Klupske Prijateljske
srijeda, 28.07.2021
17:45
Valencia
(Španjolska)
Real Zaragoza
(Španjolska)
0 - 2
(0 - 2, 0 - 0)
| Informacija |
| Grad |
| Domaći: |
Valencia |
| Gosti: |
Zaragoza |
| Udaljenost: |
246.7 km |
| Igralište |
| Igralište: |
Estadio Mestalla
(Valencia / Spa)
|
| Kapacitet: |
52 600 |
| Dimenzije: |
105 x 68 m |
| Fotografije: |
Google maps (mapa) |
| Trener |
| Domaći: |
Javier Aguirre (Mek) |
| Vrijeme početka |
| Sat: |
17:45 (18:45 lokalno vrijeme) |
Tečajevi
| 1 |
X |
2 |
P/T |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.76 |
3.88 |
4.38 |
1 |
|
|
|
1.21 |
1.97 |
| 41% |
31% |
28% |
1.76 |
|
|
|
71% |
29% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.23 |
3.90 |
|
|
|
1.72 |
2.04 |
|
|
|
2.82 |
1.39 |
| 75% |
25% |
|
|
|
53% |
47% |
|
|
|
32% |
68% |
Posljednji 12 izravne utakmice
|
2017-11-30 |
Valencia
|
4 - 1 |
Real Zaragoza
|
|
2017-10-24 |
Real Zaragoza
|
0 - 2 |
Valencia
|
|
2013-02-23 |
Real Zaragoza
|
2 - 2 |
Valencia
|
|
2012-09-29 |
Valencia
|
2 - 0 |
Real Zaragoza
|
|
2012-03-21 |
Valencia
|
1 - 2 |
Real Zaragoza
|
|
2011-10-26 |
Real Zaragoza
|
0 - 1 |
Valencia
|
|
2011-03-12 |
Real Zaragoza
|
4 - 0 |
Valencia
|
|
2010-10-30 |
Valencia
|
1 - 1 |
Real Zaragoza
|
|
2010-03-27 |
Real Zaragoza
|
3 - 0 |
Valencia
|
|
2009-11-08 |
Valencia
|
3 - 1 |
Real Zaragoza
|
|
2008-05-07 |
Valencia
|
1 - 0 |
Real Zaragoza
|
|
2007-12-22 |
Real Zaragoza
|
2 - 2 |
Valencia
|
| P |
N |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
3 |
3 |
|
10 |
7 |
5 |
| 50% |
25% |
25% |
|
83% |
58% |
42% |
Valencia posljednje 12 utakmice
|
2021-07-24 |
Valencia
|
3 - 2 |
Cartagena
|
|
2021-07-21 |
Valencia
|
3 - 0 |
Atromitos
|
|
2021-07-16 |
Valencia
|
3 - 2 |
Villarreal
|
|
2021-05-22 |
Huesca
|
0 - 0 |
Valencia
|
|
2021-05-16 |
Valencia
|
4 - 1 |
Eibar
|
|
2021-05-12 |
Sevilla
|
1 - 0 |
Valencia
|
|
2021-05-09 |
Valencia
|
3 - 0 |
Valladolid
|
|
2021-05-02 |
Valencia
|
2 - 3 |
Barcelona
|
|
2021-04-24 |
Valencia
|
1 - 1 |
Alaves
|
|
2021-04-21 |
Osasuna
|
3 - 1 |
Valencia
|
|
2021-04-18 |
Real Betis
|
2 - 2 |
Valencia
|
|
2021-04-11 |
Valencia
|
2 - 2 |
Real Sociedad
|
| P |
N |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
4 |
3 |
|
10 |
9 |
7 |
| 42% |
33% |
25% |
|
83% |
75% |
58% |
Real Zaragoza posljednje 12 utakmice
|
2021-07-24 |
Elche
|
0 - 2 |
Real Zaragoza
|
|
2021-07-20 |
Calahorra
|
2 - 0 |
Real Zaragoza
|
|
2021-05-30 |
Real Zaragoza
|
0 - 5 |
Leganes
|
|
2021-05-23 |
Mallorca
|
2 - 1 |
Real Zaragoza
|
|
2021-05-20 |
Real Zaragoza
|
3 - 0 |
Castellon
|
|
2021-05-15 |
Las Palmas
|
0 - 2 |
Real Zaragoza
|
|
2021-05-08 |
Real Zaragoza
|
0 - 0 |
Espanyol
|
|
2021-04-30 |
Lugo
|
2 - 2 |
Real Zaragoza
|
|
2021-04-23 |
Real Zaragoza
|
0 - 0 |
Sporting Gijon
|
|
2021-04-16 |
Girona
|
3 - 0 |
Real Zaragoza
|
|
2021-04-11 |
Real Zaragoza
|
2 - 1 |
Almeria
|
|
2021-04-05 |
Fuenlabrada
|
0 - 1 |
Real Zaragoza
|
| P |
N |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
3 |
4 |
|
9 |
6 |
2 |
| 42% |
25% |
33% |
|
75% |
50% |
17% |
Valencia sljedeće 6 utakmice
|
2021-07-30 |
Valencia
|
- |
Levante
|
|
2021-08-04 |
Valencia
|
- |
Milan
|
|
2021-08-07 |
Brentford
|
- |
Valencia
|
|
2021-08-13 |
Valencia
|
- |
Getafe
|
|
2021-08-21 |
Granada
|
- |
Valencia
|
|
2021-08-27 |
Valencia
|
- |
Alaves
|
Real Zaragoza sljedeće 6 utakmice
|
2021-07-30 |
Real Zaragoza
|
- |
Atromitos
|
|
2021-08-04 |
Real Zaragoza
|
- |
Getafe
|
|
2021-08-13 |
Real Zaragoza
|
- |
Ibiza
|
|
2021-08-20 |
Valladolid
|
- |
Real Zaragoza
|
|
2021-08-30 |
Real Zaragoza
|
- |
Cartagena
|
|
2021-09-05 |
Alcorcon
|
- |
Real Zaragoza
|
Tečajevi i vjerojatnosti
| Standardno 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Tečajevi |
1.76 |
3.88 |
4.38 |
| Vjerojatnosti |
41% |
31% |
28% |
|
1 @ 1.76 |
| Dvostruka šansa |
1X |
X2 |
| Tečajevi |
1.21 |
1.97 |
| Vjerojatnosti |
71% |
29% |
|
1X @ 1.21 |
| Više/Manje 1.5 |
Vš |
Mn |
| Tečajevi |
|
1.23 |
3.90 |
| Vjerojatnosti |
|
75% |
25% |
|
Više 1.5 @ 1.23 |
| Više/Manje 2.5 |
Vš |
Mn |
| Tečajevi |
|
1.72 |
2.04 |
| Vjerojatnosti |
|
53% |
47% |
|
Više 2.5 @ 1.72 |
| Više/Manje 3.5 |
Vš |
Mn |
| Tečajevi |
|
2.82 |
1.39 |
| Vjerojatnosti |
|
32% |
68% |
|
Manje 3.5 @ 1.39 |
| Oba Daju Gol |
Da |
Ne |
| Tečajevi |
|
1.71 |
2.05 |
| Vjerojatnosti |
|
53% |
47% |
|
Da @ 1.71 |
*** Koeficijenti su prosječne vrijednosti, izračunate između nekoliko različitih kladionica i važeći su u vrijeme posljednjeg ažuriranja - 2021-07-28 16:00. Moguće su trenutačne promjene!