Fotbalová národní liga - Češka
ponedjeljak, 08.06.2020
17:00
17:00

Vysocina Jihlava

Hradec Kralove
1 - 1
(1 - 0, 0 - 1)
| Informacija | |
|---|---|
| Grad | |
| Domaći: | Jihlava |
| Gosti: | Hradec Kralove |
| Udaljenost: | 92.1 km |
| Igralište | |
| Igralište: | Stadion v Jiráskově ulici |
| Kapacitet: | 4 132 |
| Dimenzije: | 105 x 68 m |
| Fotografije: | Google maps (mapa) |
| Vrijeme početka | |
| Sat: | 17:00 (18:00 lokalno vrijeme) |
Tečajevi
| 1 | X | 2 | P/T | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.20 | 3.10 | 3.10 | 12 | 1.33 | 1.57 | |||
| 39% | 24% | 37% | 1.33 | 50% | 50% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 3.75 | 2.00 | 1.80 | 3.25 | 1.33 | ||||||
| 83% | 17% | 55% | 45% | 31% | 69% |
Posljednji 12 izravne utakmice
| 2019-08-30 | Hradec Kralove | 4 - 2 | Vysocina Jihlava |
| 2019-04-12 | Hradec Kralove | 0 - 1 | Vysocina Jihlava |
| 2018-09-15 | Vysocina Jihlava | 0 - 1 | Hradec Kralove |
| 2018-01-10 | Vysocina Jihlava | 2 - 2 | Hradec Kralove |
| 2017-02-24 | Vysocina Jihlava | 3 - 1 | Hradec Kralove |
| 2016-08-20 | Hradec Kralove | 1 - 0 | Vysocina Jihlava |
| 2015-03-21 | Vysocina Jihlava | 2 - 0 | Hradec Kralove |
| 2014-09-13 | Hradec Kralove | 0 - 3 | Vysocina Jihlava |
| 2013-02-22 | Vysocina Jihlava | 0 - 0 | Hradec Kralove |
| 2012-08-12 | Hradec Kralove | 1 - 1 | Vysocina Jihlava |
| 2010-06-05 | Vysocina Jihlava | 0 - 0 | Hradec Kralove |
| 2009-08-02 | Hradec Kralove | 2 - 0 | Vysocina Jihlava |
| P | N | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 7 | 4 | 3 | |
| 33% | 33% | 33% | 58% | 33% | 25% |
Vysocina Jihlava posljednje 12 utakmice
| 2020-06-02 | Artis Brno | 1 - 1 | Vysocina Jihlava |
| 2020-05-29 | Vysocina Jihlava | 1 - 2 | Varnsdorf |
| 2020-05-25 | Dukla Prague | 2 - 1 | Vysocina Jihlava |
| 2020-05-15 | Bohemians 1905 | 3 - 0 | Vysocina Jihlava |
| 2020-03-06 | Vysocina Jihlava | 2 - 0 | Trinec |
| 2020-02-28 | Vysocina Jihlava | 5 - 4 | Usti nad Labem |
| 2020-02-12 | Vysocina Jihlava | 4 - 1 | Znojmo |
| 2020-02-08 | Vysocina Jihlava | 2 - 2 | Skalica |
| 2020-02-01 | Vysocina Jihlava | 0 - 2 | Pardubice |
| 2020-01-22 | Sparta Prague | 5 - 0 | Vysocina Jihlava |
| 2019-11-22 | Vitkovice | 1 - 1 | Vysocina Jihlava |
| 2019-11-08 | Vysocina Jihlava | 4 - 1 | Vlasim |
| P | N | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 12 | 8 | 5 | |
| 33% | 25% | 42% | 100% | 67% | 42% |
Hradec Kralove posljednje 12 utakmice
| 2020-06-02 | Chrudim | 2 - 2 | Hradec Kralove |
| 2020-05-30 | Hradec Kralove | 2 - 2 | Trinec |
| 2020-05-26 | Varnsdorf | 1 - 2 | Hradec Kralove |
| 2020-05-16 | Hradec Kralove | 1 - 1 | Artis Brno |
| 2020-03-08 | Hradec Kralove | 1 - 1 | Artis Brno |
| 2020-02-08 | Hradec Kralove | 1 - 3 | Dukla Prague |
| 2020-01-21 | Sparta Prague B | 0 - 0 | Hradec Kralove |
| 2020-01-15 | Hradec Kralove | 0 - 1 | Mlada Boleslav |
| 2020-01-11 | Varnsdorf | 1 - 1 | Hradec Kralove |
| 2019-11-23 | Dukla Prague | 1 - 2 | Hradec Kralove |
| 2019-11-10 | Hradec Kralove | 3 - 0 | Vitkovice |
| 2019-11-01 | Usti nad Labem | 2 - 0 | Hradec Kralove |
| P | N | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 6 | 3 | 10 | 6 | 3 | |
| 25% | 50% | 25% | 83% | 50% | 25% |
Ljestvića Fotbalová národní liga
| Mj | Momčad | Uk | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Pardubice | 21 | +27 | 50 |
| 2 | Zbrojovka Brno | 21 | +26 | 44 |
| 3 | Viktoria Zizkov | 21 | +13 | 38 |
| 4 | Dukla Prague | 21 | +11 | 38 |
| 5 | Hradec Kralove | 20 | +16 | 36 |
| 6 | Vysocina Jihlava | 20 | +12 | 36 |
| 7 | Usti nad Labem | 21 | +1 | 29 |
| 8 | Chrudim | 21 | -10 | 28 |
| 9 | Trinec | 21 | -3 | 27 |
| 10 | Artis Brno | 21 | +1 | 26 |
