Superliga - Srbija
nedjelja, 18.09.2022
16:00
16:00

Vojvodina

Javor Ivanjica
2 - 0
(1 - 0, 1 - 0)
| Informacija | |
|---|---|
| Grad | |
| Domaći: | Novi Sad |
| Gosti: | Ivanjica |
| Udaljenost: | 188.2 km |
| Igralište | |
| Igralište: | Karadorde |
| Kapacitet: | 14 000 |
| Dimenzije: | 105 x 68 m |
| Fotografije: | Google maps (mapa) |
| Vrijeme početka | |
| Sat: | 16:00 (17:00 lokalno vrijeme) |
Tečajevi
| 1 | X | 2 | P/T | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.68 | 3.50 | 4.20 | 1 | 1.20 | 2.05 | |||
| 42% | 38% | 20% | 1.68 | 66% | 34% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.26 | 3.50 | 1.78 | 1.90 | 2.90 | 1.35 | ||||||
| 74% | 26% | 54% | 46% | 35% | 65% |
Posljednji 12 izravne utakmice
| 2021-12-02 | Javor Ivanjica | 1 - 1 | Vojvodina |
| 2021-03-07 | Vojvodina | 2 - 0 | Javor Ivanjica |
| 2020-09-13 | Javor Ivanjica | 2 - 1 | Vojvodina |
| 2020-06-06 | Javor Ivanjica | 1 - 3 | Vojvodina |
| 2019-10-26 | Vojvodina | 2 - 2 | Javor Ivanjica |
| 2017-12-09 | Vojvodina | 0 - 3 | Javor Ivanjica |
| 2017-08-19 | Javor Ivanjica | 0 - 1 | Vojvodina |
| 2017-05-21 | Vojvodina | 1 - 0 | Javor Ivanjica |
| 2016-12-09 | Javor Ivanjica | 2 - 1 | Vojvodina |
| 2016-08-14 | Vojvodina | 4 - 0 | Javor Ivanjica |
| 2016-03-02 | Javor Ivanjica | 2 - 2 | Vojvodina |
| 2015-11-21 | Javor Ivanjica | 0 - 1 | Vojvodina |
| P | N | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 9 | 7 | 4 | |
| 50% | 25% | 25% | 75% | 58% | 33% |
Vojvodina posljednje 12 utakmice
| 2022-09-11 | Čukarički | 2 - 0 | Vojvodina |
| 2022-09-04 | Vojvodina | 2 - 1 | Vozdovac |
| 2022-08-30 | Vojvodina | 3 - 0 | Radnički Niš |
| 2022-08-25 | Radnik | 1 - 1 | Vojvodina |
| 2022-08-20 | Vojvodina | 1 - 1 | Mladost Lucani |
| 2022-08-13 | Kolubara | 2 - 2 | Vojvodina |
| 2022-07-30 | Radnicki 1923 | 0 - 2 | Vojvodina |
| 2022-07-24 | Vojvodina | 0 - 0 | Sp. Subotica |
| 2022-07-16 | Mladost GAT | 0 - 4 | Vojvodina |
| 2022-07-10 | Vojvodina | 1 - 0 | Napredak Kr. |
| 2022-06-30 | Mura | 1 - 1 | Vojvodina |
| 2022-06-27 | Vojvodina | 2 - 1 | UTA Arad |
| P | N | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 5 | 1 | 10 | 5 | 2 | |
| 50% | 42% | 8% | 83% | 42% | 17% |
Javor Ivanjica posljednje 12 utakmice
| 2022-09-12 | Javor Ivanjica | 2 - 2 | Radnik |
| 2022-09-05 | Mladost Lucani | 4 - 1 | Javor Ivanjica |
| 2022-08-31 | Javor Ivanjica | 0 - 1 | Kolubara |
| 2022-08-27 | Crvena Zvezda | 4 - 1 | Javor Ivanjica |
| 2022-08-20 | Javor Ivanjica | 0 - 1 | Radnicki 1923 |
| 2022-08-14 | Sp. Subotica | 2 - 2 | Javor Ivanjica |
| 2022-08-08 | Javor Ivanjica | 2 - 1 | Mladost GAT |
| 2022-07-30 | Napredak Kr. | 2 - 4 | Javor Ivanjica |
| 2022-07-22 | Javor Ivanjica | 2 - 1 | Novi Pazar |
| 2022-07-16 | TSC Backa Topola | 0 - 0 | Javor Ivanjica |
| 2022-07-09 | Javor Ivanjica | 0 - 4 | Partizan |
| 2022-07-01 | Javor Ivanjica | 3 - 1 | Jedinstvo |
| P | N | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 9 | 9 | 7 | |
| 33% | 25% | 42% | 75% | 75% | 58% |
Ljestvića Superliga
| Mj | Momčad | Uk | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Crvena Zvezda | 9 | +24 | 23 |
| 2 | TSC Backa Topola | 12 | +15 | 23 |
| 3 | Čukarički | 10 | +10 | 22 |
| 4 | Novi Pazar | 11 | +6 | 21 |
| 5 | Vozdovac | 11 | 0 | 20 |
| 6 | Vojvodina | 10 | +9 | 19 |
| 7 | Partizan | 9 | +15 | 18 |
| 8 | Kolubara | 11 | -8 | 15 |
| 9 | Radnicki 1923 | 12 | -4 | 12 |
| 10 | Javor Ivanjica | 11 | -8 | 12 |
| 11 | Napredak Kr. | 10 | -3 | 11 |
