Copa Chile - Čile
srijeda, 28.09.2022
21:30
odgođeno
Rezultat 1. utakmice
U. de Chile1 - 0U. Catolica
| Informacija |
| Grad |
| Domaći: |
Santiago |
| Gosti: |
Santiago |
| Igralište |
| Igralište: |
San Carlos de Apoquindo
|
| Kapacitet: |
16 000 |
| Dimenzije: |
108 x 68 m |
| Fotografije: |
Google maps (mapa) |
| Vrijeme početka |
| Sat: |
21:30 (17:30 lokalno vrijeme) |
Tečajevi
| 1 |
X |
2 |
P/T |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.61 |
4.00 |
5.00 |
1 |
|
|
|
1.16 |
2.20 |
| 42% |
33% |
25% |
1.61 |
|
|
|
75% |
25% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.33 |
3.25 |
|
|
|
2.05 |
1.75 |
|
|
|
3.75 |
1.25 |
| 70% |
30% |
|
|
|
47% |
53% |
|
|
|
27% |
73% |
Posljednji 12 izravne utakmice
|
2022-09-25 |
U. de Chile
|
1 - 0 |
U. Catolica
|
|
2022-08-27 |
U. de Chile
|
0 - 3 |
U. Catolica
|
|
2022-04-02 |
U. Catolica
|
2 - 1 |
U. de Chile
|
|
2021-11-07 |
U. Catolica
|
1 - 0 |
U. de Chile
|
|
2021-08-01 |
U. de Chile
|
2 - 1 |
U. Catolica
|
|
2020-12-23 |
U. de Chile
|
0 - 0 |
U. Catolica
|
|
2020-10-04 |
U. Catolica
|
3 - 0 |
U. de Chile
|
|
2019-08-25 |
U. de Chile
|
1 - 1 |
U. Catolica
|
|
2019-04-14 |
U. Catolica
|
4 - 0 |
U. de Chile
|
|
2018-10-27 |
U. de Chile
|
2 - 0 |
U. Catolica
|
|
2018-05-13 |
U. Catolica
|
1 - 1 |
U. de Chile
|
|
2017-10-29 |
U. de Chile
|
1 - 0 |
U. Catolica
|
| P |
N |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
3 |
4 |
|
8 |
5 |
1 |
| 42% |
25% |
33% |
|
67% |
42% |
8% |
U. Catolica posljednje 12 utakmice
|
2022-09-25 |
U. de Chile
|
1 - 0 |
U. Catolica
|
|
2022-09-15 |
U. Catolica
|
1 - 0 |
Huachipato
|
|
2022-09-10 |
Dep. La Serena
|
0 - 4 |
U. Catolica
|
|
2022-08-27 |
U. de Chile
|
0 - 3 |
U. Catolica
|
|
2022-08-20 |
U. Catolica
|
3 - 0 |
Audax Italiano
|
|
2022-08-16 |
Audax Italiano
|
0 - 2 |
U. Catolica
|
|
2022-08-12 |
U. Catolica
|
2 - 2 |
O'Higgins
|
|
2022-08-06 |
Everton VM
|
1 - 1 |
U. Catolica
|
|
2022-07-30 |
U. Catolica
|
1 - 0 |
Cobresal
|
|
2022-07-24 |
U. Catolica
|
0 - 1 |
Palestino
|
|
2022-07-17 |
Curico Unido
|
3 - 2 |
U. Catolica
|
|
2022-07-08 |
Sao Paulo SP
|
4 - 1 |
U. Catolica
|
| P |
N |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
2 |
4 |
|
8 |
6 |
4 |
| 50% |
17% |
33% |
|
67% |
50% |
33% |
U. de Chile posljednje 12 utakmice
|
2022-09-25 |
U. de Chile
|
1 - 0 |
U. Catolica
|
|
2022-09-15 |
Palestino
|
1 - 2 |
U. de Chile
|
|
2022-09-07 |
U. de Chile
|
0 - 0 |
Coquimbo Unido
|
|
2022-08-27 |
U. de Chile
|
0 - 3 |
U. Catolica
|
|
2022-08-22 |
U. de Chile
|
1 - 0 |
Cobresal
|
|
2022-08-19 |
Cobresal
|
1 - 1 |
U. de Chile
|
|
2022-08-13 |
Curico Unido
|
3 - 1 |
U. de Chile
|
|
2022-08-07 |
Union Espanola
|
1 - 1 |
U. de Chile
|
|
2022-07-31 |
U. de Chile
|
1 - 3 |
Colo-Colo
|
|
2022-07-24 |
O'Higgins
|
1 - 0 |
U. de Chile
|
|
