Superliga - Srbija
nedjelja, 04.09.2022
17:00
17:00

Vojvodina

Vozdovac
2 - 1
(0 - 0, 2 - 1)
| Informacija | |
|---|---|
| Grad | |
| Domaći: | Novi Sad |
| Gosti: | Beograd |
| Udaljenost: | 69.2 km |
| Igralište | |
| Igralište: | Karadorde |
| Kapacitet: | 14 000 |
| Dimenzije: | 105 x 68 m |
| Fotografije: | Google maps (mapa) |
| Vrijeme početka | |
| Sat: | 17:00 (18:00 lokalno vrijeme) |
Tečajevi
| 1 | X | 2 | P/T | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.52 | 3.75 | 5.50 | 1 | 1.13 | 2.37 | |||
| 42% | 35% | 23% | 1.52 | 78% | 22% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.32 | 3.10 | 1.95 | 1.77 | 3.40 | 1.29 | ||||||
| 62% | 38% | 43% | 57% | 25% | 75% |
Posljednji 12 izravne utakmice
| 2022-04-21 | Vozdovac | 2 - 1 | Vojvodina |
| 2021-12-07 | Vozdovac | 3 - 1 | Vojvodina |
| 2021-08-08 | Vojvodina | 2 - 0 | Vozdovac |
| 2021-02-17 | Vojvodina | 2 - 0 | Vozdovac |
| 2020-08-09 | Vozdovac | 1 - 3 | Vojvodina |
| 2020-03-01 | Vozdovac | 1 - 2 | Vojvodina |
| 2019-09-21 | Vojvodina | 1 - 2 | Vozdovac |
| 2019-03-02 | Vozdovac | 1 - 0 | Vojvodina |
| 2018-09-22 | Vojvodina | 3 - 0 | Vozdovac |
| 2018-04-25 | Vozdovac | 2 - 1 | Vojvodina |
| 2018-02-17 | Vojvodina | 2 - 0 | Vozdovac |
| 2017-09-10 | Vozdovac | 1 - 1 | Vojvodina |
| P | N | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 1 | 5 | 11 | 7 | 2 | |
| 50% | 8% | 42% | 92% | 58% | 17% |
Vojvodina posljednje 12 utakmice
| 2022-08-30 | Vojvodina | 3 - 0 | Radnički Niš |
| 2022-08-25 | Radnik | 1 - 1 | Vojvodina |
| 2022-08-20 | Vojvodina | 1 - 1 | Mladost Lucani |
| 2022-08-13 | Kolubara | 2 - 2 | Vojvodina |
| 2022-07-30 | Radnicki 1923 | 0 - 2 | Vojvodina |
| 2022-07-24 | Vojvodina | 0 - 0 | Sp. Subotica |
| 2022-07-16 | Mladost GAT | 0 - 4 | Vojvodina |
| 2022-07-10 | Vojvodina | 1 - 0 | Napredak Kr. |
| 2022-06-30 | Mura | 1 - 1 | Vojvodina |
| 2022-06-27 | Vojvodina | 2 - 1 | UTA Arad |
| 2022-06-26 | FC Koper | 0 - 0 | Vojvodina |
| 2022-05-22 | TSC Backa Topola | 0 - 2 | Vojvodina |
| P | N | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 6 | 0 | 9 | 4 | 2 | |
| 50% | 50% | 0% | 75% | 33% | 17% |
Vozdovac posljednje 12 utakmice
| 2022-08-31 | Vozdovac | 4 - 1 | Radnik |
| 2022-08-27 | Mladost Lucani | 1 - 2 | Vozdovac |
| 2022-08-22 | Vozdovac | 1 - 0 | Kolubara |
| 2022-08-13 | Crvena Zvezda | 4 - 0 | Vozdovac |
| 2022-08-05 | Vozdovac | 1 - 0 | Radnicki 1923 |
| 2022-07-30 | Sp. Subotica | 3 - 0 | Vozdovac |
| 2022-07-24 | Vozdovac | 0 - 0 | Mladost GAT |
| 2022-07-17 | Napredak Kr. | 0 - 0 | Vozdovac |
| 2022-07-08 | Vozdovac | 1 - 0 | Novi Pazar |
| 2022-06-28 | Mladost Lucani | 2 - 1 | Vozdovac |
| 2022-06-25 | Javor Ivanjica | 3 - 1 | Vozdovac |
| 2022-05-22 | Crvena Zvezda | 3 - 1 | Vozdovac |
| P | N | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 7 | 7 | 4 | |
| 42% | 17% | 42% | 58% | 58% | 33% |
Ljestvića Superliga
| Mj | Momčad | Uk | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Crvena Zvezda | 7 | +23 | 19 |
| 2 | Novi Pazar | 9 | +5 | 18 |
| 3 | Vozdovac | 9 | 0 | 17 |
| 4 | Vojvodina | 8 | +10 | 16 |
| 5 | TSC Backa Topola | 9 | +10 | 16 |
| 6 | Čukarički | 8 | +4 | 16 |
| 7 | Kolubara | 9 | -2 | 15 |
| 8 | Partizan | 7 | +5 | 12 |
| 9 | Javor Ivanjica | 9 | -5 | 11 |
| 10 | Sp. Subotica | 9 | 0 | 10 |
| 11 | Radnicki 1923 | 9 | -4 | 9 |
| 12 | Radnički Niš | 10 | -10 | 9 |
