Fotbalová národní liga - Češka
ponedjeljak, 15.06.2020
17:00
17:00

Zbrojovka Brno

Vysocina Jihlava
5 - 2
(2 - 1, 3 - 1)
| Informacija | |
|---|---|
| Grad | |
| Domaći: | Brno |
| Gosti: | Jihlava |
| Udaljenost: | 77.0 km |
| Igralište | |
| Igralište: | Mestsky fotbalovy stadion Srbska |
| Kapacitet: | 12 550 (10 785) |
| Dimenzije: | 105 x 68 m |
| Fotografije: | Google maps (mapa) |
| Vrijeme početka | |
| Sat: | 17:00 (18:00 lokalno vrijeme) |
Tečajevi
| 1 | X | 2 | P/T | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.55 | 3.80 | 5.50 | 1 | 1.14 | 2.37 | |||
| 37% | 37% | 26% | 1.55 | 58% | 42% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.14 | 5.50 | 1.47 | 2.60 | 2.20 | 1.61 | ||||||
| 82% | 18% | 58% | 42% | 37% | 63% |
Posljednji 12 izravne utakmice
| 2019-09-20 | Vysocina Jihlava | 3 - 2 | Zbrojovka Brno |
| 2019-06-29 | Zbrojovka Brno | 5 - 2 | Vysocina Jihlava |
| 2019-05-25 | Vysocina Jihlava | 1 - 6 | Zbrojovka Brno |
| 2019-02-02 | Vysocina Jihlava | 0 - 4 | Zbrojovka Brno |
| 2018-07-22 | Zbrojovka Brno | 1 - 3 | Vysocina Jihlava |
| 2018-05-19 | Zbrojovka Brno | 0 - 0 | Vysocina Jihlava |
| 2017-11-24 | Vysocina Jihlava | 0 - 2 | Zbrojovka Brno |
| 2017-04-28 | Vysocina Jihlava | 3 - 0 | Zbrojovka Brno |
| 2016-10-29 | Zbrojovka Brno | 1 - 1 | Vysocina Jihlava |
| 2016-10-26 | Zbrojovka Brno | 2 - 1 | Vysocina Jihlava |
| 2016-05-06 | Zbrojovka Brno | 1 - 1 | Vysocina Jihlava |
| 2015-11-20 | Vysocina Jihlava | 2 - 0 | Zbrojovka Brno |
| P | N | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 11 | 7 | 5 | |
| 42% | 25% | 33% | 92% | 58% | 42% |
Zbrojovka Brno posljednje 12 utakmice
| 2020-06-11 | Artis Brno | 1 - 2 | Zbrojovka Brno |
| 2020-06-07 | Zbrojovka Brno | 5 - 0 | Trinec |
| 2020-06-04 | Vitkovice | 2 - 3 | Zbrojovka Brno |
| 2020-06-01 | Zbrojovka Brno | 0 - 0 | Dukla Prague |
| 2020-05-28 | Usti nad Labem | 1 - 2 | Zbrojovka Brno |
| 2020-05-20 | Zbrojovka Brno | 0 - 5 | Zlin |
| 2020-05-16 | Sigma Olomouc | 2 - 0 | Zbrojovka Brno |
| 2020-03-08 | Zbrojovka Brno | 1 - 0 | Banik Sokolov |
| 2020-02-29 | Zbrojovka Brno | 1 - 2 | Pardubice |
| 2020-02-19 | Petrzalka | 1 - 3 | Zbrojovka Brno |
| 2020-01-27 | Zbrojovka Brno | 1 - 1 | Mlada Boleslav |
| 2020-01-25 | Zbrojovka Brno | 3 - 2 | Banik Ostrava |
| P | N | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 2 | 3 | 10 | 8 | 5 | |
| 58% | 17% | 25% | 83% | 67% | 42% |
Vysocina Jihlava posljednje 12 utakmice
| 2020-06-11 | Chrudim | 4 - 3 | Vysocina Jihlava |
| 2020-06-08 | Vysocina Jihlava | 1 - 1 | Hradec Kralove |
| 2020-06-02 | Artis Brno | 1 - 1 | Vysocina Jihlava |
| 2020-05-29 | Vysocina Jihlava | 1 - 2 | Varnsdorf |
| 2020-05-25 | Dukla Prague | 2 - 1 | Vysocina Jihlava |
| 2020-05-15 | Bohemians 1905 | 3 - 0 | Vysocina Jihlava |
| 2020-03-06 | Vysocina Jihlava | 2 - 0 | Trinec |
| 2020-02-28 | Vysocina Jihlava | 5 - 4 | Usti nad Labem |
| 2020-02-12 | Vysocina Jihlava | 4 - 1 | Znojmo |
| 2020-02-08 | Vysocina Jihlava | 2 - 2 | Skalica |
| 2020-02-01 | Vysocina Jihlava | 0 - 2 | Pardubice |
| 2020-01-22 | Sparta Prague | 5 - 0 | Vysocina Jihlava |
| P | N | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 12 | 8 | 5 | |
| 25% | 25% | 50% | 100% | 67% | 42% |
Ljestvića Fotbalová národní liga
| Mj | Momčad | Uk | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Pardubice | 23 | +30 | 56 |
| 2 | Zbrojovka Brno | 22 | +27 | 47 |
| 3 | Hradec Kralove | 22 | +21 | 40 |
| 4 | Dukla Prague | 23 | +9 | 38 |
| 5 | Viktoria Zizkov | 22 | +8 | 38 |
| 6 | Vysocina Jihlava | 22 | +11 | 37 |
| 7 | Usti nad Labem | 23 | 0 | 32 |
| 8 | Chrudim | 23 | -10 | 31 |
| 9 | Artis Brno | 23 | +1 | 29 |
| 10 | Prostejov | 23 | -6 | 29 |
