League Two - Engleska
subota, 12.09.2026
15:00
4 - 0
(2 - 0, 2 - 0)
| Informacija |
| Grad |
| Domaći: |
York |
| Gosti: |
Swindon |
| Udaljenost: |
270.9 km |
| Igralište |
| Igralište: |
Bootham Crescent
|
| Kapacitet: |
7 872 (3 500) |
| Dimenzije: |
105 x 68 m |
| Fotografije: |
Google maps (mapa) |
| Vrijeme početka |
| Sat: |
15:00 (15:00 lokalno vrijeme) |
Tečajevi
| 1 |
X |
2 |
P/T |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.51 |
4.20 |
5.25 |
12 |
|
|
|
1.17 |
2.38 |
| 36% |
28% |
36% |
1.22 |
|
|
|
49% |
51% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.13 |
6.00 |
|
|
|
1.44 |
2.70 |
|
|
|
2.10 |
1.67 |
| 85% |
15% |
|
|
|
63% |
37% |
|
|
|
37% |
63% |
Posljednji 1 izravne utakmice
|
2018-11-10 |
Swindon
|
2 - 1 |
York City
|
York City posljednje 12 utakmice
|
2026-09-05 |
Crewe
|
1 - 1 |
York City
|
|
2026-09-01 |
Cheltenham
|
3 - 2 |
York City
|
|
2026-08-29 |
York City
|
2 - 1 |
Exeter
|
|
2026-08-22 |
Rotherham
|
1 - 1 |
York City
|
|
2026-08-15 |
York City
|
3 - 2 |
Bristol Rovers
|
|
2026-08-03 |
York City
|
0 - 2 |
Crawley
|
|
2026-07-28 |
York City
|
1 - 2 |
Peterborough
|
|
2026-07-24 |
York City
|
2 - 2 |
Al-Ettifaq
|
|
2026-07-18 |
York City
|
1 - 5 |
Sunderland
|
|
2026-07-11 |
York City
|
2 - 1 |
Barnsley
|
|
2026-04-25 |
Rochdale
|
1 - 1 |
York City
|
|
2026-04-18 |
York City
|
3 - 0 |
Yeovil
|
| P |
N |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
4 |
4 |
|
12 |
8 |
4 |
| 33% |
33% |
33% |
|
100% |
67% |
33% |
Swindon posljednje 12 utakmice
|
2026-09-05 |
Swindon
|
3 - 1 |
Colchester
|
|
2026-09-01 |
Swindon
|
3 - 1 |
Port Vale
|
|
2026-08-29 |
Oldham
|
3 - 0 |
Swindon
|
|
2026-08-22 |
Swindon
|
2 - 1 |
Cheltenham
|
|
2026-08-15 |
Northampton
|
0 - 0 |
Swindon
|
|
2026-08-08 |
Cardiff
|
3 - 2 |
Swindon
|
|
2026-08-01 |
Forest Green
|
1 - 4 |
Swindon
|
|
2026-07-25 |
Swindon
|
1 - 3 |
Bristol City
|
|
2026-07-18 |
Crystal Palace
|
5 - 1 |
Swindon
|
|
2026-05-02 |
Swindon
|
1 - 2 |
Chesterfield
|
|
2026-04-25 |
Grimsby
|
4 - 0 |
Swindon
|
|
2026-04-18 |
Swindon
|
2 - 2 |
Accrington
|
| P |
N |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
2 |
6 |
|
11 |
11 |
8 |
| 33% |
17% |
50% |
|
92% |
92% |
67% |
Ljestvića League Two
| Mj |
Momčad |
Uk |
P |
N |
P |
G+ |
G- |
GR |
Bod |
| 1 |
Bristol Rovers |
5 |
4 |
0 |
1 |
12 |
6 |
+6 |
12 |
| 2 |