| 13 | Napredak Kr. | 9 | -4 | 8 |
| 14 | Mladost Lucani | 9 | -5 | 6 |
| 15 | Mladost GAT | 10 | -12 | 5 |
| 16 | Radnik | 9 | -15 | 3 |
Kronologija utakmica u ligi
| Vojvodina | |
| Vozdovac | |
| Domaći | |
| Gosti |
Utakmice domaći/gosti
| Mj | Momčad | Vojvodina | Vozdovac |
|---|---|---|---|
| 1 | Crvena Zvezda | 4 - 0 | |
| 2 | Novi Pazar | ||
| 3 | Vozdovac | - | |
| 4 | Vojvodina | - | |
| 5 | TSC Backa Topola | ||
| 6 | Čukarički | ||
| 7 | Kolubara | ||
| 8 | Partizan | ||
| 9 | Javor Ivanjica | ||
| 10 | Sp. Subotica | 0 - 0 | 3 - 0 |
| 11 | Radnicki 1923 | ||
| 12 | Radnički Niš | 3 - 0 | |
| 13 | Napredak Kr. | 1 - 0 | 0 - 0 |
| 14 | Mladost Lucani | 1 - 1 | 1 - 2 |
| 15 | Mladost GAT | ||
| 16 | Radnik |
Pozicija u ligi
| Vojvodina | Vozdovac | |
| Pozicija | 4 | 3 |
| Bodovi | 16 | 17 |
| Domaći | Gosti | |
| Pozicija | 7 | 12 |
| Bodovi | 8 | 4 |
Forma u ligi
| Vojvodina | Vozdovac | |
|
Pobjeda Neriješeno Porazi |
4
4 0 |
5
2 2 |
| Domaći | Gosti | |
|
Pobjeda Neriješeno Porazi |
2
2 0 |
1
1 2 |
Golovi u ligi
| Vojvodina | Vozdovac | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
14
4 |
9
9 |
| Domaći | Gosti | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
5
1 |
2
8 |
Ukupna statistika za Superliga
| Utakmice (70) | |
| Pobjede za domaćine | 43% |
| Neriješeno | 29% |
| Pobjede za goste | 29% |
| Odigrane utakmice | 100% |
| Golovi (177) | |
| Golovi po utakmici | 2.53 |
| Golovi za domaćina po utakmici | 1.44 |
| Golovi za goste po utakmici | 1.09 |
| Domaći tim postigao golovi u | 73% |
| Gostujući tim postigao golovi u | 59% |
| Oba Daju Gol | 44% |
| Više od 1.5 | 67% |
| Više od 2.5 | 49% |
| Više od 3.5 | 30% |
Vojvodina sljedeće 6 utakmice
| 2022-09-11 | Čukarički | - | Vojvodina |
| 2022-09-18 | Vojvodina | - | Javor Ivanjica |
| 2022-10-02 | Partizan | - | Vojvodina |
| 2022-10-08 | Vojvodina | - | TSC Backa Topola |
| 2022-10-14 | Novi Pazar | - | Vojvodina |
| 2022-10-20 | Vojvodina | - | Crvena Zvezda |
Vozdovac sljedeće 6 utakmice
| 2022-09-12 | Vozdovac | - | Radnički Niš |
| 2022-09-18 | Vozdovac | - | Čukarički |
| 2022-10-01 | Javor Ivanjica | - | Vozdovac |
| 2022-10-09 | Vozdovac | - | Partizan |
| 2022-10-14 | TSC Backa Topola | - | Vozdovac |
| 2022-10-19 | Mladost GAT | - | Vozdovac |
Tečajevi i vjerojatnosti
| Standardno 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 1.52 | 3.75 | 5.50 |
| Vjerojatnosti | 42% | 35% | 23% |
| 1 @ 1.52 | |||
| Dvostruka šansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Tečajevi | 1.13 | 2.37 |
| Vjerojatnosti | 78% | 22% |
| 1X @ 1.13 | ||
| Više/Manje 1.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 1.32 | 3.10 | |
| Vjerojatnosti | 62% | 38% | |
| Više 1.5 @ 1.32 | |||
| Više/Manje 2.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 1.95 | 1.77 | |
| Vjerojatnosti | 43% | 57% | |
| Manje 2.5 @ 1.77 | |||
| Više/Manje 3.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 3.40 | 1.29 | |
| Vjerojatnosti | 25% | 75% | |
| Manje 3.5 @ 1.29 | |||
| Oba Daju Gol | Da | Ne | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 2.05 | 1.68 | |
| Vjerojatnosti | 34% | 66% | |
| Ne @ 1.68 | |||
*** Koeficijenti su prosječne vrijednosti, izračunate između nekoliko različitih kladionica i važeći su u vrijeme posljednjeg ažuriranja - 2022-09-04 16:01. Moguće su trenutačne promjene!