| 11 | Prostejov | 21 | -7 | 26 |
| 12 | Slavoj Vysehrad | 21 | -8 | 21 |
| 13 | Vlasim | 21 | -11 | 21 |
| 14 | Varnsdorf | 21 | -22 | 21 |
| 15 | Banik Sokolov | 21 | -22 | 11 |
| 16 | Vitkovice | 21 | -24 | 10 |
Kronologija utakmica u ligi
| Vysocina Jihlava | |
| Hradec Kralove | |
| Domaći | |
| Gosti |
Utakmice domaći/gosti
| Mj | Momčad | Vysocina Jihlava | Hradec Kralove |
|---|---|---|---|
| 1 | Pardubice | 3 - 2 | |
| 2 | Zbrojovka Brno | 3 - 2 | 2 - 1 |
| 3 | Viktoria Zizkov | 1 - 2 | |
| 4 | Dukla Prague | 1 - 0 | 1 - 2 |
| 5 | Hradec Kralove | - | |
| 6 | Vysocina Jihlava | - | |
| 7 | Usti nad Labem | 2 - 0 | |
| 8 | Chrudim | 4 - 2 | 2 - 2 |
| 9 | Trinec | 2 - 0 | 1 - 1 |
| 10 | Artis Brno | 3 - 2 | 3 - 3 |
| 11 | Prostejov | ||
| 12 | Slavoj Vysehrad | ||
| 13 | Vlasim | 4 - 1 | 0 - 2 |
| 14 | Varnsdorf | 1 - 2 | 1 - 2 |
| 15 | Banik Sokolov | 3 - 1 | 0 - 0 |
| 16 | Vitkovice | 3 - 0 |
Pozicija u ligi
| Vysocina Jihlava | Hradec Kralove | |
| Pozicija | 6 | 5 |
| Bodovi | 36 | 36 |
| Domaći | Gosti | |
| Pozicija | 3 | 3 |
| Bodovi | 27 | 16 |
Forma u ligi
| Vysocina Jihlava | Hradec Kralove | |
|
Pobjeda Neriješeno Porazi |
10
6 4 |
10
6 4 |
| Domaći | Gosti | |
|
Pobjeda Neriješeno Porazi |
9
0 1 |
4
4 2 |
Golovi u ligi
| Vysocina Jihlava | Hradec Kralove | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
37
25 |
38
22 |
| Domaći | Gosti | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
27
12 |
15
13 |
Ukupna statistika za Fotbalová národní liga
| Utakmice (167) | |
| Pobjede za domaćine | 51% |
| Neriješeno | 23% |
| Pobjede za goste | 26% |
| Odigrane utakmice | 100% |
| Golovi (498) | |
| Golovi po utakmici | 2.98 |
| Golovi za domaćina po utakmici | 1.80 |
| Golovi za goste po utakmici | 1.19 |
| Domaći tim postigao golovi u | 84% |
| Gostujući tim postigao golovi u | 70% |
| Oba Daju Gol | 59% |
| Više od 1.5 | 80% |
| Više od 2.5 | 57% |
| Više od 3.5 | 35% |
Vysocina Jihlava sljedeće 6 utakmice
| 2020-06-11 | Chrudim | - | Vysocina Jihlava |
| 2020-06-15 | Zbrojovka Brno | - | Vysocina Jihlava |
| 2020-06-18 | Vysocina Jihlava | - | Viktoria Zizkov |
| 2020-06-21 | Banik Sokolov | - | Vysocina Jihlava |
| 2020-06-24 | Vysocina Jihlava | - | Slavoj Vysehrad |
| 2020-06-29 | Pardubice | - | Vysocina Jihlava |
Hradec Kralove sljedeće 6 utakmice
| 2020-06-11 | Hradec Kralove | - | Viktoria Zizkov |
| 2020-06-15 | Slavoj Vysehrad | - | Hradec Kralove |
| 2020-06-18 | Hradec Kralove | - | Zbrojovka Brno |
| 2020-06-22 | Pardubice | - | Hradec Kralove |
| 2020-06-25 | Hradec Kralove | - | Vlasim |
| 2020-06-28 | Prostejov | - | Hradec Kralove |
Tečajevi i vjerojatnosti
| Standardno 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 2.20 | 3.10 | 3.10 |
| Vjerojatnosti | 39% | 24% | 37% |
| 12 @ 1.33 | |||
| Dvostruka šansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Tečajevi | 1.33 | 1.57 |
| Vjerojatnosti | 50% | 50% |
| 1X @ 1.33 | ||
| Više/Manje 1.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 1.25 | 3.75 | |
| Vjerojatnosti | 83% | 17% | |
| Više 1.5 @ 1.25 | |||
| Više/Manje 2.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 2.00 | 1.80 | |
| Vjerojatnosti | 55% | 45% | |
| Više 2.5 @ 2.00 | |||
| Više/Manje 3.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 3.25 | 1.33 | |
| Vjerojatnosti | 31% | 69% | |
| Manje 3.5 @ 1.33 | |||
| Oba Daju Gol | Da | Ne | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 1.66 | 2.10 | |
| Vjerojatnosti | 62% | 38% | |
| Da @ 1.66 | |||
*** Koeficijenti su prosječne vrijednosti, izračunate između nekoliko različitih kladionica i važeći su u vrijeme posljednjeg ažuriranja - 2020-06-08 16:00. Moguće su trenutačne promjene!