |
| Tečajevi |
|
2.00 |
1.73 |
| Vjerojatnosti |
|
47% |
53% |
|
Ne @ 1.73 |
*** Koeficijenti su prosječne vrijednosti, izračunate između nekoliko različitih kladionica i važeći su u vrijeme posljednjeg ažuriranja - 2026-10-14 00:03. Moguće su trenutačne promjene!