Botola - Maroko
četvrtak, 25.06.2026
18:00
18:00

WAC Casablanca

Maghreb Fez
0 - 1
(0 - 1, 0 - 0)
| Informacija | |
|---|---|
| Grad | |
| Domaći: | Casablanca |
| Gosti: | Fes |
| Udaljenost: | 246.4 km |
| Vrijeme početka | |
| Sat: | 18:00 (18:00 lokalno vrijeme) |
Tečajevi
| 1 | X | 2 | P/T | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.10 | 3.00 | 3.30 | X2 | 1.30 | 1.62 | |||
| 31% | 34% | 35% | 1.62 | 47% | 53% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.44 | 2.63 | 2.50 | 1.50 | 5.00 | 1.17 | ||||||
| 64% | 36% | 38% | 62% | 14% | 86% |
Posljednji 12 izravne utakmice
| 2026-04-12 | Maghreb Fez | 1 - 0 | WAC Casablanca |
| 2025-08-20 | WAC Casablanca | 2 - 1 | Maghreb Fez |
| 2024-12-28 | WAC Casablanca | 1 - 4 | Maghreb Fez |
| 2024-08-30 | Maghreb Fez | 1 - 0 | WAC Casablanca |
| 2024-04-28 | Maghreb Fez | 1 - 1 | WAC Casablanca |
| 2024-01-11 | WAC Casablanca | 1 - 1 | Maghreb Fez |
| 2023-06-23 | Maghreb Fez | 0 - 2 | WAC Casablanca |
| 2023-01-25 | WAC Casablanca | 1 - 0 | Maghreb Fez |
| 2022-05-18 | Maghreb Fez | 1 - 1 | WAC Casablanca |
| 2021-10-31 | WAC Casablanca | 1 - 0 | Maghreb Fez |
| 2021-05-26 | WAC Casablanca | 2 - 0 | Maghreb Fez |
| 2020-12-26 | Maghreb Fez | 0 - 1 | WAC Casablanca |
| P | N | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 7 | 2 | 1 | |
| 50% | 25% | 25% | 58% | 17% | 8% |
WAC Casablanca posljednje 12 utakmice
| 2026-06-21 | Difaa El Jadida | 1 - 0 | WAC Casablanca |
| 2026-06-18 | WAC Casablanca | 1 - 2 | FUS Rabat |
| 2026-06-14 | FAR Rabat | 2 - 1 | WAC Casablanca |
| 2026-06-08 | WAC Casablanca | 1 - 0 | OCS Safi |
| 2026-06-03 | IR Tanger | 2 - 1 | WAC Casablanca |
| 2026-05-23 | WAC Casablanca | 3 - 2 | HUSA Agadir |
| 2026-05-09 | RCA Casablanca | 0 - 1 | WAC Casablanca |
| 2026-05-06 | WAC Casablanca | 2 - 0 | CODM Meknes |
| 2026-05-03 | RCA Zemamra | 1 - 0 | WAC Casablanca |
| 2026-04-29 | WAC Casablanca | 1 - 2 | Yacoub El Mansour |
| 2026-04-25 | KACM Marrakech | 0 - 0 | WAC Casablanca |
| 2026-04-12 | Maghreb Fez | 1 - 0 | WAC Casablanca |
| P | N | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 1 | 7 | 6 | 5 | 1 | |
| 33% | 8% | 58% | 50% | 42% | 8% |
Maghreb Fez posljednje 12 utakmice
| 2026-06-21 | Maghreb Fez | 1 - 2 | RSB Berkane |
| 2026-06-17 | Maghreb Fez | 2 - 1 | Difaa El Jadida |
| 2026-06-12 | FUS Rabat | 1 - 1 | Maghreb Fez |
| 2026-06-09 | Maghreb Fez | 0 - 0 | FAR Rabat |
| 2026-06-01 | OCS Safi | 1 - 2 | Maghreb Fez |
| 2026-05-22 | Maghreb Fez | 0 - 1 | IR Tanger |
| 2026-05-17 | Yacoub El Mansour | 1 - 0 | Maghreb Fez |
| 2026-05-10 | UTS Touarga | 0 - 1 | Maghreb Fez |
| 2026-05-06 | Maghreb Fez | 0 - 2 | RCA Casablanca |
| 2026-05-02 | CODM Meknes | 0 - 0 | Maghreb Fez |
| 2026-04-29 | Maghreb Fez | 4 - 0 | HUSA Agadir |
| 2026-04-26 | RCA Zemamra | 1 - 2 | Maghreb Fez |
| P | N | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 7 | 5 | 1 | |
| 42% | 25% | 33% | 58% | 42% | 8% |
Ljestvića Botola
| Mj | Momčad | Uk | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FAR Rabat | 26 | +24 | 52 |
| 2 | RSB Berkane | 26 | +14 | 50 |
| 3 | RCA Casablanca | 26 | +17 | 49 |
| 4 | Maghreb Fez | 26 | +19 | 49 |
| 5 | WAC Casablanca | 26 | +12 | 43 |
| 6 | IR Tanger | 26 | -2 | 35 |
| 7 | Difaa El Jadida | 26 | -3 | 35 |
| 8 | FUS Rabat | 26 | -3 | 33 |
| 9 | CODM Meknes | 26 | -9 | 31 |
| 10 | KACM Marrakech | 26 | -1 | 30 |
| 11 | HUSA Agadir | 26 | -10 | 30 |
| 12 | RCA Zemamra | 26 | -9 | 29 |
| 13 | UTS Touarga | 26 | -9 | 24 |
| 14 | Ol. Dcheira | 26 | -13 | 23 |