Swindon |
5 |
3 |
1 |
1 |
8 |
6 |
+2 |
10 |
| 3 |
Barnet |
5 |
2 |
3 |
0 |
12 |
8 |
+4 |
9 |
| 4 |
Tranmere Rovers |
5 |
2 |
3 |
0 |
9 |
5 |
+4 |
9 |
| 5 |
Walsall |
5 |
2 |
3 |
0 |
8 |
4 |
+4 |
9 |
| 6 |
Fleetwood |
5 |
2 |
3 |
0 |
6 |
3 |
+3 |
9 |
| 7 |
Crewe |
5 |
2 |
3 |
0 |
5 |
3 |
+2 |
9 |
| 8 |
Cheltenham |
5 |
2 |
2 |
1 |
10 |
9 |
+1 |
8 |
| 9 |
York City |
5 |
2 |
2 |
1 |
9 |
8 |
+1 |
8 |
| 10 |
Oldham |
5 |
2 |
1 |
2 |
7 |
5 |
+2 |
7 |
| 11 |
Grimsby |
5 |
1 |
4 |
0 |
7 |
6 |
+1 |
7 |
| 12 |
Colchester |
5 |
2 |
1 |
2 |
6 |
8 |
-2 |
7 |
| 13 |
Gillingham |
5 |
1 |
3 |
1 |
6 |
6 |
0 |
6 |
| 14 |
Northampton |
5 |
1 |
3 |
1 |
3 |
3 |
0 |
6 |
| 15 |
Salford City |
5 |
2 |
0 |
3 |
4 |
6 |
-2 |
6 |
| 16 |
Exeter |
5 |
1 |
2 |
2 |
4 |
4 |
0 |
5 |
| 17 |
Rotherham |
5 |
1 |
2 |
2 |
6 |
7 |
-1 |
5 |
| 17 |
Chesterfield |
5 |
1 |
2 |
2 |
6 |
7 |
-1 |
5 |
| 19 |
Accrington |
5 |
1 |
2 |
2 |
9 |
11 |
-2 |
5 |
| 20 |
Newport County |
5 |
1 |
1 |
3 |
9 |
10 |
-1 |
4 |
| 21 |
Crawley |
5 |
1 |
1 |
3 |
5 |
8 |
-3 |
4 |
| 22 |
Rochdale |
5 |
1 |
0 |
4 |
5 |
10 |
-5 |
3 |
| 23 |
Shrewsbury |
5 |
1 |
0 |
4 |
2 |
10 |
-8 |
3 |
| 24 |
Port Vale |
5 |
0 |
2 |
3 |
2 |
7 |
-5 |
2 |
Kronologija utakmica u ligi
| York City |
|
| Swindon |
|
| Domaći |
|
| Gosti |
|
Utakmice domaći/gosti
| Mj |
Momčad |
York City |
Swindon |
| 1 |
Bristol Rovers |
3 - 2 |
|
| 2 |
Swindon |
|
- |
| 3 |
Barnet |
|
|
| 4 |
Tranmere Rovers |
|
|
| 5 |
Walsall |
|
|
| 6 |
Fleetwood |
|
|
| 7 |
Crewe |
|
|
| 8 |
Cheltenham |
|
|
| 9 |
York City |
- |
|
| 10 |
Oldham |
|
3 - 0 |
| 11 |
Grimsby |
|
|
| 12 |
Colchester |
|
|
| 13 |
Gillingham |
|
|
| 14 |
Northampton |
|
0 - 0 |
| 15 |
Salford City |
|
|
| 16 |
Exeter |
2 - 1 |
|
| 17 |
Rotherham |
|
|
| 17 |
Chesterfield |
|
|
| 19 |
Accrington |
|
|
| 20 |
Newport County |
|
|
| 21 |
Crawley |
|
|
| 22 |
Rochdale |
|
|
| 23 |
Shrewsbury |
|
|
| 24 |
Port Vale |
|
|
Statistika tima
| |
York City |
Swindon |
| Pobjeda |
2 |
3 |
| Neriješeno |
2 |
1 |
| Porazi |
1 |
1 |
| Dati golovi |
9 |
8 |
| Primljeni golovi |
8 |
6 |
| Prosjek dati golovi |
1.80 |
1.60 |
| Prosjek primljeni golovi |
1.60 |
1.20 |
| Utakmice dati golovi |
100% |
60% |
| Utakmice primljeni golovi |
100% |
80% |
| Oba Daju Gol |
100% |
60% |
| Više od 1.5 |
100% |
80% |
| Više od 2.5 |
60% |
80% |
| Više od 3.5 |
40% |
40% |
