Premier liga - Armenija
nedjelja, 08.08.2021
14:00
14:00

Van

Ararat
0 - 1
(0 - 0, 0 - 1)
| Informacija | |
|---|---|
| Grad | |
| Domaći: | Charentsavan |
| Gosti: | Erevan |
| Udaljenost: | 27.7 km |
| Igralište | |
| Igralište: | Charentsavan City Stadium |
| Kapacitet: | 5 000 |
| Dimenzije: | 110 x 70 m |
| Fotografije: | Google maps (mapa) |
| Vrijeme početka | |
| Sat: | 14:00 (17:00 lokalno vrijeme) |
Tečajevi
| 1 | X | 2 | P/T | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7.10 | 4.22 | 1.43 | 2 | 2.55 | 1.08 | |||
| 22% | 34% | 44% | 1.43 | 18% | 82% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.28 | 3.36 | 1.90 | 1.83 | 3.15 | 1.31 | ||||||
| 98% | 2% | 95% | 5% | 85% | 15% |
Posljednji 3 izravne utakmice
| 2021-05-05 | Van | 1 - 1 | Ararat |
| 2021-03-01 | Ararat | 0 - 0 | Van |
| 2020-12-10 | Van | 0 - 1 | Ararat |
Van posljednje 12 utakmice
| 2021-08-02 | Sevan | 5 - 2 | Van |
| 2021-05-28 | Noah | 1 - 2 | Van |
| 2021-05-19 | Van | 3 - 1 | Alashkert |
| 2021-05-11 | Banants | 2 - 1 | Van |
| 2021-05-06 | Van | 3 - 0 | Lori |
| 2021-05-05 | Van | 1 - 1 | Ararat |
| 2021-04-23 | Shirak | 1 - 2 | Van |
| 2021-04-14 | Van | 0 - 3 | Pyunik |
| 2021-04-08 | Ararat-Armenia | 2 - 3 | Van |
| 2021-04-04 | Ararat-Armenia | 0 - 1 | Van |
| 2021-03-18 | Ararat-Armenia | 3 - 0 | Van |
| 2021-03-12 | Van | 0 - 1 | Ararat-Armenia |
| P | N | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 1 | 5 | 10 | 9 | 3 | |
| 50% | 8% | 42% | 83% | 75% | 25% |
Ararat posljednje 12 utakmice
| 2021-08-02 | Ararat | 7 - 1 | Noah |
| 2021-07-29 | Slask Wroclaw | 3 - 3 | Ararat |
| 2021-07-22 | Ararat | 2 - 4 | Slask Wroclaw |
| 2021-07-15 | Ararat | 2 - 0 | Fehervar |
| 2021-07-08 | Fehervar | 1 - 1 | Ararat |
| 2021-05-28 | Ararat | 5 - 2 | Shirak |
| 2021-05-25 | Ararat | 0 - 1 | Alashkert |
| 2021-05-22 | Banants | 2 - 0 | Ararat |
| 2021-05-19 | Ararat-Armenia | 1 - 1 | Ararat |
| 2021-05-15 | Ararat | 3 - 1 | Alashkert |
| 2021-05-10 | Ararat | 0 - 0 | Alashkert |
| 2021-05-05 | Van | 1 - 1 | Ararat |
| P | N | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 5 | 3 | 10 | 5 | 5 | |
| 33% | 42% | 25% | 83% | 42% | 42% |
Ljestvića Premier liga
| Mj | Momčad | Uk | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ararat-Armenia | 2 | +4 | 6 |
| 2 | Ararat | 1 | +6 | 3 |
| 3 | Pyunik | 2 | +3 | 3 |
| 4 | Banants | 1 | +3 | 3 |
| 5 | Noravank | 2 | -2 | 3 |
| 6 | Alashkert | 1 | -3 | 0 |
| 7 | BKMA | 2 | -5 | 0 |
| 8 | Noah | 1 | -6 | 0 |
| 9 | Van | 0 | 0 | 0 |
| 9 | Sevan | 0 | 0 | 0 |
Kronologija utakmica u ligi
| Van | |
| Ararat | |
| Domaći | |
| Gosti |
Pozicija u ligi
| Van | Ararat | |
| Pozicija | 9 | 2 |
| Bodovi | 0 | 3 |
| Domaći | Gosti | |
| Pozicija | 7 | 6 |
| Bodovi | 0 | 0 |
Forma u ligi
| Van | Ararat | |
|
Pobjeda Neriješeno Porazi |
0
0 0 |
1
0 0 |
| Domaći | Gosti | |
|
Pobjeda Neriješeno Porazi |
0
0 0 |
0
0 0 |
Golovi u ligi
| Van | Ararat | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
0
0 |
7
1 |
| Domaći | Gosti | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
0
0 |
0
0 |
Ukupna statistika za Premier liga
| Utakmice (6) | |
| Pobjede za domaćine | 67% |
| Neriješeno | 0% |
| Pobjede za goste | 33% |
| Odigrane utakmice | 100% |
| Golovi (26) | |
| Golovi po utakmici | 4.33 |
| Golovi za domaćina po utakmici | 2.50 |
| Golovi za goste po utakmici | 1.83 |
| Domaći tim postigao golovi u | 67% |
| Gostujući tim postigao golovi u | 83% |
| Oba Daju Gol | 50% |
| Više od 1.5 | 100% |
| Više od 2.5 | 100% |
| Više od 3.5 | 50% |
Van sljedeće 6 utakmice
| 2021-08-15 | Alashkert | - | Van |
| 2021-08-19 | Van | - | BKMA |
| 2021-08-24 | Pyunik | - | Van |
| 2021-09-12 | Van | - | Ararat-Armenia |
| 2021-09-17 | Van | - | Sevan |
| 2021-09-22 | Van | - | Noah |
Ararat sljedeće 6 utakmice
| 2021-08-15 | Ararat | - | Banants |
| 2021-08-19 | Sevan | - | Ararat |
| 2021-08-24 | Ararat | - | Noravank |
| 2021-09-11 | Ararat | - | Alashkert |
| 2021-09-21 | BKMA | - | Ararat |
| 2021-09-24 | Alashkert | - | Ararat |
Tečajevi i vjerojatnosti
| Standardno 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 7.10 | 4.22 | 1.43 |
| Vjerojatnosti | 22% | 34% | 44% |
| 2 @ 1.43 | |||
| Dvostruka šansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Tečajevi | 2.55 | 1.08 |
| Vjerojatnosti | 18% | 82% |
| X2 @ 1.08 | ||
| Više/Manje 1.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 1.28 | 3.36 | |
| Vjerojatnosti | 98% | 2% | |
| Više 1.5 @ 1.28 | |||
| Više/Manje 2.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 1.90 | 1.83 | |
| Vjerojatnosti | 95% | 5% | |
| Više 2.5 @ 1.90 | |||
| Više/Manje 3.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 3.15 | 1.31 | |
| Vjerojatnosti | 85% | 15% | |
| Više 3.5 @ 3.15 | |||
| Oba Daju Gol | Da | Ne | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 2.09 | 1.70 | |
| Vjerojatnosti | 87% | 13% | |
| Da @ 2.09 | |||
*** Koeficijenti su prosječne vrijednosti, izračunate između nekoliko različitih kladionica i važeći su u vrijeme posljednjeg ažuriranja - 2021-08-08 12:05. Moguće su trenutačne promjene!