| 15 | Yacoub El Mansour | 26 | -11 | 23 |
| 16 | OCS Safi | 26 | -16 | 19 |
Kronologija utakmica u ligi
| WAC Casablanca | |
| Maghreb Fez | |
| Domaći | |
| Gosti |
Utakmice domaći/gosti
| Mj | Momčad | WAC Casablanca | Maghreb Fez |
|---|---|---|---|
| 1 | FAR Rabat | 1 - 2 | 0 - 0 |
| 2 | RSB Berkane | 1 - 0 | 1 - 1 |
| 3 | RCA Casablanca | 0 - 0 | 1 - 1 |
| 4 | Maghreb Fez | - | |
| 5 | WAC Casablanca | - | |
| 6 | IR Tanger | 2 - 0 | 1 - 1 |
| 7 | Difaa El Jadida | 1 - 1 | 0 - 0 |
| 8 | FUS Rabat | 1 - 2 | 1 - 1 |
| 9 | CODM Meknes | 2 - 0 | 0 - 0 |
| 10 | KACM Marrakech | 1 - 0 | |
| 11 | HUSA Agadir | 3 - 2 | 0 - 2 |
| 12 | RCA Zemamra | 3 - 1 | 1 - 2 |
| 13 | UTS Touarga | 0 - 1 | |
| 14 | Ol. Dcheira | 0 - 2 | |
| 15 | Yacoub El Mansour | 1 - 2 | 1 - 2 |
| 16 | OCS Safi | 1 - 0 | 1 - 2 |
Pozicija u ligi
| WAC Casablanca | Maghreb Fez | |
| Pozicija | 5 | 4 |
| Bodovi | 43 | 49 |
| Domaći | Gosti | |
| Pozicija | 5 | 1 |
| Bodovi | 23 | 25 |
Forma u ligi
| WAC Casablanca | Maghreb Fez | |
|
Pobjeda Neriješeno Porazi |
13
4 9 |
13
10 3 |
| Domaći | Gosti | |
|
Pobjeda Neriješeno Porazi |
7
2 3 |
6
7 0 |
Golovi u ligi
| WAC Casablanca | Maghreb Fez | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
37
25 |
35
16 |
| Domaći | Gosti | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
17
10 |
15
7 |
Ukupna statistika za Botola
| Utakmice (208) | |
| Pobjede za domaćine | 38% |
| Neriješeno | 33% |
| Pobjede za goste | 28% |
| Odigrane utakmice | 100% |
| Golovi (444) | |
| Golovi po utakmici | 2.13 |
| Golovi za domaćina po utakmici | 1.12 |
| Golovi za goste po utakmici | 1.01 |
| Domaći tim postigao golovi u | 74% |
| Gostujući tim postigao golovi u | 64% |
| Oba Daju Gol | 50% |
| Više od 1.5 | 66% |
| Više od 2.5 | 38% |
| Više od 3.5 | 12% |
WAC Casablanca sljedeće 6 utakmice
| 2026-06-28 | WAC Casablanca | - | Ol. Dcheira |
| 2026-07-02 | RSB Berkane | - | WAC Casablanca |
| 2026-07-05 | WAC Casablanca | - | UTS Touarga |
| 2026-09-26 | WAC Casablanca | - | Widad Temara |
| 2026-10-03 | Difaa El Jadida | - | WAC Casablanca |
| 2026-10-11 | WAC Casablanca | - | CODM Meknes |
Maghreb Fez sljedeće 6 utakmice
| 2026-06-28 | Maghreb Fez | - | Yacoub El Mansour |
| 2026-07-02 | KACM Marrakech | - | Maghreb Fez |
| 2026-07-05 | Maghreb Fez | - | Ol. Dcheira |
| 2026-09-27 | Maghreb Fez | - | RCA Zemamra |
| 2026-10-03 | HUSA Agadir | - | Maghreb Fez |
| 2026-10-08 | Maghreb Fez | - | RCA Casablanca |
Tečajevi i vjerojatnosti
| Standardno 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 2.10 | 3.00 | 3.30 |
| Vjerojatnosti | 31% | 34% | 35% |
| X2 @ 1.62 | |||
| Dvostruka šansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Tečajevi | 1.30 | 1.62 |
| Vjerojatnosti | 47% | 53% |
| X2 @ 1.62 | ||
| Više/Manje 1.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 1.44 | 2.63 | |
| Vjerojatnosti | 64% | 36% | |
| Više 1.5 @ 1.44 | |||
| Više/Manje 2.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 2.50 | 1.50 | |
| Vjerojatnosti | 38% | 62% | |
| Manje 2.5 @ 1.50 | |||
| Više/Manje 3.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 5.00 | 1.17 | |
| Vjerojatnosti | 14% | 86% | |
| Manje 3.5 @ 1.17 | |||
| Oba Daju Gol | Da | Ne | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 2.10 | 1.67 | |
| Vjerojatnosti | 47% | 53% | |
| Ne @ 1.67 | |||
*** Koeficijenti su prosječne vrijednosti, izračunate između nekoliko različitih kladionica i važeći su u vrijeme posljednjeg ažuriranja - 2026-06-25 16:06. Moguće su trenutačne promjene!