| 11 | Trinec | 22 | -4 | 27 |
| 12 | Vlasim | 23 | -8 | 27 |
| 13 | Slavoj Vysehrad | 22 | -7 | 24 |
| 14 | Varnsdorf | 23 | -26 | 21 |
| 15 | Banik Sokolov | 23 | -16 | 17 |
| 16 | Vitkovice | 23 | -30 | 10 |
Kronologija utakmica u ligi
| Zbrojovka Brno | |
| Vysocina Jihlava | |
| Domaći | |
| Gosti |
Utakmice domaći/gosti
| Mj | Momčad | Zbrojovka Brno | Vysocina Jihlava |
|---|---|---|---|
| 1 | Pardubice | 1 - 1 | |
| 2 | Zbrojovka Brno | - | |
| 3 | Hradec Kralove | 2 - 1 | 4 - 2 |
| 4 | Dukla Prague | 0 - 0 | 2 - 1 |
| 5 | Viktoria Zizkov | 1 - 1 | |
| 6 | Vysocina Jihlava | - | |
| 7 | Usti nad Labem | 2 - 2 | 0 - 0 |
| 8 | Chrudim | 4 - 3 | |
| 9 | Artis Brno | 2 - 0 | 1 - 1 |
| 10 | Prostejov | 5 - 0 | 1 - 1 |
| 11 | Trinec | 5 - 0 | 0 - 1 |
| 12 | Vlasim | ||
| 13 | Slavoj Vysehrad | 4 - 1 | 1 - 1 |
| 14 | Varnsdorf | 4 - 1 | 2 - 1 |
| 15 | Banik Sokolov | 1 - 0 | |
| 16 | Vitkovice | 1 - 0 | 1 - 1 |
Pozicija u ligi
| Zbrojovka Brno | Vysocina Jihlava | |
| Pozicija | 2 | 6 |
| Bodovi | 47 | 37 |
| Domaći | Gosti | |
| Pozicija | 3 | 11 |
| Bodovi | 27 | 9 |
Forma u ligi
| Zbrojovka Brno | Vysocina Jihlava | |
|
Pobjeda Neriješeno Porazi |
14
5 3 |
10
7 5 |
| Domaći | Gosti | |
|
Pobjeda Neriješeno Porazi |
8
3 0 |
1
6 4 |
Golovi u ligi
| Zbrojovka Brno | Vysocina Jihlava | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
48
21 |
41
30 |
| Domaći | Gosti | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
27
6 |
13
17 |
Ukupna statistika za Fotbalová národní liga
| Utakmice (181) | |
| Pobjede za domaćine | 51% |
| Neriješeno | 22% |
| Pobjede za goste | 27% |
| Odigrane utakmice | 100% |
| Golovi (544) | |
| Golovi po utakmici | 3.01 |
| Golovi za domaćina po utakmici | 1.81 |
| Golovi za goste po utakmici | 1.20 |
| Domaći tim postigao golovi u | 84% |
| Gostujući tim postigao golovi u | 71% |
| Oba Daju Gol | 59% |
| Više od 1.5 | 81% |
| Više od 2.5 | 58% |
| Više od 3.5 | 35% |
Zbrojovka Brno sljedeće 6 utakmice
| 2020-06-18 | Hradec Kralove | - | Zbrojovka Brno |
| 2020-06-21 | Zbrojovka Brno | - | Chrudim |
| 2020-06-24 | Varnsdorf | - | Zbrojovka Brno |
| 2020-06-28 | Zbrojovka Brno | - | Viktoria Zizkov |
| 2020-07-04 | Slavoj Vysehrad | - | Zbrojovka Brno |
| 2020-07-11 | Prostejov | - | Zbrojovka Brno |
Vysocina Jihlava sljedeće 6 utakmice
| 2020-06-18 | Vysocina Jihlava | - | Viktoria Zizkov |
| 2020-06-21 | Banik Sokolov | - | Vysocina Jihlava |
| 2020-06-24 | Vysocina Jihlava | - | Slavoj Vysehrad |
| 2020-06-29 | Pardubice | - | Vysocina Jihlava |
| 2020-07-04 | Vysocina Jihlava | - | Prostejov |
| 2020-07-11 | Vlasim | - | Vysocina Jihlava |
Tečajevi i vjerojatnosti
| Standardno 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 1.55 | 3.80 | 5.50 |
| Vjerojatnosti | 37% | 37% | 26% |
| 1 @ 1.55 | |||
| Dvostruka šansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Tečajevi | 1.14 | 2.37 |
| Vjerojatnosti | 58% | 42% |
| 1X @ 1.14 | ||
| Više/Manje 1.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 1.14 | 5.50 | |
| Vjerojatnosti | 82% | 18% | |
| Više 1.5 @ 1.14 | |||
| Više/Manje 2.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 1.47 | 2.60 | |
| Vjerojatnosti | 58% | 42% | |
| Više 2.5 @ 1.47 | |||
| Više/Manje 3.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 2.20 | 1.61 | |
| Vjerojatnosti | 37% | 63% | |
| Manje 3.5 @ 1.61 | |||
| Oba Daju Gol | Da | Ne | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 1.53 | 2.37 | |
| Vjerojatnosti | 66% | 34% | |
| Da @ 1.53 | |||
*** Koeficijenti su prosječne vrijednosti, izračunate između nekoliko različitih kladionica i važeći su u vrijeme posljednjeg ažuriranja - 2020-06-15 16:00. Moguće su trenutačne promjene!