Klupske Prijateljske
petak, 30.07.2021
18:30
Yeclano Dep.
(Španjolska)
UCAM Murcia
(Španjolska)
1 - 1
(1 - 1, 0 - 0)
| Informacija |
| Grad |
| Domaći: |
Yecla |
| Gosti: |
Murcia |
| Udaljenost: |
69.7 km |
| Vrijeme početka |
| Sat: |
18:30 (19:30 lokalno vrijeme) |
Tečajevi
| 1 |
X |
2 |
P/T |
|
|
|
1X |
X2 |
| 4.75 |
4.33 |
1.50 |
2 |
|
|
|
2.35 |
1.14 |
| 27% |
31% |
42% |
1.50 |
|
|
|
24% |
76% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.18 |
4.20 |
|
|
|
1.60 |
2.20 |
|
|
|
2.50 |
1.48 |
| 78% |
22% |
|
|
|
57% |
43% |
|
|
|
35% |
65% |
Posljednji 4 izravne utakmice
|
2021-03-06 |
UCAM Murcia
|
1 - 0 |
Yeclano Dep.
|
|
2020-12-06 |
Yeclano Dep.
|
0 - 2 |
UCAM Murcia
|
|
2020-03-01 |
UCAM Murcia
|
3 - 1 |
Yeclano Dep.
|
|
2019-10-13 |
Yeclano Dep.
|
2 - 1 |
UCAM Murcia
|
| P |
N |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 1 |
0 |
3 |
|
3 |
2 |
1 |
| 25% |
0% |
75% |
|
75% |
50% |
25% |
Yeclano Dep. posljednje 12 utakmice
|
2021-05-23 |
Marbella
|
3 - 0 |
Yeclano Dep.
|
|
2021-05-16 |
Yeclano Dep.
|
4 - 2 |
Marino
|
|
2021-05-09 |
Las Palmas B
|
4 - 2 |
Yeclano Dep.
|
|
2021-05-02 |
Yeclano Dep.
|
2 - 1 |
Rec. Huelva
|
|
2021-04-25 |
Yeclano Dep.
|
3 - 1 |
Marbella
|
|
2021-04-17 |
Marino
|
1 - 2 |
Yeclano Dep.
|
|
2021-04-11 |
Yeclano Dep.
|
2 - 1 |
Las Palmas B
|
|
2021-04-04 |
Rec. Huelva
|
0 - 1 |
Yeclano Dep.
|
|
2021-03-21 |
Sevilla B
|
1 - 0 |
Yeclano Dep.
|
|
2021-03-14 |
Yeclano Dep.
|
0 - 2 |
Granada B
|
|
2021-03-06 |
UCAM Murcia
|
1 - 0 |
Yeclano Dep.
|
|
2021-03-03 |
Yeclano Dep.
|
1 - 2 |
Lorca Deportiva
|
| P |
N |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
0 |
6 |
|
9 |
8 |
3 |
| 50% |
0% |
50% |
|
75% |
67% |
25% |
UCAM Murcia posljednje 12 utakmice
|
2021-05-23 |
Ibiza
|
1 - 0 |
UCAM Murcia
|
|
2021-05-16 |
UCAM Murcia
|
2 - 2 |
Barcelona B
|
|
2021-05-09 |
UCAM Murcia
|
1 - 2 |
Algeciras
|
|
2021-05-02 |
San Fernando
|
2 - 0 |
UCAM Murcia
|
|
2021-04-25 |
UCAM Murcia
|
3 - 2 |
Atl. Sanluqueno
|
|
2021-04-18 |
Algeciras
|
1 - 1 |
UCAM Murcia
|
|
2021-04-11 |
UCAM Murcia
|
3 - 1 |
San Fernando
|
|
2021-04-04 |
Atl. Sanluqueno
|
0 - 1 |
UCAM Murcia
|
|
2021-03-21 |
Granada B
|
1 - 2 |
UCAM Murcia
|
|
2021-03-14 |
UCAM Murcia
|
1 - 1 |
Real Murcia
|
|
2021-03-06 |
UCAM Murcia
|
1 - 0 |
Yeclano Dep.
|
|
2021-02-20 |
Lorca Deportiva
|
1 - 2 |
UCAM Murcia
|
| P |
N |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
3 |
3 |
|
9 |
6 |
3 |
| 50% |
25% |
25% |
|
75% |
50% |
25% |
Yeclano Dep. sljedeće 6 utakmice
|
2021-10-06 |
Yeclano Dep.
|
- |
Melilla
|
|
2021-10-13 |
Yeclano Dep.
|
- |
Xerez
|
|
2022-08-17 |
Villarrobledo
|
- |
Yeclano Dep.
|
|
2022-08-19 |
Yeclano Dep.
|
- |
Eldense
|
|
2022-11-13 |
Yeclano Dep.
|
- |
Granada
|
|
2023-08-02 |
Atl. Saguntino
|
- |
Yeclano Dep.
|
UCAM Murcia sljedeće 6 utakmice
|
2021-08-18 |
UCAM Murcia
|
- |
El Ejido
|
|
2021-08-29 |
UCAM Murcia
|
- |
Costa Brava
|
|
2021-09-04 |
Real Betis B
|
- |
UCAM Murcia
|
|
2021-09-10 |
UCAM Murcia
|
- |
Real Madrid B
|
|
2021-09-18 |
Linares Dep.
|
- |
UCAM Murcia
|
|
2021-09-25 |
UCAM Murcia
|
- |
FC Andorra
|
Tečajevi i vjerojatnosti
| Standardno 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Tečajevi |
4.75 |
4.33 |
1.50 |
| Vjerojatnosti |
27% |
31% |
42% |
|
2 @ 1.50 |
| Dvostruka šansa |
1X |
X2 |
| Tečajevi |
2.35 |
1.14 |
| Vjerojatnosti |
24% |
76% |
|
X2 @ 1.14 |
| Više/Manje 1.5 |
Vš |
Mn |
| Tečajevi |
|
1.18 |
4.20 |
| Vjerojatnosti |
|
78% |
22% |
|
Više 1.5 @ 1.18 |
| Više/Manje 2.5 |
Vš |
Mn |
| Tečajevi |
|
1.60 |
2.20 |
| Vjerojatnosti |
|
57% |
43% |
|
Više 2.5 @ 1.60 |
| Više/Manje 3.5 |
Vš |
Mn |
| Tečajevi |
|
2.50 |
1.48 |
| Vjerojatnosti |
|
35% |
65% |
|
Manje 3.5 @ 1.48 |
| Oba Daju Gol |
Da |
Ne |
| Tečajevi |
|
1.72 |
2.00 |
| Vjerojatnosti |
|
54% |
46% |
|
Da @ 1.72 |
*** Koeficijenti su prosječne vrijednosti, izračunate između nekoliko različitih kladionica i važeći su u vrijeme posljednjeg ažuriranja - 2021-07-30 16:00. Moguće su trenutačne promjene!