Klupske Prijateljske
srijeda, 22.07.2020
15:00
Westerlo
(Belgija)
Saint Truiden
(Belgija)
0 - 1
(0 - 1, 0 - 0)
| Informacija |
| Grad |
| Domaći: |
Westerlo |
| Gosti: |
Sint-Truiden |
| Udaljenost: |
35.9 km |
| Igralište |
| Igralište: |
Het Kuipje
(Westerlo / Bel)
|
| Kapacitet: |
7 982 (3 240) |
| Dimenzije: |
105 x 68 m |
| Fotografije: |
Google maps (mapa) |
| Vrijeme početka |
| Sat: |
15:00 (16:00 lokalno vrijeme) |
Tečajevi
| 1 |
X |
2 |
P/T |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.45 |
4.00 |
2.20 |
12 |
|
|
|
1.57 |
1.50 |
| 35% |
28% |
37% |
1.20 |
|
|
|
45% |
55% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.11 |
5.99 |
|
|
|
1.40 |
2.87 |
|
|
|
1.98 |
1.76 |
| 84% |
16% |
|
|
|
67% |
33% |
|
|
|
47% |
53% |
Posljednji 12 izravne utakmice
|
2020-02-18 |
Saint Truiden
|
3 - 0 |
Westerlo
|
|
2019-05-18 |
Saint Truiden
|
2 - 1 |
Westerlo
|
|
2019-04-06 |
Westerlo
|
2 - 2 |
Saint Truiden
|
|
2017-07-19 |
Saint Truiden
|
0 - 0 |
Westerlo
|
|
2017-02-05 |
Westerlo
|
1 - 0 |
Saint Truiden
|
|
2016-10-15 |
Saint Truiden
|
2 - 2 |
Westerlo
|
|
2016-01-23 |
Saint Truiden
|
1 - 2 |
Westerlo
|
|
2015-09-19 |
Westerlo
|
0 - 3 |
Saint Truiden
|
|
2014-01-19 |
Saint Truiden
|
3 - 2 |
Westerlo
|
|
2013-09-03 |
Westerlo
|
1 - 1 |
Saint Truiden
|
|
2013-04-21 |
Saint Truiden
|
0 - 2 |
Westerlo
|
|
2012-12-02 |
Westerlo
|
4 - 1 |
Saint Truiden
|
| P |
N |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
4 |
4 |
|
10 |
8 |
4 |
| 33% |
33% |
33% |
|
83% |
67% |
33% |
Westerlo posljednje 12 utakmice
|
2020-02-28 |
Saint-Gilloise
|
3 - 1 |
Westerlo
|
|
2020-02-22 |
Westerlo
|
2 - 1 |
Virton
|
|
2020-02-18 |
Saint Truiden
|
3 - 0 |
Westerlo
|
|
2020-02-15 |
Lommel
|
0 - 1 |
Westerlo
|
|
2020-02-12 |
Westerlo
|
3 - 2 |
Lokeren
|
|
2020-01-31 |
Beerschot
|
1 - 0 |
Westerlo
|
|
2020-01-25 |
Westerlo
|
1 - 1 |
Roeselare
|
|
2020-01-19 |
OH Leuven
|
1 - 3 |
Westerlo
|
|
2020-01-11 |
Westerlo
|
2 - 1 |
Lommel
|
|
2019-12-22 |
Lokeren
|
0 - 4 |
Westerlo
|
|
2019-12-14 |
Westerlo
|
0 - 1 |
Beerschot
|
|
2019-12-08 |
Westerlo
|
0 - 3 |
Saint-Gilloise
|
| P |
N |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
1 |
5 |
|
9 |
8 |
4 |
| 50% |
8% |
42% |
|
75% |
67% |
33% |
Saint Truiden posljednje 12 utakmice
|
2020-07-18 |
Saint Truiden
|
0 - 0 |
Beerschot
|
|
2020-07-11 |
Anderlecht
|
3 - 0 |
Saint Truiden
|
|
2020-07-08 |
Geel
|
1 - 2 |
Saint Truiden
|
|
2020-03-07 |
Standard Liege
|
0 - 0 |
Saint Truiden
|
|
2020-02-28 |
Saint Truiden
|
0 - 3 |
Mechelen
|
|
2020-02-23 |
KAA Gent
|
4 - 1 |
Saint Truiden
|
|
2020-02-18 |
Saint Truiden
|
3 - 0 |
Westerlo
|
|
2020-02-15 |
Saint Truiden
|
0 - 1 |
Cercle Brugge
|
|
2020-02-08 |
Saint Truiden
|
5 - 2 |
Eupen
|
|
2020-02-01 |
Oostende
|
1 - 0 |
Saint Truiden
|
|
2020-01-25 |
RE Mouscron
|
1 - 3 |
Saint Truiden
|
|
2020-01-18 |
Saint Truiden
|
2 - 0 |
Kortrijk
|
| P |
N |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
2 |
5 |
|
8 |
7 |
3 |
| 42% |
17% |
42% |
|
67% |
58% |
25% |
Westerlo sljedeće 6 utakmice
|
2020-07-25 |
Dessel Sport
|
- |
Westerlo
|
|
2020-07-31 |
Vitesse
|
- |
Westerlo
|
|
2020-08-23 |
Westerlo
|
- |
Lierse K.
|
|
2020-08-30 |
Saint-Gilloise
|
- |
Westerlo
|
|
2020-09-13 |
Seraing
|
- |
Westerlo
|
|
2020-09-20 |
Westerlo
|
- |
Deinze
|
Saint Truiden sljedeće 6 utakmice
|
2020-07-25 |
Zulte Waregem
|
- |
Saint Truiden
|
|
2020-07-30 |
Saint Truiden
|
- |
Beveren
|
|
2020-07-31 |
Eupen
|
- |
Saint Truiden
|
|
2020-08-09 |
Saint Truiden
|
- |
KAA Gent
|
|
2020-08-16 |
Anderlecht
|
- |
Saint Truiden
|
|
2020-08-17 |
Saint Truiden
|
- |
Lommel
|
Tečajevi i vjerojatnosti
| Standardno 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Tečajevi |
2.45 |
4.00 |
2.20 |
| Vjerojatnosti |
35% |
28% |
37% |
|
12 @ 1.20 |
| Dvostruka šansa |
1X |
X2 |
| Tečajevi |
1.57 |
1.50 |
| Vjerojatnosti |
45% |
55% |
|
X2 @ 1.50 |
| Više/Manje 1.5 |
Vš |
Mn |
| Tečajevi |
|
1.11 |
5.99 |
| Vjerojatnosti |
|
84% |
16% |
|
Više 1.5 @ 1.11 |
| Više/Manje 2.5 |
Vš |
Mn |
| Tečajevi |
|
1.40 |
2.87 |
| Vjerojatnosti |
|
67% |
33% |
|
Više 2.5 @ 1.40 |
| Više/Manje 3.5 |
Vš |
Mn |
| Tečajevi |
|
1.98 |
1.76 |
| Vjerojatnosti |
|
47% |
53% |
|
Manje 3.5 @ 1.76 |
| Oba Daju Gol |
Da |
Ne |
| Tečajevi |
|
1.39 |
2.85 |
| Vjerojatnosti |
|
68% |
32% |
|
Da @ 1.39 |
*** Koeficijenti su prosječne vrijednosti, izračunate između nekoliko različitih kladionica i važeći su u vrijeme posljednjeg ažuriranja - 2020-07-22 12:06. Moguće su trenutačne promjene!