| |
Domaći |
Gosti |
| Pobjeda |
2 |
0 |
| Neriješeno |
0 |
1 |
| Porazi |
0 |
1 |
| Dati golovi |
5 |
0 |
| Primljeni golovi |
3 |
3 |
| Prosjek dati golovi |
2.50 |
0.00 |
| Prosjek primljeni golovi |
1.50 |
1.50 |
| Utakmice dati golovi |
100% |
0% |
| Utakmice primljeni golovi |
100% |
50% |
| Oba Daju Gol |
100% |
0% |
| Više od 1.5 |
100% |
50% |
| Više od 2.5 |
100% |
50% |
| Više od 3.5 |
50% |
0% |
Ukupna statistika za League Two
| Utakmice (60) |
| Pobjede za domaćine |
50% |
| Neriješeno |
37% |
| Pobjede za goste |
13% |
| Odigrane utakmice |
11% |
| Golovi (160) |
| Golovi po utakmici |
2.67 |
| Golovi za domaćina po utakmici |
1.60 |
| Golovi za goste po utakmici |
1.07 |
| Domaći tim postigao golovi u |
83% |
| Gostujući tim postigao golovi u |
65% |
| Oba Daju Gol |
57% |
| Više od 1.5 |
75% |
| Više od 2.5 |
50% |
| Više od 3.5 |
32% |
York City sljedeće 6 utakmice
|
2026-09-19 |
Chesterfield
|
- |
York City
|
|
2026-09-22 |
York City
|
- |
Rotherham
|
|
2026-09-26 |
York City
|
- |
Gillingham
|
|
2026-10-10 |
York City
|
- |
Northampton
|
|
2026-10-17 |
Newport County
|
- |
York City
|
|
2026-10-20 |
York City
|
- |
Accrington
|
Swindon sljedeće 6 utakmice
|
2026-09-19 |
Salford City
|
- |
Swindon
|
|
2026-09-22 |
Swindon
|
- |
Newport County
|
|
2026-09-26 |
Swindon
|
- |
Accrington
|
|
2026-10-03 |
Rochdale
|
- |
Swindon
|
|
2026-10-10 |
Swindon
|
- |
Crewe
|
|
2026-10-17 |
Swindon
|
- |
Walsall
|
Tečajevi i vjerojatnosti
| Standardno 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Tečajevi |
1.51 |
4.20 |
5.25 |
| Vjerojatnosti |
36% |
28% |
36% |
|
12 @ 1.22 |
| Dvostruka šansa |
1X |
X2 |
| Tečajevi |
1.17 |
2.38 |
| Vjerojatnosti |
49% |
51% |
|
X2 @ 2.38 |
| Više/Manje 1.5 |
Vš |
Mn |
| Tečajevi |
|
1.13 |
6.00 |
| Vjerojatnosti |
|
85% |
15% |
|
Više 1.5 @ 1.13 |
| Više/Manje 2.5 |
Vš |
Mn |
| Tečajevi |
|
1.44 |
2.70 |
| Vjerojatnosti |
|
63% |
37% |
|
Više 2.5 @ 1.44 |
| Više/Manje 3.5 |
Vš |
Mn |
| Tečajevi |
|
2.10 |
1.67 |
| Vjerojatnosti |
|
37% |
63% |
|
Manje 3.5 @ 1.67 |
| Oba Daju Gol |
Da |
Ne |
| Tečajevi |
|
1.50 |
2.50 |
| Vjerojatnosti |
|
72% |
28% |
|
Da @ 1.50 |
*** Koeficijenti su prosječne vrijednosti, izračunate između nekoliko različitih kladionica i važeći su u vrijeme posljednjeg ažuriranja - 2026-09-12 12:06. Moguće su trenutačne promjene!