| 12 | Sp. Subotica | 10 | -1 | 10 |
| 13 | Mladost Lucani | 12 | -11 | 9 |
| 14 | Radnički Niš | 11 | -11 | 9 |
| 15 | Mladost GAT | 12 | -14 | 8 |
| 16 | Radnik | 11 | -19 | 4 |
Kronologija utakmica u ligi
| Vojvodina | |
| Javor Ivanjica | |
| Domaći | |
| Gosti |
Utakmice domaći/gosti
| Mj | Momčad | Vojvodina | Javor Ivanjica |
|---|---|---|---|
| 1 | Crvena Zvezda | 4 - 1 | |
| 2 | TSC Backa Topola | 0 - 0 | |
| 3 | Čukarički | ||
| 4 | Novi Pazar | ||
| 5 | Vozdovac | 2 - 1 | |
| 6 | Vojvodina | - | |
| 7 | Partizan | ||
| 8 | Kolubara | ||
| 9 | Radnicki 1923 | ||
| 10 | Javor Ivanjica | - | |
| 11 | Napredak Kr. | 1 - 0 | 2 - 4 |
| 12 | Sp. Subotica | 0 - 0 | 2 - 2 |
| 13 | Mladost Lucani | 1 - 1 | 4 - 1 |
| 14 | Radnički Niš | 3 - 0 | |
| 15 | Mladost GAT | ||
| 16 | Radnik |
Pozicija u ligi
| Vojvodina | Javor Ivanjica | |
| Pozicija | 6 | 10 |
| Bodovi | 19 | 12 |
| Domaći | Gosti | |
| Pozicija | 4 | 8 |
| Bodovi | 11 | 5 |
Forma u ligi
| Vojvodina | Javor Ivanjica | |
|
Pobjeda Neriješeno Porazi |
5
4 1 |
3
3 5 |
| Domaći | Gosti | |
|
Pobjeda Neriješeno Porazi |
3
2 0 |
1
2 2 |
Golovi u ligi
| Vojvodina | Javor Ivanjica | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
16
7 |
14
22 |
| Domaći | Gosti | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
7
2 |
8
12 |
Ukupna statistika za Superliga
| Utakmice (86) | |
| Pobjede za domaćine | 45% |
| Neriješeno | 26% |
| Pobjede za goste | 29% |
| Odigrane utakmice | 100% |
| Golovi (233) | |
| Golovi po utakmici | 2.71 |
| Golovi za domaćina po utakmici | 1.53 |
| Golovi za goste po utakmici | 1.17 |
| Domaći tim postigao golovi u | 77% |
| Gostujući tim postigao golovi u | 59% |
| Oba Daju Gol | 47% |
| Više od 1.5 | 70% |
| Više od 2.5 | 52% |
| Više od 3.5 | 34% |
Vojvodina sljedeće 6 utakmice
| 2022-10-02 | Partizan | - | Vojvodina |
| 2022-10-08 | Vojvodina | - | TSC Backa Topola |
| 2022-10-14 | Novi Pazar | - | Vojvodina |
| 2022-10-20 | Vojvodina | - | Crvena Zvezda |
| 2022-10-24 | Napredak Kr. | - | Vojvodina |
| 2022-10-29 | Vojvodina | - | Mladost GAT |
Javor Ivanjica sljedeće 6 utakmice
| 2022-10-01 | Javor Ivanjica | - | Vozdovac |
| 2022-10-09 | Čukarički | - | Javor Ivanjica |
| 2022-10-15 | Javor Ivanjica | - | Radnički Niš |
| 2022-10-19 | Javor Ivanjica | - | Radnički Niš |
| 2022-10-23 | Partizan | - | Javor Ivanjica |
| 2022-10-29 | Javor Ivanjica | - | TSC Backa Topola |
Tečajevi i vjerojatnosti
| Standardno 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 1.68 | 3.50 | 4.20 |
| Vjerojatnosti | 42% | 38% | 20% |
| 1 @ 1.68 | |||
| Dvostruka šansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Tečajevi | 1.20 | 2.05 |
| Vjerojatnosti | 66% | 34% |
| 1X @ 1.20 | ||
| Više/Manje 1.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 1.26 | 3.50 | |
| Vjerojatnosti | 74% | 26% | |
| Više 1.5 @ 1.26 | |||
| Više/Manje 2.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 1.78 | 1.90 | |
| Vjerojatnosti | 54% | 46% | |
| Više 2.5 @ 1.78 | |||
| Više/Manje 3.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 2.90 | 1.35 | |
| Vjerojatnosti | 35% | 65% | |
| Manje 3.5 @ 1.35 | |||
| Oba Daju Gol | Da | Ne | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 1.77 | 1.93 | |
| Vjerojatnosti | 49% | 51% | |
| Ne @ 1.93 | |||
*** Koeficijenti su prosječne vrijednosti, izračunate između nekoliko različitih kladionica i važeći su u vrijeme posljednjeg ažuriranja - 2022-09-18 12:05. Moguće su trenutačne promjene!