2022-07-17 |
U. de Chile
|
0 - 1 |
Nublense
|
|
2022-07-10 |
Antofagasta
|
1 - 1 |
U. de Chile
|
| P |
N |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
4 |
5 |
|
7 |
4 |
2 |
| 25% |
33% |
42% |
|
58% |
33% |
17% |
Ljestvića Primera División
| Mj |
Momčad |
Uk |
P |
N |
P |
G+ |
G- |
GR |
Bod |
| 1 |
Colo-Colo |
25 |
16 |
6 |
3 |
48 |
15 |
+33 |
54 |
| 2 |
Curico Unido |
25 |
12 |
7 |
6 |
43 |
25 |
+18 |
43 |
| 3 |
Nublense |
25 |
12 |
7 |
6 |
37 |
26 |
+11 |
43 |
| 4 |
Palestino |
25 |
9 |
10 |
6 |
31 |
30 |
+1 |
37 |
| 5 |
Audax Italiano |
25 |
10 |
7 |
8 |
37 |
37 |
0 |
37 |
| 6 |
U. Catolica |
24 |
11 |
3 |
10 |
35 |
31 |
+4 |
36 |
| 7 |
Union Espanola |
24 |
10 |
6 |
8 |
34 |
33 |
+1 |
36 |
| 8 |
O'Higgins |
25 |
9 |
9 |
7 |
26 |
27 |
-1 |
36 |
| 9 |
Cobresal |
25 |
10 |
5 |
10 |
34 |
32 |
+2 |
35 |
| 10 |
Everton VM |
25 |
7 |
13 |
5 |
29 |
20 |
+9 |
34 |
| 11 |
Huachipato |
25 |
8 |
5 |
12 |
27 |
38 |
-11 |
29 |
| 12 |
Union La Calera |
25 |
5 |
12 |
8 |
25 |
37 |
-12 |
27 |
| 13 |
U. de Chile |
25 |
7 |
5 |
13 |
27 |
37 |
-10 |
26 |
| 14 |
Dep. La Serena |
25 |
6 |
6 |
13 |
25 |
44 |
-19 |
24 |
| 15 |
Antofagasta |
25 |
5 |
8 |
12 |
21 |
28 |
-7 |
23 |
| 16 |
Coquimbo Unido |
25 |
5 |
5 |
15 |
27 |
46 |
-19 |
20 |
U. Catolica sljedeće 6 utakmice
|
2022-10-04 |
Colo-Colo
|
- |
U. Catolica
|
|
2022-10-08 |
U. Catolica
|
- |
Nublense
|
|
2022-10-13 |
U. Catolica
|
- |
U. de Chile
|
|
2022-10-19 |
Union Espanola
|
- |
U. Catolica
|
|
2022-10-23 |
Union La Calera
|
- |
U. Catolica
|
|
2022-10-31 |
U. Catolica
|
- |
Audax Italiano
|
U. de Chile sljedeće 6 utakmice
|
2022-10-03 |
U. de Chile
|
- |
Audax Italiano
|
|
2022-10-09 |
Dep. La Serena
|
- |
U. de Chile
|
|
2022-10-13 |
U. Catolica
|
- |
U. de Chile
|
|
2022-10-16 |
U. de Chile
|
- |
Union Espanola
|
|
2022-10-23 |
U. de Chile
|
- |
Everton VM
|
|
2022-10-26 |
U. de Chile
|
- |
Union Espanola
|
Tečajevi i vjerojatnosti
| Standardno 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Tečajevi |
1.61 |
4.00 |
5.00 |
| Vjerojatnosti |
42% |
33% |
25% |
|
1 @ 1.61 |
| Dvostruka šansa |
1X |
X2 |
| Tečajevi |
1.16 |
2.20 |
| Vjerojatnosti |
75% |
25% |
|
1X @ 1.16 |
| Više/Manje 1.5 |
Vš |
Mn |
| Tečajevi |
|
1.33 |
3.25 |
| Vjerojatnosti |
|
70% |
30% |
|
Više 1.5 @ 1.33 |
| Više/Manje 2.5 |
Vš |
Mn |
| Tečajevi |
|
2.05 |
1.75 |
| Vjerojatnosti |
|
47% |
53% |
|
Manje 2.5 @ 1.75 |
| Više/Manje 3.5 |
Vš |
Mn |
| Tečajevi |
|
3.75 |
1.25 |
| Vjerojatnosti |
|
27% |
73% |
|
Manje 3.5 @ 1.25 |
| Oba Daju Gol |
Da |
Ne |
| Tečajevi |
|
2.00 |
1.72 |
| Vjerojatnosti |
|
47% |
53% |
|
Ne @ 1.72 |
*** Koeficijenti su prosječne vrijednosti, izračunate između nekoliko različitih kladionica i važeći su u vrijeme posljednjeg ažuriranja - 2022-09-28 20:02. Moguće su trenutačne promjene!